Fylkesmesterskap jaktfelt Tynset


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 23 - Søndag 08. April 09:30
Skive: 1 Startnr: 177
Vegar Kveum - D2 - Sel Jff
Skive: 2 Startnr: 178
Håkon Kveum - B - Sel Jff
Skive: 3 Startnr: 179
Ivar Kveum - JB - Sel Jff
Skive: 4 Startnr: 180
Espen Karlsen - JB - NA
Skive: 5 Startnr: 181
Atle Nyutstumoen - E1 - Tynset Jff
Skive: 6 Startnr: 182
Magnus Nyutstumoen - B - Tynset Jff
Skive: 7 Startnr: 183
Skive: 8 Startnr: 184
Lag 24 - Søndag 08. April 09:45
Skive: 1 Startnr: 185
Njål Mælen - E2 - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 186
Skive: 3 Startnr: 187
Skive: 4 Startnr: 188
Skive: 5 Startnr: 189
Skive: 6 Startnr: 190
Skive: 7 Startnr: 191
Skive: 8 Startnr: 192
Lag 25 - Søndag 08. April 10:00
Skive: 1 Startnr: 193
Lars Andreas Kvisle - B - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 194
Sigurd Stølan - JB - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 195
Skive: 4 Startnr: 196
Skive: 5 Startnr: 197
Skive: 6 Startnr: 198
Skive: 7 Startnr: 199
Skive: 8 Startnr: 200
Lag 26 - Søndag 08. April 10:15
Skive: 1 Startnr: 201
Skive: 2 Startnr: 202
Skive: 3 Startnr: 203
Skive: 4 Startnr: 204
Skive: 5 Startnr: 205
Skive: 6 Startnr: 206
Skive: 7 Startnr: 207
Skive: 8 Startnr: 208
Lag 27 - Søndag 08. April 10:30
Skive: 1 Startnr: 209
Anders Nesseth - JC - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 210
Kristian Lund-Vang - JA - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 211
Skive: 4 Startnr: 212
Skive: 5 Startnr: 213
Skive: 6 Startnr: 214
Skive: 7 Startnr: 215
Skive: 8 Startnr: 216
Lag 28 - Søndag 08. April 10:45
Skive: 1 Startnr: 217
Svein E. Bekkelund - E1 - Osen Jff
Skive: 2 Startnr: 218
Skive: 3 Startnr: 219
Skive: 4 Startnr: 220
Skive: 5 Startnr: 221
Skive: 6 Startnr: 222
Skive: 7 Startnr: 223
Skive: 8 Startnr: 224
Lag 29 - Søndag 08. April 11:00
Skive: 1 Startnr: 225
Marius Mobakken Aaen - JC - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 226
Eivind Vangen - JC - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 227
Skive: 4 Startnr: 228
Skive: 5 Startnr: 229
Skive: 6 Startnr: 230
Skive: 7 Startnr: 231
Skive: 8 Startnr: 232
Lag 30 - Søndag 08. April 11:15
Skive: 1 Startnr: 233
Skive: 2 Startnr: 234
Skive: 3 Startnr: 235
Skive: 4 Startnr: 236
Skive: 5 Startnr: 237
Skive: 6 Startnr: 238
Skive: 7 Startnr: 239
Skive: 8 Startnr: 240
Lag 31 - Søndag 08. April 11:30
Skive: 1 Startnr: 241
Leif Helge Riise - B - Tolga Jff
Skive: 2 Startnr: 242
Skive: 3 Startnr: 243
Skive: 4 Startnr: 244
Skive: 5 Startnr: 245
Skive: 6 Startnr: 246
Skive: 7 Startnr: 247
Skive: 8 Startnr: 248
Lag 32 - Søndag 08. April 11:45
Skive: 1 Startnr: 249
Skive: 2 Startnr: 250
Skive: 3 Startnr: 251
Skive: 4 Startnr: 252
Skive: 5 Startnr: 253
Skive: 6 Startnr: 254
Skive: 7 Startnr: 255
Even Ellevold - JC - Øvre Rendal Jsk
Skive: 8 Startnr: 256
Morten Bjørnseth - B - Øvre Rendal Jsk
Lag 33 - Søndag 08. April 12:00
Skive: 1 Startnr: 257
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 258
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 259
Terje Grinden - B - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 260
Grethe Albrechtsen - JB - Vang Jff
Skive: 5 Startnr: 261
Erik Johansen - E2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 262
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 7 Startnr: 263
Hans Olav Engen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 264
Kjell Erik Bangen - B - Tynset Jff
Lag 34 - Søndag 08. April 12:15
Skive: 1 Startnr: 265
Kristoffer Tamnes - B - Brekken JSK
Skive: 2 Startnr: 266
Kristian Nytrøen - D2 - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 267
Kjell Sveinar Nytrøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 4 Startnr: 268
Arne Stenmo - B - Røros Jff
Skive: 5 Startnr: 269
Henning Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 6 Startnr: 270
Oddnar Dragmyrhaug - JC - Ålen JFF
Skive: 7 Startnr: 271
Simen Dragmyrhaug - B - Ålen JFF
Skive: 8 Startnr: 272
