Jaktfelt - 4 stevne i Vestfold / NORMA karusellen, Gyldenspissen, Lardal


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 04. Mars 09:40
Skive: 1 Startnr: 1
Henning Haugen - A - Hedrum JFL
Lag 2 - Søndag 04. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 11
Terje Nesset - A - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 2 Startnr: 12
Ole Henrik Thorsnes - JB - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 3 Startnr: 13
Trond Vegar Nilsen - JB - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 4 Startnr: 14
Bjørn Trandum - E2 - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 5 Startnr: 15
Leif Thorsnes - E2 - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 6 Startnr: 16
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 7 Startnr: 17
Anton Evjen - E1 - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 18
Leif Magne Saga - A - Hedrum JFL
Skive: 9 Startnr: 19
Terjer Saga - JC - Hedrum JFL
Skive: 10 Startnr: 20
Ingar Sørum - A - Buskeruds JFF
Lag 3 - Søndag 04. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 21
Gjermund Røsholt - JC - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 22
Audun Melby Jacobsen - S - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 23
Tommy Nakjem - S - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 24
Andreas Hartz - JB - Hedrum JFL
Skive: 5 Startnr: 25
Gjermund Sørum - A - Buskeruds JFF
Skive: 6 Startnr: 26
Ottar Sørum - E1 - Buskeruds JFF
Skive: 7 Startnr: 27
Svein Hildenes - B - Hedrum JFL
Skive: 8 Startnr: 28
Kristian Rasmussen - JA - Glomsrudkollens JFF
Skive: 9 Startnr: 29
Leif Rasmussen - JC - Glomsrudkollens JFF
Skive: 10 Startnr: 30
Odd Engen - JA - Glomsrudkollens JFF
Lag 4 - Søndag 04. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 31
Kjetil Brødsjø - A - Hedrum JFL
Skive: 2 Startnr: 32
Geir Marstein - JB - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 3 Startnr: 33
Skive: 4 Startnr: 34
Jan Rikard Saga - JC - Hedrum JFL
Skive: 5 Startnr: 35
Ella Omsland - F - Hedrum JFL
Skive: 6 Startnr: 36
Helge Omsland - JA - Hedrum JFL
Skive: 7 Startnr: 37
Petter Bund - D2 - Hedrum JFL
Skive: 8 Startnr: 38
Alexander Hansen - JC - Hedrum JFL
Skive: 9 Startnr: 39
Jarle Hansen - JB - Hedrum JFL
Skive: 10 Startnr: 40
Markus Hansen - D2 - Hedrum JFL
Lag 5 - Søndag 04. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 41
Arne H Hansen - E2 - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 42
Kai Hagen - E2 - Hedrum JFL
Skive: 3 Startnr: 43
Harry Bøhn - E2 - Hedrum JFL
Skive: 4 Startnr: 44
Harald Lie - E2 - Hedrum JFL
Skive: 5 Startnr: 45
Jan Tore Nalum - JB - Brunlanes JFF
Skive: 6 Startnr: 46
Jørn Anvik - JB - Brunlanes JFF
Skive: 7 Startnr: 47
Ole Johan Anvik - D1 - Brunlanes JFF
Skive: 8 Startnr: 48
Heidi Følstad - JB - Hedrum JFL
Skive: 9 Startnr: 49
Lars-Kristian Saga - D1 - Hedrum JFL
Skive: 10 Startnr: 50
Leif Saga - JB - Hedrum JFL
Lag 6 - Søndag 04. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 51
Odd Bjarne Løberg - E1 - Andebu JFF
Skive: 2 Startnr: 52
Karl Valstad - E2 - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 53
Henning Bodahl - JC - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 54
Harald Bjørn Bodahl - JC - NA
Skive: 5 Startnr: 55
Øystein Allum - A - Hedrum JFL
Skive: 6 Startnr: 56
Skive: 7 Startnr: 57
Skive: 8 Startnr: 58
Skive: 9 Startnr: 59
Elisabeth R Lillebuen - F - Buskeruds JFF
Skive: 10 Startnr: 60
Helge Knutsen - E1 - Buskeruds JFF
Lag 7 - Søndag 04. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 61
stian kristoffersen - JC - Glomsrudkollens JFF
Skive: 2 Startnr: 62
ingar haugen - JC - Åmot OFF
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Skive: 5 Startnr: 65
Skive: 6 Startnr: 66
Skive: 7 Startnr: 67
Skive: 8 Startnr: 68
Skive: 9 Startnr: 69
Kjetil Moskvil Nilsen - JB - Lardal JFL
Skive: 10 Startnr: 70
Kristian Finnerud Nilsen - D1 - Lardal JFL
Lag 8 - Søndag 04. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 71
Michael Sebastian Eriksen Moland - D2 - Hedrum JFL
Skive: 2 Startnr: 72
Patrick Chistoffer Eriksen Moland - D2 - Hedrum JFL
Skive: 3 Startnr: 73
Skive: 4 Startnr: 74
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Stein Henning Bakkane - JB - Hedrum JFL
Skive: 9 Startnr: 79
Svein Roar Hansen Moland - B - Hedrum JFL
Skive: 10 Startnr: 80
robin nicolai eriksen Moland - JC - Hedrum JFL
Lag 9 - Søndag 04. Mars 12:20
Skive: 1 Startnr: 81
Einar Petterøe - E1 - Andebu JFF
Skive: 2 Startnr: 82
Geir Johansen - JC - Andebu JFF
Skive: 3 Startnr: 83
John Hermann Bakke - JA - Andebu JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Bjørn Tore Seter - JB - Andebu JFF
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Skive: 9 Startnr: 89
Svein Atle Haraldsen - JC - Svelvik JFF
Skive: 10 Startnr: 90
Roar Olafsen - JC - Svelvik JFF
Lag 10 - Søndag 04. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 91
Gunnar Hammer - E2 - Siljan JFF
Skive: 2 Startnr: 92
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 3 Startnr: 93
Skive: 4 Startnr: 94
Skive: 5 Startnr: 95
Skive: 6 Startnr: 96
Skive: 7 Startnr: 97
Skive: 8 Startnr: 98
Skive: 9 Startnr: 99
Skive: 10 Startnr: 100
Kristian Haughem - JC - Hedrum JFL
Lag 11 - Søndag 04. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 101
Kai Hansen - JB - Andebu JFF
Skive: 2 Startnr: 102
Skive: 3 Startnr: 103
Skive: 4 Startnr: 104
Skive: 5 Startnr: 105
Skive: 6 Startnr: 106
Skive: 7 Startnr: 107
Skive: 8 Startnr: 108
Skive: 9 Startnr: 109
Eirik Eriksen - JC - Andebu JFF
Skive: 10 Startnr: 110
Knut Erik Bratli - JB - Andebu JFF