Prøve NM Jaktfelt 2012


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 3 - Lørdag 03. Mars 08:30
Skive: 1 Startnr: 21
Knut Holmann - JB - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 22
Rune Nakkim - JB - Rakkestad og Degernes JFF
Skive: 3 Startnr: 23
Tom Thorvaldsen - B - Rakkestad og Degernes JFF
Skive: 4 Startnr: 24
Bjørn Lennart Vorre Schjerven - A - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 25
Skive: 6 Startnr: 26
Skive: 7 Startnr: 27
Skive: 8 Startnr: 28
Skive: 9 Startnr: 29
Jarle Soot - B - Høland JSK
Skive: 10 Startnr: 30
Bjørn Eirik Normann - JB - NA
Lag 4 - Lørdag 03. Mars 08:45
Skive: 1 Startnr: 31
Lene Fossum - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 32
Vidar Fossum - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 33
Skive: 4 Startnr: 34
Skive: 5 Startnr: 35
Skive: 6 Startnr: 36
Skive: 7 Startnr: 37
Skive: 8 Startnr: 38
Skive: 9 Startnr: 39
Skive: 10 Startnr: 40
Lag 5 - Lørdag 03. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 41
Jo Haaken Rønning - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 42
Øyvind Engelstad - JC - NA
Skive: 3 Startnr: 43
Skive: 4 Startnr: 44
Skive: 5 Startnr: 45
Skive: 6 Startnr: 46
Skive: 7 Startnr: 47
Skive: 8 Startnr: 48
Skive: 9 Startnr: 49
Skive: 10 Startnr: 50
Lag 6 - Lørdag 03. Mars 09:15
Skive: 1 Startnr: 51
Skive: 2 Startnr: 52
Skive: 3 Startnr: 53
Skive: 4 Startnr: 54
Skive: 5 Startnr: 55
Skive: 6 Startnr: 56
Skive: 7 Startnr: 57
Skive: 8 Startnr: 58
Skive: 9 Startnr: 59
Skive: 10 Startnr: 60
Lag 7 - Lørdag 03. Mars 09:30
Skive: 1 Startnr: 61
Tor Petter Skogstad - JA - Østby JFF
Skive: 2 Startnr: 62
Vidar Kjernåsen - B - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 63
Kåre Ronny Sletten - B - Østby JFF
Skive: 4 Startnr: 64
Per-Ola Søsveen - JA - Asker JFF
Skive: 5 Startnr: 65
Lars Kampenhaug - JB - Asker JFF
Skive: 6 Startnr: 66
Sondre Nervold - JA - Asker JFF
Skive: 7 Startnr: 67
Skive: 8 Startnr: 68
Skive: 9 Startnr: 69
Gjermund Sørum - A - Buskeruds JFF
Skive: 10 Startnr: 70
Ottar Sørum - E1 - Buskeruds JFF
Lag 8 - Lørdag 03. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 71
Jon sverre Andresen - JA - Svinndal JFF
Skive: 2 Startnr: 72
Arild Veidahl - JB - Svinndal JFF
Skive: 3 Startnr: 73
Thorkell Veidahl - E1 - Svinndal JFF
Skive: 4 Startnr: 74
Bjarne Ramsjø - JA - Svinndal JFF
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Skive: 9 Startnr: 79
Skive: 10 Startnr: 80
Lag 9 - Lørdag 03. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 81
Rune Larsen - B - Romedal og Vallset JFF
Skive: 2 Startnr: 82
Sivert Wisth - D2 - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 83
Dag Morten Wisth - B - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 84
Karl-Martin Wisth - D1 - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 85
Othar Hvaal - A - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 86
Olav Bysveen - E2 - Romedal og Vallset JFF
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Kai Håkon Sletten - A - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 89
Eigil Lorentzen - A - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 90
