Jaktfelt 18 Mars Sør Odal JFF og Maarud JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 9 - Søndag 18. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 65
Andreas Sjøvik - D2 - Sør-Odal Jff
Skive: 2 Startnr: 66
Skive: 3 Startnr: 67
Skive: 4 Startnr: 68
Skive: 5 Startnr: 69
Skive: 6 Startnr: 70
Skive: 7 Startnr: 71
Skive: 8 Startnr: 72
Lag 10 - Søndag 18. Mars 09:15
Skive: 1 Startnr: 73
Lars-Erik Øvrum - JB - Udnes JFF
Skive: 2 Startnr: 74
Jan Arild Hoel - JB - Øststranda JFF
Skive: 3 Startnr: 75
Skive: 4 Startnr: 76
Skive: 5 Startnr: 77
Skive: 6 Startnr: 78
Skive: 7 Startnr: 79
Skive: 8 Startnr: 80
Lag 11 - Søndag 18. Mars 09:30
Skive: 1 Startnr: 81
Ingar Mikael Solvang - A - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Skive: 3 Startnr: 83
Skive: 4 Startnr: 84
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Lag 12 - Søndag 18. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 89
Arne Huser - E2 - Udnes JFF
Skive: 2 Startnr: 90
Skive: 3 Startnr: 91
Skive: 4 Startnr: 92
Hanna synnøve Huser - D2 - Udnes JFF
Skive: 5 Startnr: 93
Marius Granberg - D1 - Fet Jff
Skive: 6 Startnr: 94
Skive: 7 Startnr: 95
Skive: 8 Startnr: 96
Lag 13 - Søndag 18. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 97
Pål Christian Hornås - JC - Bjørkelangen Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Kjell-Morten Evensen - JB - Bjørkelangen Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Skive: 4 Startnr: 100
Skive: 5 Startnr: 101
Skive: 6 Startnr: 102
Skive: 7 Startnr: 103
Skive: 8 Startnr: 104
Lag 14 - Søndag 18. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 105
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 106
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 107
Skive: 4 Startnr: 108
Skive: 5 Startnr: 109
Skive: 6 Startnr: 110
Kai Roger Øien - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 111
Lars Fallbakken - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 112
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Lag 15 - Søndag 18. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 113
Harald Haug - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Fredrik Haug - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Astrid Linnea Haug - D2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Torgeir Bjørgan - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Jan Henry Næss - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 118
Ola Føsker - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 119
Trond Bråten - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 120
Hans Petter Melby - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 16 - Søndag 18. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 121
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 122
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 123
Inge Brenden Seigerud - A - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 124
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 125
Laila Helen Olsen - F - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 126
Jon Gudbrand Heggen - E1 - Ådal Jff
Skive: 7 Startnr: 127
Karl Otto Haraldsen - JC - Ådal Jff
Skive: 8 Startnr: 128
Haakon Haraldsen - JC - Ådal Jff
Lag 17 - Søndag 18. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 129
Skive: 2 Startnr: 130
Anniken Moseng Ryen - JB - Os Jff
Skive: 3 Startnr: 131
Skive: 4 Startnr: 132
Andreas Skaarer - JB - Blaker Jff
Skive: 5 Startnr: 133
Arne Skaarer - JC - Hemnes Jff
Skive: 6 Startnr: 134
Skive: 7 Startnr: 135
Kjetil Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 8 Startnr: 136
Ingvild Knutsen - B - Lunner Jff
Lag 18 - Søndag 18. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 137
Marius André Evjebråten - D1 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 138
Einar Evjebråten - JB - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 139
Mikael Martinsen - D1 - Aurskog Jff
Skive: 4 Startnr: 140
Gjermund Martinsen - JC - Aurskog Jff
Skive: 5 Startnr: 141
Syver Mikkelrud - D1 - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 142
Ole Petter Mikkelrud - JB - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 143
Peder Mikkelrud - D1 - Aurskog Jff
Skive: 8 Startnr: 144
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Lag 19 - Søndag 18. Mars 11:30
Skive: 1 Startnr: 145
Atle Ove Hagen - JA - Ullensaker Jff
Skive: 2 Startnr: 146
Hans Jahren - E2 - Nannestad Jff
Skive: 3 Startnr: 147
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 148
Skive: 5 Startnr: 149
stig thoresen - JC - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 150
Steinar Soot - JA - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Hege Heier - F - Våler Jff
Lag 20 - Søndag 18. Mars 11:45
Skive: 1 Startnr: 153
Rune Flikkerud - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 2 Startnr: 154
Kjell Arne Vang - JB - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 3 Startnr: 155
knut hovland - B - Lunner Jff
Skive: 4 Startnr: 156
Hanna synnøve Huser - D1 - Fet Jff
Skive: 5 Startnr: 157
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 158
Marius Granberg - D1 - Fet Jff
Skive: 7 Startnr: 159
Finn Sæther - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 8 Startnr: 160
Bjørn Karlsen - E1 - Jevnaker JFF