Jaktfelt 9 April Sør Odal JFF og Maarud JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 13 - Søndag 09. April 09:00
Skive: 1 Startnr: 97
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Sissel Anita Verket Grimm - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Ole Martin Verket Kval - D1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 101
Bjørn Håkon Grimm - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 102
Einar Andreas Graven - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 103
Øyvind Engelstad - JC - Enebakk Jff
Skive: 8 Startnr: 104
Knut Harald Graven - JC - Sør-Odal Jff
Lag 14 - Søndag 09. April 09:15
Skive: 1 Startnr: 105
Jon Nordhaug - JB - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 106
Thea Emilie Solbakken - D1 - Øststranda JFF
Skive: 3 Startnr: 107
Tommy Solbakken - JB - Øststranda JFF
Skive: 4 Startnr: 108
Geir Hensel - JB - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 109
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Skive: 6 Startnr: 110
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 7 Startnr: 111
Kjetil Engebretsen - JA - Hemnes Jff
Skive: 8 Startnr: 112
Ole Mathias Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Lag 15 - Søndag 09. April 09:30
Skive: 1 Startnr: 113
Anne Marthe Gjestvang - F - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 114
Ole Mattis Lien - JA - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 115
John Arne Arvesen - JA - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 116
Øyvind Østlie - B - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 117
Kim Arne Røhne - JB - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 118
thomas martinussen - JB - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 119
Jørn Harald Sørli - A - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 120
Ivar Nordhaug - JC - Stange JFF
Lag 16 - Søndag 09. April 09:45
Skive: 1 Startnr: 121
Gunnar Pedersen - E2 - Kongsvinger Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Bjørn R. Dybendal - E1 - Kongsvinger Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Roger Granheim - JB - Vestmarka JFF
Skive: 4 Startnr: 124
Paul Granheim - D1 - Vestmarka JFF
Skive: 5 Startnr: 125
Mali Therese Granheim - F - Vestmarka JFF
Skive: 6 Startnr: 126
Terje Granheim - JB - Vestmarka JFF
Skive: 7 Startnr: 127
Hugo Nygård - JB - Vestmarka JFF
Skive: 8 Startnr: 128
Tore Uno Johansson - E1 - Skogen JSK
Lag 17 - Søndag 09. April 10:00
Skive: 1 Startnr: 129
Bjørn Erik Halvorsen - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 130
May-Britt Wenseth - F - NA
Skive: 3 Startnr: 131
Bjørn Fagervold - E1 - Sørkedalen Jff
Skive: 4 Startnr: 132
Terje Sund - JC - Sør-Odal Jff
Skive: 5 Startnr: 133
Ronny Hagen - JC - NA
Skive: 6 Startnr: 134
Håkon Johansen - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 135
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 136
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Lag 18 - Søndag 09. April 10:15
Skive: 1 Startnr: 137
Henrik Nilsson - B - Eidskog Jff
Skive: 2 Startnr: 138
Ulf Nilsson - E1 - Eidskog Jff
Skive: 3 Startnr: 139
Lenita Eidhol - F - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 140
Christian Rees Jakobsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 141
Rune Larsen - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 142
Julie Arnestad Karlsen - F - NA
Skive: 7 Startnr: 143
Lars-Erik Øvrum - JB - Udnes JFF
Skive: 8 Startnr: 144
Jan Arild Hoel - JB - Øststranda JFF
Lag 19 - Søndag 09. April 10:30
Skive: 1 Startnr: 145
Aina Solvang Sandbæk - JB - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 146
Ingar Mikael Solvang - B - Nes og Helgøya Jff
Skive: 3 Startnr: 147
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 148
Arne Hansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 149
Erik Johansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 150
Torgeir Bjørgan - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Jan Henry Næss - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Fredrik Haug - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 20 - Søndag 09. April 10:45
Skive: 1 Startnr: 153