Rune Viken - B - Trøgstad JFF
Lag 10 - Lørdag 03. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 91
Thor Isetorp - E2 - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 92
Ole Martinsen - JA - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 93
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 94
Per Øyvind Trømborg - JC - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 95
Kari-Anne Gutuen Aaser - F - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 96
Jon Tore Gravdal - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 97
Arne Granberg - E2 - Trøgstad JFF
Skive: 8 Startnr: 98
Roger Ekre - JB - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 99
Bengt Martinsen - JA - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 100
Oliver Martinsen - D1 - Trøgstad JFF
Lag 11 - Lørdag 03. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 101
Bjørn Brekke - JB - Frogn JFF
Skive: 2 Startnr: 102
Bent Buajordet - JB - Frogn JFF
Skive: 3 Startnr: 103
André Buajordet - JC - Frogn JFF
Skive: 4 Startnr: 104
Morten Grefslie - JB - Eidsberg JFF
Skive: 5 Startnr: 105
Mats Grefslie - JC - Eidsberg JFF
Skive: 6 Startnr: 106
Skive: 7 Startnr: 107
Skive: 8 Startnr: 108
Skive: 9 Startnr: 109
Skive: 10 Startnr: 110
Lag 12 - Lørdag 03. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 111
Per Frode Halsnes - A - Karmøy Jf & Naturv. F
Skive: 2 Startnr: 112
Bjørn Bogen - E1 - Skiptvet JFF
Skive: 3 Startnr: 113
Siriann Michelle Bogen - JB - Skiptvet JFF
Skive: 4 Startnr: 114
Hans Christian Forsetlund - JB - Skiptvet JFF
Skive: 5 Startnr: 115
Asbjørn Nilsen - JC - Skiptvet JFF
Skive: 6 Startnr: 116
Kim-Vidar Bogen - JB - Skiptvet JFF
Skive: 7 Startnr: 117
Jon M. Kristiansen - JA - Skiptvet JFF
Skive: 8 Startnr: 118
Skive: 9 Startnr: 119
Skive: 10 Startnr: 120
Lag 13 - Lørdag 03. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 121
Jan Bakken - E1 - Brandbu og Tingelstad JFF
Skive: 2 Startnr: 122
Kjell Bakken - JB - Brandbu og Tingelstad JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Magnar Haugen - E2 - Brandbu og Tingelstad JFF
Skive: 4 Startnr: 124
Skive: 5 Startnr: 125
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Rune Nordby - A - Hemnes JFF
Skive: 8 Startnr: 128
Thomas Løvåsdal - JA - Buskeruds JFF
Skive: 9 Startnr: 129
Marianne Due Sørum - B - Buskeruds JFF
Skive: 10 Startnr: 130
Ingar Sørum - A - Buskeruds JFF
Lag 14 - Lørdag 03. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 131
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 132
Magne Holmbro - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 133
Kent Halvorsen - JC - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 134
Johan-Arthur Torp - B - Høland JSK
Skive: 5 Startnr: 135
Alexander Torp - JB - Høland JSK
Skive: 6 Startnr: 136
Mona Holmbro Engebretsen - A - Høland JSK
Skive: 7 Startnr: 137
Anders Fosshaug - A - Høland JSK
Skive: 8 Startnr: 138
Kjetil Bromark - JC - Glomsrudkollens JFF
Skive: 9 Startnr: 139
ingar haugen - JC - Åmot OFF
Skive: 10 Startnr: 140
stian kristoffersen - JC - Glomsrudkollens JFF
