FM Elgbane Oppland


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Lørdag 24. Juni 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Skive: 2 Startnr: 2
Skive: 3 Startnr: 3
Skive: 4 Startnr: 4
Lag 2 - Lørdag 24. Juni 09:15
Skive: 1 Startnr: 5
Skive: 2 Startnr: 6
Skive: 3 Startnr: 7
Skive: 4 Startnr: 8
Lag 3 - Lørdag 24. Juni 09:30
Skive: 1 Startnr: 9
Skive: 2 Startnr: 10
Skive: 3 Startnr: 11
Skive: 4 Startnr: 12
Lag 4 - Lørdag 24. Juni 09:45
Skive: 1 Startnr: 13
Christer Rogstadkjernet - JC - Nordre Elverum JFG
Skive: 2 Startnr: 14
Skive: 3 Startnr: 15
Skive: 4 Startnr: 16
Lag 5 - Lørdag 24. Juni 10:00
Skive: 1 Startnr: 17
Skive: 2 Startnr: 18
Skive: 3 Startnr: 19
Skive: 4 Startnr: 20
Lag 6 - Lørdag 24. Juni 10:15
Skive: 1 Startnr: 21
Skive: 2 Startnr: 22
Skive: 3 Startnr: 23
Skive: 4 Startnr: 24
Lag 7 - Lørdag 24. Juni 10:30
Skive: 1 Startnr: 25
Skive: 2 Startnr: 26
Skive: 3 Startnr: 27
Skive: 4 Startnr: 28
Lag 8 - Lørdag 24. Juni 10:45
Skive: 1 Startnr: 29
Skive: 2 Startnr: 30
Skive: 3 Startnr: 31
Skive: 4 Startnr: 32
Lag 9 - Lørdag 24. Juni 11:00
Skive: 1 Startnr: 33
Skive: 2 Startnr: 34
Skive: 3 Startnr: 35
Skive: 4 Startnr: 36
Lag 10 - Lørdag 24. Juni 11:15
Skive: 1 Startnr: 37
Skive: 2 Startnr: 38
Skive: 3 Startnr: 39
Skive: 4 Startnr: 40
Lag 11 - Lørdag 24. Juni 11:30
Skive: 1 Startnr: 41
Skive: 2 Startnr: 42
Arvid Holtklimpen - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 43
Thomas Keidel - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Karoline Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Lag 12 - Lørdag 24. Juni 11:45
Skive: 1 Startnr: 45
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 46
Birgit Rønningen - JB - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 47
Jørgen Skogli Verhaug - JC - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 48
Gudbrand Jordet - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 13 - Lørdag 24. Juni 12:00
Skive: 1 Startnr: 49
Torstein Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 50
Ole Christian Strømmen - JC - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 51
Sondre Digene - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 52
Christian Brenden - JC - Hedalen Jff
Lag 14 - Lørdag 24. Juni 12:15
Skive: 1 Startnr: 53
Jan Erik Husom - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 54
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 55
Oddvin Jøndal - JC - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 56
Wenche S. Bille - F - Øyer-Tretten Jff
Lag 15 - Lørdag 24. Juni 12:30
Skive: 1 Startnr: 57
Kjell Arvid Briskodden - JA - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 58
Vegar Kveum - D2 - Sel Jff
Skive: 3 Startnr: 59
Jørn Bilben - A - Sel Jff
Skive: 4 Startnr: 60
Hans Mathias Ulberg - JA - Sør-Fron Jff
Lag 16 - Lørdag 24. Juni 12:45
Skive: 1 Startnr: 61
Skive: 2 Startnr: 62
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff