Jaktfelt Stange JFF - Temmen 4.mars 2018


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 04. Mars 09:15
Skive: 1 Startnr: 1
Liv Nordhaug - F - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 2
Anne Marthe Gjestvang - F - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 3
Simen Utigard - JA - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 4
Tore Hartz - E2 - Åmot Jff
Skive: 5 Startnr: 5
Oddvar Skirbekk - E2 - Elverum JSK
Skive: 6 Startnr: 6
Ulf Erik Owrenn - E2 - Elverum JSK
Skive: 7 Startnr: 7
Trond Magnus Berntsen - A - Løiten JFF
Skive: 8 Startnr: 8
Tore Stensby - JA - Løiten JFF
Lag 2 - Søndag 04. Mars 09:30
Skive: 1 Startnr: 9
Bjarne Sigurd Ramsjø - JA - Svinndal Jff
Skive: 2 Startnr: 10
Arild Veidahl - JA - Svinndal Jff
Skive: 3 Startnr: 11
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 12
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 13
Harry Furuseth - E1 - Nordre Land JSK
Skive: 6 Startnr: 14
Vidar Kjernåsen - B - Østby JFF
Skive: 7 Startnr: 15
Asbjørn Nybråten - E1 - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 16
Markus Nybråten - D2 - Skogen JSK
Lag 3 - Søndag 04. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 17
David Aasen - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 18
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 19
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 20
Ivar Langerud - E1 - Kongsvinger Jff
Skive: 5 Startnr: 21
Johan Fredrik Svendsen - JB - Oslo JFF
Skive: 6 Startnr: 22
Amund Brede Svendsen - JB - Oslo JFF
Skive: 7 Startnr: 23
Kristian Ovesen - JC - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 24
Vibeke Svendsen - F - Oslo JFF
Lag 4 - Søndag 04. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 25
Petter Martinsen - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 26
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 27
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 28
Bjørn Erik Halvorsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 29
May-Britt Wenseth - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 30
Hans Petter Melby - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 31
Marius Martinussen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 32
Steinar Thingstad - JC - Romedal og Vallset Jff
Lag 5 - Søndag 04. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 33
Harald Haraldstad - E2 - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 34
Bjørn Nymoen - E2 - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 35
Pål Nermo - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 36
Hege G. Ottinsen - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 37
Eirik Frantzen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 38
Christoffer Stenberg - S - NA
Skive: 7 Startnr: 39
Lars Fallbakken - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 40
Remco Vos - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 6 - Søndag 04. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 41
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Kurt Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 43
Ola Føsker - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Jan Henry Næss - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Torgeir Bjørgan - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 46
Harald Haug - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 47
Fredrik Haug - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 48
Astrid Linnea Haug - D2 - Romedal og Vallset Jff
Lag 7 - Søndag 04. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 49
Haakon Haraldsen - JC - Ådal Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Karl Otto Haraldsen - JC - Ådal Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Jon Gudbrand Heggen - E1 - Ådal Jff
Skive: 4 Startnr: 52
Bent Roger Hegg - JB - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 53
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 6 Startnr: 54
Erik Johansen - E2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 55
Ingar Mikael Solvang - A - Nes og Helgøya Jff
Skive: 8 Startnr: 56
Aina Solvang Sandbæk - JB - Nes og Helgøya Jff
Lag 8 - Søndag 04. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 57
Arvid Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 58
Thomas Keidel - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 59
Einar Gladhaug - JC - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 60
Øyvind Juliussen - JC - Åmot Jff
Skive: 5 Startnr: 61
Lars Gladhaug - JB - Tjølling Jff
Skive: 6 Startnr: 62
Lars Gunnar Skogen - JC - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 63
Christian Rees Jakobsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 64
Lenita Eidhol - F - Skogen JSK
Lag 9 - Søndag 04. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 65
Inge Brenden Seigerud - A - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 66
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 67
Rune Sandvoll - JB - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Ole-Anders Sandvoll - JA - Vang Jff
Skive: 5 Startnr: 69
Ane Brevig Edvardsen - D1 - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 70
Ann Kristin Brevig - F - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 71
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 72
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Lag 10 - Søndag 04. Mars 11:30
Skive: 1 Startnr: 73
Jens Torp - JB - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Anniken Moseng Ryen - JB - Os Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Henning Bigum - E1 - Hamar OJFF