Lag 15 - Lørdag 03. Mars 11:30
Skive: 1 Startnr: 141
Sigrid Lykkjen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 142
Tom Zahl Pedersen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 143
Øystein Zahl Pedersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 144
Bjørnar Galby - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 5 Startnr: 145
Knut Syvertsen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 6 Startnr: 146
Trine Bøe Syvertsen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 7 Startnr: 147
Tom Rismyhr - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 8 Startnr: 148
Finn Bjørnstad - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 9 Startnr: 149
Geir Busk - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 10 Startnr: 150
Vidar Busk - JB - Skaubygda JFF Frogn
Lag 16 - Lørdag 03. Mars 11:45
Skive: 1 Startnr: 151
Fred H. Ottestad - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 152
Svein Qvale - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 153
Skive: 4 Startnr: 154
Skive: 5 Startnr: 155
Skive: 6 Startnr: 156
Skive: 7 Startnr: 157
Skive: 8 Startnr: 158
Skive: 9 Startnr: 159
Skive: 10 Startnr: 160
Lag 17 - Lørdag 03. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 161
Øyvind Brustad - A - Nannestad JFF
Skive: 2 Startnr: 162
Roger Hansen - JA - Buskeruds JFF
Skive: 3 Startnr: 163
Jan Fredrik Ørmen - A - Buskeruds JFF
Skive: 4 Startnr: 164
Skive: 5 Startnr: 165
Skive: 6 Startnr: 166
Frank Bjørnå - JA - Vestre Toten JFF
Skive: 7 Startnr: 167
Ole Molvær - JC - Snertingdal JFF
Skive: 8 Startnr: 168
Else Karin Molvær - F - Snertingdal JFF
Skive: 9 Startnr: 169
Kenneth Bekkelien - A - Snertingdal JFF
Skive: 10 Startnr: 170
Geir Johansen - B - Snertingdal JFF
Lag 18 - Lørdag 03. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 171
Thomas Østmoe - JA - Mo JFF Nord-Odal
Skive: 2 Startnr: 172
Knut Anders Krogsrud - JC - Mo JFF Nord-Odal
Skive: 3 Startnr: 173
Jonas Solberg - JC - Mo JFF Nord-Odal
Skive: 4 Startnr: 174
Tord Bjarte Strandvik - JC - Mo JFF Nord-Odal
Skive: 5 Startnr: 175
Skive: 6 Startnr: 176
Skive: 7 Startnr: 177
Skive: 8 Startnr: 178
Skive: 9 Startnr: 179
Skive: 10 Startnr: 180
Roland Blomquist - JC - Ås JFF
Lag 19 - Lørdag 03. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 181
Hans Jahren - E2 - Nannestad JFF
Skive: 2 Startnr: 182
Oddmar Larsen - E1 - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 183
Ole Robert Karlsen - JA - Galterud JSK
Skive: 4 Startnr: 184
Skive: 5 Startnr: 185
Skive: 6 Startnr: 186
Skive: 7 Startnr: 187
Skive: 8 Startnr: 188
Skive: 9 Startnr: 189
Rune Skullerud - JB - Bjørkelangen JFF
Skive: 10 Startnr: 190
Raymond Halvorsen - E1 - Ski JFF
Lag 20 - Lørdag 03. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 191
Henning Haugen - A - Hedrum JFL
Skive: 2 Startnr: 192
Kjetil Brødsjø - A - Hedrum JFL
Skive: 3 Startnr: 193
Andreas Hartz - JB - Hedrum JFL
Skive: 4 Startnr: 194
Hans Atle Rødal - A - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 195
Einar Edland - E1 - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 196
Karl Valstad - E2 - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 197
Skive: 8 Startnr: 198
Skive: 9 Startnr: 199
kirsti godager - F - Stange JFF
Skive: 10 Startnr: 200
Randi Myrvold Odden - F - Stange JFF
Lag 21 - Lørdag 03. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 201
Øystein Eriksen - JB - Sandefjord JFF
Skive: 2 Startnr: 202
Øystein Allum - A - Hedrum JFL
Skive: 3 Startnr: 203
Leif Magne Saga - A - Hedrum JFL
Skive: 4 Startnr: 204
Lars-Kristian Saga - D1 - Hedrum JFL
Skive: 5 Startnr: 205
Bjørge Jansen - E1 - Fredrikstad OJFF
Skive: 6 Startnr: 206
Emil Breum - JC - Vang JFF
Skive: 7 Startnr: 207
Ørjan Grinden - B - Vang JFF
Skive: 8 Startnr: 208
Thomas Sæteråsen - A - Nordre Elverum JFF
Skive: 9 Startnr: 209
Bjarte Olav Grimen - B - Åsane JFF
Skive: 10 Startnr: 210
Birte Nydal - JB - Åsane JFF
Lag 22 - Lørdag 03. Mars 13:15
Skive: 1 Startnr: 211
Torstein Huset - JA - Hedalen JSG
Skive: 2 Startnr: 212
Svein Gunnar Huset - JB - Hedalen JSG
Skive: 3 Startnr: 213
Nils-Harald Huset - JA - Hedalen JSG
Skive: 4 Startnr: 214
Odd Arne Holden - A - Hedalen JSG
Skive: 5 Startnr: 215
Tommy Brenden - B - Ådal JFF
Skive: 6 Startnr: 216
Ole Arne Huset - JA - Hedalen JSG
Skive: 7 Startnr: 217
Bente Kari Huset - F - Hedalen JSG
Skive: 8 Startnr: 218
Ivar S. Iversen - D2 - Hedalen JSG
Skive: 9 Startnr: 219
Anders Iversen - B - Hedalen JSG
Skive: 10 Startnr: 220
Torolv iversen - D1 - Hedalen JSG
Lag 23 - Lørdag 03. Mars 13:30
Skive: 1 Startnr: 221
Odd Engen - JA - Glomsrudkollens JFF
Skive: 2 Startnr: 222
Leif Rasmussen - JC - Glomsrudkollens JFF
Skive: 3 Startnr: 223
Ole Fredrik Nilssen - E1 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 224
Kristian Rasmussen - JA - Glomsrudkollens JFF
Skive: 5 Startnr: 225
Rune Veråsdal - JA - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 226
Kaisa R Veråsdal - D1 - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 227
Janne Ramse Mjåvatn - F - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 228
Eirik Homstøl - D1 - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 229
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 230
Leif H Larsen - E1 - Sørkedalen JFF
Lag 24 - Lørdag 03. Mars 13:45
Skive: 1 Startnr: 231
Johan A Langved - E1 - Andebu JFF
Skive: 2 Startnr: 232
Knut Erik Bratli - JB - Andebu JFF
Skive: 3 Startnr: 233
Knut Vestøl Birkedal - JB - Gjerstad JFF
Skive: 4 Startnr: 234
Espen Langmyr - A - Gjerstad JFF
Skive: 5 Startnr: 235
Jens Torp - JB - Åmot JFF
Skive: 6 Startnr: 236
Trond Mortensen - JB - Gjerstad JFF
Skive: 7 Startnr: 237
Terje Terjesen - D2 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 238
Jan Inge Langmyr - A - Gjerstad JFF
Skive: 9 Startnr: 239
Marcus Langmyr - D2 - Gjerstad JFF
Skive: 10 Startnr: 240
Kristian Dolven Utklev - E1 - Brunlanes JFF
Lag 36 - Søndag 04. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 351
Synnøve Gillingsrud - JB - Båstad Grunneier JFF
Skive: 2 Startnr: 352
Henning Holtet - JB - Båstad Grunneier JFF
Skive: 3 Startnr: 353
Johan Lund - E1 - Båstad Grunneier JFF
Skive: 4 Startnr: 354
Kjell Gunnar Lund - JA - Båstad Grunneier JFF
Skive: 5 Startnr: 355
