Jaktfelt - Gyldenspissen, Lardal


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 2 - Søndag 12. Februar 10:00
Skive: 1 Startnr: 11
Øyvind Rød - JB - Sandefjord JFF
Skive: 2 Startnr: 12
ARNFINN HEM - JB - Tjølling Jff
Skive: 3 Startnr: 13
Stein Jørgensen - JC - Sandefjord JFF
Skive: 4 Startnr: 14
Leif Thorsnes - E2 - NA
Skive: 5 Startnr: 15
Ole Henrik Thorsnes - JB - NA
Skive: 6 Startnr: 16
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 7 Startnr: 17
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 18
Morten Abrahamsen - JC - Brunlanes JFF
Skive: 9 Startnr: 19
Helge Omsland - B - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 20
Kai Hansen - JB - Andebu Jff
Lag 3 - Søndag 12. Februar 10:20
Skive: 1 Startnr: 21
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 22
Asle L. Tangen - B - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 23
Kjetil Nilssen - JC - Sauherad SL JSK
Skive: 4 Startnr: 24
Susanne Kolkinn Myhre - F - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 25
Eirik Myhre - JB - Andebu Jff
Skive: 6 Startnr: 26
Albert Auglend - JB - Andebu Jff
Skive: 7 Startnr: 27
Bjørn Tommy Svartangen - JC - Andebu Jff
Skive: 8 Startnr: 28
Kjell Bergan - E2 - Lardal JFL
Skive: 9 Startnr: 29
Frode Island Bergan - JB - Lardal JFL
Skive: 10 Startnr: 30
Bjarte Olav Grimen - JA - Åsane JFF
Lag 4 - Søndag 12. Februar 10:40
Skive: 1 Startnr: 31
Anne Jorunn Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 2 Startnr: 32
John Kåre Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 3 Startnr: 33
Helge Bøe - E2 - Siljan JFF
Skive: 4 Startnr: 34
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 35
Per-Øivind Larssen - JB - Svelvik Jff
Skive: 6 Startnr: 36
Per Hjalmar Nilssen - JA - Svelvik Jff
Skive: 7 Startnr: 37
marius heyerdahl - JC - Svelvik Jff
Skive: 8 Startnr: 38
Oskar Næss - JB - Svelvik Jff
Skive: 9 Startnr: 39
Frode Helgerud - JB - Svelvik Jff
Skive: 10 Startnr: 40
Kjell Olav Olsen - JB - Svelvik Jff
Lag 5 - Søndag 12. Februar 11:00
Skive: 1 Startnr: 41
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Skive: 3 Startnr: 43
Jan Gregg Schneider - JA - Kongsberg JFF
Skive: 4 Startnr: 44
Geir Marstein - JB - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 5 Startnr: 45
Harald Bjørn Bodahl - JC - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 46
Ronald Ødegård - JB - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 7 Startnr: 47
Henning Bodahl - JC - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 48
Halvor Veie Vestgarden - D2 - Svelvik Jff
Skive: 9 Startnr: 49
Frode Vestgarden - JB - Svelvik Jff
Skive: 10 Startnr: 50
Terje Nesset - A - NA
Lag 6 - Søndag 12. Februar 11:20
Skive: 1 Startnr: 51
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 52
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 53
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Skive: 4 Startnr: 54
Runar Andersen - E1 - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 55
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 6 Startnr: 56
Helge Nilsen - JB - Buskeruds Jff
Skive: 7 Startnr: 57
Arne Eftedal - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 58
Jon-Ivar Ødegård - JC - NA
Skive: 9 Startnr: 59
Bjørn E Ødegård - JC - NA
Skive: 10 Startnr: 60
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Lag 7 - Søndag 12. Februar 11:40
Skive: 1 Startnr: 61
Bjørnar Skaug - JC - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 62
Ole Gunnar Langerud - JC - NA
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Skive: 5 Startnr: 65
Skive: 6 Startnr: 66
Skive: 7 Startnr: 67
Skive: 8 Startnr: 68
Skive: 9 Startnr: 69
Skive: 10 Startnr: 70
Lag 8 - Søndag 12. Februar 12:00
Skive: 1 Startnr: 71
Skive: 2 Startnr: 72
Skive: 3 Startnr: 73
Skive: 4 Startnr: 74
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Skive: 9 Startnr: 79
Skive: 10 Startnr: 80
Lag 9 - Søndag 12. Februar 12:20
Skive: 1 Startnr: 81
Marte Granli Saga - D1 - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 82
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 83
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 84
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 9 Startnr: 89
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 90
Lars Kristian Saga - D2 - Hedrum Jfl
Lag 10 - Søndag 12. Februar 12:40
Skive: 1 Startnr: 91
Eirik Eriksen - B - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 92
Knut Erik Bratli - B - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 93
Skive: 4 Startnr: 94
Skive: 5 Startnr: 95
Skive: 6 Startnr: 96
Skive: 7 Startnr: 97
Skive: 8 Startnr: 98
Skive: 9 Startnr: 99
Skive: 10 Startnr: 100
Lag 11 - Søndag 12. Februar 13:00
Skive: 1 Startnr: 101
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 102
Gunn Hege Hardus - JA - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 103
Henrik Bogstad - B - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 104
Tore Nickelsen - JC - NA
Skive: 5 Startnr: 105
Skive: 6 Startnr: 106
Geir Ove Tallakstad Riis - B - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 107
Magnus Hassel - B - NA
Skive: 8 Startnr: 108
nikolai brodin - B - NA
Skive: 9 Startnr: 109
Tine Raisbæk - F - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 110
Henning Haugen - A - Hedrum Jfl