FM Jaktfelt Buttentjenn


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 5 - Lørdag 25. Februar 09:00
Skive: 1 Startnr: 49
Skive: 2 Startnr: 50
Skive: 3 Startnr: 51
Skive: 4 Startnr: 52
Skive: 5 Startnr: 53
Skive: 6 Startnr: 54
Skive: 7 Startnr: 55
Oddvar Lien - E1 - NA
Skive: 8 Startnr: 56
John-Arild Lien - JC - NA
Skive: 9 Startnr: 57
Bjørn Erik Kolsrud - JC - NA
Skive: 10 Startnr: 58
Asbjørn Damslora Bølviken - JB - NA
Skive: 11 Startnr: 59
Einar Damslora - JC - NA
Skive: 12 Startnr: 60
Geir Ingar Bølviken - JC - NA
Lag 6 - Lørdag 25. Februar 09:15
Skive: 1 Startnr: 61
Skive: 2 Startnr: 62
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Skive: 5 Startnr: 65
Skive: 6 Startnr: 66
Skive: 7 Startnr: 67
Skive: 8 Startnr: 68
Skive: 9 Startnr: 69
Skive: 10 Startnr: 70
Skive: 11 Startnr: 71
Skive: 12 Startnr: 72
Lag 7 - Lørdag 25. Februar 09:30
Skive: 1 Startnr: 73
Skive: 2 Startnr: 74
Skive: 3 Startnr: 75
Skive: 4 Startnr: 76
Skive: 5 Startnr: 77
Skive: 6 Startnr: 78
Skive: 7 Startnr: 79
Skive: 8 Startnr: 80
Skive: 9 Startnr: 81
Skive: 10 Startnr: 82
Skive: 11 Startnr: 83
Skive: 12 Startnr: 84
Lag 8 - Lørdag 25. Februar 09:45
Skive: 1 Startnr: 85
Frode Weeg - JC - Nord-Aurdal Jff
Skive: 2 Startnr: 86
Ronny Opheim - JC - Nord-Aurdal Jff
Skive: 3 Startnr: 87
Oddbjørn Skauerud - E2 - Nord-Aurdal Jff
Skive: 4 Startnr: 88
Magnus Løvhaug - E2 - Nord-Aurdal Jff
Skive: 5 Startnr: 89
Andre V. Dahl - JC - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 90
Sverre Haugli - JB - Jevnaker JFF
Skive: 7 Startnr: 91
Kristian Aalberg - JC - Jevnaker JFF
Skive: 8 Startnr: 92
Richard Olsen - JC - Jevnaker JFF
Skive: 9 Startnr: 93
Joakim Svenskerud - JC - Sokna Jff
Skive: 10 Startnr: 94
Jostein Berget - JC - Sokna Jff
Skive: 11 Startnr: 95
Thomas Tangestuen - JB - Ådal Jff
Skive: 12 Startnr: 96
Jan Erik Egge - JC - Ådal Jff
Lag 9 - Lørdag 25. Februar 10:00
Skive: 1 Startnr: 97
Ole Edvard Gulsrud - D2 - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 98
Torstein Huset - A - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 99
Jan Helge Nybakke - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 100
ole christian strømmen - JC - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 5 Startnr: 101
Kari-Merethe Finøen - F - NA
Skive: 6 Startnr: 102
Tom Arne N. Ruud - JB - NA
Skive: 7 Startnr: 103
Odd Arne Holden - A - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 8 Startnr: 104
Nina Fagerås - F - Ådal Jff
Skive: 9 Startnr: 105
Morten Lien - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 10 Startnr: 106
Ståle Gulsrud - JC - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 11 Startnr: 107
Tom Ronny Kolsrud - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 12 Startnr: 108
Roy Ørpen - JB - Ådal Jff
Lag 10 - Lørdag 25. Februar 10:15
Skive: 1 Startnr: 109
Eirik Andreassen - JA - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 110
Tore Engvig - JA - Oslo JFF
Skive: 3 Startnr: 111
Inger Elisabeth Tveide - F - Oslo JFF
Skive: 4 Startnr: 112
