NM Jaktfelt - Opdal JFL


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 17. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 1
Mette Johansson - F - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 2 Startnr: 2
Kjetil Risbråthe - JB - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 3 Startnr: 3
Troy Flydal - D1 - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 4 Startnr: 4
Torgeir Flydal - JC - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 5 Startnr: 5
Tuva Sjøenden Nybakk - D1 - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 6 Startnr: 6
Jan Markus Rambøl - JC - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 7 Startnr: 7
Roger Ekre - JB - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 8 Startnr: 8
Mattis Minge - D2 - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 9 Startnr: 9
Syver Minge - D2 - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 10 Startnr: 10
Chris Vestergård Nielsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 11 Startnr: 11
Hans Kristian Løken - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 12 Startnr: 12
John Kåre Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 13 Startnr: 13
Jan Magne Bjørnstad - JB - Løiten JFF
Skive: 14 Startnr: 14
Johan Lund - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 15 Startnr: 15
Kjell Gunnar Lund - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 16 Startnr: 16
Martin Martinsen - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 17 Startnr: 17
Henning Holtet - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 18 Startnr: 18
Synnøve Gillingsrud - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 19 Startnr: 19
Inge Handagard - JC - Eidsberg Jff
Skive: 20 Startnr: 20
Anders Tuhus Olsen - JC - Lunner Jff
Lag 2 - Søndag 17. Juli 12:20
Skive: 1 Startnr: 21
Jan Sigurd Foss - E2 - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 2 Startnr: 22
Eirik Andreassen - JB - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 3 Startnr: 23
Thomas Keidel - A - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 4 Startnr: 24
Karoline Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 5 Startnr: 25
Arvid Holtklimpen - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 6 Startnr: 26
Tore Engvig - JB - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 7 Startnr: 27
Inger Elisabeth Tveide - F - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 8 Startnr: 28
Erik Livoll - B - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 9 Startnr: 29
Lars Magnus Krogh - B - Røros Jff
Skive: 10 Startnr: 30
Cecilie Øvergård - F - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 11 Startnr: 31
Roald Trøeng - JB - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 12 Startnr: 32
Geir Rønning - JB - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 13 Startnr: 33
Ola Trøeng - JB - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 14 Startnr: 34
Ingrid Ragna Trøeng - D2 - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 15 Startnr: 35
Olav Jordet - E2 - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 16 Startnr: 36
Øystein Rønningen - JB - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 17 Startnr: 37
Trude Gulløien Livoll - D2 - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 18 Startnr: 38
Karl Ole Knutsen - B - Røros Jff
Skive: 19 Startnr: 39
Morten Ekeberg - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 20 Startnr: 40
Knut Baastad - JB - Trysil JFF
Lag 3 - Søndag 17. Juli 12:40
Skive: 1 Startnr: 41
Helge Omsland - JB - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 42
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 43
Kim-Vidar Bogen - JB - Skiptvet JFF
Skive: 4 Startnr: 44
Bjørn Bogen - E1 - Skiptvet JFF
Skive: 5 Startnr: 45
Siriann Michelle Bogen - JB - Skiptvet JFF
Skive: 6 Startnr: 46
Hans Christian Forsetlund - JB - Skiptvet JFF
Skive: 7 Startnr: 47
Morten Abrahamsen - JC - Brunlanes Jeger- og Fiskerfor.
Skive: 8 Startnr: 48
Erling Benjaminsen - JB - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 49
Frank Øverland - JC - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 10 Startnr: 50
Martin Skulbørstad - E2 - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 11 Startnr: 51
Anne Karin Skulbørstad - E2 - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 52
Einar Westum - A - Tynset Jff
Skive: 13 Startnr: 53
Kristian Westum - D2 - Tynset Jff
Skive: 14 Startnr: 54
Magne Egil Westum - A - Tynset Jff
Skive: 15 Startnr: 55
Mikael Holten - D1 - Surnadal JFF
Skive: 16 Startnr: 56
Ove Meisingset - JB - Tingvoll Jeger og Spf.Lag
Skive: 17 Startnr: 57
Thomas Holmeide - JA - Tingvoll Jeger og Spf.Lag
Skive: 18 Startnr: 58
Halvard Meisingset - JA - Tingvoll Jeger og Spf.Lag
Skive: 19 Startnr: 59
Kjell Sveinar Nytrøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 20 Startnr: 60
Kristian Nytrøen - D1 - Øvre Rendal Jsk
Lag 4 - Søndag 17. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 61
Stian Nordlien - JA - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 62
Kristian Holte - JA - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 63
Andreas Penta Sten - JC - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 64
Anders Kolrud - B - Gausdal JFF
Skive: 5 Startnr: 65
Jørgen Skogli Verhaug - JC - Gausdal JFF
Skive: 6 Startnr: 66
Ola Skrivlien Venås - B - Gausdal JFF
Skive: 7 Startnr: 67
Jan Erik Langrusten - JC - Heidal Jff
Skive: 8 Startnr: 68
Odd Egil Kleiven - JB - Heidal Jff
Skive: 9 Startnr: 69
Morten Hanslien Pladsen - JC - Heidal Jff
Skive: 10 Startnr: 70
Eirik Sæther - B - Lesja Jff
Skive: 11 Startnr: 71
Knut Petter Øvereng - JB - Overhalla Jff
Skive: 12 Startnr: 72
Oddbjørn Klett - E2 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 13 Startnr: 73
Randi Jære - F - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 14 Startnr: 74
Jon Skancke Øiamo - JC - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 15 Startnr: 75
Arvid Øiamo - JB - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 16 Startnr: 76
Rune Myrhaug - JC - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 17 Startnr: 77
Odd M. Hovli - JC - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 18 Startnr: 78
Reidar Svartøyen - E2 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 19 Startnr: 79
Jo Inge Fladvad - A - Overhalla Jff
Skive: 20 Startnr: 80
anne britt sollie - F - Overhalla Jff
Lag 6 - Mandag 18. Juli 08:00
Skive: 1 Startnr: 101
Rikard Østmoe - A - Østby JFF
Skive: 2 Startnr: 102
Johan Garmo - E2 - Moss og Våler JFL
Skive: 3 Startnr: 103
Vidar Strypet - JC - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 4 Startnr: 104
Vemund Strypet - D2 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 5 Startnr: 105
Stig-Kåre Dørum - JB - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 6 Startnr: 106
Harald Skarsheim - E2 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 7 Startnr: 107
Andreas Fagerhaug Stavne - D1 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 8 Startnr: 108
Steffen Magnor - JA - Elverum JSK
Skive: 9 Startnr: 109
Krister Skoglund - D2 - Nordre Elverum JFG
Skive: 10 Startnr: 110
Birger Meistad - A - Trondheim Jff
Skive: 11 Startnr: 111
Joakim Størvold - D1 - Opdal JFL
Skive: 12 Startnr: 112
Skive: 13 Startnr: 113
Skive: 14 Startnr: 114
Skive: 15 Startnr: 115
Hans Ivar Hammerås - JA - Hølonda Jff
Skive: 16 Startnr: 116
Ola Hammerås - A - Hølonda Jff
Skive: 17 Startnr: 117
Skive: 18 Startnr: 118
Per Ivar Stavne - JA - Rennebu Jeger-Og Fiskerf.
Skive: 19 Startnr: 119
Trond-Brage Kosberg - B - Rennebu Jeger-Og Fiskerf.
Skive: 20 Startnr: 120
Endre Kosberg - JB - Rennebu Jeger-Og Fiskerf.
Lag 7 - Mandag 18. Juli 08:20
Skive: 1 Startnr: 121
Roar Brænd - JA - Øvre Rendal Jsk
Skive: 2 Startnr: 122
Arild Brænd - JB - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 123
OLE ANDRE ANDERSEN - B - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 124
Skive: 5 Startnr: 125
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Skive: 8 Startnr: 128
Skive: 9 Startnr: 129
Skive: 10 Startnr: 130
Skive: 11 Startnr: 131
Skive: 12 Startnr: 132
Skive: 13 Startnr: 133
Skive: 14 Startnr: 134
Skive: 15 Startnr: 135
Skive: 16 Startnr: 136
Skive: 17 Startnr: 137
Skive: 18 Startnr: 138
Skive: 19 Startnr: 139
Skive: 20 Startnr: 140
Lag 8 - Mandag 18. Juli 08:40
Skive: 1 Startnr: 141
Martin Hugubakken Nesseth - D2 - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 142
Inge Olav Murud - D2 - Alvdal Jff
Skive: 3 Startnr: 143
Per Jørgen Murud - JC - Alvdal Jff
Skive: 4 Startnr: 144
Audun Murud - D1 - Alvdal Jff
Skive: 5 Startnr: 145
Skive: 6 Startnr: 146
Skive: 7 Startnr: 147
Skive: 8 Startnr: 148
Skive: 9 Startnr: 149
Skive: 10 Startnr: 150
Skive: 11 Startnr: 151
Skive: 12 Startnr: 152
Skive: 13 Startnr: 153
Skive: 14 Startnr: 154
Skive: 15 Startnr: 155
Skive: 16 Startnr: 156
Skive: 17 Startnr: 157
Skive: 18 Startnr: 158
Skive: 19 Startnr: 159
Jakob Nørbech - B - Tingvoll Jeger og Spf.Lag
Skive: 20 Startnr: 160
Jan Roger Olsson - A - Tynset Jff
Lag 9 - Mandag 18. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 161
Sivert Wisth - B - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 2 Startnr: 162
Skive: 3 Startnr: 163
Mona Holmbro Engebretsen - F - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 164
Dag Morten Wisth - B - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 5 Startnr: 165
Karl-Martin Wisth - D2 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 6 Startnr: 166
Skive: 7 Startnr: 167
Skive: 8 Startnr: 168
Skive: 9 Startnr: 169
Skive: 10 Startnr: 170
Skive: 11 Startnr: 171
Skive: 12 Startnr: 172
Skive: 13 Startnr: 173
Skive: 14 Startnr: 174
Skive: 15 Startnr: 175
Per Øyvind Grøterud - JC - Snertingdal Jff
Skive: 16 Startnr: 176
Skive: 17 Startnr: 177
Skive: 18 Startnr: 178
Skive: 19 Startnr: 179
Skive: 20 Startnr: 180
olav kirkerud - JB - Snertingdal Jff
Lag 10 - Mandag 18. Juli 09:20
Skive: 1 Startnr: 181
Viktor Holter - D1 - Åslia Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 182
Trond Holter - A - Åslia Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 183
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 184
Henning Kaspersen - JC - Åslia Jaktskytterklubb
Skive: 5 Startnr: 185
Stein Skaret - E1 - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 186
Bjørn Tore Lindberg - A - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 7 Startnr: 187
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åsnes Jff
Skive: 8 Startnr: 188
Skive: 9 Startnr: 189
Skive: 10 Startnr: 190
Skive: 11 Startnr: 191
Lars Ola Rustad - A - Åslia Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 192
Skive: 13 Startnr: 193
Skive: 14 Startnr: 194
Skive: 15 Startnr: 195
Aina Solvang Sandbæk - F - Nes og Helgøya Jff
Skive: 16 Startnr: 196
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 17 Startnr: 197
Kjetil Engebretsen - JA - Hemnes Jff
Skive: 18 Startnr: 198
Ole Mathias Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Skive: 19 Startnr: 199
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Skive: 20 Startnr: 200
Silje Fjeldskogen - F - Hemnes Jff
Lag 11 - Mandag 18. Juli 09:40
Skive: 1 Startnr: 201
Anne Beathe Bakken - JB - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 2 Startnr: 202
Lage Bakken - B - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 3 Startnr: 203
Harald Storsveen - JB - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 4 Startnr: 204
Skive: 5 Startnr: 205
Skive: 6 Startnr: 206
Skive: 7 Startnr: 207
Skive: 8 Startnr: 208
Skive: 9 Startnr: 209
Skive: 10 Startnr: 210
Skive: 11 Startnr: 211
Skive: 12 Startnr: 212
Skive: 13 Startnr: 213
Skive: 14 Startnr: 214
Skive: 15 Startnr: 215
Skive: 16 Startnr: 216
Skive: 17 Startnr: 217
Skive: 18 Startnr: 218
Skive: 19 Startnr: 219
Henrik Nilsson - JA - Eidskog Jff
Skive: 20 Startnr: 220
Ken Lundhaug - A - Grue-Finnskog Jff
Lag 12 - Mandag 18. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 221
Eva Beate Nerdrum - F - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 222
Espen Nerdrum - JA - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 223
Morten Granli - JB - Heidal Jff
Skive: 4 Startnr: 224
Ole Andreas Nygaard - JA - Skiptvet JFF
Skive: 5 Startnr: 225
Iver Granlien - B - Gausdal JFF
Skive: 6 Startnr: 226
Amund Granlien - A - Gausdal JFF
Skive: 7 Startnr: 227
Arne Morten Granlien - E1 - Gausdal JFF
Skive: 8 Startnr: 228
Ivar Nustad - A - Gausdal JFF
Skive: 9 Startnr: 229
Isak Skille - JC - Overhalla Jff
Skive: 10 Startnr: 230
Oddvar M Hustad - JB - Overhalla Jff
Skive: 11 Startnr: 231
Christian Espenes - JC - Overhalla Jff
Skive: 12 Startnr: 232
Skive: 13 Startnr: 233
Skive: 14 Startnr: 234
Skive: 15 Startnr: 235
Skive: 16 Startnr: 236
Skive: 17 Startnr: 237
Skive: 18 Startnr: 238
Ragnar Opdøl - JB - Sunndal JFF
Skive: 19 Startnr: 239
Bjørn Olav Hauglum - JB - Sunndal JFF
Skive: 20 Startnr: 240
Reidar Strand - A - Sunndal JFF
Lag 13 - Mandag 18. Juli 10:20
Skive: 1 Startnr: 241
Trond Gunnarsen - JA - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 242
Sofie Gunnarsen - D1 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 243
Bjørn A. Dahlen - E1 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 244
Ottar Venemyr - JB - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 245
Tor Inge Nordhagen - JB - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 246
Tor Martin Nordhagen - D2 - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 7 Startnr: 247
Espen Lundby Nyhus - JC - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 8 Startnr: 248
Jostein Høgseth - B - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 249
Arve G. Blihovde - E1 - Gausdal JFF
Skive: 10 Startnr: 250
Siv Mariann Aas - F - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 11 Startnr: 251
Ellef Harsjøen - D2 - Tynset Jff
Skive: 12 Startnr: 252
Hallgeir Harsjøen - D2 - Tynset Jff
Skive: 13 Startnr: 253
Espen Hodal Sønmør - JA - Tynset Jff
Skive: 14 Startnr: 254
Torfinn Lium - A - Tynset Jff
Skive: 15 Startnr: 255
Thomas Bredesen - B - Tynset Jff
Skive: 16 Startnr: 256
Kristian Berg - B - Tynset Jff
Skive: 17 Startnr: 257
Lars Olav Harsjøen - B - Tynset Jff
Skive: 18 Startnr: 258
Morten Ryen - B - Tynset Jff
Skive: 19 Startnr: 259
Dag Inge Østgård - B - Tynset Jff
Skive: 20 Startnr: 260
julie ØSTGÅRD - D1 - Tynset Jff
Lag 14 - Mandag 18. Juli 10:40
Skive: 1 Startnr: 261
Peder Løvhaug - D1 - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 262
Morten Løvhaug - B - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 263
Anders Nilsen - B - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 264
Njål Mælen - E2 - Tynset Jff
Skive: 5 Startnr: 265
Skive: 6 Startnr: 266
Esten Vingelen - JA - Tynset Jff
Skive: 7 Startnr: 267
Amund Bekkevoll - D2 - Tynset Jff
Skive: 8 Startnr: 268
Einar Framnes Vingelen - D2 - Tynset Jff
Skive: 9 Startnr: 269
Vebjørn Trøan Lillebo - JC - Tynset Jff
Skive: 10 Startnr: 270
Hans Mathias Ulberg - JA - Sør-Fron Jff
Skive: 11 Startnr: 271
Jørn Bilben - A - Sel Jff
Skive: 12 Startnr: 272
Embret Eggen - E2 - Tynset Jff
Skive: 13 Startnr: 273
Skive: 14 Startnr: 274
Skive: 15 Startnr: 275
Torunn Thiemer - F - Jæren Jfl
Skive: 16 Startnr: 276
Geir Johan Lode - JB - Jæren Jfl
Skive: 17 Startnr: 277
Svein Ove Nielsen - E1 - Jæren Jfl
Skive: 18 Startnr: 278
John Maudal - JA - Jæren Jfl
Skive: 19 Startnr: 279
Kjartan Bjorheim - JC - Jæren Jfl
Skive: 20 Startnr: 280
Tor Helge Bjorheim - JB - Jæren Jfl
Lag 15 - Mandag 18. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 281
Geir Arne Brandhaug - JC - Stjørna JFF
Skive: 2 Startnr: 282
Stig Haugan - JC - Stjørna JFF
Skive: 3 Startnr: 283
Kent Halvorsen - A - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 284
Odd Martin K Habberstad - B - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 5 Startnr: 285
nikolai brodin - JC - Solemskogen Jff
Skive: 6 Startnr: 286
Asbjørn Damslora Bølviken - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 287
Geir Ingar Bølviken - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 288
Skive: 9 Startnr: 289
Jon Sørby - B - Trysil JFF
Skive: 10 Startnr: 290
Andre Aune - B - Leksvik Jff
Skive: 11 Startnr: 291
Karl Valstad - E2 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 12 Startnr: 292
Kjell Arne Bårnes - E1 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 13 Startnr: 293
Skive: 14 Startnr: 294
Harald Krugerud - JC - Eidsberg Jff
Skive: 15 Startnr: 295
Skive: 16 Startnr: 296
Skive: 17 Startnr: 297
Tobias Lisbakken - D2 - Solemskogen Jff
Skive: 18 Startnr: 298
Marie Elizabeth Haakonsen - D1 - Solemskogen Jff
Skive: 19 Startnr: 299
Lajos Csaky - E2 - Onsøy Jff
Skive: 20 Startnr: 300
Snorre Ekeheien Laakso - D2 - Hemnes Jff
Lag 16 - Mandag 18. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 301
Anders Asklund - JC - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 2 Startnr: 302
Karl Ivar Asklund - JC - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 3 Startnr: 303
Bjørn Bones - JB - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 4 Startnr: 304
Lars Peder Haugen - JC - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 5 Startnr: 305
Odd Ingvar Myhren - JB - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 6 Startnr: 306
Trygve Stensås - B - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 7 Startnr: 307
Ole Eskild Solbergløkk - JC - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 8 Startnr: 308
Anne Jorunn Byggstøyl - F - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 9 Startnr: 309
Sigbjørn Solberg - JC - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 10 Startnr: 310
Bjørn Steen - E1 - Bagn og Reinli Jff
Skive: 11 Startnr: 311
Jarle Stubberud - B - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 12 Startnr: 312
Lillian Stadsvoll - F - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 13 Startnr: 313
Helene Volehaugen - D2 - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 14 Startnr: 314
Aslak Bakke - A - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 15 Startnr: 315
Torbjørn Høybakk - A - Sula Jff
Skive: 16 Startnr: 316
Monica Sæterøy - JB - Sula Jff
Skive: 17 Startnr: 317
Lars Høybakk - A - Sula Jff
Skive: 18 Startnr: 318
Kristoffer Giske - JC - Sula Jff
Skive: 19 Startnr: 319
Kjell Arne Uggedal - B - Sula Jff
Skive: 20 Startnr: 320
Ivar Skaar Pedersen - A - Sula Jff
Lag 17 - Mandag 18. Juli 12:20
Skive: 1 Startnr: 321
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 322
Kurt Haugen - JB - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 323
Kristian Fladsrud - JC - Snertingdal Jff
Skive: 4 Startnr: 324
Ragnhild Flesvik - F - Snertingdal Jff
Skive: 5 Startnr: 325
Rune Heggelund - A - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 326
Egil Jr Sandnes - E2 - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 327
Bjørn Nymoen - E2 - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 328
Svein Arve Pedersen - E1 - Vang Jff
Skive: 9 Startnr: 329
Bård Egil Alstad - B - Hølonda Jff
Skive: 10 Startnr: 330
Ingrid Alstad - D1 - Hølonda Jff
Skive: 11 Startnr: 331
Knut Strand - JA - Orkla Jff
Skive: 12 Startnr: 332
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 13 Startnr: 333
Geir Våtsveen - JB - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 14 Startnr: 334
Anton Evjen - E1 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 15 Startnr: 335
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 16 Startnr: 336
Lars Moe Løset - JA - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 17 Startnr: 337
Arne H Thingstad - JB - Åmot Jff
Skive: 18 Startnr: 338
Geir O Larsen - JB - Åmot Jff
Skive: 19 Startnr: 339
Finn Berntsen - JB - Åmot Jff
Skive: 20 Startnr: 340
Tore Harry Halvorsen - JA - Froland JFF
Lag 18 - Mandag 18. Juli 12:40
Skive: 1 Startnr: 341
hans egil fossen - JB - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 342
Harald Sneisen - E1 - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 343
Julie Tråseth - D2 - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 344
Geir Tråseth - JB - Gausdal JFF
Skive: 5 Startnr: 345
Lars Eric Lindqvist - E2 - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 6 Startnr: 346
Petter Trangmyr - JC - Værnes JSK
Skive: 7 Startnr: 347
Håkon Beistad - JC - Værnes JSK
Skive: 8 Startnr: 348
Ove Stamnes - E2 - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 349
Janne Merethe Skårland - F - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 350
Rune Veråsdal - JA - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 351
Kaisa R. Veråsdal - D1 - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 352
Janne Veråsdal Mjåvatn - JB - Froland JFF
Skive: 13 Startnr: 353
Anja Bomsholmen - F - Froland JFF
Skive: 14 Startnr: 354
Julie Bomsholmen - D2 - Froland JFF
Skive: 15 Startnr: 355
Knut Olav Bomsholmen - JA - Froland JFF
Skive: 16 Startnr: 356
Joachim Skårland - D1 - Froland JFF
Skive: 17 Startnr: 357
Sigmund Skårland - JC - Froland JFF
Skive: 18 Startnr: 358
Ingrid Dalen Olsbu - D1 - Froland JFF
Skive: 19 Startnr: 359
Ole Martin Klungerbo - D2 - Trondheim Jff
Skive: 20 Startnr: 360
HÅVARD SNEISEN - B - Malvik Jff
Lag 19 - Mandag 18. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 361
Gjermund Sæthre - D2 - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 2 Startnr: 362
Oskar Bjørgo - D2 - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 3 Startnr: 363
Emil Nystuen - D2 - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 4 Startnr: 364
Tor Arne Rygh - B - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 5 Startnr: 365
Kjersti Roen - F - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 6 Startnr: 366
Anders Hagenborg - B - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 7 Startnr: 367
Emil Haug - JB - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 8 Startnr: 368
Guro Gjersdal - F - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 9 Startnr: 369
Geir Olav U Leangen - JC - Levanger Jfl
Skive: 10 Startnr: 370
knut CHRISTIANSEN - JC - Levanger Jfl
Skive: 11 Startnr: 371
Idar Iversen - JC - Levanger Jfl
Skive: 12 Startnr: 372
andreas haabeth - JC - Levanger Jfl
Skive: 13 Startnr: 373
Bjørn Knutsen - JB - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 14 Startnr: 374
Paul Flatlien - A - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 15 Startnr: 375
Tore Kjønnås - B - Vefsn Jff
Skive: 16 Startnr: 376
Olger Johan Juliussen - E1 - Susendal Jaktskytterklubb
Skive: 17 Startnr: 377
Solveig Sjånes - F - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 18 Startnr: 378
Hilde Sjånes - F - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 19 Startnr: 379
Arne Sjånes - E1 - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 20 Startnr: 380
Øyvind Brustad - A - Nannestad Jff
Lag 20 - Mandag 18. Juli 13:20
Skive: 1 Startnr: 381
Kevin Andrè Halvorsen Haugen - D2 - Nes JFF
Skive: 2 Startnr: 382
Anne Jorunn Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 3 Startnr: 383
Reidar Olsen - JC - Steinkjer Jff
Skive: 4 Startnr: 384
Skive: 5 Startnr: 385
Stian S. Haugen - JC - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 386
Leif Helge Riise - B - Tolga Jff
Skive: 7 Startnr: 387
Leif Oddvar Søreng - JC - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 8 Startnr: 388
Johan Haugen - JB - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 389
Martin Lian - JC - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 10 Startnr: 390
Andreas Lian - JB - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 11 Startnr: 391
Ola Lian - B - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 392
Ola Taftø - E1 - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 13 Startnr: 393
Svein Roger Karlsen - B - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 14 Startnr: 394
Heidi Belsvik Karlsen - D2 - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 15 Startnr: 395
Erik Barhals - B - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 16 Startnr: 396
Endre Stølen - D1 - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 17 Startnr: 397
Even E Stølen - B - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 18 Startnr: 398
Roar Kjerstadmo - B - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 19 Startnr: 399
Kjell Hovde - E1 - Hemne Jaktskytterklubb
Skive: 20 Startnr: 400
Gerard Enge - E2 - Hemne Jaktskytterklubb
Lag 21 - Mandag 18. Juli 13:40
Skive: 1 Startnr: 401
Halvor Berntzen - E1 - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 402
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 403
Finn Trandum - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 4 Startnr: 404
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 5 Startnr: 405
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad Skytterl. Jsk
Skive: 6 Startnr: 406
Geir Magne Ryttervoll - B - Brekken Jaktskytterklubb
Skive: 7 Startnr: 407
Roy Stenersen - B - Sauherad Skytterl. Jsk
Skive: 8 Startnr: 408
Torbjørn Haugan - D2 - Sauherad Skytterl. Jsk
Skive: 9 Startnr: 409
Skive: 10 Startnr: 410
Lars Kristian Saga - D2 - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 411
Terje Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 412
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 13 Startnr: 413
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 14 Startnr: 414
Skive: 15 Startnr: 415
Skive: 16 Startnr: 416
Skive: 17 Startnr: 417
Skive: 18 Startnr: 418
Skive: 19 Startnr: 419
Skive: 20 Startnr: 420
John Amundgaard - E1 - Åslia Jaktskytterklubb
Lag 22 - Mandag 18. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 421
Lars Erik Brevad LIEN - D2 - Vingelen Jeger og Fiskerf.
Skive: 2 Startnr: 422
Kennie Ryen - B - Os Jff
Skive: 3 Startnr: 423
Anniken Moseng Ryen - F - Os Jff
Skive: 4 Startnr: 424
Rune Fredheim - B - Os Jff
Skive: 5 Startnr: 425
Per Gunnar Bakken - E1 - Os Jff
Skive: 6 Startnr: 426
Skive: 7 Startnr: 427
Skive: 8 Startnr: 428
Skive: 9 Startnr: 429
Skive: 10 Startnr: 430
Peder Bjarne Grønås - E2 - Røros Jff
Skive: 11 Startnr: 431
Einar Kvaal Sjøvold - JC - Brekken JSK
Skive: 12 Startnr: 432
Skive: 13 Startnr: 433
Skive: 14 Startnr: 434
Skive: 15 Startnr: 435
Skive: 16 Startnr: 436
Skive: 17 Startnr: 437
Skive: 18 Startnr: 438
Skive: 19 Startnr: 439
Joar Sandvik - B - Verdal Jff
Skive: 20 Startnr: 440
Heidi Skille Reitan - F - Verdal Jff
Lag 23 - Mandag 18. Juli 14:20
Skive: 1 Startnr: 441
Magnus Andersen - D1 - Vestsiden JFF
Skive: 2 Startnr: 442
Stein Vidar Andersen - JB - Vestsiden JFF
Skive: 3 Startnr: 443
Skive: 4 Startnr: 444
Skive: 5 Startnr: 445
Skive: 6 Startnr: 446
Skive: 7 Startnr: 447
Skive: 8 Startnr: 448
Skive: 9 Startnr: 449
Skive: 10 Startnr: 450
Skive: 11 Startnr: 451
Skive: 12 Startnr: 452
Skive: 13 Startnr: 453
Skive: 14 Startnr: 454
Jon Tjøstel Ree-Lindstad - JB - Vang Jff
Skive: 15 Startnr: 455
Sander ree-lindstad - D2 - Vang Jff
Skive: 16 Startnr: 456
Eivind Sundet - E2 - Femund jeger og fiskerforening
Skive: 17 Startnr: 457
Lars Mattis Horvli - JB - Ålesund Jspff
Skive: 18 Startnr: 458
Kjell Horvli - E2 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 19 Startnr: 459
Fredrik Horvli - D2 - Vang Jff
Skive: 20 Startnr: 460
Asgeir Horvli - JB - Vang Jff
Lag 24 - Mandag 18. Juli 14:40
Skive: 1 Startnr: 461
Jan Bakken - E1 - Tingelstad Jeger og Fiskerf.
Skive: 2 Startnr: 462
Kent Arntzen - B - Tingelstad Jeger og Fiskerf.
Skive: 3 Startnr: 463
Arild Erik Bakken - E2 - Tingelstad Jeger og Fiskerf.
Skive: 4 Startnr: 464
Bjørn Hansen - E1 - Tingelstad Jeger og Fiskerf.
Skive: 5 Startnr: 465
Skive: 6 Startnr: 466
Skive: 7 Startnr: 467
Skive: 8 Startnr: 468
Skive: 9 Startnr: 469
Skive: 10 Startnr: 470
Skive: 11 Startnr: 471
Skive: 12 Startnr: 472
Skive: 13 Startnr: 473
Skive: 14 Startnr: 474
Skive: 15 Startnr: 475
Skive: 16 Startnr: 476
Skive: 17 Startnr: 477
Skive: 18 Startnr: 478
Skive: 19 Startnr: 479
Skive: 20 Startnr: 480
Jostein Myrhaug - E1 - Surnadal JFF
Lag 25 - Mandag 18. Juli 15:00
Skive: 1 Startnr: 481
Bjørn Bakken - E2 - Siljan Jeger- og Fiskerforening
Skive: 2 Startnr: 482
Sindre Smestu Holm - JB - Rennebu Jeger-Og Fiskerf.
Skive: 3 Startnr: 483
Jonas Hårstad - JB - Rennebu Jeger-Og Fiskerf.
