Jaktfeltstevne Nordre Land JSK


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Lørdag 11. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Trond Arild Tokerud - JB - NA
Skive: 2 Startnr: 2
Tore Myrvold - JB - NA
Skive: 3 Startnr: 3
Bjørn Eriksen - E2 - NA
Skive: 4 Startnr: 4
Jan Haug - E2 - NA
Skive: 5 Startnr: 5
Knut Tokerud - E1 - NA
Skive: 6 Startnr: 6
Sigurd Nordsveen - JB - NA
Skive: 7 Startnr: 7
Einar Dyste - JA - NA
Skive: 8 Startnr: 8
Skive: 9 Startnr: 9
Skive: 10 Startnr: 10
Lag 2 - Lørdag 11. Mars 09:15
Skive: 1 Startnr: 11
Håvard Brusveen - JB - Etnedal Jff
Skive: 2 Startnr: 12
Nils Eirik Espeseth - JB - Etnedal Jff
Skive: 3 Startnr: 13
Skive: 4 Startnr: 14
Skive: 5 Startnr: 15
Skive: 6 Startnr: 16
Skive: 7 Startnr: 17
Skive: 8 Startnr: 18
Trygve Johan Brenden - JB - Biri Jff
Skive: 9 Startnr: 19
Per Øyvind Grøterud - JC - Snertingdal Jff
Skive: 10 Startnr: 20
olav kirkerud - JA - Snertingdal Jff
Lag 3 - Lørdag 11. Mars 09:30
Skive: 1 Startnr: 21
Skive: 2 Startnr: 22
Skive: 3 Startnr: 23
Skive: 4 Startnr: 24
Skive: 5 Startnr: 25
Skive: 6 Startnr: 26
Skive: 7 Startnr: 27
Skive: 8 Startnr: 28
Skive: 9 Startnr: 29
Skive: 10 Startnr: 30
Lag 4 - Lørdag 11. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 31
Skive: 2 Startnr: 32
Skive: 3 Startnr: 33
Skive: 4 Startnr: 34
Skive: 5 Startnr: 35
Skive: 6 Startnr: 36
Skive: 7 Startnr: 37
Skive: 8 Startnr: 38
Skive: 9 Startnr: 39
Skive: 10 Startnr: 40
Lag 5 - Lørdag 11. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 41
Morten Linnerud - JB - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 42
Hans Erik Linnerud - JA - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 43
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 44
Ørjan Løkken - B - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 45
thomas linnerud - JB - Toten Jff Lodd Nr. 2
Skive: 6 Startnr: 46
Skive: 7 Startnr: 47
Skive: 8 Startnr: 48
Skive: 9 Startnr: 49
Skive: 10 Startnr: 50
Geir Johansen - B - Gjøvik JFF
Lag 6 - Lørdag 11. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 51
Hans Syljuberget - E2 - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 52
Kari Syljuberget - F - Nes og Helgøya Jff
Skive: 3 Startnr: 53
Bjørn Erik Ihle - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 4 Startnr: 54
Bjørn Hagene - JA - Bagn og Reinli Jff
Skive: 5 Startnr: 55
Kjetil Storbråten - JB - Bagn og Reinli Jff
Skive: 6 Startnr: 56
Øystein Kleven - JB - Bagn og Reinli Jff
Skive: 7 Startnr: 57
Svein Erik Bergene - JA - Bagn og Reinli Jff
Skive: 8 Startnr: 58
Skive: 9 Startnr: 59
Skive: 10 Startnr: 60
Lag 7 - Lørdag 11. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 61
Morten Nordrumshaugen - JC - Moelv og Omegn Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Roar Mathisen - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 3 Startnr: 63
Roar Mathisen - JA - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 4 Startnr: 64
Roar Mathisen - JB - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 5 Startnr: 65
Dag Robert Larsson - JB - Nordre Land JSK
Skive: 6 Startnr: 66
Skive: 7 Startnr: 67
tom ivar roen - C - Torpa JSK
Skive: 8 Startnr: 68
terje hagenborg - E1 - Torpa JSK
Skive: 9 Startnr: 69
Anders Hagenborg - B - Torpa JSK
Skive: 10 Startnr: 70
Hagenborg Kjersti Roen - F - Torpa JSK
Lag 8 - Lørdag 11. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 71
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 72
Kurt Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 73
Kristian Fladsrud - JC - Snertingdal Jff
Skive: 4 Startnr: 74
Ragnhild Flesvik - F - Snertingdal Jff
Skive: 5 Startnr: 75
may britt haugen - F - Snertingdal Jff
Skive: 6 Startnr: 76
Karl-Even Bruksvangen - JA - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 77
Arvid Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 8 Startnr: 78
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 9 Startnr: 79
Ingar Mikael Solvang - B - Nes og Helgøya Jff
Skive: 10 Startnr: 80
Aina Solvang Sandbæk - JB - Nes og Helgøya Jff
Lag 9 - Lørdag 11. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 81
