Jaktfelt, Drangedal JFF Storfjellkarusellen / LM (Vestfold-Telemark-Agder)


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 12. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 43
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Skive: 2 Startnr: 44
Knut Melby - E1 - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 45
Morten Melby - JA - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 46
Magne Melby - JA - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 47
Helge Rosland - E1 - Tørdal JFF
Skive: 6 Startnr: 48
Skive: 7 Startnr: 49
Oskar Dahl - JC - Bamble Jfl
Skive: 8 Startnr: 50
Skive: 9 Startnr: 51
Skive: 10 Startnr: 52
Skive: 11 Startnr: 53
Skive: 12 Startnr: 54
Stian Sannes - JB - Kroken Jff
Lag 5 - Søndag 12. Mars 09:20
Skive: 1 Startnr: 57
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Skive: 2 Startnr: 58
Carl Didrik Cappelen - E1 - Nome JFF
Skive: 3 Startnr: 59
Skive: 4 Startnr: 60
Skive: 5 Startnr: 61
Skive: 6 Startnr: 62
Odd Solberg - E1 - Levangsheia Jff
Skive: 7 Startnr: 63
Andre Wachter - JB - Levangsheia Jff
Lag 6 - Søndag 12. Mars 09:40
Skive: 1 Startnr: 71
Grunde Grimsrud - JB - NA
Skive: 2 Startnr: 72
Simen Sannes Grimsrud - D2 - NA
Skive: 3 Startnr: 73
Skive: 4 Startnr: 74
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Skive: 9 Startnr: 79
Skive: 10 Startnr: 80
Skive: 11 Startnr: 81
Skive: 12 Startnr: 82
Lag 7 - Søndag 12. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 85
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 86
Asle L. Tangen - B - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 87
Kjetil Nilssen - JC - Sauherad SL JSK
Skive: 4 Startnr: 88
Skive: 5 Startnr: 89
Skive: 6 Startnr: 90
Skive: 7 Startnr: 91
Skive: 8 Startnr: 92
Skive: 9 Startnr: 93
Skive: 10 Startnr: 94
Patrick Chistoffer Eriksen Moland - JB - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 95
Svein Roar Hansen Moland - B - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 96
Michael Sebastian Eriksen Moland - JA - Hedrum Jfl
Lag 8 - Søndag 12. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 99
Hildegunn Haslum - JB - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 100
Trond Mortensen - A - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 101
Skive: 4 Startnr: 102
Skive: 5 Startnr: 103
Skive: 6 Startnr: 104
Skive: 7 Startnr: 105
Lag 9 - Søndag 12. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 113
Dag Sigmund Berg - JB - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Jan Åge Kverndalen - JC - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Tom Erik Holland - JB - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 5 Startnr: 117
Skive: 6 Startnr: 118
Skive: 7 Startnr: 119
Skive: 8 Startnr: 120
Skive: 9 Startnr: 121
Oddne Nilsen Waagestad - JB - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 122
Per Dahle - JC - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 123
Sam-Atle Samuelsen - JA - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 124
Tore Harry Halvorsen - JA - Froland JFF
Lag 10 - Søndag 12. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 127
Trond Harald Dalane - JA - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 128
Ole Stian Midtgarden - JC - Tokke JFF
Skive: 3 Startnr: 129
Jan Lauvrak - JC - Åmli JFF
Skive: 4 Startnr: 130
Malin Lauvrak - D1 - Åmli JFF
Skive: 5 Startnr: 131
Arne Hægestøyl - JB - Åmli JFF
Skive: 6 Startnr: 132
Kjell Tore Skarmyr - JB - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 133
Kjetil Homdal - JC - Åmli JFF
Skive: 8 Startnr: 134
Alexander Behrendt - JC - Arendal JFF
Skive: 9 Startnr: 135
Ben David Berås - JA - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 136
Jan-Harald Helledal - B - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 137
Odd Arvid Bjørnbakk - JA - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 138
Kai Egil Berntsen - A - Åmli JFF
Lag 11 - Søndag 12. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 141
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 142
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 143
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 144
Runar Andersen - E1 - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 145
Rune Fusche - JC - Drangedal Jff
Skive: 6 Startnr: 146
Jens Helge Halvorsen - JC - Drangedal Jff
Skive: 7 Startnr: 147
Unni Nerdal - A - Drangedal Jff
Lag 12 - Søndag 12. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 155
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 156
Eivind Lavrantsen - JB - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 157
Lars Esse - A - Drangedal Jff
Skive: 4 Startnr: 158
Erik Henriksen - JC - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 159
Pål Andre` Heiland - JB - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 160
Vegard Bjørkkjær - D2 - Levangsheia Jff
Skive: 7 Startnr: 161
Jonas Gjernes - JC - Levangsheia Jff
Skive: 8 Startnr: 162
Joakim Hellermyr - B - Levangsheia Jff
Skive: 9 Startnr: 163
Kristian Sandaas - JA - Levangsheia Jff
Skive: 10 Startnr: 164
Anders Bjornes - D2 - Levangsheia Jff
Skive: 11 Startnr: 165
Hans Aage Bjornes - JC - Levangsheia Jff
Skive: 12 Startnr: 166
Karoline Bjornes - D1 - Levangsheia Jff
Lag 13 - Søndag 12. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 169
Eskil Homdrom Emanuelsen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 170
Geir Emanuelsen - B - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 171
Martin Flaten - JA - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 172
Oddvar Flaten - JC - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 173
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 174
Geir Ove Tallakstad Riis - B - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 175
Paul Magne Skalle - B - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 8 Startnr: 176
Svein Jørund Githmark - A - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 9 Startnr: 177
Fredrik Askevold Olsen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 178
Morten Seland - B - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 179
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 180
Lars Kristian Saga - D2 - Hedrum Jfl
Lag 14 - Søndag 12. Mars 12:20
Skive: 1 Startnr: 183
Kaisa R. Veråsdal - D2 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 184
Rune Veråsdal - JA - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 185
Isabel Nymo - F - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 186
Janne Veråsdal Mjåvatn - F - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 187
Anja Bomsholmen - F - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 188
Knut Olav Bomsholmen - JA - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 189
Torbjørn Svein Krossbekk - D1 - Froland JFF
Lag 15 - Søndag 12. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 197
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Skive: 2 Startnr: 198
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 199
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 200
Gunn Hege Hardus - JA - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 201
Marcus Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 202
Jan Inge Langmyr - B - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 203
Emil Hurv - D2 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 204
Jørn Jomås - D2 - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 205
Knut Venemyr - D1 - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 206
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 207
Atle Andersen - JC - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 208
Henning Andersen - D2 - Froland JFF
Lag 16 - Søndag 12. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 211
Tor Fjellheim - JA - Kroken Jff
Skive: 2 Startnr: 212
Kari Lunden Fjellheim - F - Kroken Jff
Skive: 3 Startnr: 213
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 214
Bjørn A. Dahlen - E1 - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 215
Sindre Ausel - JB - Tvedestrand JFF
Skive: 6 Startnr: 216
Terje Terjesen - A - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 217
Fredrik Orerød - A - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 218
Svein Terjesen - A - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 219
Knut Arne Selaasdal - JA - Gjerstad Jff
Skive: 10 Startnr: 220
Knut T Ausel - JA - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 221
Espen Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 222
Anders Wik Taxerås - JB - Gjerstad Jff