Grete Marie Halsnes - B - Haugesund OJFF
Skive: 5 Startnr: 113
Per Frode Halsnes - A - Haugesund OJFF
Skive: 6 Startnr: 114
Kjetil Bromark - B - Glomsrudkollens Jff
Skive: 7 Startnr: 115
Vidar Holm - JB - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 116
Bjørn Magnus Bekken - JC - Glomsrudkollens Jff
Skive: 9 Startnr: 117
stian kristoffersen - JC - Glomsrudkollens Jff
Skive: 10 Startnr: 118
Ole Reidar Rongstabråten - JB - NA
Skive: 11 Startnr: 119
Bjørn Igelstad - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 12 Startnr: 120
erik hagen - JC - Jevnaker JFF
Lag 12 - Lørdag 25. Februar 10:45
Skive: 3 Startnr: 135
Ole Ivar Iversen - JC - Sokna Jff
Skive: 4 Startnr: 136
Skive: 5 Startnr: 137
Skive: 6 Startnr: 138
Skive: 7 Startnr: 139
Skive: 8 Startnr: 140
Asle Steinar Brørby - E2 - NA
Skive: 9 Startnr: 141
Kenneth Brørby - JB - NA
Skive: 10 Startnr: 142
Lars Arild Bjørklund - JC - Jevnaker JFF
Skive: 11 Startnr: 143
Per Aune Korgerud - JC - Jevnaker JFF
Skive: 12 Startnr: 144
Hans Martin Norstrøm - JC - Jevnaker JFF
Lag 13 - Lørdag 25. Februar 11:00
Skive: 1 Startnr: 145
Hans Erik Linnerud - JA - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 146
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 147
ørjan løkken - A - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 148
Morten Linnerud - JB - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 149
thomas linnerud - JB - Toten Jff Lodd Nr. 2
Skive: 6 Startnr: 150
Halfdan Bratlien - A - Gjøvik JFF
Skive: 7 Startnr: 151
Kåre Ronny Sletten - B - Ådal Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Skive: 9 Startnr: 153
Skive: 10 Startnr: 154
Karl William Haraldsen - JB - Ådal Jff
Skive: 11 Startnr: 155
Karl Otto Haraldsen - JC - Ådal Jff
Skive: 12 Startnr: 156
Haakon Haraldsen - JC - Ådal Jff
Lag 14 - Lørdag 25. Februar 11:15
Skive: 1 Startnr: 157
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 158
Bjørn Bakken - E2 - Sauherad SL JSK
Skive: 3 Startnr: 159
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 4 Startnr: 160
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 5 Startnr: 161
Skive: 6 Startnr: 162
Håkon Bjørge Andersen - JC - Modum JSK
Skive: 7 Startnr: 163
Erik Mathiassen - JC - Solbergelvens Jff
Skive: 8 Startnr: 164
Nils Hovland - JC - Modum JSK
Skive: 9 Startnr: 165
Geir Bønsnes - JC - Modum JSK
Skive: 10 Startnr: 166
Per Øyvind Lundgrenn - JC - Modum JSK
Skive: 11 Startnr: 167
Ole Morten Ingesen - JC - NA
Skive: 12 Startnr: 168
Nicolai Hagelsten - JC - NA
Lag 15 - Lørdag 25. Februar 11:30
Skive: 1 Startnr: 169
Bjørn Steen - E1 - Bagn og Reinli Jff
Skive: 2 Startnr: 170
Odd Arve Komperud - JB - Bagn og Reinli Jff
Skive: 3 Startnr: 171
Tormod Sveen - E1 - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 172
Kjell Arvid Briskodden - B - Torpa JSK
Skive: 5 Startnr: 173
Arild Skaug - JA - Rælingen Jff
Skive: 6 Startnr: 174
Skive: 7 Startnr: 175
Skive: 8 Startnr: 176
Skive: 9 Startnr: 177
Skive: 10 Startnr: 178
Skive: 11 Startnr: 179
Skive: 12 Startnr: 180
