Jaktfelt - Drangedal JFF - Storfjellkarusellen / FM Telemark. Elgskyting - Storfjellstuten


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 23. April 09:00
Skive: 6 Startnr: 48
Åge Roar Christoffersen - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 49
Knut Melby - E1 - NA
Skive: 8 Startnr: 50
Rune Veråsdal - JA - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 51
Sindre Fidjane Lindstølen - D2 - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 52
Janne Veråsdal Mjåvatn - F - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 53
Trond Mortensen - A - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 54
Håkon Helgesen - JC - Gjerstad Jff
Lag 5 - Søndag 23. April 09:20
Skive: 1 Startnr: 57
Helge Rosland - E1 - Tørdal JFF
Skive: 2 Startnr: 58
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Skive: 3 Startnr: 59
Stian Sannes - JB - Kroken Jff
Skive: 4 Startnr: 60
Catharina Hovland Sannes - F - Kroken Jff
Skive: 5 Startnr: 61
Solveig Sannes - F - Kroken Jff
Skive: 6 Startnr: 62
Oddvar Flaten - JC - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 63
Bjørn Kristian Aarak - JC - Nissedal JFL
Skive: 8 Startnr: 64
Bjørn Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 9 Startnr: 65
Jan Arvid Setane - JC - Nissedal JFL
Skive: 10 Startnr: 66
Hans Inge Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 11 Startnr: 67
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 12 Startnr: 68
Jørn Tengel BØ - JC - Drangedal Jff
Lag 6 - Søndag 23. April 09:40
Skive: 1 Startnr: 71
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 72
Asle L. Tangen - B - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 73
Anne Grethe Grunnsvoll - F - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 74
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Skive: 9 Startnr: 79
Skive: 10 Startnr: 80
Skive: 11 Startnr: 81
Skive: 12 Startnr: 82
Pål Andre` Heiland - JB - Gjerstad Jff
Lag 7 - Søndag 23. April 10:00
Skive: 6 Startnr: 90
Skive: 7 Startnr: 91
Skive: 8 Startnr: 92
Skive: 9 Startnr: 93
Skive: 10 Startnr: 94
Skive: 11 Startnr: 95
Simen Sannes Grimsrud - D2 - Sannidal JFF
Skive: 12 Startnr: 96
Grunde Grimsrud - JB - Sannidal JFF
Lag 8 - Søndag 23. April 10:20
Skive: 1 Startnr: 99
Lars Kristian Saga - D2 - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 100
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 101
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 102
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 103
Geir Emanuelsen - B - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 104
Skive: 7 Startnr: 105
Skive: 8 Startnr: 106
Skive: 9 Startnr: 107
Skive: 10 Startnr: 108
Skive: 11 Startnr: 109
Skive: 12 Startnr: 110
Per Dahle - JC - Froland JFF
Lag 9 - Søndag 23. April 10:40
Skive: 1 Startnr: 113
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 5 Startnr: 117
Knut Ole Pedersen - E1 - Sauherad SL JSK
Skive: 6 Startnr: 118
Torgeir Lia - B - Notodden Jff
Skive: 7 Startnr: 119
Skive: 8 Startnr: 120
Skive: 9 Startnr: 121
Skive: 10 Startnr: 122
Skive: 11 Startnr: 123
Skive: 12 Startnr: 124
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Lag 10 - Søndag 23. April 11:00
Skive: 6 Startnr: 132
Skive: 7 Startnr: 133
Skive: 8 Startnr: 134
Skive: 9 Startnr: 135
Skive: 10 Startnr: 136
Skive: 11 Startnr: 137
Skive: 12 Startnr: 138
Lag 11 - Søndag 23. April 11:20
Skive: 1 Startnr: 141
nikolai brodin - B - Solemskogen Jff
Skive: 2 Startnr: 142
Skive: 3 Startnr: 143
Skive: 4 Startnr: 144
Skive: 5 Startnr: 145
Skive: 6 Startnr: 146
Skive: 7 Startnr: 147
Skive: 8 Startnr: 148
Skive: 9 Startnr: 149
Skive: 10 Startnr: 150
Skive: 11 Startnr: 151
Skive: 12 Startnr: 152
Lag 12 - Søndag 23. April 11:40
Skive: 1 Startnr: 155
Helge Omsland - B - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 156
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 157
Jarle Hansen - B - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 158
Morten Abrahamsen - JC - Brunlanes JFF
Skive: 5 Startnr: 159
Svein Roar Hansen Moland - B - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 160
Skive: 7 Startnr: 161
Skive: 8 Startnr: 162
Skive: 9 Startnr: 163
Skive: 10 Startnr: 164
Skive: 11 Startnr: 165
Skive: 12 Startnr: 166
Lag 13 - Søndag 23. April 12:00
Skive: 6 Startnr: 174
Torvald-André Risholt - JA - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 175
Lene Veronika G. Tunsberg - JB - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 176
Skive: 9 Startnr: 177
Tom Erik Holland - JB - Skien Jff
Skive: 10 Startnr: 178
Rune Ytre-Hauge - JC - Skien Jff
Skive: 11 Startnr: 179
Torbjørg Johansen - F - Skien Jff
Skive: 12 Startnr: 180
Henning Haugen - A - Hedrum Jfl
Lag 14 - Søndag 23. April 12:20
Skive: 4 Startnr: 186
Roy Stenersen - B - Sauherad SL JSK
Skive: 5 Startnr: 187
Skive: 6 Startnr: 188
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 189
Torbjørn Svein Krossbekk - D1 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 190
Jørn Jomås - D2 - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 191
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 192
Emil Hurv - D2 - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 193
Atle Andersen - JC - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 194
Henning Andersen - D2 - Froland JFF