Jakt & Frilufts cup


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 07. August 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Skive: 2 Startnr: 2
Knut Olav Brendemoen - B - Kvam JFF
Skive: 3 Startnr: 3
Henning Brattlien - E1 - Lillehammer JK
Skive: 4 Startnr: 4
ARNFINN JOLØKKEN - E1 - Biri Jff
Skive: 5 Startnr: 5
Lag 2 - Søndag 07. August 09:20
Skive: 1 Startnr: 6
Jon Tolgensbakken - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 7
Martin Hugubakken Nesseth - D2 - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 8
Skive: 4 Startnr: 9
Marius Løkken - C - Tynset Jff
Skive: 5 Startnr: 10
Bård Grøtting - B - Alvdal Jff
Lag 3 - Søndag 07. August 09:40
Skive: 1 Startnr: 11
Andreas Sandlie Monsbakken - D2 - Vestre Toten Jff
Skive: 2 Startnr: 12
Vegard Stenberg - C - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 13
Tom andre Storbråten - C - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 4 Startnr: 14
kenneth sletten - C - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 15
Benny Ruud - C - Mo Jff Nord-Odal
Lag 4 - Søndag 07. August 10:00
Skive: 1 Startnr: 16
Anton Mellemsdokken - A - Fron JFF
Skive: 2 Startnr: 17
Kai Arne Skreden - A - Fron JFF
Skive: 3 Startnr: 18
Bjørn Wiggo Bergum - B - Gjøvik og Vardal Jf
Skive: 4 Startnr: 19
Roy Arne Jonsen - A - Heidal Jff
Skive: 5 Startnr: 20
Rune Olsen - C - Gjøvik og Vardal Jf
Lag 5 - Søndag 07. August 10:20
Skive: 1 Startnr: 21
Finn Johnsen - E1 - Biri Jff
Skive: 2 Startnr: 22
Ola Jørgen Moen - E1 - Kvam JFF
Skive: 3 Startnr: 23
Ole J. Bråtesveen - A - Heidal Jff
Skive: 4 Startnr: 24
Kent Arild Moldal - B - Heidal Jff
Skive: 5 Startnr: 25
Magne Steinehaugen - A - Heidal Jff
Lag 6 - Søndag 07. August 10:40
Skive: 1 Startnr: 26
Dag Rune Egge - A - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 27
thomas bjørkås - D2 - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 28
Odd Arild Lillerud - B - Ullensaker Jff
Skive: 4 Startnr: 29
Wit Johnny de - A - Biri Jff
Skive: 5 Startnr: 30
Aina Halldèn - B - Ullensaker Jff
Lag 7 - Søndag 07. August 11:00
Skive: 1 Startnr: 31
Kai Engeli - A - Vestre Toten Jff
Skive: 2 Startnr: 32
Aage Kjonerud - E2 - Øystre Slidre Jff
Skive: 3 Startnr: 33
Skive: 4 Startnr: 34
Mette Mælen Bakker - A - Tynset Jff
Skive: 5 Startnr: 35
Yngve Bakker - B - Tynset Jff
Lag 8 - Søndag 07. August 11:20
Skive: 1 Startnr: 36
Helge Smerud - E1 - Biri Jff
Skive: 2 Startnr: 37
Skive: 3 Startnr: 38
Bjørnar Ridderhaugen - A - Nordre Land Jff
Skive: 4 Startnr: 39
Wit Thomas de - D1 - Biri Jff
Skive: 5 Startnr: 40
Bianca Nymo - A - Skien Jff
Lag 9 - Søndag 07. August 11:40
Skive: 1 Startnr: 41
Erik Sydbøge - B - Biri Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Skive: 3 Startnr: 43
Per Johannes Mjærum - C - Ullensaker Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Lars Erik Ruud - E1 - Ullensaker Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Petter Viflat - C - Biri Jff
Lag 10 - Søndag 07. August 12:00
Skive: 1 Startnr: 46
Roy Arne Wold - A - Vestre Toten Jff
Skive: 2 Startnr: 47
Brynjar Berge - B - Dovre JFF
Skive: 3 Startnr: 48
Bjørn Milsteinhaugen - B - Nord-Aurdal Jff
Skive: 4 Startnr: 49
Oddbjørn Rosset - E2 - Skaun Jff
Skive: 5 Startnr: 50
Jan Olav Monsbakken - A - Vestre Toten Jff
Lag 11 - Søndag 07. August 12:20
Skive: 1 Startnr: 51
Birger Enerhaugen - E2 - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 2 Startnr: 52
Tom Atle Holthe - A - Biri Jff
Skive: 3 Startnr: 53
Skive: 4 Startnr: 54
Espen Haugen - D1 - Biri Jff
Skive: 5 Startnr: 55
Øyvind Martinsen - C - Dovre JFF
Lag 12 - Søndag 07. August 12:40
Skive: 1 Startnr: 56
Trygve Henning Holthe - E1 - Biri Jff
Skive: 2 Startnr: 57
VIDAR FALLDALEN - C - Nordre Elverum JFG
Skive: 3 Startnr: 58
Håkon Kveum - A - Sel Jff
Skive: 4 Startnr: 59
Stig Endre Smerud - A - Biri Jff
Skive: 5 Startnr: 60
Geir Asle rønningen - A - Gausdal JFF