Finale Jakt og friluft cup


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 14. August 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
John Olav Westlie - B - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 2 Startnr: 2
kenneth sletten - C - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 3
Bjørn Milsteinhaugen - B - Nord-Aurdal Jff
Skive: 4 Startnr: 4
Skive: 5 Startnr: 5
Lag 2 - Søndag 14. August 09:20
Skive: 1 Startnr: 6
Andreas Sandlie Monsbakken - D2 - Vestre Toten Jff
Skive: 2 Startnr: 7
Torstein Krok - D1 - Kvam JFF
Skive: 3 Startnr: 8
Skive: 4 Startnr: 9
Even Solbakken - D2 - Biri Jff
Skive: 5 Startnr: 10
Helge Smerud - E1 - Biri Jff
Lag 3 - Søndag 14. August 09:40
Skive: 1 Startnr: 11
Bjørn Wiggo Bergum - B - Gjøvik og Vardal Jf
Skive: 2 Startnr: 12
Espen Haugen - D1 - Biri Jff
Skive: 3 Startnr: 13
Monica Skår - F - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 14
Petter Viflat - C - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 15
Oddbjørn Rosset - E2 - Skaun Jff
Lag 4 - Søndag 14. August 10:00
Skive: 1 Startnr: 16
Dag Rune Egge - A - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 17
VIDAR FALLDALEN - C - Nordre Elverum JFG
Skive: 3 Startnr: 18
Rune A Kværna - B - Øystre Slidre Jff
Skive: 4 Startnr: 19
Hege Kveum - D2 - Sel Jff
Skive: 5 Startnr: 20
John Sveen - A - Nordre Land JSK
Lag 5 - Søndag 14. August 10:20
Skive: 1 Startnr: 21
Hans A Rustestuen - E1 - Nordre Land JSK
Skive: 2 Startnr: 22
Aage Kjonerud - E2 - Øystre Slidre Jff
Skive: 3 Startnr: 23
Yngve Bakker - B - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 24
Mette Mælen Bakker - A - Tynset Jff
Skive: 5 Startnr: 25
Jurre Besseling - D2 - Fron JFF
Lag 6 - Søndag 14. August 10:40
Skive: 1 Startnr: 26
Trygve Henning Holthe - E1 - Biri Jff
Skive: 2 Startnr: 27
John Solbakken - A - Biri Jff
Skive: 3 Startnr: 28
Vegard Stenberg - C - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 29
Atle Bergli - B - Nordre Land JSK
Skive: 5 Startnr: 30
Birger Enerhaugen - E2 - Mo Jff Nord-Odal
Lag 7 - Søndag 14. August 11:00
Skive: 1 Startnr: 31
Roy Helli - B - Biri Jff
Skive: 2 Startnr: 32
jarle windingstad - B - Øystre Slidre Jff
Skive: 3 Startnr: 33
Øyvind Martinsen - C - Dovre JFF
Skive: 4 Startnr: 34
Ole J. Bråtesveen - A - Heidal Jff
Skive: 5 Startnr: 35
Kai Arne Skreden - A - Fron JFF
Lag 8 - Søndag 14. August 11:20
Skive: 1 Startnr: 36
Hans Bilben - A - Kvam JFF
Skive: 2 Startnr: 37
Lill Johansen - F - Kvam JFF
Skive: 3 Startnr: 38
Jon Tolgensbakken - A - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 39
Knut Olav Brendemoen - B - Kvam JFF
Skive: 5 Startnr: 40
Stig Endre Smerud - A - Biri Jff
Lag 9 - Søndag 14. August 11:40
Skive: 1 Startnr: 41
vidar prestrud - B - Øystre Slidre Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Vegar Kveum - D2 - Sel Jff
Skive: 3 Startnr: 43
thomas bjørkås - D2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 44
Wit Thomas de - D1 - Biri Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Ken-Are Olafsen - A - Fron JFF
Lag 10 - Søndag 14. August 12:00
Skive: 1 Startnr: 46
Jens Chr. Gulbrandsen - A - Nord-Aurdal Jff
Skive: 2 Startnr: 47
Ivar Sveen - A - Nordre Land Jff
Skive: 3 Startnr: 48
Brynjar Berge - B - Dovre JFF
Skive: 4 Startnr: 49
Håkon Kveum - A - Sel Jff
Skive: 5 Startnr: 50
Magne Steinehaugen - A - Heidal Jff
Lag 11 - Søndag 14. August 12:20
Skive: 1 Startnr: 51
Anton Mellemsdokken - A - Fron JFF
Skive: 2 Startnr: 52
Kent Arild Moldal - B - Heidal Jff
Skive: 3 Startnr: 53
Wit Johnny de - A - Biri Jff
Skive: 4 Startnr: 54
Roy Arne Wold - A - Vestre Toten Jff
Skive: 5 Startnr: 55
Jan Olav Monsbakken - A - Vestre Toten Jff
Lag 12 - Søndag 14. August 12:40
Skive: 1 Startnr: 56
Tom Atle Holthe - A - Biri Jff
Skive: 2 Startnr: 57
Erik Hemli - A - Kvam JFF
Skive: 3 Startnr: 58
Roy Arne Jonsen - A - Heidal Jff
Skive: 4 Startnr: 59
Kai Engeli - A - Vestre Toten Jff
Skive: 5 Startnr: 60
Johnny Meier - E1 - Rennebu JFF