Sommerstevne Jaktfelt - Nordre Land JSK


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 02. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Roy Kvisberg - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 2
Skive: 3 Startnr: 3
Skive: 4 Startnr: 4
Anniken Moseng Ryen - F - Os Jff
Skive: 5 Startnr: 5
Skive: 6 Startnr: 6
Skive: 7 Startnr: 7
Skive: 8 Startnr: 8
Skive: 9 Startnr: 9
Skive: 10 Startnr: 10
Lag 2 - Søndag 02. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 11
Skive: 2 Startnr: 12
Skive: 3 Startnr: 13
Skive: 4 Startnr: 14
Skive: 5 Startnr: 15
Skive: 6 Startnr: 16
Skive: 7 Startnr: 17
Skive: 8 Startnr: 18
Skive: 9 Startnr: 19
Skive: 10 Startnr: 20
Lag 3 - Søndag 02. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 21
Skive: 2 Startnr: 22
Skive: 3 Startnr: 23
Skive: 4 Startnr: 24
Skive: 5 Startnr: 25
Skive: 6 Startnr: 26
Skive: 7 Startnr: 27
Skive: 8 Startnr: 28
Skive: 9 Startnr: 29
Skive: 10 Startnr: 30
Lag 4 - Søndag 02. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 31
Skive: 2 Startnr: 32
Skive: 3 Startnr: 33
Skive: 4 Startnr: 34
Skive: 5 Startnr: 35
Skive: 6 Startnr: 36
Skive: 7 Startnr: 37
Skive: 8 Startnr: 38
Skive: 9 Startnr: 39
Skive: 10 Startnr: 40
Lag 5 - Søndag 02. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 41
John-Erik Jacobsen - JC - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Arne Skaarer - JC - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 43
Andreas Skaarer - JC - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Hallvard Skaarer - JC - NA
Skive: 5 Startnr: 45
Skive: 6 Startnr: 46
Skive: 7 Startnr: 47
Skive: 8 Startnr: 48
Skive: 9 Startnr: 49
kjell olav eid - JC - Søndre Land Jff
Skive: 10 Startnr: 50
Erik Bakken - JB - Søndre Land Jff
Lag 6 - Søndag 02. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 51
Eivind Ihle - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 52
Hans Syljuberget - E2 - Nes og Helgøya Jff
Skive: 3 Startnr: 53
Kari Syljuberget - F - Nes og Helgøya Jff
Skive: 4 Startnr: 54
Bjørn Erik Ihle - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 5 Startnr: 55
Skive: 6 Startnr: 56
Skive: 7 Startnr: 57
Skive: 8 Startnr: 58
Skive: 9 Startnr: 59
Svein Ivar Holthe - JB - Østre Toten Jff Lodd Nr. 3
Skive: 10 Startnr: 60
Glenn Rune Holthe - JC - Østre Toten Jff Lodd Nr. 3
Lag 7 - Søndag 02. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 61
Skive: 2 Startnr: 62
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Skive: 5 Startnr: 65
Skive: 6 Startnr: 66
Skive: 7 Startnr: 67
Skive: 8 Startnr: 68
Skive: 9 Startnr: 69
Skive: 10 Startnr: 70
Lag 8 - Søndag 02. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 71
Skive: 2 Startnr: 72
Skive: 3 Startnr: 73
Skive: 4 Startnr: 74
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Skive: 9 Startnr: 79
Skive: 10 Startnr: 80
Lag 9 - Søndag 02. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 81
Bjørn Steen - E1 - Bagn og Reinli Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Odd Arve Komperud - JB - Bagn og Reinli Jff
Skive: 3 Startnr: 83
Tormod Sveen - E1 - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Skive: 9 Startnr: 89
Skive: 10 Startnr: 90
Lag 10 - Søndag 02. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 91
Skive: 2 Startnr: 92
Skive: 3 Startnr: 93
Skive: 4 Startnr: 94
Skive: 5 Startnr: 95
Skive: 6 Startnr: 96
Skive: 7 Startnr: 97
Skive: 8 Startnr: 98
Skive: 9 Startnr: 99
Skive: 10 Startnr: 100
Lag 11 - Søndag 02. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 101
Lars Eric Lindqvist - E2 - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 102
Skive: 3 Startnr: 103
Skive: 4 Startnr: 104
Skive: 5 Startnr: 105
Skive: 6 Startnr: 106
Skive: 7 Startnr: 107
Skive: 8 Startnr: 108
Skive: 9 Startnr: 109
Skive: 10 Startnr: 110
Lag 12 - Søndag 02. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 111
Anne Helene Sandum - F - Ådal Jff
Skive: 2 Startnr: 112
Tommy Brenden - B - Ådal Jff
Skive: 3 Startnr: 113
Geir Kåre Flo - JC - Ådal Jff
Skive: 4 Startnr: 114