Lag 16 - Lørdag 25. Februar 11:45
Skive: 1 Startnr: 181
Skive: 2 Startnr: 182
Skive: 3 Startnr: 183
Skive: 4 Startnr: 184
Skive: 5 Startnr: 185
Skive: 6 Startnr: 186
Skive: 7 Startnr: 187
Skive: 8 Startnr: 188
Skive: 9 Startnr: 189
Skive: 10 Startnr: 190
Skive: 11 Startnr: 191
Skive: 12 Startnr: 192
Lag 17 - Lørdag 25. Februar 12:00
Skive: 1 Startnr: 193
Richard Aaserud - JC - Sokna Jff
Skive: 2 Startnr: 194
Bjørn Johan Mariboe - JC - Ringerike JFF
Skive: 3 Startnr: 195
Skive: 4 Startnr: 196
Arne Nils Storeskar - E2 - Hemsedal JF
Skive: 5 Startnr: 197
Thorleif Hornet - JB - Hemsedal JF
Skive: 6 Startnr: 198
Eilev Øynebråten - E2 - Hemsedal JF
Skive: 7 Startnr: 199
kjell ølstadløkken - E1 - Ådal Jff
Skive: 8 Startnr: 200
Aleksander Øimoen Grønlie - JC - Ådal Jff
Skive: 9 Startnr: 201
Skive: 10 Startnr: 202
Skive: 11 Startnr: 203
Skive: 12 Startnr: 204
Eivind Rotefoss - JC - Krødsherad JFF
Lag 18 - Lørdag 25. Februar 12:15
Skive: 1 Startnr: 205
Skive: 2 Startnr: 206
Skive: 3 Startnr: 207
Skive: 4 Startnr: 208
Skive: 5 Startnr: 209
Skive: 6 Startnr: 210
Skive: 7 Startnr: 211
Skive: 8 Startnr: 212
Skive: 9 Startnr: 213
Skive: 10 Startnr: 214
Skive: 11 Startnr: 215
Skive: 12 Startnr: 216
Lag 19 - Lørdag 25. Februar 12:30
Skive: 1 Startnr: 217
Skive: 2 Startnr: 218
Skive: 3 Startnr: 219
Skive: 4 Startnr: 220
Skive: 5 Startnr: 221
Skive: 6 Startnr: 222
Skive: 7 Startnr: 223
Skive: 8 Startnr: 224
Skive: 9 Startnr: 225
Skive: 10 Startnr: 226
Skive: 11 Startnr: 227
Skive: 12 Startnr: 228
Lag 20 - Lørdag 25. Februar 12:45
Skive: 1 Startnr: 229
Skive: 2 Startnr: 230
Skive: 3 Startnr: 231
Skive: 4 Startnr: 232
Skive: 5 Startnr: 233
Skive: 6 Startnr: 234
Skive: 7 Startnr: 235
Skive: 8 Startnr: 236
Skive: 9 Startnr: 237
Skive: 10 Startnr: 238
Skive: 11 Startnr: 239
Skive: 12 Startnr: 240
Lag 21 - Lørdag 25. Februar 13:00
Skive: 1 Startnr: 241
Trygve Kongsvold Larssen - JA - Ås JFF
Skive: 2 Startnr: 242
Skive: 3 Startnr: 243
Skive: 4 Startnr: 244
Skive: 5 Startnr: 245
Skive: 6 Startnr: 246
Skive: 7 Startnr: 247
Skive: 8 Startnr: 248
Skive: 9 Startnr: 249
Skive: 10 Startnr: 250
Skive: 11 Startnr: 251
Skive: 12 Startnr: 252
Lag 22 - Lørdag 25. Februar 13:15
Skive: 1 Startnr: 253
Skive: 2 Startnr: 254
Skive: 3 Startnr: 255
Skive: 4 Startnr: 256
Skive: 5 Startnr: 257
Skive: 6 Startnr: 258
Skive: 7 Startnr: 259
Skive: 8 Startnr: 260
Skive: 9 Startnr: 261
Skive: 10 Startnr: 262
Skive: 11 Startnr: 263
Skive: 12 Startnr: 264
Lag 23 - Lørdag 25. Februar 13:30
Skive: 1 Startnr: 265
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 266
Tore Hansen - JA - Jevnaker JFF
Skive: 3 Startnr: 267
Terje Nitschke - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 4 Startnr: 268
Åsmund Pettersen - JC - Jevnaker JFF
Skive: 5 Startnr: 269
Frode Storholm - JB - NA
Skive: 6 Startnr: 270
Skive: 7 Startnr: 271
Håkon Østby - JC - Nittedal & Hakadal Skog jf.
Skive: 8 Startnr: 272
Vegar Rønningen - JC - Nittedal & Hakadal Skog jf.
Skive: 9 Startnr: 273
ståle jacobsen - B - Nittedal & Hakadal Skog jf.