Mona Simenstad - F - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 82
Kjell Åge Ninive - A - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 83
Kjell Tore Foss - B - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Skive: 9 Startnr: 89
Kim Alund - JC - Snertingdal Jff
Skive: 10 Startnr: 90
Hans Jørgen Alund - D2 - Snertingdal Jff
Lag 10 - Lørdag 11. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 91
Skive: 2 Startnr: 92
Skive: 3 Startnr: 93
Skive: 4 Startnr: 94
Skive: 5 Startnr: 95
Skive: 6 Startnr: 96
Skive: 7 Startnr: 97
Skive: 8 Startnr: 98
Skive: 9 Startnr: 99
Torgrim Lien - JC - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 10 Startnr: 100
Jan Arild Lien - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Lag 11 - Lørdag 11. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 101
Anne Jorunn Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 2 Startnr: 102
John Kåre Haugen - E1 - Nes JFF
Skive: 3 Startnr: 103
Skive: 4 Startnr: 104
Skive: 5 Startnr: 105
Skive: 6 Startnr: 106
Skive: 7 Startnr: 107
Skive: 8 Startnr: 108
Skive: 9 Startnr: 109
Skive: 10 Startnr: 110
Lag 12 - Lørdag 11. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 111
Skive: 2 Startnr: 112
Skive: 3 Startnr: 113
Skive: 4 Startnr: 114
Skive: 5 Startnr: 115
Skive: 6 Startnr: 116
Skive: 7 Startnr: 117
Skive: 8 Startnr: 118
Skive: 9 Startnr: 119
Skive: 10 Startnr: 120
Lag 14 - Lørdag 11. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 131
Skive: 2 Startnr: 132
Skive: 3 Startnr: 133
Skive: 4 Startnr: 134
Arne Nils Storeskar - E2 - Hemsedal JF
Skive: 5 Startnr: 135
Thorleif Hornet - JB - Hemsedal JF
Skive: 6 Startnr: 136
Eilev Øynebråten - E2 - Hemsedal JF
Skive: 7 Startnr: 137
Magnar Haugen - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 8 Startnr: 138
Lars Pettersbakken - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 9 Startnr: 139
Skive: 10 Startnr: 140
Lag 15 - Lørdag 11. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 141
Skive: 2 Startnr: 142
Skive: 3 Startnr: 143
Skive: 4 Startnr: 144
Skive: 5 Startnr: 145
Skive: 6 Startnr: 146
Skive: 7 Startnr: 147
Skive: 8 Startnr: 148
Skive: 9 Startnr: 149
Skive: 10 Startnr: 150
Lag 16 - Lørdag 11. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 151
Tore Hansen - JA - Jevnaker JFF
Skive: 2 Startnr: 152
Torbjørg Elise Faafeng - F - Jevnaker JFF
Skive: 3 Startnr: 153
Åsmund Pettersen - JC - Jevnaker JFF
Skive: 4 Startnr: 154
Henning Pettersen - JC - Jevnaker JFF
Skive: 5 Startnr: 155
Terje Nitschke - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 156
Skive: 7 Startnr: 157
Skive: 8 Startnr: 158
Skive: 9 Startnr: 159
Skive: 10 Startnr: 160
John Sande - E2 - Nordre Land JSK
Lag 17 - Lørdag 11. Mars 13:15
Skive: 1 Startnr: 161
Petter Martinsen - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 162
Skive: 3 Startnr: 163
Skive: 4 Startnr: 164
Skive: 5 Startnr: 165
Skive: 6 Startnr: 166
Skive: 7 Startnr: 167
Skive: 8 Startnr: 168
Asbjørn Damslora Bølviken - JB - NA
Skive: 9 Startnr: 169
Einar Damslora - JC - NA
Skive: 10 Startnr: 170
Geir Ingar Bølviken - JC - NA
Lag 18 - Lørdag 11. Mars 13:30
Skive: 1 Startnr: 171
Erik Johansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 172
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 173
Arne Hansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 174
Gunnar Martinsen - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 5 Startnr: 175
Tuva W Martinsen - D1 - Øystre Slidre Jff
Skive: 6 Startnr: 176
Skive: 7 Startnr: 177
Skive: 8 Startnr: 178
Skive: 9 Startnr: 179
Skive: 10 Startnr: 180
Lag 19 - Lørdag 11. Mars 13:45
Skive: 1 Startnr: 181
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 182
Skive: 3 Startnr: 183
Skive: 4 Startnr: 184
Skive: 5 Startnr: 185
Skive: 6 Startnr: 186
Skive: 7 Startnr: 187
Amund Kaata - B - Nord-Aurdal Jff
Skive: 8 Startnr: 188
Ronny Opheim - JC - Nord-Aurdal Jff
Skive: 9 Startnr: 189
Kjetil Vestrom - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 10 Startnr: 190
Øyvind Knutslien - B - Nord-Aurdal Jff