Martin Martinsen - E1 - Båstad Grunneier JFF
Skive: 6 Startnr: 356
Ole Bjarne Hagen - JB - Fenstad JFF
Skive: 7 Startnr: 357
Ole Mathias Fjeldskogen - JA - Hemnes JFF
Skive: 8 Startnr: 358
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes JFF
Skive: 9 Startnr: 359
Mads wiel - JA - Hemnes JFF
Skive: 10 Startnr: 360
Per Gisle Aarra - B - Ås JFF
Lag 37 - Søndag 04. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 361
Rune Pettersen - JC - Nannestad JFF
Skive: 2 Startnr: 362
Henrik Langsrud - JC - Rælingen JFF
Skive: 3 Startnr: 363
Geir Otto Kristiansen - JA - Kongsvinger JFF
Skive: 4 Startnr: 364
Frode Kristiansen - JC - Kongsvinger JFF
Skive: 5 Startnr: 365
Oddvar Kristiansen - JC - Kongsvinger JFF
Skive: 6 Startnr: 366
Peder Enger - JB - Enebakk JFF
Skive: 7 Startnr: 367
Bjørnar Johansen - JC - Bærum JFF
Skive: 8 Startnr: 368
Johan Fredrik Svendsen - D2 - Bærum JFF
Skive: 9 Startnr: 369
Vibeke M. Svendsen - F - Bærum JFF
Skive: 10 Startnr: 370
Amund Brede Svendsen - JA - Bærum JFF
Lag 38 - Søndag 04. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 371
henrik sandås - D1 - NA
Skive: 2 Startnr: 372
egil sandås - E2 - NA
Skive: 3 Startnr: 373
emil sandås - D2 - NA
Skive: 4 Startnr: 374
Roar Sandås - JB - NA
Skive: 5 Startnr: 375
Erlend Holten - D2 - NA
Skive: 6 Startnr: 376
Steinar Soot - JB - Aurskog JFF
Skive: 7 Startnr: 377
Lars Erik Mathisen - B - Rælingen JFF
Skive: 8 Startnr: 378
Arnt Sand - A - Enebakk JFF
Skive: 9 Startnr: 379
Svein Olsen - JA - Rælingen JFF
Skive: 10 Startnr: 380
Egil Bjørkås - B - Enebakk JFF
Lag 39 - Søndag 04. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 381
Jan Ingar Stensrud - JB - Blaker JFF
Skive: 2 Startnr: 382
Øystein Hoel - JA - Blaker JFF
Skive: 3 Startnr: 383
Knut Engebretsen - JA - Blaker JFF
Skive: 4 Startnr: 384
Bjørn Terje Lund - JA - Blaker JFF
Skive: 5 Startnr: 385
Ole Anders Stenby - JB - Blaker JFF
Skive: 6 Startnr: 386
Renate Torp - JB - Blaker JFF
Skive: 7 Startnr: 387
pål hornås - JC - Bjørkelangen JFF
Skive: 8 Startnr: 388
Thomas Bråthen - A - Høland JSK
Skive: 9 Startnr: 389
Lene Østlid - F - Høland JSK
Skive: 10 Startnr: 390
Morten Søberg - JB - Blaker JFF
Lag 40 - Søndag 04. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 391
Anne Jorunn Haugen - F - Nes JFF
Skive: 2 Startnr: 392
John Kåre Haugen - JA - Nes JFF
Skive: 3 Startnr: 393
Niels Jörgensen - JC - Hemsedal JJF
Skive: 4 Startnr: 394
Torvald Hornet - D1 - Hemsedal JJF
Skive: 5 Startnr: 395
thorleif hornet - JB - Hemsedal JJF
Skive: 6 Startnr: 396
Eilev Øynebråten - E2 - Hemsedal JJF
Skive: 7 Startnr: 397
Kjetil Engebretsen - JB - Blaker JFF
Skive: 8 Startnr: 398
Tom Johannessen - JB - Blaker JFF
Skive: 9 Startnr: 399
Lars Helgesen - JB - Fredrikstad OJFF
Skive: 10 Startnr: 400
Tor Helge Solheim - JA - Fredrikstad OJFF
Lag 41 - Søndag 04. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 401
Truls Roar Karlsson - JA - Krødsherad JFF
Skive: 2 Startnr: 402
Håvard Svartås - A - Krødsherad JFF
Skive: 3 Startnr: 403
Ståle Karlsson - JA - Krødsherad JFF
Skive: 4 Startnr: 404
per øyvind børresen - JC - Ås JFF
Skive: 5 Startnr: 405