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Lag 35 - Søndag 08. April 12:30
Skive: 1 Startnr: 273
Anders Asklund - B - Soknedal JFF
Skive: 2 Startnr: 274
Cato Marken - JA - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 275
Tom Fjeldstad - A - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 276
Jon Tolgensbakken - E1 - Tynset Jff
Skive: 5 Startnr: 277
Ole-Anders Sandvoll - JA - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 278
Karl-Even Bruksvangen - JA - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 279
Rune Heggelund - A - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 280
Bjørn Grønvold - E1 - Vang Jff
Lag 36 - Søndag 08. April 12:45
Skive: 1 Startnr: 281
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 282
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 283
Lasse Torp - JB - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 284
Skive: 5 Startnr: 285
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 286
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 287
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 288
Inge Brenden Seigerud - A - Skogen JSK
Lag 37 - Søndag 08. April 13:00
Skive: 1 Startnr: 289
Håkon Likværn - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 290
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 291
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 292
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 293
Hans Jørgen Sæteråsen - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 294
Sondre Digene - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 295
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 8 Startnr: 296
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Lag 38 - Søndag 08. April 13:15
Skive: 1 Startnr: 297
Tor Martin Nordhagen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 298
Tor Inge Nordhagen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 299
Helge Arne Bakken - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 300
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 301
Espen Lundby Nyhus - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 302
Emil Breum - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 303
Tor Håkon Martinsen - JC - Sørskogbygda JSK
Skive: 8 Startnr: 304
Frode Likværn - JB - Sørskogbygda JSK
Lag 39 - Søndag 08. April 13:30
Skive: 1 Startnr: 305
Sverre Frøshaug - A - Nordre Elverum JFG
Skive: 2 Startnr: 306
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 307
Anniken Moseng Ryen - JB - Os Jff
Skive: 4 Startnr: 308
Geir Bronken - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 5 Startnr: 309
Arild Bronken - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 6 Startnr: 310
Lise Faldbakken - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 311
Jens Kristian Aas - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 8 Startnr: 312
Stian Solberg - JA - Heradsbygd Jff
Lag 40 - Søndag 08. April 13:45
Skive: 1 Startnr: 313
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 314
Christer Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 315
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 4 Startnr: 316
Vidar Kjernåsen - B - Østby JFF
Skive: 5 Startnr: 317
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Skive: 6 Startnr: 318
Viktor Holter - D2 - Åslia JSK
Skive: 7 Startnr: 319
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 8 Startnr: 320
Ida Hogstad Bentsen - JA - Nordre Elverum JFG
Lag 41 - Søndag 08. April 14:00
Skive: 1 Startnr: 321
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 322
Rune Fredheim - B - Os Jff
Skive: 3 Startnr: 323
Olav Aamo - E2 - Os Jff
Skive: 4 Startnr: 324
Per Erik Husøy - B - Os Jff
Skive: 5 Startnr: 325
Ivar Langerud - E1 - Kongsvinger Jff
Skive: 6 Startnr: 326
Steinar Vermundsdammen - JC - Åsnes Jff
Skive: 7 Startnr: 327
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åslia JSK
Skive: 8 Startnr: 328
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL