Jaktfelt - Gjerstad JFF - Storfjellkarusellen / FM for Aust-Agder


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 7 - Mandag 17. April 09:00
Skive: 1 Startnr: 73
Åge Roar Christoffersen - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Morten Seland - B - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Bjørn Hagen - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 76
Bjørn Kristian Aarak - JC - NA
Skive: 9 Startnr: 81
Hans Kristian Norgaard Tveit - JC - NA
Skive: 10 Startnr: 82
Hans Inge Hagen - JC - NA
Skive: 11 Startnr: 83
Jørn Tengel BØ - JC - Drangedal Jff
Skive: 12 Startnr: 84
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Lag 8 - Mandag 17. April 09:20
Skive: 9 Startnr: 93
Sven Johnsen - B - Tvedestrand JFF
Skive: 10 Startnr: 94
Skive: 11 Startnr: 95
Lina Omsland - F - Larvik og Omegns JFL
Skive: 12 Startnr: 96
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Lag 9 - Mandag 17. April 09:40
Skive: 1 Startnr: 97
Tom Sørdalen - B - Drangedal Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Halvor Aslak Næs - JB - Drangedal Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 100
Svein Roar Hansen Moland - B - Hedrum Jfl
Skive: 9 Startnr: 105
Espen Eikenes - JC - Målselv JFF
Skive: 10 Startnr: 106
Thorleif Eikenes - JC - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 107
Morten Abrahamsen - JC - Brunlanes JFF
Skive: 12 Startnr: 108
Helge Omsland - B - Hedrum Jfl
Lag 10 - Mandag 17. April 10:00
Skive: 1 Startnr: 109
Jens Kr. Herregården - E1 - Holla JFF
Skive: 2 Startnr: 110
Espen Bakken - JB - Audnedal Jff
Skive: 3 Startnr: 111
Jan Gunnar Kaldal - JC - Audnedal Jff
Skive: 4 Startnr: 112
Skive: 9 Startnr: 117
Odd Solberg - E1 - Sannidal JFF
Skive: 10 Startnr: 118
Andre Wachter - JB - Levangsheia Jff
Skive: 11 Startnr: 119
Anders Bjornes - D2 - Levangsheia Jff
Skive: 12 Startnr: 120
Kristian Sandaas - JA - Levangsheia Jff
Lag 11 - Mandag 17. April 10:20
Skive: 9 Startnr: 129
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 10 Startnr: 130
Asle L. Tangen - B - Sannidal JFF
Skive: 11 Startnr: 131
Kjetil Nilssen - JC - Sauherad SL JSK
Skive: 12 Startnr: 132
Lag 12 - Mandag 17. April 10:40
Skive: 1 Startnr: 133
Grunde Grimsrud - JB - Sannidal JFF
Skive: 2 Startnr: 134
Simen Sannes Grimsrud - D2 - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 135
Stian Sannes - JB - Kroken Jff
Skive: 4 Startnr: 136
Skive: 9 Startnr: 141
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 142
Jan Barth Jevne - JB - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 143
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 144
Lars Kristian Saga - D2 - Hedrum Jfl
Lag 13 - Mandag 17. April 11:00
Skive: 1 Startnr: 145
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 146
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 147
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 148
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 9 Startnr: 153
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 10 Startnr: 154
Helge Rosland - E1 - Tørdal JFF
Skive: 11 Startnr: 155
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Skive: 12 Startnr: 156
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Lag 14 - Mandag 17. April 11:20
Skive: 9 Startnr: 165
Åsmund Tveit - JB - Gjerstad Jff
Skive: 10 Startnr: 166
Jan Åge Kverndalen - JC - Skien Jff
Skive: 11 Startnr: 167
Dag Sigmund Berg - JB - Skien Jff
Skive: 12 Startnr: 168
Tom Erik Holland - JB - Skien Jff
Lag 15 - Mandag 17. April 11:40
Skive: 1 Startnr: 169
Sivert Wisth - A - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 170
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 171
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 172
Skive: 9 Startnr: 177
Arne Hægestøyl - JB - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 178
Kjell Tore Skarmyr - JB - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 179
Jan Lauvrak - JC - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 180
Malin Lauvrak - D1 - Åmli JFF
Lag 16 - Mandag 17. April 12:00
Skive: 1 Startnr: 181
Henning Andersen - D2 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 182
Jørn Jomås - D2 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 183
Emil Hurv - D2 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 184
Atle Andersen - JC - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 189
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 190
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 191
Eivind Lavrantsen - JB - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 192
Per Dahle - JC - Froland JFF
Lag 17 - Mandag 17. April 12:20
Skive: 9 Startnr: 201
Skive: 10 Startnr: 202
Skive: 11 Startnr: 203
Skive: 12 Startnr: 204
Lag 18 - Mandag 17. April 12:40
Skive: 1 Startnr: 205
Martin Melby - JC - Kroken Jff
Skive: 2 Startnr: 206
Knut Melby - E1 - Kroken Jff
Skive: 3 Startnr: 207
Morten Melby - JA - Kroken Jff
Skive: 4 Startnr: 208
Magne Melby - JA - Kroken Jff
Skive: 5 Startnr: 209
Jon Fjellheim Valbø - JC - Kroken Jff
Skive: 6 Startnr: 210
Tor Fjellheim - JA - Kroken Jff
Skive: 7 Startnr: 211
Kari Lunden Fjellheim - F - Kroken Jff
Skive: 8 Startnr: 212
Svein Jørund Githmark - A - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 9 Startnr: 213
Paul Magne Skalle - B - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 10 Startnr: 214
Lars Andreas Ravnåsen - A - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 215
Skive: 12 Startnr: 216
Lag 19 - Mandag 17. April 13:00
Skive: 1 Startnr: 217
Knut T Ausel - JA - Tvedestrand JFF
Skive: 2 Startnr: 218
Trond Rugnes - JA - Vegårshei JFF
Skive: 3 Startnr: 219
Jørgen Ettestøl - JA - Vegårshei JFF
Skive: 4 Startnr: 220
Reiulf Heen - JA - Vegårshei JFF
Skive: 5 Startnr: 221
Kjetil Mortensen - JC - Vegårshei JFF
Skive: 6 Startnr: 222
Skive: 7 Startnr: 223
Anders Kristian Asdal - JC - Bamble Jfl
Skive: 8 Startnr: 224
Oskar Dahl - JC - Bamble Jfl
Skive: 9 Startnr: 225
Ingvald Dahl - E1 - Bamble Jfl
Skive: 10 Startnr: 226
Tom-Henry Valle - B - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 227
Knut Vestøl Birkedal - B - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 228
Svein Harry Røed - JB - Gjerstad Jff