Jan-Tore Børresen - JC - Ski JFF
Skive: 6 Startnr: 406
Odd A Halbjørhus - B - Hemsedal JJF
Skive: 7 Startnr: 407
Skive: 8 Startnr: 408
Skive: 9 Startnr: 409
Skive: 10 Startnr: 410
Lajos Csaky - E2 - Onsøy JFF
Lag 42 - Søndag 04. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 411
Viggo Johannessen - JB - Blaker JFF
Skive: 2 Startnr: 412
Skive: 3 Startnr: 413
Skive: 4 Startnr: 414
Skive: 5 Startnr: 415
Skive: 6 Startnr: 416
Skive: 7 Startnr: 417
Skive: 8 Startnr: 418
Anette Storeskar - A - Eidskog JFF
Skive: 9 Startnr: 419
Knut Andrè Holøien - JA - Eidskog JFF
Skive: 10 Startnr: 420
Lag 43 - Søndag 04. Mars 11:30
Skive: 1 Startnr: 421
Jostein Jahren - JA - Nannestad JFF
Skive: 2 Startnr: 422
Skive: 3 Startnr: 423
Skive: 4 Startnr: 424
Skive: 5 Startnr: 425
Skive: 6 Startnr: 426
Skive: 7 Startnr: 427
Skive: 8 Startnr: 428
Skive: 9 Startnr: 429
Skive: 10 Startnr: 430
Lag 44 - Søndag 04. Mars 11:45
Skive: 1 Startnr: 431
Dag Bekkevar - JA - Nannestad JFF
Skive: 2 Startnr: 432
Tore-Bjørn Edseth - A - Nannestad JFF
Skive: 3 Startnr: 433
Øistein Olsen - E1 - Nannestad JFF
Skive: 4 Startnr: 434
Kjell Robert Larsen - JB - Nannestad JFF
Skive: 5 Startnr: 435
Morten C Jensen - JC - Nannestad JFF
Skive: 6 Startnr: 436
Lars Jensen - JB - Nannestad JFF
Skive: 7 Startnr: 437
Skive: 8 Startnr: 438
Skive: 9 Startnr: 439
Hans Magne Braastad - JB - Gran JFF
Skive: 10 Startnr: 440
Vibeke Braastad - F - Gran JFF
Lag 45 - Søndag 04. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 441
Jan Nygård - A - Nannestad JFF
Skive: 2 Startnr: 442
Hans Olav Røtterud - A - Nannestad JFF
Skive: 3 Startnr: 443
Jørgen Hauglid - JC - Nannestad JFF
Skive: 4 Startnr: 444
Albrigt Hauglid - JA - Nannestad JFF
Skive: 5 Startnr: 445
Jan Tore Skedsmo - D2 - Nannestad JFF
Skive: 6 Startnr: 446
Kjell Arvid Briskodden - JA - Torpa JSK
Skive: 7 Startnr: 447
Kenneth Eikenes - JA - Nannestad JFF
Skive: 8 Startnr: 448
Skive: 9 Startnr: 449
Skive: 10 Startnr: 450
Lag 46 - Søndag 04. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 451
Geir Even Os - JA - Elverum JSK
Skive: 2 Startnr: 452
Jimmy Eriksen - JC - Elverum JSK
Skive: 3 Startnr: 453
Henning Bigum - JA - Elverum JSK
Skive: 4 Startnr: 454
ståle jacobsen - JC - Lunner JFF
Skive: 5 Startnr: 455
Ingvild Knutsen - JB - Lunner JFF
Skive: 6 Startnr: 456
Kjetil Knutsen - JB - Lunner JFF
Skive: 7 Startnr: 457
Skive: 8 Startnr: 458
Skive: 9 Startnr: 459
Skive: 10 Startnr: 460
Morten Sætre - JC - NA
Lag 47 - Søndag 04. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 461
Bjørn A. Dahlen - E1 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 462
Lars A Ravnåsen - D2 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 463
Lars Ravnåsen - JC - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 464
Henrik Granøe - JC - Lillestrøm og Strømmen JFF
Skive: 5 Startnr: 465
Jonny Granøe - JA - Lillestrøm og Strømmen JFF
Skive: 6 Startnr: 466
Gjermund Lunden - JB - Høybråten JFF
Skive: 7 Startnr: 467
Skive: 8 Startnr: 468
Espen Nerdrum - JA - Hemnes JFF
Skive: 9 Startnr: 469
Marius Nerdrum - D1 - Hemnes JFF
Skive: 10 Startnr: 470