Elizabeth Thoresen - F - Ådal Jff
Skive: 5 Startnr: 115
Skive: 6 Startnr: 116
Skive: 7 Startnr: 117
Skive: 8 Startnr: 118
Skive: 9 Startnr: 119
Skive: 10 Startnr: 120
Lag 13 - Søndag 02. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 121
Kurt Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Skive: 3 Startnr: 123
Skive: 4 Startnr: 124
Skive: 5 Startnr: 125
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Skive: 8 Startnr: 128
Skive: 9 Startnr: 129
Skive: 10 Startnr: 130
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Lag 14 - Søndag 02. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 131
Egil Sandvold - E2 - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 132
Ingolf Haugerud - E2 - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 133
Øystein Sandvold - JB - Snertingdal Jff
Skive: 4 Startnr: 134
Skive: 5 Startnr: 135
Skive: 6 Startnr: 136
Skive: 7 Startnr: 137
Skive: 8 Startnr: 138
Skive: 9 Startnr: 139
Lise Faldbakken - F - NA
Skive: 10 Startnr: 140
Vegard Jørgensen - B - NA
Lag 15 - Søndag 02. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 141
Mette Johansson - B - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 142
Kjetil Risbråthe - JB - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 143
Jan Markus Rambøl - JB - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 144
Malene Solhaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 145
Synnøve Gillingsrud - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 6 Startnr: 146
Henning Holtet - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 7 Startnr: 147
Martin Martinsen - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 8 Startnr: 148
Kjell Gunnar Lund - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 9 Startnr: 149
Johan Lund - E2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 10 Startnr: 150
Ragnar Henrik Hauer - D2 - Båstad Grunneier Jff
Lag 16 - Søndag 02. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 151
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 2 Startnr: 152
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 153
Jan Gregg Schneider - JA - Kongsberg JFF
Skive: 4 Startnr: 154
Gregg Roland Schneider - JB - Kongsberg JFF
Skive: 5 Startnr: 155
Tom Fjeldstad - A - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 156
Cato Marken - JB - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 157
Ole Andreas Lillemoen - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 8 Startnr: 158
Finn Sæther - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 9 Startnr: 159
Torgrim Lien - JC - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 10 Startnr: 160
Jan Arild Lien - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Lag 17 - Søndag 02. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 161
Per Aasen - JB - Fron JFF
Skive: 2 Startnr: 162
Daniel Thorsrud - JC - Kongsberg JFF
Skive: 3 Startnr: 163
Tone Kvisberg - F - NA
Skive: 4 Startnr: 164
Arne Nils Storeskar - E2 - Hemsedal JF
Skive: 5 Startnr: 165
Thorleif Hornet - JB - Hemsedal JF
Skive: 6 Startnr: 166
Eilev Øynebråten - E2 - Hemsedal JF
Skive: 7 Startnr: 167
Per Kvisberg - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 168
Hans Harald Schjørlien - JC - NA
Skive: 9 Startnr: 169
May-Britt Stenseth - F - NA
Skive: 10 Startnr: 170
Roy Bergersen - E1 - Udnes JFF
Lag 18 - Søndag 02. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 171
arnkjell johansen - D2 - Ås JFF
Skive: 2 Startnr: 172
Jørn Bilben - B - Sel Jff
Skive: 3 Startnr: 173
Eirik Andreassen - JA - Oslo JFF
Skive: 4 Startnr: 174
Steinar Isebakke - JB - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 5 Startnr: 175
Magnus Løvhaug - E2 - Nord-Aurdal Jff
Skive: 6 Startnr: 176
Ronny Opheim - JC - Nord-Aurdal Jff
Skive: 7 Startnr: 177
Skive: 8 Startnr: 178
Stian Henrik Johansen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 9 Startnr: 179
Jørgen Kristian Johansen - D1 - Snertingdal Jff
Skive: 10 Startnr: 180
Svein Harald Johansen - JA - Snertingdal Jff