Skive: 4 Startnr: 76
Chris Vestergård Nielsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 77
Ida Hogstad Bentsen - JA - Nordre Elverum JFG
Skive: 6 Startnr: 78
Heidi Skille Reitan - F - Nordre Elverum JFG
Skive: 7 Startnr: 79
Ole Petter Pålshaugen - E1 - Nordre Elverum JFG
Skive: 8 Startnr: 80
Christer Rogstadkjernet - JB - Nordre Elverum JFG
Lag 11 - Søndag 04. Mars 11:45
Skive: 1 Startnr: 81
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Ernst Rolf Østmoe - E1 - Trysil JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 84
tom rune tomter - B - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 85
mona fosslien - F - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 86
Kim Alund - JC - Gjøvik JFF
Skive: 7 Startnr: 87
Jens Kristian Aas - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 8 Startnr: 88
Stian Solberg - JA - Heradsbygd Jff
Lag 12 - Søndag 04. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 89
Lars Olai Dønnum Spjeld - JB - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 2 Startnr: 90
Tommy Holt - JC - Bjerke Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Rune Lindstad - JC - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Finn Sæther - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 5 Startnr: 93
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 94
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 95
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 96
Bjørn Grønvold - E1 - Vang Jff
Lag 13 - Søndag 04. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 97
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 98
Håkon Likværn - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 99
Tor Håkon Martinsen - JC - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 100
Emil Breum - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 101
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 102
Tor Martin Nordhagen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 103
Sondre Digene - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 8 Startnr: 104
Espen Lundby Nyhus - JA - Sørskogbygda JSK
Lag 14 - Søndag 04. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 105
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 106
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 107
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 108
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 5 Startnr: 109
Helge Arne Bakken - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 110
Arild Bronken - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 7 Startnr: 111
Geir Bronken - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 8 Startnr: 112
Tor Inge Nordhagen - JB - Sørskogbygda JSK
Lag 15 - Søndag 04. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 113
Marius André Evjebråten - D1 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 114
Einar Evjebråten - JB - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 115
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Hege Heier - F - Våler Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Terje Grinden - B - Løiten JFF
Skive: 6 Startnr: 118
Grethe Albrechtsen - JB - Løiten JFF
Skive: 7 Startnr: 119
Kjetil Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 8 Startnr: 120
Ingvild Knutsen - B - Lunner Jff
Lag 16 - Søndag 04. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 121
Geir Johansen - B - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 122
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Rune Flikkerud - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 5 Startnr: 125
Kjell Arne Vang - JB - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 6 Startnr: 126
Kristoffer Krok - JA - Skogen JSK
Skive: 7 Startnr: 127
Lise Faldbakken - F - Aurskog Jff
Skive: 8 Startnr: 128
Vegard Jørgensen - B - Aurskog Jff
Lag 17 - Søndag 04. Mars 13:15
Skive: 1 Startnr: 129
Atle Ove Hagen - JA - Ullensaker Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 131
Laila Helen Olsen - F - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 132
Silje Skattebo - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 5 Startnr: 133
Kim M. Bølviken Hagebråten - JC - Nord-Aurdal Jff
Skive: 6 Startnr: 134
Bente Hagene - F - Øystre Slidre Jff
Skive: 7 Startnr: 135
Hans Harald Schjørlien - JC - Nordre Land Jff
Skive: 8 Startnr: 136
May-Britt Stenseth - F - Nordre Land Jff
Lag 18 - Søndag 04. Mars 13:30
Skive: 1 Startnr: 137
olav kirkerud - JA - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 138
Janne Bøhlerengen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 139
Atle Petersen - JC - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 140
Tom Zahl Pedersen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 5 Startnr: 141
Jonny Granøe - JB - Lillestrøm og Strømmen JFF
Skive: 6 Startnr: 142
Jon Tjøstel Ree-Lindstad - JB - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 143
Fredrik Horvli - JC - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 144
Asgeir Horvli - JB - Vang Jff
Lag 19 - Søndag 04. Mars 13:45
Skive: 1 Startnr: 145
Monica Helen Omsted - F - Nordre Elverum JFG
Skive: 2 Startnr: 146
Arne Christian Omsted - JC - Nordre Elverum JFG
Skive: 3 Startnr: 147
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 148
Jens Torp - JB - Åmot Jff
Skive: 5 Startnr: 149
Cathrine Brevig Berg - F - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 150
Rune Heggelund - A - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Sigurd Trøseid - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 152
Jo Kjetil Ruud - JC - Romedal og Vallset Jff