Skive: 4 Startnr: 484
Skive: 5 Startnr: 485
Skive: 6 Startnr: 486
Skive: 7 Startnr: 487
Skive: 8 Startnr: 488
Skive: 9 Startnr: 489
Skive: 10 Startnr: 490
Skive: 11 Startnr: 491
Skive: 12 Startnr: 492
Skive: 13 Startnr: 493
Skive: 14 Startnr: 494
Skive: 15 Startnr: 495
Skive: 16 Startnr: 496
Skive: 17 Startnr: 497
Skive: 18 Startnr: 498
Skive: 19 Startnr: 499
Alf Erik Lånke - JB - Orkla Jff
Skive: 20 Startnr: 500
Jostein Hoseth - E2 - Orkla Jff
Lag 26 - Mandag 18. Juli 15:20
Skive: 1 Startnr: 501
Skive: 2 Startnr: 502
Skive: 3 Startnr: 503
Skive: 4 Startnr: 504
Skive: 5 Startnr: 505
Skive: 6 Startnr: 506
Skive: 7 Startnr: 507
Skive: 8 Startnr: 508
Skive: 9 Startnr: 509
Skive: 10 Startnr: 510
Skive: 11 Startnr: 511
Skive: 12 Startnr: 512
Skive: 13 Startnr: 513
Skive: 14 Startnr: 514
Skive: 15 Startnr: 515
Skive: 16 Startnr: 516
Skive: 17 Startnr: 517
Skive: 18 Startnr: 518
Skive: 19 Startnr: 519
Skive: 20 Startnr: 520
Lag 27 - Mandag 18. Juli 15:40
Skive: 1 Startnr: 521
Skive: 2 Startnr: 522
Skive: 3 Startnr: 523
Skive: 4 Startnr: 524
Skive: 5 Startnr: 525
Skive: 6 Startnr: 526
Skive: 7 Startnr: 527
Skive: 8 Startnr: 528
Skive: 9 Startnr: 529
Skive: 10 Startnr: 530
Skive: 11 Startnr: 531
Skive: 12 Startnr: 532
Skive: 13 Startnr: 533
Skive: 14 Startnr: 534
Skive: 15 Startnr: 535
Skive: 16 Startnr: 536
Skive: 17 Startnr: 537
Skive: 18 Startnr: 538
Skive: 19 Startnr: 539
Skive: 20 Startnr: 540
Lag 28 - Mandag 18. Juli 16:00
Skive: 1 Startnr: 541
Kurt Eirik Bekkevold - B - Groruddalen Jff
Skive: 2 Startnr: 542
Jens Erik Kleven Sveum - D1 - Søndre Land Jff
Skive: 3 Startnr: 543
Odd Magne Sveum - JC - Søndre Land Jff
Skive: 4 Startnr: 544
Elisabeth Kvale Sveum - F - Søndre Land Jff
Skive: 5 Startnr: 545
Arne Robert Skaslien - JB - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 6 Startnr: 546
Sturla Sagmo - E1 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 7 Startnr: 547
Arild Stavne - B - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 8 Startnr: 548
Bjørn Rundtom - E2 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 9 Startnr: 549
Stein Krokhaug - E1 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 10 Startnr: 550
Per Aasen - JB - Fron Jeger- og Fiskerforening
Skive: 11 Startnr: 551
Kjell Elserud - JB - Fron Jeger- og Fiskerforening
Skive: 12 Startnr: 552
Hallgeir Rystad - B - Vestnes Jff
Skive: 13 Startnr: 553
Alexander Løfblad - D1 - Beitstad JSK
Skive: 14 Startnr: 554
Skive: 15 Startnr: 555
Kåre Vognild - JB - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 16 Startnr: 556
Skive: 17 Startnr: 557
Skive: 18 Startnr: 558
Åsmund Gorset - JC - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 19 Startnr: 559
Einar Aarak - E1 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 20 Startnr: 560
Ove Stenødegård - JB - Vestnes Jff
Lag 31 - Tirsdag 19. Juli 08:00
Skive: 1 Startnr: 601
Elin Solvang - F - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 602
Nils-Harald Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 603
Hans Petter Løberg - A - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 604
Torstein Huset - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 5 Startnr: 605
Sondre Digene - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 6 Startnr: 606
Odd Arne Holden - A - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 7 Startnr: 607
Pernille Holden - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 8 Startnr: 608
Marius Omsrud - D2 - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 9 Startnr: 609
Ingunn Kana - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 10 Startnr: 610
Odd Steffen Kjensrud - D1 - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 11 Startnr: 611
Per Olav Kjensrud - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 12 Startnr: 612
Othar Hvaal - E1 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 13 Startnr: 613
Gudbrand Jordet - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 14 Startnr: 614
Skive: 15 Startnr: 615
Skive: 16 Startnr: 616
Skive: 17 Startnr: 617
Skive: 18 Startnr: 618
Skive: 19 Startnr: 619
Skive: 20 Startnr: 620
Geir Johansen - B - Gjøvik Jeger-og Fiskerforening
Lag 32 - Tirsdag 19. Juli 08:20
Skive: 1 Startnr: 621
Anny Venche Aasen - F - Heradsbygd Jff
Skive: 2 Startnr: 622
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 623
Terje Grinden - B - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 624
Grethe Albrechtsen - F - Vang Jff
Skive: 5 Startnr: 625
Skive: 6 Startnr: 626
Skive: 7 Startnr: 627
Skive: 8 Startnr: 628
Skive: 9 Startnr: 629
Skive: 10 Startnr: 630
Skive: 11 Startnr: 631
Skive: 12 Startnr: 632
Skive: 13 Startnr: 633
Skive: 14 Startnr: 634
Skive: 15 Startnr: 635
Skive: 16 Startnr: 636
Skive: 17 Startnr: 637
Skive: 18 Startnr: 638
Skive: 19 Startnr: 639
Skive: 20 Startnr: 640
Lag 33 - Tirsdag 19. Juli 08:40
Skive: 1 Startnr: 641
Fredrik Orerød - A - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 642
Ole Kristian Eidsberget - JB - Nes JFF
Skive: 3 Startnr: 643
Skive: 4 Startnr: 644
Skive: 5 Startnr: 645
Skive: 6 Startnr: 646
Skive: 7 Startnr: 647
Skive: 8 Startnr: 648
Skive: 9 Startnr: 649
Skive: 10 Startnr: 650
Skive: 11 Startnr: 651
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal Jegerforening
Skive: 12 Startnr: 652
Gunnar Hodnungseth - E1 - Hemsedal Jegerforening
Skive: 13 Startnr: 653
Skive: 14 Startnr: 654
Skive: 15 Startnr: 655
Skive: 16 Startnr: 656
Skive: 17 Startnr: 657
Skive: 18 Startnr: 658
Skive: 19 Startnr: 659
Skive: 20 Startnr: 660
Øyvind Randen - JB - Alvdal Jff
Lag 34 - Tirsdag 19. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 661
Lars Klemet Strand - A - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 662
Magne Holmbro - A - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 663
Henning Utti - A - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 664
Jan Kristian Larsson - A - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 5 Startnr: 665
geir welve - JC - Værnes JSK
Skive: 6 Startnr: 666
børge welve - D1 - Værnes JSK
Skive: 7 Startnr: 667
Jan Høiby - JA - Værnes JSK
Skive: 8 Startnr: 668
Stig Olav Vilvang - JA - Værnes JSK
Skive: 9 Startnr: 669
Jørgen Elverum - D2 - Værnes JSK
Skive: 10 Startnr: 670
Guro Elverum - D1 - Værnes JSK
Skive: 11 Startnr: 671
Skive: 12 Startnr: 672
Rolf Inge Bremset - B - Værnes JSK
Skive: 13 Startnr: 673
Thomas Bremset - JC - Værnes JSK
Skive: 14 Startnr: 674
Skive: 15 Startnr: 675
Skive: 16 Startnr: 676
Skive: 17 Startnr: 677
Skive: 18 Startnr: 678
Karina Tangnes Svingen - F - Nes JFF
Skive: 19 Startnr: 679
Jonas Tellefsen Rodegård - JB - Nes JFF
Skive: 20 Startnr: 680
Olav Even Haugen - B - Nes JFF
Lag 35 - Tirsdag 19. Juli 09:20
Skive: 1 Startnr: 681
Eskil Hoel - D1 - Blaker Jff
Skive: 2 Startnr: 682
Øystein Hoel - JA - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 683
Jan Ingar Stensrud - B - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 684
Knut Engebretsen - JA - Blaker Jff
Skive: 5 Startnr: 685
Svenn-Arne Nordli - JC - Blaker Jff
Skive: 6 Startnr: 686
Sigbjørn Skar - A - Sunndal JFF
Skive: 7 Startnr: 687
Nikolai Torp - D2 - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 8 Startnr: 688
Kristoffer Krok - JB - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 689
Skive: 10 Startnr: 690
Skive: 11 Startnr: 691
Skive: 12 Startnr: 692
Skive: 13 Startnr: 693
Skive: 14 Startnr: 694
Skive: 15 Startnr: 695
Skive: 16 Startnr: 696
Skive: 17 Startnr: 697
Skive: 18 Startnr: 698
Skive: 19 Startnr: 699
Skive: 20 Startnr: 700
Alf Tjønna - E1 - Hattfjelldal Jfl
Lag 36 - Tirsdag 19. Juli 09:40
Skive: 1 Startnr: 701
Petter Martinsen - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 702
Kent Roger Dalen - JC - Vestre Toten Jff
Skive: 3 Startnr: 703
Andre Sæther - JC - Gjøvik Jeger-og Fiskerforening
Skive: 4 Startnr: 704
Asbjørn Nybråten - E1 - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 5 Startnr: 705
Markus Nybråten - D2 - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 706
Hege Nybråten - F - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 7 Startnr: 707
Lasse Torp - JC - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 8 Startnr: 708
John Arne Torp - D1 - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 709
Skive: 10 Startnr: 710
Ole Morten Græsberg - JC - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 11 Startnr: 711
Kaja Græsberg - D2 - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 712
Ole-Jakob Seigerud - JB - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 13 Startnr: 713
Inge Brenden Seigerud - D2 - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 14 Startnr: 714
Geir Brenden - JC - Skogen Jaktskytterklubb
Skive: 15 Startnr: 715
Skive: 16 Startnr: 716
Skive: 17 Startnr: 717
Skive: 18 Startnr: 718
Skive: 19 Startnr: 719
Jan Nygård - A - Nannestad Jff
Skive: 20 Startnr: 720
Hans Olav Røtterud - A - Nannestad Jff
Lag 37 - Tirsdag 19. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 721
Jon Rune Bratteggen - B - Trysil JFF
Skive: 2 Startnr: 722
Hege Stengrundet - JB - Trysil JFF
Skive: 3 Startnr: 723
Jarle Soot - A - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 724
Kari Bye - F - Værnes JSK
Skive: 5 Startnr: 725
Johan Petter Bye - E1 - Værnes JSK
Skive: 6 Startnr: 726
Arne Hansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 727
Tormod Hansen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 728
Erik Johansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 9 Startnr: 729
John Arne Arvesen - JB - Stange JFF
Skive: 10 Startnr: 730
Bjarne Sigurd Ramsjø - JB - Svinndal Jff
Skive: 11 Startnr: 731
Arild Veidahl - JA - Svinndal Jff
Skive: 12 Startnr: 732
Thorkell Veidahl - E2 - Svinndal Jff
Skive: 13 Startnr: 733
