Østerdalskarusellen Os jff


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Lørdag 16. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Lars Magnus Krogh - B - Røros Jff
Skive: 2 Startnr: 2
Skive: 3 Startnr: 3
Skive: 4 Startnr: 4
Lag 2 - Lørdag 16. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 5
Skive: 2 Startnr: 6
Skive: 3 Startnr: 7
Skive: 4 Startnr: 8
Lag 3 - Lørdag 16. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 9
Øyvind Randen - JA - Alvdal Jff
Skive: 2 Startnr: 10
Skive: 3 Startnr: 11
Skive: 4 Startnr: 12
Lag 4 - Lørdag 16. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 13
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 14
Odd Martin K Habberstad - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 15
Kent Halvorsen - A - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 16
Anja Teig - JB - Enebakk Jff
Lag 5 - Lørdag 16. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 17
Rune Fredheim - B - Os Jff
Skive: 2 Startnr: 18
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 19
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 20
Inge Mork - JA - Enebakk Jff
Lag 6 - Lørdag 16. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 21
Terje Grinden - B - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 22
Grethe Albrechtsen - JB - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 23
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 24
Anders Nilsen - A - Tynset Jff
Lag 7 - Lørdag 16. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 25
Stig-Jørgen Kvalvåg - A - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 2 Startnr: 26
Per Ottesen - E1 - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 3 Startnr: 27
Skive: 4 Startnr: 28
Svein Roar Hansen Moland - B - Hedrum Jfl
Lag 8 - Lørdag 16. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 29
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 2 Startnr: 30
Viktor Holter - D1 - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 31
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åslia JSK
Skive: 4 Startnr: 32
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Lag 9 - Lørdag 16. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 33
Karl Valstad - E2 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 2 Startnr: 34
Kjell Arne Bårnes - E1 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 3 Startnr: 35
Othar Hvaal - E1 - Lardal Jeger- og Fiskerlag
Skive: 4 Startnr: 36
Patrick Chistoffer Eriksen Moland - JA - Hedrum Jfl
Lag 10 - Lørdag 16. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 37
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 38
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 39
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 40
Terje Saga - JC - Hedrum Jfl
Lag 11 - Lørdag 16. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 41
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad Jeger-og Fiskerforening
Skive: 2 Startnr: 42
Ingar Gjersrud - A - Enebakk Jff
Skive: 3 Startnr: 43
Michael Sebastian Eriksen Moland - JB - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 44
Even Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 12 - Lørdag 16. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 45
Skive: 2 Startnr: 46
Morten Løvhaug - B - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 47
Skive: 4 Startnr: 48
Henrik Nilsson - A - Eidskog Jff
Lag 13 - Lørdag 16. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 49
Skive: 2 Startnr: 50
Skive: 3 Startnr: 51
Skive: 4 Startnr: 52
Lag 14 - Lørdag 16. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 53
Torstein Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 54
Gudbrand Jordet - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 55
Skive: 4 Startnr: 56
Lag 15 - Lørdag 16. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 57
Kjell Arvid Briskodden - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 58
Sondre Digene - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 59
Nils-Harald Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 60
Marius Omsrud - D2 - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 16 - Lørdag 16. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 61
Thore Larsen - A - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 2 Startnr: 62
Bjarne Sigurd Ramsjø - JB - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 3 Startnr: 63
Birgit Rønningen - JB - Åsane Jeger og Fiskerforening
Skive: 4 Startnr: 64
Tommy Olsnes - B - Åsane Jeger og Fiskerforening
Lag 17 - Lørdag 16. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 65
Anders Asklund - JA - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 2 Startnr: 66
Odd Ingvar Myhren - A - Soknedal Jeger og Fiskerfor.
Skive: 3 Startnr: 67
Martin Grambo - JA - Trysil JFF
Skive: 4 Startnr: 68
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Lag 18 - Lørdag 16. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 69
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 70
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 71
Gunnar Hodnungseth - E1 - Hemsedal Jegerforening
Skive: 4 Startnr: 72
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal Jegerforening
Lag 19 - Lørdag 16. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 73
Hans Lindberg - E1 - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 2 Startnr: 74
Bjørn Tore Lindberg - A - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 3 Startnr: 75
Stein Skaret - E1 - Sørskogbygda Jaktskytterklubb
Skive: 4 Startnr: 76
Håkon Likværn - D2 - Sørskogbygda Jaktskytterklubb