Østerdalskarusellen Øvre Rendal JSK


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 5 - Søndag 16. Juli 08:00
Skive: 1 Startnr: 17
Skive: 2 Startnr: 18
Skive: 3 Startnr: 19
Skive: 4 Startnr: 20
Lag 6 - Søndag 16. Juli 08:15
Skive: 1 Startnr: 21
Birger Meistad - A - Trondheim Jff
Skive: 2 Startnr: 22
Skive: 3 Startnr: 23
Skive: 4 Startnr: 24
Lag 7 - Søndag 16. Juli 08:30
Skive: 1 Startnr: 25
Vegar Kveum - D2 - Sel Jff
Skive: 2 Startnr: 26
sondre svenkerud rønningen - JC - Osen Jff
Skive: 3 Startnr: 27
geir morten floden - JA - Osen Jff
Skive: 4 Startnr: 28
Øyvind Randen - JA - Alvdal Jff
Lag 8 - Søndag 16. Juli 08:45
Skive: 1 Startnr: 29
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 30
Torfinn Lium - A - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 31
Skive: 4 Startnr: 32
Svein Arve Pedersen - E1 - Vang Jff
Lag 9 - Søndag 16. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 33
Rune Grorud - JB - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 34
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 35
Simen Grorud - D2 - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 36
Michael Aleksander Nilsen Trollsås - D2 - Andebu Jff
Lag 10 - Søndag 16. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 37
Leif Helge Riise - B - Tolga Jff
Skive: 2 Startnr: 38
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 39
Mats Normann - JC - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 40
Vidar Kjernåsen - A - Østby JFF
Lag 11 - Søndag 16. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 41
Knut Lundberg - JA - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 43
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 44
Arild Bronken - JB - Heradsbygd Jff
Lag 12 - Søndag 16. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 45
Christer Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 2 Startnr: 46
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 47
Markus Haugnæss - D2 - Østby JFF
Skive: 4 Startnr: 48
Gjermund Sæthre - D2 - Torpa JSK
Lag 13 - Søndag 16. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 49
Anne Beathe Bakken - B - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 50
Lage Bakken - A - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 51
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 52
Paul Flatlien - A - Torpa JSK
Lag 14 - Søndag 16. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 53
Anniken Moseng Ryen - F - Os Jff
Skive: 2 Startnr: 54
Wenche S. Bille - F - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 55
Oddvin Jøndal - JC - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 56
Jan Erik Husom - A - Øyer-Tretten Jff
Lag 15 - Søndag 16. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 57
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 58
Trond Larsen - JA - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 59
Inge Mork - JA - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 60
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Lag 16 - Søndag 16. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 61
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 62
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 63
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 64
Kjell Arne Bårnes - E1 - Lardal JFL
Lag 17 - Søndag 16. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 65
Arnfinn Flateng - E1 - Dovre JFF
Skive: 2 Startnr: 66
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Ingar Gjersrud - E1 - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Lag 18 - Søndag 16. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 69
Kent Halvorsen - A - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 70
Skive: 3 Startnr: 71
Skive: 4 Startnr: 72
Lag 19 - Søndag 16. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 73
Skive: 2 Startnr: 74
Skive: 3 Startnr: 75
Skive: 4 Startnr: 76
Lag 20 - Søndag 16. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 77
Skive: 2 Startnr: 78
Skive: 3 Startnr: 79
Skive: 4 Startnr: 80
Lag 21 - Søndag 16. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 81
Terje Grinden - A - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Grethe Albrechtsen - JB - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 83
Reidar Strand - JA - Sunndal JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Tonje Fuglås Kvendbø - JA - Surnadal JFF
Lag 22 - Søndag 16. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 85
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 86
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 87
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Skive: 4 Startnr: 88
Kjell Erik Bangen - B - Tynset Jff
Lag 23 - Søndag 16. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 89
Viktor Holter - D1 - Åslia JSK
Skive: 2 Startnr: 90
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 91
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 4 Startnr: 92
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åslia JSK
Lag 24 - Søndag 16. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 93
Birgit Rønningen - JB - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 94
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 95
Odd Ingvar Myhren - A - Soknedal JFF
Skive: 4 Startnr: 96
Anders Asklund - JA - Soknedal JFF
Lag 25 - Søndag 16. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 97
Stig-Jørgen Kvalvåg - JA - Åsane JFF
Skive: 2 Startnr: 98
Henning Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Simen Dragmyrhaug - B - Ålen JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Jørgen Skogli Verhaug - JC - Gausdal JFF
Lag 26 - Søndag 16. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 101
Skive: 2 Startnr: 102
Skive: 3 Startnr: 103
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 104
Erik Johansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Lag 27 - Søndag 16. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 105
Skive: 2 Startnr: 106
Skive: 3 Startnr: 107
Skive: 4 Startnr: 108
Espen Teppdalen Nordsveen - D2 - Løiten JFF
Lag 28 - Søndag 16. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 109
Even Riiser - E2 - Skiptvet JFF
Skive: 2 Startnr: 110
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 111
Carl Ole Krokum - JB - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 112
Even Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 29 - Søndag 16. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 113
Inge Olav Murud - D2 - Alvdal Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Per Arild Ås - JB - Alvdal Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Arvid Holtklimpen - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Kato Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 30 - Søndag 16. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 117
Skive: 2 Startnr: 118
Skive: 3 Startnr: 119
Skive: 4 Startnr: 120
Lag 31 - Søndag 16. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 121
Sigbjørn Solberg - B - Soknedal JFF
Skive: 2 Startnr: 122
Anne Jorunn Byggstøyl - F - Soknedal JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Skive: 4 Startnr: 124