Pål Christian Hornås - JC - Bjørkelangen Jff
Skive: 2 Startnr: 154
Jørn Pedersen - JB - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 155
Jørn Tore Bølla - JB - Våler Jff
Skive: 4 Startnr: 156
Atle Roar Bølla - JB - Våler Jff
Skive: 5 Startnr: 157
Henning Otterhaug - JC - Våler Jff
Skive: 6 Startnr: 158
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Skive: 7 Startnr: 159
Hege Heier - F - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 160
Reidar Sjøli - E2 - NA
Lag 21 - Søndag 09. April 11:00
Skive: 1 Startnr: 161
Eivind Ihle - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 162
Hans Syljuberget - E2 - Nes og Helgøya Jff
Skive: 3 Startnr: 163
Kari Syljuberget - F - Nes og Helgøya Jff
Skive: 4 Startnr: 164
Bjørn Erik Ihle - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 5 Startnr: 165
Bjørn Ivar Kristiansen - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 6 Startnr: 166
Håvard Rui - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 7 Startnr: 167
Per Arne Lund - JC - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 168
Jan Tore Skedsmo - A - Nannestad Jff
Lag 22 - Søndag 09. April 11:15
Skive: 1 Startnr: 169
Anny Venche Aasen - F - Heradsbygd Jff
Skive: 2 Startnr: 170
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 171
Arild Bronken - JC - Heradsbygd Jff
Skive: 4 Startnr: 172
Geir Bronken - JC - Heradsbygd Jff
Skive: 5 Startnr: 173
Trond Bråten - A - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 6 Startnr: 174
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 175
Lars Ola Rustad - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 176
Ken Lundhaug - A - Grue-Finnskog Jff
Lag 23 - Søndag 09. April 11:30
Skive: 1 Startnr: 177
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 178
Stian Rudberg - JB - Eidskog Jff
Skive: 3 Startnr: 179
Martin Holter - D2 - Eidskog Jff
Skive: 4 Startnr: 180
Andreas Sjøvik - D2 - Sør-Odal Jff
Skive: 5 Startnr: 181
Sondre Granli - D2 - Sør-Odal Jff
Skive: 6 Startnr: 182
Magne Jellum - JB - Sør-Odal Jff
Skive: 7 Startnr: 183
Birger Delbekk - E2 - Sør-Odal Jff
Skive: 8 Startnr: 184
Heidi Iren Sandnes - F - Blaker Jff
Lag 24 - Søndag 09. April 11:45
Skive: 1 Startnr: 185
Hans Martin Myrvold - JC - Eidskog Jff
Skive: 2 Startnr: 186
Marius André Evjebråten - D1 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 187
Einar Evjebråten - JB - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 188
Asbjørn Nybråten - E1 - Skogen JSK
Skive: 5 Startnr: 189
Markus Nybråten - D2 - Skogen JSK
Skive: 6 Startnr: 190
Hege Nybråten - F - Skogen JSK
Skive: 7 Startnr: 191
Lasse Torp - JB - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 192
Inge Brenden Seigerud - B - Skogen JSK
Lag 25 - Søndag 09. April 12:00
Skive: 1 Startnr: 193
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 194
Jan Weberg - E2 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 195
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 196
Emma Nybråten - D1 - Skogen JSK
Skive: 5 Startnr: 197
Rune Svendsen - JC - Solemskogen Jff
Skive: 6 Startnr: 198
Kjetil Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 7 Startnr: 199
Ingvild Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 8 Startnr: 200
Arne Sandnes - JA - Blaker Jff
Lag 26 - Søndag 09. April 12:15
Skive: 1 Startnr: 201
Anita Hanstad Kværnes - F - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 202
Rolf Hanstad - E1 - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 203
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 204
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 5 Startnr: 205
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 206
Skive: 7 Startnr: 207
Eva Beate Nerdrum - JB - Høland JSK
Skive: 8 Startnr: 208
Espen Nerdrum - JA - Høland JSK
Lag 27 - Søndag 09. April 12:30
Skive: 1 Startnr: 209
arnkjell johansen - E2 - Ås JFF
Skive: 2 Startnr: 210
Gjermund Martinsen - JC - Aurskog Jff
Skive: 3 Startnr: 211
Mikael Martinsen - D1 - NA
Skive: 4 Startnr: 212
Ola Martinsen - JC - NA
Skive: 5 Startnr: 213
christian bjerknes - JC - Fenstad JFF
Skive: 6 Startnr: 214
Terje dalby - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 215