Snorre Ekeheien Laakso - D1 - Hemnes JFF
Lag 48 - Søndag 04. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 471
Jan Sigurd Foss - E2 - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 472
Thomas Keidal - JC - Oslo JFF
Skive: 3 Startnr: 473
Lars Eric Lindquist - E1 - Oslo JFF
Skive: 4 Startnr: 474
John James Cortez - JC - Oslo JFF
Skive: 5 Startnr: 475
Toril Karlsnes - F - NA
Skive: 6 Startnr: 476
OlePetter Mikkelrud - JB - NA
Skive: 7 Startnr: 477
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 478
Annie Strand - F - NA
Skive: 9 Startnr: 479
Skive: 10 Startnr: 480
Per Aasen - JB - Fron JFF
Lag 49 - Søndag 04. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 481
Ingar Woll - JA - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 482
Line Nor - F - Oslo JFF
Skive: 3 Startnr: 483
Leonhard Økland - E2 - Nesodden JFF
Skive: 4 Startnr: 484
Kjell Larsen Wattum - E2 - Nesodden JFF
Skive: 5 Startnr: 485
Per-Arne TJERNSHAUGEN - E2 - Nesodden JFF
Skive: 6 Startnr: 486
Kjell Bjarne Marki - E1 - Nesodden JFF
Skive: 7 Startnr: 487
Leif Økland - JB - Nesodden JFF
Skive: 8 Startnr: 488
Willy Johannessen - B - Nesodden JFF
Skive: 9 Startnr: 489
Odd Arne Solberg - E1 - Nesodden JFF
Skive: 10 Startnr: 490
Åse Hasvold - F - Nesodden JFF
Lag 50 - Søndag 04. Mars 13:15
Skive: 1 Startnr: 491
Morten Hoff - JA - Gran JFF
Skive: 2 Startnr: 492
Lars Ola Nordli Rustad - A - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 493
Jonny Rustad - B - Åslia JSK
Skive: 4 Startnr: 494
Skive: 5 Startnr: 495
Pål Brevik - JC - Galterud JSK
Skive: 6 Startnr: 496
Stig Arild Tollnæs - JC - Enebakk JFF
Skive: 7 Startnr: 497
Stian S. Haugslien - JC - Enebakk JFF
Skive: 8 Startnr: 498
Anwar Breiteig - JC - Enebakk JFF
Skive: 9 Startnr: 499
Magnus Utsigt - JB - Enebakk JFF
Skive: 10 Startnr: 500
Viktor Rønningen - JC - Rælingen JFF
Lag 51 - Søndag 04. Mars 13:30
Skive: 1 Startnr: 501
Knut Egil Bakke - A - Moelv og Omegn JFF
Skive: 2 Startnr: 502
Hanse Petter Løberg - A - Moelv og Omegn JFF
Skive: 3 Startnr: 503
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset JFF
Skive: 4 Startnr: 504
Øyvind Aurbakken - D2 - Eidskog JFF
Skive: 5 Startnr: 505
Jan Tore Westerby - JA - NA
Skive: 6 Startnr: 506
Lars Westerby - S - NA
Skive: 7 Startnr: 507
Kai Øye - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 508
Tjøstel Ree-Lindstad - JB - Vang JFF
Skive: 9 Startnr: 509
Fredrik Horvli - D1 - Vang JFF
Skive: 10 Startnr: 510
Asgeir Horvli - JB - Vang JFF
Lag 52 - Søndag 04. Mars 13:45
Skive: 1 Startnr: 511
Vegard Billingsø - D2 - Eidskog JFF
Skive: 2 Startnr: 512
Leif Billingsø - E1 - Eidskog JFF
Skive: 3 Startnr: 513
Lars Peder Tomter - JC - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 514
Lillian Stadsvoll - B - Torpa JSK
Skive: 5 Startnr: 515
Aslak Bakke - A - Torpa JSK
Skive: 6 Startnr: 516
Leif Ramstad - E1 - Rakkestad og Degernes JFF
Skive: 7 Startnr: 517
Reidar Midtfjell - E2 - Rakkestad og Degernes JFF
Skive: 8 Startnr: 518
Ole Gudem - JB - Asker JFF
Skive: 9 Startnr: 519
Ragnhild Sangen Billingsø - D1 - Eidskog JFF
Skive: 10 Startnr: 520
Tage Billingsø - JA - Eidskog JFF