Skive: 10 Startnr: 274
Vegard Hals Overen - JB - NA
Skive: 11 Startnr: 275
John Erik Finstad - JB - NA
Skive: 12 Startnr: 276
Børge Finstad - JB - Lunner Jff
Lag 24 - Lørdag 25. Februar 13:45
Skive: 1 Startnr: 277
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 278
Jan Gregg Schneider - JA - Kongsberg JFF
Skive: 3 Startnr: 279
Terje Kvestad - JB - Kongsberg JFF
Skive: 4 Startnr: 280
Gregg Roland Schneider - JB - Kongsberg JFF
Skive: 5 Startnr: 281
Arve Lundestad - JC - Kongsberg JFF
Skive: 6 Startnr: 282
Jan Lundestad - E1 - Kongsberg JFF
Skive: 7 Startnr: 283
Skive: 8 Startnr: 284
Skive: 9 Startnr: 285
Øistein Olsen - E1 - Nannestad Jff
Skive: 10 Startnr: 286
Øyvind Brustad - A - Nannestad Jff
Skive: 11 Startnr: 287
Jan Nygård - B - Nannestad Jff
Skive: 12 Startnr: 288
Hans Olav Røtterud - A - Nannestad Jff
Lag 37 - Søndag 26. Februar 09:00
Skive: 1 Startnr: 433
Thomas Hansen - JC - Lunner Jff
Skive: 2 Startnr: 434
Kjell-Arne Eriksen - JC - Lunner Jff
Skive: 3 Startnr: 435
Håvard Brusveen - JB - Etnedal Jff
Skive: 4 Startnr: 436
Hans Solbrekken Ruud - JB - Etnedal Jff
Skive: 5 Startnr: 437
Nils Eirik Sogn Espeseth - JB - NA
Skive: 6 Startnr: 438
Skive: 7 Startnr: 439
Skive: 8 Startnr: 440
Skive: 9 Startnr: 441
ulf-tore herheim - JC - Gjøvik JFF
Skive: 10 Startnr: 442
Johnny Uhlen - B - Gjøvik JFF
Skive: 11 Startnr: 443
Geir Arne Hansen - A - Gjøvik JFF
Skive: 12 Startnr: 444
Bjarte Olav Grimen - JA - Åsane JFF
Lag 38 - Søndag 26. Februar 09:15
Skive: 1 Startnr: 445
Tore-Bjørn Edseth - E1 - Nannestad Jff
Skive: 2 Startnr: 446
Stefan Bors - JB - Lørenskog JFF
Skive: 3 Startnr: 447
Thomas Lunde - JC - Nittedal & Hakadal Skog jf.
Skive: 4 Startnr: 448
Skive: 5 Startnr: 449
Skive: 6 Startnr: 450
Skive: 7 Startnr: 451
Skive: 8 Startnr: 452
Skive: 9 Startnr: 453
Skive: 10 Startnr: 454
Skive: 11 Startnr: 455
Skive: 12 Startnr: 456
Lag 39 - Søndag 26. Februar 09:30
Skive: 1 Startnr: 457
Espen Heggerudstad - JB - NA
Skive: 2 Startnr: 458
Lars Kristian Goa - JC - NA
Skive: 3 Startnr: 459
Marius Bentzen Haugen - JB - Ådal Jff
Skive: 4 Startnr: 460
Steffen Torgersbråten - JC - Ringerike JFF
Skive: 5 Startnr: 461
Skive: 6 Startnr: 462
Skive: 7 Startnr: 463
Skive: 8 Startnr: 464
Skive: 9 Startnr: 465
Skive: 10 Startnr: 466
Skive: 11 Startnr: 467
Skive: 12 Startnr: 468
Lag 40 - Søndag 26. Februar 09:45
Skive: 1 Startnr: 469
Skive: 2 Startnr: 470
Skive: 3 Startnr: 471
Skive: 4 Startnr: 472
Skive: 5 Startnr: 473
Skive: 6 Startnr: 474
Skive: 7 Startnr: 475
Skive: 8 Startnr: 476
Skive: 9 Startnr: 477
Skive: 10 Startnr: 478
Skive: 11 Startnr: 479
Skive: 12 Startnr: 480
Lag 41 - Søndag 26. Februar 10:00
Skive: 1 Startnr: 481
Christina Di Vita Fureid - F - Ådal Jff
Skive: 2 Startnr: 482
Ole Kristian Fureid - JB - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 483
Skive: 4 Startnr: 484
Skive: 5 Startnr: 485
Skive: 6 Startnr: 486
Skive: 7 Startnr: 487
Skive: 8 Startnr: 488
Skive: 9 Startnr: 489
Skive: 10 Startnr: 490
Skive: 11 Startnr: 491
Skive: 12 Startnr: 492
Lag 42 - Søndag 26. Februar 10:15
Skive: 1 Startnr: 493
Ingvild Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 2 Startnr: 494
Kjetil Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 3 Startnr: 495
Skive: 4 Startnr: 496
Emil Ræder - C - Hole JF
Skive: 5 Startnr: 497
Nicholai Korsgaard - C - Hole JF
Skive: 6 Startnr: 498
Skive: 7 Startnr: 499
Skive: 8 Startnr: 500
Lag 43 - Søndag 26. Februar 10:30
Skive: 1 Startnr: 505
Siw Hagen Steinsrud - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 2 Startnr: 506
Tor Einar Steinsrud - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 3 Startnr: 507
vidar prestrud - JC - Øystre Slidre Jff
Skive: 4 Startnr: 508
Gunnar Martinsen - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 5 Startnr: 509
Tuva W Martinsen - D1 - Øystre Slidre Jff