Ole Steinar Løvstad - E1 - Gjerdrum Jff
Skive: 8 Startnr: 216
Frode Grøndahl - JB - Gjerdrum Jff
Lag 28 - Søndag 09. April 12:45
Skive: 1 Startnr: 217
Ragnar Henrik Hauer - D2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 2 Startnr: 218
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 219
Birgit Rønningen - F - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 220
Hans Jahren - E2 - Nannestad Jff
Skive: 5 Startnr: 221
Bjarne Sigurd Ramsjø - JA - Svinndal Jff
Skive: 6 Startnr: 222
Arild Veidahl - JA - Svinndal Jff
Skive: 7 Startnr: 223
Håkon Strumse - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 224
Hans Petter Melby - JB - Romedal og Vallset Jff
Lag 29 - Søndag 09. April 13:00
Skive: 1 Startnr: 225
Petter Martinsen - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 226
Endre Maarud - JC - NA
Skive: 3 Startnr: 227
Kristoffer Krok - JB - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 228
marius mæhre - JC - Øststranda JFF
Skive: 5 Startnr: 229
Kjetil Thoreid - JC - Blaker Jff
Skive: 6 Startnr: 230
Kristian Eid - JA - Blaker Jff
Skive: 7 Startnr: 231
Skive: 8 Startnr: 232
Marius Nerdrum - B - Hemnes Jff
Lag 30 - Søndag 09. April 13:15
Skive: 1 Startnr: 233
Ole Robert Karlsen - JA - Galterud JSK
Skive: 2 Startnr: 234
Magnus Utsigt - B - Enebakk Jff
Skive: 3 Startnr: 235
Øystein Solberg - JB - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 236
Borgar Råberg - E2 - Grue-Finnskog Jff
Skive: 5 Startnr: 237
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 238
Sverre Frøshaug - B - Nordre Elverum JFG
Skive: 7 Startnr: 239
Torgrim Lien - JC - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 8 Startnr: 240
Jan Arild Lien - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Lag 31 - Søndag 09. April 13:30
Skive: 1 Startnr: 241
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 242
ørjan løkken - B - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 243
Halfdan Bratlien - A - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 244
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 5 Startnr: 245
Bjørn Karlsen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 246
Jan Nygård - B - Nannestad Jff
Skive: 7 Startnr: 247
Hans Olav Røtterud - A - Nannestad Jff
Skive: 8 Startnr: 248
Øyvind Brustad - A - Nannestad Jff
Lag 32 - Søndag 09. April 13:45
Skive: 1 Startnr: 249
Arne Skaarer - JC - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 250
John-Erik Jacobsen - JC - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 251
Andreas Skaarer - JC - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 252
sigurd nordsveen - JC - Vestre Toten Jff
Skive: 5 Startnr: 253
Nina Klafstad - F - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 254
Stein Ola Klafstad - JB - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 255
Rune Skullerud - JA - Bjørkelangen Jff
Skive: 8 Startnr: 256
Ketil Delbekk - JC - Frogn JFF
Lag 33 - Søndag 09. April 14:00
Skive: 1 Startnr: 257
Bjørn Vidar Hansen - E1 - Fenstad JFF
Skive: 2 Startnr: 258
Ole Bjarne Hagen - JB - Fenstad JFF
Skive: 3 Startnr: 259
Jørgen Kårstad - JC - Fenstad JFF
Skive: 4 Startnr: 260
rolf risser - JC - Fenstad JFF
Skive: 5 Startnr: 261
Steinar Soot - JA - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 262
Daniel Fossen - JC - Oslo JFF
Skive: 7 Startnr: 263
Stian Andre Slettbakken - JC - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 264
Thomas Lien - JC - Oslo JFF
Lag 34 - Søndag 09. April 14:15
Skive: 1 Startnr: 265
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Skive: 2 Startnr: 266
Terje Lukashaugen - E2 - Osen JFL
Skive: 3 Startnr: 267
Jan Henrik Michaelsen - C - NA
Skive: 4 Startnr: 268
Pål Anders Michaelsen - C - NA
Skive: 5 Startnr: 269
Skive: 6 Startnr: 270
Tom Zahl Pedersen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 7 Startnr: 271
Sigrid Lykkjen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 8 Startnr: 272
Bjørnar Galby - JA - Skaubygda JFF Frogn
Lag 35 - Søndag 09. April 14:30
Skive: 1 Startnr: 273
Svein Roger Johansen - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 274
Sabid Ahmetovic - JC - NA