Jaktfelt - Sannidal JFF - Storfjellkarusellen 3. stevne


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Lørdag 25. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Trond Mortensen - A - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 2
Knut Vestøl Birkedal - B - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 3
Reino Holmen - JC - Bamble Jfl
Skive: 4 Startnr: 4
Øyvind Skoglund - JB - Kroken Jff
Skive: 5 Startnr: 5
Jørn Tengel BØ - JC - Drangedal Jff
Skive: 6 Startnr: 6
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Skive: 7 Startnr: 7
Skive: 8 Startnr: 8
Skive: 9 Startnr: 9
Sam-Atle Samuelsen - JA - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 10
Per Dahle - JC - Froland JFF
Lag 2 - Lørdag 25. Mars 09:20
Skive: 1 Startnr: 13
Michael Sebastian Eriksen Moland - JA - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 14
Patrick Chistoffer Eriksen Moland - JB - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 15
Svein Roar Hansen Moland - B - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 16
Skive: 5 Startnr: 17
Skive: 6 Startnr: 18
Skive: 7 Startnr: 19
Jan Åge Kverndalen - JC - Skien Jff
Skive: 8 Startnr: 20
Rune Ytre-Hauge - JC - Skien Jff
Skive: 9 Startnr: 21
Dag Sigmund Berg - JB - Skien Jff
Skive: 10 Startnr: 22
Tom Erik Holland - JB - Skien Jff
Lag 3 - Lørdag 25. Mars 09:40
Skive: 6 Startnr: 30
Svein Jørund Githmark - A - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 7 Startnr: 31
Paul Magne Skalle - B - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 8 Startnr: 32
Stian Sannes - JB - Kroken Jff
Skive: 9 Startnr: 33
Lars Kristian Saga - D2 - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 34
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Lag 4 - Lørdag 25. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 37
Åge Roar Christoffersen - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 38
Geir Emanuelsen - B - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 39
Helge Rosland - E1 - Tørdal JFF
Skive: 4 Startnr: 40
Geir Helge Rosland - JC - Tørdal JFF
Skive: 5 Startnr: 41
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Skive: 6 Startnr: 42
Sondre Endestad Eie - JB - Drangedal Jff
Skive: 7 Startnr: 43
Jonas Moen - JB - Drangedal Jff
Skive: 8 Startnr: 44
Trond Moen - JB - Drangedal Jff
Skive: 9 Startnr: 45
Maria Moen - D2 - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 46
Tom Sørdalen - B - Drangedal Jff
Lag 5 - Lørdag 25. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 49
Gunn Hege Hardus - JA - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Karoline Bjornes - D1 - Levangsheia Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Hans Aage Bjornes - JC - Levangsheia Jff
Skive: 4 Startnr: 52
Anders Bjornes - D2 - Levangsheia Jff
Skive: 5 Startnr: 53
Oddvar Flaten - JC - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 54
Martin Flaten - JA - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 55
Svein Arild Straume - JC - Skien Jff
Skive: 8 Startnr: 56
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Skive: 9 Startnr: 57
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 10 Startnr: 58
Anton Evjen - E1 - Lardal JFL
Lag 7 - Lørdag 25. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 73
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 76
Runar Andersen - E1 - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 77
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 6 Startnr: 78
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 7 Startnr: 79
Skive: 8 Startnr: 80
Terje Terjesen - A - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 81
Svein Terjesen - A - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 82
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Lag 8 - Lørdag 25. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 85
Kaisa R. Veråsdal - D2 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 86
Rune Veråsdal - JA - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 87
Janne Veråsdal Mjåvatn - F - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 88
Anja Bomsholmen - F - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 89
Knut Olav Bomsholmen - JA - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 90
Atle Andersen - JC - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 91
Henning Andersen - D2 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 92
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 93
Emil Hurv - D2 - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 94
Jørn Jomås - D2 - Froland JFF
Lag 9 - Lørdag 25. Mars 11:40
Skive: 6 Startnr: 102
Knut Venemyr - D1 - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 103
Torbjørn Svein Krossbekk - D1 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 104
Sindre Fidjane Lindstølen - D2 - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 105
Lars Andreas Ravnåsen - A - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 106
Isabel Nymo - F - Froland JFF
Lag 10 - Lørdag 25. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 109
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 2 Startnr: 110
Knut Melby - E1 - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 111
Kari Lunden Fjellheim - F - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 112
Tor Fjellheim - JA - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 113
Kjell Arne Bårnes - E1 - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 114
Einar Edland - E2 - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 115
Øyvind Foshaug - E2 - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 116
Skive: 9 Startnr: 117
Runar Ettestøl - JB - Vegårshei JFF
Skive: 10 Startnr: 118
Alexander Behrendt - JC - Arendal JFF
Lag 11 - Lørdag 25. Mars 12:20
Skive: 6 Startnr: 126
Trond Rugnes - JA - Vegårshei JFF
Skive: 7 Startnr: 127
Jørgen Ettestøl - JA - Vegårshei JFF
Skive: 8 Startnr: 128
Kristian Vrålid - JC - NA
Skive: 9 Startnr: 129
nikolai brodin - B - Solemskogen Jff
Skive: 10 Startnr: 130
Magnus Hassel - B - Solemskogen Jff
Lag 12 - Lørdag 25. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 133
Morten Seland - B - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 134
Marcus Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 135
Grunde Grimsrud - JB - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 136
Simen Grimsrud - D2 - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 137
Finn Trandum - E1 - Bamble Jfl
Skive: 6 Startnr: 138
Skive: 7 Startnr: 139
Torvald-André Risholt - JA - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 140
Lene Veronika G. Tunsberg - JB - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 141
Eivind Lavrantsen - JB - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 142
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF