Jaktfeltstevne Nordre Land JSK


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 12. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Vegar Kveum - D2 - Sel Jff
Skive: 2 Startnr: 2
Ivar Kveum - JA - Sel Jff
Skive: 3 Startnr: 3
Atle Bergli - JC - Nordre Land JSK
Skive: 4 Startnr: 4
Skive: 5 Startnr: 5
Skive: 6 Startnr: 6
Skive: 7 Startnr: 7
Skive: 8 Startnr: 8
Skive: 9 Startnr: 9
Skive: 10 Startnr: 10
Lag 2 - Søndag 12. Mars 09:15
Skive: 1 Startnr: 11
Skive: 2 Startnr: 12
Skive: 3 Startnr: 13
Skive: 4 Startnr: 14
Skive: 5 Startnr: 15
Skive: 6 Startnr: 16
Skive: 7 Startnr: 17
Skive: 8 Startnr: 18
ulf-tore herheim - JC - Gjøvik JFF
Skive: 9 Startnr: 19
Johnny Uhlen - B - Gjøvik JFF
Skive: 10 Startnr: 20
Geir Arne Hansen - A - Gjøvik JFF
Lag 4 - Søndag 12. Mars 09:30
Skive: 1 Startnr: 31
Stian Henrik Johansen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 32
Jørgen Kristian Johansen - D1 - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 33
Svein Harald Johansen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 4 Startnr: 34
Anniken Moseng Ryen - F - Os Jff
Skive: 5 Startnr: 35
Skive: 6 Startnr: 36
Skive: 7 Startnr: 37
Skive: 8 Startnr: 38
Skive: 9 Startnr: 39
Skive: 10 Startnr: 40
Lag 5 - Søndag 12. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 41
Skive: 2 Startnr: 42
Skive: 3 Startnr: 43
Skive: 4 Startnr: 44
Skive: 5 Startnr: 45
Skive: 6 Startnr: 46
Skive: 7 Startnr: 47
Skive: 8 Startnr: 48
Skive: 9 Startnr: 49
Gunnar Ekrem - E2 - Ådal Jff
Skive: 10 Startnr: 50
Mariann Opperud - JB - Ådal Jff
Lag 6 - Søndag 12. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 51
Skive: 2 Startnr: 52
Skive: 3 Startnr: 53
Skive: 4 Startnr: 54
Skive: 5 Startnr: 55
Skive: 6 Startnr: 56
Skive: 7 Startnr: 57
Skive: 8 Startnr: 58
Skive: 9 Startnr: 59
Skive: 10 Startnr: 60
Lag 7 - Søndag 12. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 61
Skive: 2 Startnr: 62
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Skive: 5 Startnr: 65
Skive: 6 Startnr: 66
Skive: 7 Startnr: 67
Skive: 8 Startnr: 68
Skive: 9 Startnr: 69
Skive: 10 Startnr: 70
Lag 8 - Søndag 12. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 71
Skive: 2 Startnr: 72
Skive: 3 Startnr: 73
Skive: 4 Startnr: 74
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Skive: 9 Startnr: 79
Skive: 10 Startnr: 80
Lag 9 - Søndag 12. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 81
Skive: 2 Startnr: 82
Skive: 3 Startnr: 83
Skive: 4 Startnr: 84
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Skive: 9 Startnr: 89
Skive: 10 Startnr: 90
Lag 10 - Søndag 12. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 91
Asbjørn Lien - E2 - Nordre Land Jff
Skive: 2 Startnr: 92
Paul Flatlien - A - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 93
Gjermund Sæthre - D2 - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 94
Olaf Sæthre - JC - Torpa JSK
Skive: 5 Startnr: 95
Håkon Sæthre - B - Nordre Land Jff
Skive: 6 Startnr: 96
Skive: 7 Startnr: 97
Skive: 8 Startnr: 98
Skive: 9 Startnr: 99
Skive: 10 Startnr: 100
Lag 11 - Søndag 12. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 101
Bjørn Steen - E1 - Bagn og Reinli Jff
Skive: 2 Startnr: 102
Tormod Sveen - E1 - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 103
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 104
Birgit Rønningen - F - Gausdal JFF
Skive: 5 Startnr: 105
Bjarne Sigurd Ramsjø - JA - Svinndal Jff
Skive: 6 Startnr: 106
Skive: 7 Startnr: 107
Skive: 8 Startnr: 108
Skive: 9 Startnr: 109
Skive: 10 Startnr: 110
Lag 12 - Søndag 12. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 111
Jan Bakken - B - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 2 Startnr: 112
Arild Erik Bakken - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 3 Startnr: 113
Bjørn Hansen - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 4 Startnr: 114
Skive: 5 Startnr: 115
Skive: 6 Startnr: 116
Skive: 7 Startnr: 117
Skive: 8 Startnr: 118
Skive: 9 Startnr: 119
Skive: 10 Startnr: 120
Erik Bakken - JB - Søndre Land Jff
Lag 13 - Søndag 12. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 121
Wenche S. Bille - F - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Oddvin Jøndal - JC - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Jan Erik Husom - B - Heidal Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Kent Arild Moldal - B - Heidal Jff
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Skive: 8 Startnr: 128
Skive: 9 Startnr: 129
Skive: 10 Startnr: 130
Lag 14 - Søndag 12. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 131
Marianne Aastad - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 2 Startnr: 132
Torodd Myrvang - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 3 Startnr: 133
Knut Einar Skattebo - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 4 Startnr: 134
Isabelle Guri Christine Skattebo - D2 - Øystre Slidre Jff
Skive: 5 Startnr: 135
Marita Eliasson Skattebo - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 6 Startnr: 136
Knut Oddvar Skattebo - E1 - Øystre Slidre Jff
Skive: 7 Startnr: 137
Synnøve Sandvik - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 8 Startnr: 138
per ringen - E2 - Gjøvik og Toten SFK
Skive: 9 Startnr: 139
Oddbjørn Skauerud - E2 - Nord-Aurdal Jff
Skive: 10 Startnr: 140
Magnus Løvhaug - E2 - Nord-Aurdal Jff
Lag 15 - Søndag 12. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 141
Oskar Bjørgo - JC - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 142
Per Aasen - JB - Fron JFF
Skive: 3 Startnr: 143
Jørn Bilben - B - Fron JFF
Skive: 4 Startnr: 144
Rune Engen - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 5 Startnr: 145
Silje Skattebo - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 6 Startnr: 146
Thomas Skoglund - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 7 Startnr: 147
Steinar Skoglund - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 8 Startnr: 148
Stig Hermundstad - JA - Øystre Slidre Jff
Skive: 9 Startnr: 149
Svein Erik Skatteboe - JC - Øystre Slidre Jff
Skive: 10 Startnr: 150
Lag 16 - Søndag 12. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 151
Skive: 2 Startnr: 152
Skive: 3 Startnr: 153
Skive: 4 Startnr: 154
Skive: 5 Startnr: 155
Skive: 6 Startnr: 156
Skive: 7 Startnr: 157
Skive: 8 Startnr: 158
Skive: 9 Startnr: 159
Skive: 10 Startnr: 160