Skive: 6 Startnr: 510
jarle windingstad - JC - Øystre Slidre Jff
Skive: 7 Startnr: 511
Torjus Windingstad - D1 - Øystre Slidre Jff
Skive: 8 Startnr: 512
LilianThorsrud Hedels - F - Sollihøgda JFF
Skive: 9 Startnr: 513
Eirik Andreas Nygård Lien - JC - Sokna Jff
Skive: 10 Startnr: 514
Skive: 11 Startnr: 515
Skive: 12 Startnr: 516
Lag 44 - Søndag 26. Februar 10:45
Skive: 1 Startnr: 517
Rune Engen - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 2 Startnr: 518
Silje Skattebo - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 3 Startnr: 519
Thomas Skoglund - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 4 Startnr: 520
Steinar Skoglund - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 5 Startnr: 521
Knut Oddvar Skattebo - E1 - Øystre Slidre Jff
Skive: 6 Startnr: 522
Knut Einar Skattebo - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 7 Startnr: 523
Isabelle Guri Christine Skattebo - D2 - Øystre Slidre Jff
Skive: 8 Startnr: 524
Marita Eliasson Skattebo - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 9 Startnr: 525
Marianne Aastad - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 10 Startnr: 526
Torodd Myrvang - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 11 Startnr: 527
Synnøve Sandvik - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 12 Startnr: 528
Magnar Haugen - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Lag 45 - Søndag 26. Februar 11:00
Skive: 1 Startnr: 529
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 530
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 531
Ingar Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 4 Startnr: 532
Thomas Løvåsdal - JA - Buskeruds Jff
Skive: 5 Startnr: 533
Tor Arne Berenger - JC - Ringerike JFF
Skive: 6 Startnr: 534
Lars Sørum - JA - Gjøvik JFF
Skive: 7 Startnr: 535
Einar Tangen - B - Ådal Jff
Skive: 8 Startnr: 536
Gunnar Ekrem - E2 - Ådal Jff
Skive: 9 Startnr: 537
Mikal Bratt Ekrem - D1 - NA
Skive: 10 Startnr: 538
Mariann Opperud - JB - Ådal Jff
Skive: 11 Startnr: 539
Per Øyvind Grøterud - JC - Snertingdal Jff
Skive: 12 Startnr: 540
olav kirkerud - JA - Snertingdal Jff
Lag 46 - Søndag 26. Februar 11:15
Skive: 1 Startnr: 541
Alf Helge Justad - JA - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 542
Lars Erik Olsen Vallesether - JC - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 543
Anne Mette Kaasgaard - JB - NA
Skive: 4 Startnr: 544
Jonas Tellefsen Rodegård - JB - Nes JFF
Skive: 5 Startnr: 545
Karina Tangnes Svingen - F - Nes JFF
Skive: 6 Startnr: 546
Olav Even Haugen - B - Nes JFF
Skive: 7 Startnr: 547
Jørn Fortun - E1 - NA
Skive: 8 Startnr: 548
Ottar Sørum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 9 Startnr: 549
Gjermund Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 10 Startnr: 550
Anita Hansen - F - Buskeruds Jff
Skive: 11 Startnr: 551
Bjørn Johannessen - B - Buskeruds Jff
Skive: 12 Startnr: 552
Per Johannessen - JC - Østsiden Jff
Lag 47 - Søndag 26. Februar 11:30
Skive: 1 Startnr: 553
Lillian Stadsvoll - F - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 554
Aslak Bakke - A - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 555
Anne Jorunn Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 4 Startnr: 556
John Kåre Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 5 Startnr: 557
Line Johansen - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 6 Startnr: 558
Ann Kristin Søbye - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 7 Startnr: 559
Pål Søbye - JC - Søndre Hurum Jff
Skive: 8 Startnr: 560
Geir Johansen - B - Gjøvik JFF
Skive: 9 Startnr: 561
John Sveen - JB - Torpa JSK
Skive: 10 Startnr: 562
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal JF
Skive: 11 Startnr: 563
Elling Tryterud - JB - Sokna Jff
Skive: 12 Startnr: 564
Thrine-Lise L. Tryterud - JB - Sokna Jff