Thore Larsen - A - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 14 Startnr: 734
Birgit Rønningen - JB - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 15 Startnr: 735
Tommy Olsnes - A - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 16 Startnr: 736
øyvind olsnes - B - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 17 Startnr: 737
Thomas Takvam Rasmussen - B - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 18 Startnr: 738
Trond Sleen - JA - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 19 Startnr: 739
Eivind B. Sleen - D2 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 20 Startnr: 740
Leander Rosvoldaune - D1 - Leksvik Jff
Lag 38 - Tirsdag 19. Juli 10:20
Skive: 1 Startnr: 741
Marte Haugland - F - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 742
Ole Andreas Haugland - JB - Enebakk Jff
Skive: 3 Startnr: 743
Trond Oskar Øberg Kristiansen - D2 - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 744
Rune Øberg Kristiansen - JA - Enebakk Jff
Skive: 5 Startnr: 745
Jon-Anders Frigård - JB - Enebakk Jff
Skive: 6 Startnr: 746
Andrea Demetriades-Frigård - D1 - Enebakk Jff
Skive: 7 Startnr: 747
Thore Strand - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 748
Christoffer Worsøe - JC - Enebakk Jff
Skive: 9 Startnr: 749
Skive: 10 Startnr: 750
Inge Mork - JA - Enebakk Jff
Skive: 11 Startnr: 751
Arnt Sand - A - Enebakk Jff
Skive: 12 Startnr: 752
Ingar Gjersrud - B - Enebakk Jff
Skive: 13 Startnr: 753
Egil Bjørkås - B - Enebakk Jff
Skive: 14 Startnr: 754
Anja Teig - JA - Enebakk Jff
Skive: 15 Startnr: 755
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 16 Startnr: 756
Jan Ove Haugseth - JB - Stange JFF
Skive: 17 Startnr: 757
Andreas Mostue - B - Stange JFF
Skive: 18 Startnr: 758
Lill Monica Gundersen - JB - Enebakk Jff
Skive: 19 Startnr: 759
Truls Karsten Korsrud Gundersen - JC - Enebakk Jff
Skive: 20 Startnr: 760
Torbjørn Gundersen - E2 - Enebakk Jff
Lag 39 - Tirsdag 19. Juli 10:40
Skive: 1 Startnr: 761
Ann Katrin Rønning - D2 - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 762
Per Magnar Rønning - E1 - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 763
Bjørn Trydal - JB - Åmot Jff
Skive: 4 Startnr: 764
Lene Storbæk - JA - Trysil JFF
Skive: 5 Startnr: 765
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 766
Harald Holm - JA - Rennebu JFF
Skive: 7 Startnr: 767
Sindre Fidjane Lindstølen - D2 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 768
Gjerulv Hurv - JB - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 769
Emil Hurv - D2 - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 770
Henning Andersen - D1 - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 771
Jon Brede Dukan - JA - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 772
Gjøran Berg Onsøyen - JC - Hølonda Jff
Skive: 13 Startnr: 773
Lars Eldar Sunnset - JB - Hølonda Jff
Skive: 14 Startnr: 774
Bård Gåsbakk - B - Hølonda Jff
Skive: 15 Startnr: 775
Henrik Flå - JC - Hølonda Jff
Skive: 16 Startnr: 776
Bård Ivar Gåsbakk - D2 - Hølonda Jff
Skive: 17 Startnr: 777
Leif Stian Stubsjøen - JB - Hølonda Jff
Skive: 18 Startnr: 778
Turid Johannessen - F - Nannestad Jff
Skive: 19 Startnr: 779
Albrigt Hauglid - E1 - Nannestad Jff
Skive: 20 Startnr: 780
Jørgen Hauglid - B - Nannestad Jff
Lag 40 - Tirsdag 19. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 781
Simen Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 2 Startnr: 782
Nils Even Dragmyrhaug - B - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 783
Torbjørn Fredagsvik - JC - Frosta Jff
Skive: 4 Startnr: 784
Henning Dragmyrhaug - JB - Ålen JFF
Skive: 5 Startnr: 785
Annar Dragmyrhaug - JB - Ålen JFF
Skive: 6 Startnr: 786
Arne Stenmo - B - Ålen JFF
Skive: 7 Startnr: 787
Tor Morten Lundemo - B - Horg Jfl
Skive: 8 Startnr: 788
Jon Kåre Gylland - E1 - Horg Jfl
Skive: 9 Startnr: 789
Anders Refseth - D1 - Horg Jfl
Skive: 10 Startnr: 790
Erik Storlimo Rostad - JC - Horg Jfl
Skive: 11 Startnr: 791
Ola Rostad - JC - Horg Jfl
Skive: 12 Startnr: 792
Olav Kulbotten - B - Haltdalen Jff
Skive: 13 Startnr: 793
Erling Kjellmark - JC - Røros Jff
Skive: 14 Startnr: 794
Oddnar Dragmyrhaug - JC - Ålen JFF
Skive: 15 Startnr: 795
Skive: 16 Startnr: 796
Skive: 17 Startnr: 797
Jon Tore Gravdal - E1 - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 18 Startnr: 798
Eigil Lorentzen - A - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 19 Startnr: 799
Morten Solbrekke - A - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 20 Startnr: 800
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Lag 41 - Tirsdag 19. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 801
Ragnhild Sangen Billingsø - D2 - Eidskog Jff
Skive: 2 Startnr: 802
Tage Billingsø - E1 - Eidskog Jff
Skive: 3 Startnr: 803
Silje Skattebo - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 4 Startnr: 804
Rune Engen - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 5 Startnr: 805
Kjell Arvid Briskodden - B - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 6 Startnr: 806
vidar prestrud - JC - Øystre Slidre Jff
Skive: 7 Startnr: 807
jarle windingstad - B - Øystre Slidre Jff
Skive: 8 Startnr: 808
Thomas Skoglund - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 9 Startnr: 809
Tollef Lunde Skattebo - D2 - Øystre Slidre Jff
Skive: 10 Startnr: 810
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 811
Werner Staurset - JB - Elverum Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 812
Martin Grambo - JA - Trysil JFF
Skive: 13 Startnr: 813
Ellen Grambo - F - Elverum Jaktskytterklubb
Skive: 14 Startnr: 814
Arnfinn Grambo - JC - Fron Jeger- og Fiskerforening
Skive: 15 Startnr: 815
Berit Paulsen - F - Trondheim Jff
Skive: 16 Startnr: 816
Tage Nyrønning - D2 - Alvdal Jff
Skive: 17 Startnr: 817
Maj Magdalena Larsen - F - Bjørkelangen Jff
Skive: 18 Startnr: 818
Skive: 19 Startnr: 819
Per Frode Halsnes - A - Haugesund og Omegn JFF
Skive: 20 Startnr: 820
Grete Marie Halsnes - F - Haugesund og Omegn JFF
Lag 42 - Tirsdag 19. Juli 12:20
Skive: 1 Startnr: 821
Tine Raisbæk - F - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 822
Henning Haugen - A - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 823
Knut Einar Skattebo - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 4 Startnr: 824
Arne Nils Storeskar - E2 - Hemsedal Jegerforening
Skive: 5 Startnr: 825
Thorleif Hornet - JB - Hemsedal Jegerforening
Skive: 6 Startnr: 826
Eilev Øynebråten - E2 - Hemsedal Jegerforening
Skive: 7 Startnr: 827
Skive: 8 Startnr: 828
Magnus Malvik - D2 - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 829
Bjørn Roger Malvik - A - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 10 Startnr: 830
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 11 Startnr: 831
Jo Kårstad - D2 - Førde Jfl
Skive: 12 Startnr: 832
Per-Rune Kårstad - JB - Førde Jfl
Skive: 13 Startnr: 833
Marita Skattebo - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 14 Startnr: 834
Isabelle Guri Christine Skattebo - D1 - Øystre Slidre Jff
Skive: 15 Startnr: 835
Synnøve Sandvik - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 16 Startnr: 836
Marianne Aastad - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 17 Startnr: 837
Torodd Myrvang - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 18 Startnr: 838
Geir Sundal - E1 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 19 Startnr: 839
Bjarte Olav Grimen - JA - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 20 Startnr: 840
Birte Nydal - B - Åsane Jeger og Fiskerforening
Lag 43 - Tirsdag 19. Juli 12:40
Skive: 1 Startnr: 841
Einar Sørholt - E2 - Verdal Jff
Skive: 2 Startnr: 842
Ola Sølvberg - E1 - Verdal Jff
Skive: 3 Startnr: 843
Sigvald Heggås - E2 - Verdal Jff
Skive: 4 Startnr: 844
Harald Arnøy - E1 - Verdal Jff
Skive: 5 Startnr: 845
Mathias Indal - D1 - Verdal Jff
Skive: 6 Startnr: 846
Jon Olav Helden - D1 - Verdal Jff
Skive: 7 Startnr: 847
Torstein Heggås - JB - Verdal Jff
Skive: 8 Startnr: 848
Tor Erik Heggås - JC - Verdal Jff
Skive: 9 Startnr: 849
Bjørnar Melby - JA - Verdal Jff
Skive: 10 Startnr: 850
Arve Melby - JB - Verdal Jff
Skive: 11 Startnr: 851
Tor Åge Reitan - JC - Verdal Jff
Skive: 12 Startnr: 852
Robert Stornes - B - Verdal Jff
Skive: 13 Startnr: 853
Rune Sørholt - A - Verdal Jff
Skive: 14 Startnr: 854
Toralf Hjelde - A - Verdal Jff
Skive: 15 Startnr: 855
Svein Ove Kulsli - B - Verdal Jff
Skive: 16 Startnr: 856
Lars Hembre - B - Verdal Jff
Skive: 17 Startnr: 857
Jørgen Valstad - JA - Verdal Jff
Skive: 18 Startnr: 858
Rune Gudding - JC - Verdal Jff
Skive: 19 Startnr: 859
Annfrid Staven - F - Verdal Jff
Skive: 20 Startnr: 860
Geir-Åge Kristiansen - JB - Verdal Jff
Lag 44 - Tirsdag 19. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 861
Wenche S. Bille - JB - Øvre Rendal Jsk
Skive: 2 Startnr: 862
Oddvin Jøndal - JC - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 863
Kent Arild Moldal - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 4 Startnr: 864
Jan Erik Husom - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 5 Startnr: 865
Tove Annethe Bøe - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 6 Startnr: 866
Halgeir Nyborg - JB - Åsnes Jff
Skive: 7 Startnr: 867
Geir Even Os - JA - Elverum Jaktskytterklubb
Skive: 8 Startnr: 868
Henning Bigum - E1 - Hamar og Omegn JFF
Skive: 9 Startnr: 869
Jimmy Stundal Eriksen - JA - Elverum Jaktskytterklubb
Skive: 10 Startnr: 870
Svein Roar Hansen Moland - B - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 871
Magnar Nyttingnes - A - Eid Jeger- og Fiskelag
Skive: 12 Startnr: 872
Kristoffer Elden - JC - Overhalla Jff
Skive: 13 Startnr: 873
knut skogmo - JC - Overhalla Jff
Skive: 14 Startnr: 874
Stian Henrik Johansen - JB - Snertingdal Jff
Skive: 15 Startnr: 875
Jørgen Kristian Johansen - D1 - Snertingdal Jff
Skive: 16 Startnr: 876
Svein Harald Johansen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 17 Startnr: 877
Skive: 18 Startnr: 878
Bente Troye - F - Eid Jeger- og Fiskelag
Skive: 19 Startnr: 879
Pål Christian Hornås - JC - Bjørkelangen Jff
Skive: 20 Startnr: 880
Jørn Håvard Haugen - JB - Maarud Jff
Lag 45 - Tirsdag 19. Juli 13:20
Skive: 1 Startnr: 881
Kjell Myhra - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 882
Morten Lien - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 883
Anders Iversen - E1 - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 884
Jan Helge Nybakke - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 5 Startnr: 885
Geir Johnny Aasan - JB - Værnes JSK
Skive: 6 Startnr: 886
Lars Erik Sønsterud - A - Åslia Jaktskytterklubb
Skive: 7 Startnr: 887
John S. Moen - E1 - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 8 Startnr: 888
Skive: 9 Startnr: 889
Skive: 10 Startnr: 890
Michael Sebastian Eriksen Moland - JB - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 891
Ola Balstad - JB - Værnes JSK
Skive: 12 Startnr: 892
Rune Størseth - JB - Værnes JSK
Skive: 13 Startnr: 893
børge størseth - D2 - Værnes JSK
Skive: 14 Startnr: 894
robert størseth - D2 - Værnes JSK
Skive: 15 Startnr: 895
Skive: 16 Startnr: 896
Skive: 17 Startnr: 897
Skive: 18 Startnr: 898
Marianne R. Grønvold - B - Vang Jff
Skive: 19 Startnr: 899
Bjørn Grønvold - E1 - Vang Jff
Skive: 20 Startnr: 900
Knut Erik Bratli - B - Andebu Jff
Lag 46 - Tirsdag 19. Juli 13:40
Skive: 1 Startnr: 901
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 902
Sigurd Skogen - JB - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 903
Evensen Espen Søgård - D2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 904
Trond Magnus Berntsen - B - Løiten JFF
Skive: 5 Startnr: 905
Ronny Fjeldvang - B - Løiten JFF
Skive: 6 Startnr: 906
Sverre Lindstad - E1 - Løiten JFF
Skive: 7 Startnr: 907
Jon Inge Storåsen - A - Løiten JFF
Skive: 8 Startnr: 908
Roar Evensen - JC - Løiten JFF
Skive: 9 Startnr: 909
Martin Lang-Ree Bjerke - D2 - Løiten JFF
Skive: 10 Startnr: 910
Tor Egil Mauseth - B - Løiten JFF
Skive: 11 Startnr: 911
Christer Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 12 Startnr: 912
Markus Haugnæss - D2 - Østby JFF
Skive: 13 Startnr: 913
Vidar Kjernåsen - B - Østby JFF
Skive: 14 Startnr: 914
Tor Petter Skogstad - JB - Østby JFF
Skive: 15 Startnr: 915
Arne Sandmon - E1 - Østby JFF
Skive: 16 Startnr: 916
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 17 Startnr: 917
Skive: 18 Startnr: 918
Skive: 19 Startnr: 919
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 20 Startnr: 920
Roar Hemstad - E1 - Østby JFF
Lag 47 - Tirsdag 19. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 921
Mats Holmbro - D1 - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 922
Helene Holmbro - JB - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 923
Jonas Holmbro - D1 - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 924
Borgar Råberg - E2 - Grue-Finnskog Jff
Skive: 5 Startnr: 925
Skive: 6 Startnr: 926
Skive: 7 Startnr: 927
Skive: 8 Startnr: 928
Skive: 9 Startnr: 929
Skive: 10 Startnr: 930
Patrick Chistoffer Eriksen Moland - JA - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 931
Per Aage Aasen - B - Åslia Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 932
Skive: 13 Startnr: 933
Skive: 14 Startnr: 934
Skive: 15 Startnr: 935
Jan Barth Jevne - JB - Hedrum Jfl
Skive: 16 Startnr: 936
Skive: 17 Startnr: 937
Skive: 18 Startnr: 938
Alf Otto Skar - E2 - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 19 Startnr: 939
Ole Johan Kvendbø - B - Surnadal JFF
Skive: 20 Startnr: 940
Tonje Fuglås Kvendbø - B - Surnadal JFF
Lag 48 - Tirsdag 19. Juli 14:20
Skive: 1 Startnr: 941
Kirsten Hotvedt - E1 - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 942
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 943
Susanne Kolkinn Myhre - F - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 944
Skive: 5 Startnr: 945
Skive: 6 Startnr: 946
Skive: 7 Startnr: 947
Skive: 8 Startnr: 948
Skive: 9 Startnr: 949
Skive: 10 Startnr: 950
Nils Aslak Triumf - JB - Kautokeino Sportskytterklubb
Skive: 11 Startnr: 951
Klemet Ole Hætta - E1 - Kautokeino Sportskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 952
Skive: 13 Startnr: 953
Skive: 14 Startnr: 954
Skive: 15 Startnr: 955
Skive: 16 Startnr: 956
Skive: 17 Startnr: 957
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 18 Startnr: 958
Jostein Strand - JB - Tingvoll Jeger og Spf.Lag
Skive: 19 Startnr: 959
Hans Isak Olsen - JB - Kautokeino Sportskytterklubb
Skive: 20 Startnr: 960
Isak Thomas A. Triumf - E2 - Kautokeino Sportskytterklubb
Lag 49 - Tirsdag 19. Juli 14:40
Skive: 1 Startnr: 961
Knut Ivar Målø - JC - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 2 Startnr: 962
Magne Roy Astad - JA - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 3 Startnr: 963
Kent Ove Astad - JA - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 4 Startnr: 964
Kjell Inge Søvik - JB - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 5 Startnr: 965
Kristian Dyrli - JC - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 6 Startnr: 966
Georg Strøm - E1 - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 7 Startnr: 967
Lise Strøm - F - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 8 Startnr: 968
Petter Strøm - JB - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 9 Startnr: 969
Bergsvein Flemmen - JC - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 10 Startnr: 970
Odd Vegard Målø - JB - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 11 Startnr: 971
thor kåre dyrli - JC - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 12 Startnr: 972
Jan Ove Flemsæter - JC - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 13 Startnr: 973
Frode Fredrickson Kvalvåg - D1 - Gjemnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 14 Startnr: 974
Kurt Olav Sundsøy - JA - Averøy Jeger og Fiskerforening
Skive: 15 Startnr: 975
Kjell Ove Sundsøy - E1 - Averøy Jeger og Fiskerforening
Skive: 16 Startnr: 976
Roar Skogvoll - JA - Vestre Toten Jff
Skive: 17 Startnr: 977
Skive: 18 Startnr: 978
Skive: 19 Startnr: 979
Andre Hansø - JC - Opdal Jæger- & Fiskarlag
Skive: 20 Startnr: 980
Hans Jahren - E2 - Nannestad Jff
Lag 50 - Tirsdag 19. Juli 15:00
Skive: 1 Startnr: 981
Kristian Bolstad - D1 - Fusa JFL
Skive: 2 Startnr: 982
Knut Bolstad - A - Fusa JFL
Skive: 3 Startnr: 983
Pål Rønningsgrind - A - Singsås Jff
Skive: 4 Startnr: 984
Anja Nordhøy Rønningsgrind - JB - Trondheim Jff
Skive: 5 Startnr: 985
Odd Ivar Rønningsgrind - JB - Budal Jfl
Skive: 6 Startnr: 986
Eirik Rønningsgrind - JC - Støren Jff
Skive: 7 Startnr: 987
Skive: 8 Startnr: 988
Vidar Nilsen - JB - Buskeruds Jff
Skive: 9 Startnr: 989
Ola Mulvik - E1 - Sunndal JFF
Skive: 10 Startnr: 990
Ole Herman Stene - D1 - Selbu Jfl
Skive: 11 Startnr: 991
Øyvind Stene - JC - Selbu Jfl
Skive: 12 Startnr: 992
Jan Otto Tuset - JC - Selbu Jfl
Skive: 13 Startnr: 993
Per Erik Klegseth - JC - NA
Skive: 14 Startnr: 994
Skive: 15 Startnr: 995
Leif Haugland - JB - Gjerdrum Jff
Skive: 16 Startnr: 996
Skive: 17 Startnr: 997
Skive: 18 Startnr: 998
Jostein Aaring - E1 - Leksvik Jff
Skive: 19 Startnr: 999
Lasse Berg Tangstad - B - Leksvik Jff
Skive: 20 Startnr: 1000
Mads Ove Tangstad - B - Leksvik Jff
Lag 51 - Tirsdag 19. Juli 15:20
Skive: 1 Startnr: 1001
Elisabeth Kneppen Strømeng - B - Kautokeino Sportskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 1002
Liv Eli Holmestrand - JB - Kautokeino Sportskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 1003
Anita Skjæveland Fatnes - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 1004
Tron Dahl - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 5 Startnr: 1005
Thomas Bergersen - JC - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 6 Startnr: 1006
Bjørnar Galby - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 7 Startnr: 1007
Svein Qvale - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 8 Startnr: 1008
Sigrid Lykkjen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 9 Startnr: 1009
Tom Zahl Pedersen - A - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 10 Startnr: 1010
Janne Bøhlerengen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 11 Startnr: 1011
Olav Svalastog - JC - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 12 Startnr: 1012
Knut Svalastog - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 13 Startnr: 1013
Lars Jacob Botten - D1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 14 Startnr: 1014
Lasse Køhler Botten - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 15 Startnr: 1015
Fred H. Ottestad - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 16 Startnr: 1016
Egil Hammermo - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 17 Startnr: 1017
Sondre Svalastog - JC - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 18 Startnr: 1018
Robert Fonnås - B - Tynset Jff
Skive: 19 Startnr: 1019
Nils T. Mælen - A - Tynset Jff
Skive: 20 Startnr: 1020
Kjell Erik Bangen - A - Tynset Jff
Lag 52 - Tirsdag 19. Juli 15:40
Skive: 1 Startnr: 1021
Gunnleif Bidtnes - JC - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 1022
Børge Gederås - JC - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 1023
Terje Terum - JC - Aurland Jfl
Skive: 4 Startnr: 1024
Skive: 5 Startnr: 1025
Skive: 6 Startnr: 1026
Skive: 7 Startnr: 1027
Skive: 8 Startnr: 1028
Skive: 9 Startnr: 1029
Skive: 10 Startnr: 1030
Skive: 11 Startnr: 1031
Skive: 12 Startnr: 1032
Skive: 13 Startnr: 1033
Skive: 14 Startnr: 1034
Edgar Sørberg - A - Øvre Rendal Jsk
Skive: 15 Startnr: 1035
Skive: 16 Startnr: 1036
Skive: 17 Startnr: 1037
Roger Sjøli Bjørke - JC - Øvre Rendal Jsk
Skive: 18 Startnr: 1038
Morten Bjørnseth - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 19 Startnr: 1039
Ola Johnsgård - JC - Øvre Rendal Jsk
Skive: 20 Startnr: 1040
Tor Erik Skancke - JC - Øvre Rendal Jsk
Lag 53 - Tirsdag 19. Juli 16:00
Skive: 1 Startnr: 1041
Knut Arne Gjems - A - Grue-Finnskog Jff
Skive: 2 Startnr: 1042
ole smevoll - JA - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 3 Startnr: 1043
Ola Bakk - JB - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 4 Startnr: 1044
Lars Heggem - JC - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 5 Startnr: 1045
Jon Ola Romundstad - JC - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 6 Startnr: 1046
BÅRD HALGUNSET - JA - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 7 Startnr: 1047
Tor Anders Halsetrønning - JB - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 8 Startnr: 1048
Roar Bolme - JC - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 9 Startnr: 1049
Anders Løfaldli - JB - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 10 Startnr: 1050
Rune Fosseide - JB - Rindal Jeger og Fiskerlag
Skive: 11 Startnr: 1051
Jørgen Endseth Nerland - JB - Stord Jff
Skive: 12 Startnr: 1052
Eirik Østerhaug - JB - Sveio Jfnf
Skive: 13 Startnr: 1053
Larsen Jesper Maj - JC - Bjørkelangen Jff
Skive: 14 Startnr: 1054
Skive: 15 Startnr: 1055
Skive: 16 Startnr: 1056
Skive: 17 Startnr: 1057
Skive: 18 Startnr: 1058
Skive: 19 Startnr: 1059
Skive: 20 Startnr: 1060
Henrik Skjørstad - B - Verdal Jff
Lag 56 - Onsdag 20. Juli 08:00
Skive: 1 Startnr: 1101
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 1102
Skive: 3 Startnr: 1103
Skive: 4 Startnr: 1104
Skive: 5 Startnr: 1105
Skive: 6 Startnr: 1106
Skive: 7 Startnr: 1107
Skive: 8 Startnr: 1108
Skive: 9 Startnr: 1109
Skive: 10 Startnr: 1110
Skive: 11 Startnr: 1111
Skive: 12 Startnr: 1112
Skive: 13 Startnr: 1113
Skive: 14 Startnr: 1114
Skive: 15 Startnr: 1115
Skive: 16 Startnr: 1116
Skive: 17 Startnr: 1117
Skive: 18 Startnr: 1118
Skive: 19 Startnr: 1119
Kai Remi Johansen - JB - Susendal Jaktskytterklubb
Skive: 20 Startnr: 1120
Edmund Engan - E2 - Susendal Jaktskytterklubb
Lag 57 - Onsdag 20. Juli 08:20
Skive: 1 Startnr: 1121
Thomas Bråthen - JA - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 1122
Magne Bergum - B - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 1123
Peder Østlid Bråthen - D1 - Høland Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 1124
Roar Sandås - A - Enebakk Jff
Skive: 5 Startnr: 1125
Henrik Sandås - D2 - Enebakk Jff
Skive: 6 Startnr: 1126
Skive: 7 Startnr: 1127
Skive: 8 Startnr: 1128
Skive: 9 Startnr: 1129
Skive: 10 Startnr: 1130
Skive: 11 Startnr: 1131
Skive: 12 Startnr: 1132
Skive: 13 Startnr: 1133
Skive: 14 Startnr: 1134
Skive: 15 Startnr: 1135
Skive: 16 Startnr: 1136
Skive: 17 Startnr: 1137
Skive: 18 Startnr: 1138
Skive: 19 Startnr: 1139
Lars Oskar Disserud - JB - Totenviken Jff Lodd Nr.5
Skive: 20 Startnr: 1140
Frank Bjørnå - JA - Vestre Toten Jff
Lag 58 - Onsdag 20. Juli 08:40
Skive: 1 Startnr: 1141
Mariann Opperud - F - Ådal Jff
Skive: 2 Startnr: 1142
Gunnar Mikal Ekrem - E1 - Ådal Jff
Skive: 3 Startnr: 1143
thomas martinussen - JC - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 1144
Kim Arne Røhne - JB - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 1145
Oddvar Skirbekk - E2 - Elverum Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 1146
Omar Trøen - A - Øvre Rendal Jsk
Skive: 7 Startnr: 1147
Ragnar Kåre Trøen - E2 - Øvre Rendal Jsk
Skive: 8 Startnr: 1148
Skive: 9 Startnr: 1149
Skive: 10 Startnr: 1150
Skive: 11 Startnr: 1151
Skive: 12 Startnr: 1152
Skive: 13 Startnr: 1153
Skive: 14 Startnr: 1154
Ole Jonny Estenstad - B - Hølonda Jff
Skive: 15 Startnr: 1155
Jostein Hammerås - A - Hølonda Jff
Skive: 16 Startnr: 1156
Henrik Holmberg - JC - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 17 Startnr: 1157
knut mikkel kolbe - JB - Oslo Jeger- og Fiskerforen.
Skive: 18 Startnr: 1158
Wenche Olden Moen - F - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 19 Startnr: 1159
Ole Agnar Moen - JC - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 20 Startnr: 1160
Mats Ulfsnes - A - Nidaros Jaktskytterklubb
Lag 59 - Onsdag 20. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 1161
Kåre Haugen - E2 - Stjørna JFF
Skive: 2 Startnr: 1162
Erling Pedersen - JB - Stjørna JFF
Skive: 3 Startnr: 1163
Sindre Rødsjø - JB - Stjørna JFF
Skive: 4 Startnr: 1164
Torkel Johannessen - JA - Stjørna JFF
Skive: 5 Startnr: 1165
Tore Halgunset - JB - Orkla Jff
Skive: 6 Startnr: 1166
Lise Solem - F - Orkla Jff
Skive: 7 Startnr: 1167
Ove Roger Rømo - B - Orkla Jff
Skive: 8 Startnr: 1168
Are Løseth - JB - Orkla Jff
Skive: 9 Startnr: 1169
Johan G Hoseth - E2 - Orkla Jff
Skive: 10 Startnr: 1170
Lars Ingdal - E2 - Orkla Jff
Skive: 11 Startnr: 1171
Harald Gunnesmo - E1 - Orkla Jff
Skive: 12 Startnr: 1172
Roar Hedels - JA - Sollihøgda JFF
Skive: 13 Startnr: 1173
John Arve Nybro - JB - Orkla Jff
Skive: 14 Startnr: 1174
Erik Bjørnaas Tverdal - JC - Orkla Jff
Skive: 15 Startnr: 1175
Kristoffer Tamnes - JC - Brekken Jaktskytterklubb
Skive: 16 Startnr: 1176
Martin Kokkvoll Sorken - JC - Brekken Jaktskytterklubb
Skive: 17 Startnr: 1177
Ingar Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 18 Startnr: 1178
Ottar Sørum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 19 Startnr: 1179
Gjermund Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 20 Startnr: 1180
Thomas Løvåsdal - JA - Buskeruds Jff
Lag 60 - Onsdag 20. Juli 09:20
Skive: 1 Startnr: 1181
Paal Johansen - A - Trondheim Jff
Skive: 2 Startnr: 1182
Åge Skogstad - B - Susendal Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 1183
Svein Gunnar Albrigtsen - JA - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 4 Startnr: 1184
Rigmor Anita Olufsen - JB - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 5 Startnr: 1185
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik Jeger-og Fiskerforening
Skive: 6 Startnr: 1186
Laila Helen Olsen - F - Gjøvik Jeger-og Fiskerforening
Skive: 7 Startnr: 1187
Asbjørn Lien - E2 - Gjøvik Jeger-og Fiskerforening
Skive: 8 Startnr: 1188
Morten Raaen - B - Værnes JSK
Skive: 9 Startnr: 1189
Steinar Soot - JA - Hemnes Jff
Skive: 10 Startnr: 1190
Terje Terjesen - A - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 1191
Arnfinn Flateng - E1 - Dovre JFF
Skive: 12 Startnr: 1192
Odd Arne Abrahamsen - JC - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 13 Startnr: 1193
Sindre Abrahamsen - D2 - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 14 Startnr: 1194
Øyvind Langø - JC - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 15 Startnr: 1195
Mia Sletten Mæhle - F - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 16 Startnr: 1196
Jan Åge Brekke - JC - Arendal JFF
Skive: 17 Startnr: 1197
Peter Hirth - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 18 Startnr: 1198
Kim Alund - JC - Snertingdal Jff
Skive: 19 Startnr: 1199
Hans Jørgen Alund - D2 - Snertingdal Jff
Skive: 20 Startnr: 1200
Erling Solem - A - Nidaros Jaktskytterklubb
Lag 61 - Onsdag 20. Juli 09:40
Skive: 1 Startnr: 1201
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik Jeger-og Fiskerforening
Skive: 2 Startnr: 1202
Alf Gjengstø - E2 - Averøy Jeger og Fiskerforening
Skive: 3 Startnr: 1203
Marius Sørensen - JA - Tvedestrand JFF
Skive: 4 Startnr: 1204
Knut T Ausel - JA - Tvedestrand JFF
Skive: 5 Startnr: 1205
Knut Arne Selaasdal - JB - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 1206
Kim Andre Bjørnstad - JA - Løiten JFF
Skive: 7 Startnr: 1207
Helge Arne Bakken - JC - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 8 Startnr: 1208
Arne Oddvar Bakken - JB - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 9 Startnr: 1209
Egil Magnar Berger - E1 - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 10 Startnr: 1210
Christer Rogstadkjernet - JC - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 11 Startnr: 1211
Ole Petter Pålshaugen - E1 - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 12 Startnr: 1212
Vegard Moberget - A - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 13 Startnr: 1213
Ove Jonny Nordhagen - JB - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 14 Startnr: 1214
Ida Hogstad Bentsen - JB - Nordre Elverum Jakt, Fiske og Grunneierf
Skive: 15 Startnr: 1215
Håkon Likværn - D2 - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 16 Startnr: 1216
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 17 Startnr: 1217
Frode Likværn - JB - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 18 Startnr: 1218
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 19 Startnr: 1219
Hans Jørgen Sæteråsen - JA - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 20 Startnr: 1220
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Lag 62 - Onsdag 20. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 1221
Eilif Nygård - JA - Stjørna JFF
Skive: 2 Startnr: 1222
Eirik Homstøl - D2 - Åmli Jeger og Fiskerforening
Skive: 3 Startnr: 1223
Thea Helene Homstøl - D1 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 1224
Nils Homstøl - JA - Åmli Jeger og Fiskerforening
Skive: 5 Startnr: 1225
Tor Fjeldstad - E1 - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 1226
Kari Fjeldstad - F - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 1227
Erik Klafstad - D2 - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 1228
Stein Ola Klafstad - JB - Stange JFF
Skive: 9 Startnr: 1229
Torill Fjeldstad - F - Stange JFF
Skive: 10 Startnr: 1230
Ole Kristian Stenhaug - D2 - Stange JFF
Skive: 11 Startnr: 1231
Nina Klafstad - JB - Stange JFF
Skive: 12 Startnr: 1232
Hallvard Bakken - D1 - Stange JFF
Skive: 13 Startnr: 1233
Håkon Bakken - JC - Stange JFF
Skive: 14 Startnr: 1234
Severin Larsen - JC - Stange JFF
Skive: 15 Startnr: 1235
Olav Kringlebotn - D2 - Stange JFF
Skive: 16 Startnr: 1236
Pål Stenhaug - JC - Stange JFF
Skive: 17 Startnr: 1237
Ole Mattis Lien - JB - Stange JFF
Skive: 18 Startnr: 1238
Anne Marthe Gjestvang - F - Stange JFF
Skive: 19 Startnr: 1239
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Skive: 20 Startnr: 1240
Hege Heier - F - Våler Jff
Lag 63 - Onsdag 20. Juli 10:20
Skive: 1 Startnr: 1241
Edit Hegre Rønning - JB - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 1242
Gunn Hege Hardus - JB - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 1243
Henrik Bogstad - B - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 1244
Georg Ulvestad - JB - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 5 Startnr: 1245
Terje Eriksen - JC - Fron Jeger- og Fiskerforening
Skive: 6 Startnr: 1246
Øystein Knutsen - E2 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 7 Startnr: 1247
Roy Arthur Olsen - A - Kautokeino Sportskytterklubb
Skive: 8 Startnr: 1248
Adam Klemet Hætta - JA - Kautokeino Sportskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 1249
David Holand - JB - Jæren Jfl
Skive: 10 Startnr: 1250
Einar Edland - E2 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 11 Startnr: 1251
Melvind Brattrud - JB - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 12 Startnr: 1252
Kasper Magne Kjustad - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 13 Startnr: 1253
Anders Kværn - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 14 Startnr: 1254
Stig-Jørgen Kvalvåg - B - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 15 Startnr: 1255
Helge Hoflandsdal - E2 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 16 Startnr: 1256
Roald Carlsen - JB - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 17 Startnr: 1257
Per Ottesen - E1 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 18 Startnr: 1258
Stein Markussen - E1 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 19 Startnr: 1259
Torgeir Strand - E1 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 20 Startnr: 1260
Vegar Kveum - D2 - Sel Jff
Lag 64 - Onsdag 20. Juli 10:40
Skive: 1 Startnr: 1261
Werner Jensen - JA - Rana Elgjegerforening
Skive: 2 Startnr: 1262
Hugo Berg - A - Rana Elgjegerforening
Skive: 3 Startnr: 1263
Per Roger Rydland - B - Rana Elgjegerforening
Skive: 4 Startnr: 1264
Kent Inge Ingebrigtsen - JC - Rana Elgjegerforening
Skive: 5 Startnr: 1265
Christer Hauknes - JB - Rana Elgjegerforening
Skive: 6 Startnr: 1266
INGAR HØGÅS - JC - Rana Elgjegerforening
Skive: 7 Startnr: 1267
Per Bjørnå - E2 - Rana Elgjegerforening
Skive: 8 Startnr: 1268
Wiktor Berg - E2 - Rana Elgjegerforening
Skive: 9 Startnr: 1269
Tom Rune Tomter - JA - Gjøvik Jeger-og Fiskerforening
Skive: 10 Startnr: 1270
Kjetil Fjeldvang - B - Udnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 11 Startnr: 1271
Kai Erland Fjeldvang - A - Udnes Jeger og Fiskeforening
Skive: 12 Startnr: 1272
Simen Høgberg Slaastad - D1 - Grue-Finnskog Jff
Skive: 13 Startnr: 1273
Dag Lennart Høgberg - E1 - Grue-Finnskog Jff
Skive: 14 Startnr: 1274
Bente Hage Svenningsen - B - Grue-Finnskog Jff
Skive: 15 Startnr: 1275
Jan Evensen - JC - Grue-Finnskog Jff
Skive: 16 Startnr: 1276
Bjørn Johan Skjerve - JB - Værnes JSK
Skive: 17 Startnr: 1277
Tore Rønsåsbjørg - JA - Værnes JSK
Skive: 18 Startnr: 1278
Arnfinn Dullum - A - Værnes JSK
Skive: 19 Startnr: 1279
Jim-Are Skjerve Dullum - JA - Værnes JSK
Skive: 20 Startnr: 1280
Eirik Lundemo - JB - Ørland/Bjugn Jff
Lag 65 - Onsdag 20. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 1281
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 1282
Eivind Lavrantsen - JC - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 1283
Lene Veronika G. Tunsberg - JB - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 1284
Torvald-André Risholt - JB - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 1285
Gjermund Dønnestad Prestegård - JC - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 1286
Bjørn Åge Nilsen - JB - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 7 Startnr: 1287
Beate Solli Nilsen - F - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 8 Startnr: 1288
Ben-Andre Nilsen - D2 - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 9 Startnr: 1289
Tor-Espen Nilsen - JC - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 10 Startnr: 1290
Magnar Haugen - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 11 Startnr: 1291
Erlend Olof Fredin - JB - Verdal Jff
Skive: 12 Startnr: 1292
Marie Elisabeth Wessel - JA - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 13 Startnr: 1293
Geir Lasse Aune - A - Trondheim Jff
Skive: 14 Startnr: 1294
Morten Kjelaas - B - Trondheim Jff
Skive: 15 Startnr: 1295
Linn Synnøve Nilsen - F - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 16 Startnr: 1296
Thomas Østmoe - B - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 17 Startnr: 1297
Jørgen Garten - JC - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 18 Startnr: 1298
Marcus Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 19 Startnr: 1299
Hans Petter Kirkerød - A - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 20 Startnr: 1300
Roger Vik - JA - Ørland/Bjugn Jff
Lag 66 - Onsdag 20. Juli 11:20
Skive: 1 Startnr: 1301
Kari Eskeland - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 1302
Per Jørgen Eskeland - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 1303
Eskil Homdrom Emanuelsen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 1304
Geir Emanuelsen - A - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 1305
Harry Furuseth - E1 - Nordre Land Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 1306
Nils Ingar Bakken - JB - Nordre Land Jaktskytterklubb
Skive: 7 Startnr: 1307
Haldor Sesseng - E1 - Nidaros JSK
Skive: 8 Startnr: 1308
Tore Dybvad - JA - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 9 Startnr: 1309
Vidar Almlid - JA - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 10 Startnr: 1310
Thomas Richstad - A - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 11 Startnr: 1311
Knut Mathisen - E1 - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 12 Startnr: 1312
Robert Sitter Bjørkås - JA - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 13 Startnr: 1313
Nina Otterbekk - F - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 14 Startnr: 1314
Rune Busch - JA - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 15 Startnr: 1315
Jonny Hallem - JB - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 16 Startnr: 1316
Truls Løfblad - JC - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 17 Startnr: 1317
Skive: 18 Startnr: 1318
Jørgen Kvam - B - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 19 Startnr: 1319
Asle Malvik - A - Beitstad Jaktskytterklubb
Skive: 20 Startnr: 1320
Christian Solhøi - A - Beitstad Jaktskytterklubb
Lag 67 - Onsdag 20. Juli 11:40
Skive: 1 Startnr: 1321
Bjørnar Jensås - B - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 1322
Børge Storvold - B - Klæbu Jff
Skive: 3 Startnr: 1323
Terje Krokum - A - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 1324
Sverre Ekli - E1 - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 5 Startnr: 1325
Harald Ekli - E2 - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 6 Startnr: 1326
Dagfinn Aune - JC - Nidaros Jaktskytterklubb
Skive: 7 Startnr: 1327
Kenneth Hegge - B - Klæbu Jff
Skive: 8 Startnr: 1328
André Krokum - JC - Klæbu Jff
Skive: 9 Startnr: 1329
Carl Ole Krokum - JA - Klæbu Jff
Skive: 10 Startnr: 1330
Ingvar Hegge - E1 - Klæbu Jff
Skive: 11 Startnr: 1331
Tormod Sveen - B - Torpa Jaktskyteklubb
Skive: 12 Startnr: 1332
Steinar Fagernes - JA - Sømna Jeger og Fiskerforening
Skive: 13 Startnr: 1333
Wenche Skjerve Dullum - F - Værnes JSK
Skive: 14 Startnr: 1334
Arja Cecilie Skjerve Dullum - D2 - Værnes JSK
Skive: 15 Startnr: 1335
Kristian Laugen - JC - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 16 Startnr: 1336
Rune Sundet - JC - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 17 Startnr: 1337
Ole Alexander Rosvoldsve - JB - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 18 Startnr: 1338
Jarle Brandvik - JC - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 19 Startnr: 1339
Ole Morten Humstad - JC - Ørland/Bjugn Jff
Skive: 20 Startnr: 1340
Øysten Hovstein - JA - Leksvik Jff
Lag 68 - Onsdag 20. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 1341
JOSTEIN SKANCKE - E1 - Lunner Jff
Skive: 2 Startnr: 1342
Syver Kristiansen - E1 - Lunner Jff
Skive: 3 Startnr: 1343
Kjell Ivar Kristiansen - A - Lunner Jff
Skive: 4 Startnr: 1344
Pål Stende - JB - Lunner Jff
Skive: 5 Startnr: 1345
Henning Hovland - D2 - Lunner Jff
Skive: 6 Startnr: 1346
Tonny Strand - B - Sunndal JFF
Skive: 7 Startnr: 1347
Frode Olsen - B - Leksvik Jff
Skive: 8 Startnr: 1348
Anita Hansen - F - Buskeruds Jff
Skive: 9 Startnr: 1349
Bjørn Johannessen - B - Buskeruds Jff
Skive: 10 Startnr: 1350
Per Johannessen - JC - Østsiden Jff
Skive: 11 Startnr: 1351
Håkon Kveum - B - Sel Jff
Skive: 12 Startnr: 1352
Patrick Karlsen - D1 - Sotra og Øygarden Jff
Skive: 13 Startnr: 1353
Arild Karlsen - JB - Sotra og Øygarden Jff
Skive: 14 Startnr: 1354
Anders Ramdahl - B - Leksvik Jff
Skive: 15 Startnr: 1355
Nils Elias Hovstein - JC - Leksvik Jff
Skive: 16 Startnr: 1356
Bjørnar Johannesen - JA - Høylandet Jff
Skive: 17 Startnr: 1357
morten rolitrø - JC - Leksvik Jff
Skive: 18 Startnr: 1358
Marius Rolitrø - D2 - Leksvik Jff
Skive: 19 Startnr: 1359
Tommy Rosvoldaune - A - Leksvik Jff
Skive: 20 Startnr: 1360
Marius Nerdrum - D2 - Hemnes Jff