100 skudd`s jegertrap m/ Flashfinale


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 18. Juni 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Bjørn Vollebekk - B - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 2
Gisle Sigdestad - D2 - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 3 Startnr: 3
Thomas Paulsen - C - Borge Jff
Skive: 4 Startnr: 4
Lene Marie Guldhaug Nygård - F1 - Onsøy Jff
Skive: 5 Startnr: 5
Trygve Fladland Bodahl - D1 - Rakkestad og Degernes Jff
Lag 2 - Søndag 18. Juni 09:25
Skive: 1 Startnr: 6
Atle Skammelsrud - C - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 2 Startnr: 7
Bastian Hagen - D2 - Onsøy Jff
Skive: 3 Startnr: 8
Olav Trinborg - D1 - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 4 Startnr: 9
Lars Magnus Aanonsen - C - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 5 Startnr: 10
Helene Louise Mathisen - F - Onsøy Jff
Lag 3 - Søndag 18. Juni 09:50
Skive: 1 Startnr: 11
Thorbjørn Grøndalen - C - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 2 Startnr: 12
Tommy Ulriksen - A - Onsøy Jff
Skive: 3 Startnr: 13
Ole Gunnar Fossum - B - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 4 Startnr: 14
Jan Tore Tønsberg - C - Eidsberg Jff
Skive: 5 Startnr: 15
Viggo Bjerkansmo - A - Onsøy Jff
Lag 4 - Søndag 18. Juni 10:15
Skive: 1 Startnr: 16
Ronny Lund - A - Eidsberg Jff
Skive: 2 Startnr: 17
Paal Ludvik Jørgensen - B - Onsøy Jff
Skive: 3 Startnr: 18
Jon Tore Gravdal - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 19
Gustav Andreas Strøm Olsen - C - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 5 Startnr: 20
Bjørn Egil Sagholen - B - Eidsberg Jff
Lag 5 - Søndag 18. Juni 10:40
Skive: 1 Startnr: 21
Arne Grøndalen - C - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 2 Startnr: 22
Stig Erling Talgø - B - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 3 Startnr: 23
Annelin Hammerstad Larsen - F - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 4 Startnr: 24
Rune Aukland - B - Eidsberg Jff
Skive: 5 Startnr: 25
Tor Erik Nilsen - B - Svinndal Jff
Lag 6 - Søndag 18. Juni 11:05
Skive: 1 Startnr: 26
Rene Gangestad - B - Skjeberg og Omegn Jff
Skive: 2 Startnr: 27
Jon Anders Møklegård - C - Råde JFF
Skive: 3 Startnr: 28
Lars Heyerdahl - C - Eidsberg Jff
Skive: 4 Startnr: 29
Ole Petter Nordli - A - Eidsberg Jff
Skive: 5 Startnr: 30
Bengt Martinsen - C - Båstad Grunneier Jff
Lag 7 - Søndag 18. Juni 11:30
Skive: 1 Startnr: 31
John Olav Westlie - A - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 2 Startnr: 32
Raymond Price - E1 - Ullensaker Jff
Skive: 3 Startnr: 33
Morten Grefslie - A - Eidsberg Jff
Skive: 4 Startnr: 34
Per Johannes Mjærum - B - Ullensaker Jff
Skive: 5 Startnr: 35
Jan Vegar Studsrud - B - Rakkestad og Degernes Jff
Lag 8 - Søndag 18. Juni 11:55
Skive: 1 Startnr: 36
Johan Sikkeland - E1 - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 2 Startnr: 37
Ronny Syversen - E2 - Råde JFF
Skive: 3 Startnr: 38
tor anders bjørkvist - C - Moss og Omegn JFF
Skive: 4 Startnr: 39
Carl G. Jørgensen - B - Onsøy Jff
Skive: 5 Startnr: 40
Thor Anders Gjulem - E1 - Eidsberg Jff
Lag 9 - Søndag 18. Juni 12:20
Skive: 1 Startnr: 41
Tom Thorvaldsen - B - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Geir Guldhaug - E1 - Onsøy Jff
Skive: 3 Startnr: 43
Fredrik Lund - B - Eidsberg Jff
Skive: 4 Startnr: 44
John Egil Stanes - E1 - Eidsberg Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Knut Ivar Larsen - A - Sarpsborg og Omegn JFF
Lag 10 - Søndag 18. Juni 12:45
Skive: 1 Startnr: 46
Steinar Kaspersen - E1 - Skjeberg og Omegn Jff
Skive: 2 Startnr: 47
Tom-Erik Kaspersen - B - Skjeberg og Omegn Jff
Skive: 3 Startnr: 48
Fredrik Antonsen - C - Eidsberg Jff
Skive: 4 Startnr: 49
KRISTIAN ANDRE GULDHAUG - B - Onsøy Jff
Skive: 5 Startnr: 50
Per-Åge Lindstad - B - Rakkestad og Degernes Jff