Jaktfelt 18 Mars Sør Odal JFF og Maarud JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 9 - Søndag 18. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 65
Andreas Sjøvik - D2 - Sør-Odal Jff
Skive: 2 Startnr: 66
Bjørn Fagervold - E1 - Sørkedalen Jff
Skive: 3 Startnr: 67
Lars Øivind Taugbøl - JC - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Gjermund Sæthre - B - Torpa JSK
Skive: 5 Startnr: 69
Jo Are Fjeld - JC - Kongsvinger Jff
Skive: 6 Startnr: 70
Øystein Hagen - JB - Kongsvinger Jff
Skive: 7 Startnr: 71
Geir Otto Kristiansen - JA - Kongsvinger Jff
Skive: 8 Startnr: 72
Lars Erik Børli - JA - Kongsvinger Jff
Lag 10 - Søndag 18. Mars 09:15
Skive: 1 Startnr: 73
Lars-Erik Øvrum - JB - Udnes JFF
Skive: 2 Startnr: 74
Jan Arild Hoel - JB - Øststranda JFF
Skive: 3 Startnr: 75
Roger Granheim - JA - Vestmarka JFF
Skive: 4 Startnr: 76
Paul Granheim - D1 - Vestmarka JFF
Skive: 5 Startnr: 77
Mali Therese Granheim - F - Vestmarka JFF
Skive: 6 Startnr: 78
Terje Granheim - JB - Vestmarka JFF
Skive: 7 Startnr: 79
Hugo Nygård - JB - Vestmarka JFF
Skive: 8 Startnr: 80
Tom Ingar Johansen - JB - Maarud Jff
Lag 11 - Søndag 18. Mars 09:30
Skive: 1 Startnr: 81
Ingar Mikael Solvang - A - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Anne Marthe Gjestvang - F - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 83
Ole Mattis Lien - JB - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Jørn Harald Sørli - A - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 85
Ivar Nordhaug - JC - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 86
Øyvind Østlie - B - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 87
John Arne Arvesen - JB - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 88
Kim Arne Røhne - JB - Stange JFF
Lag 12 - Søndag 18. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 89
Sigurd Trøseid - JC - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 2 Startnr: 90
Rune Flikkerud - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 3 Startnr: 91
Kjell Arne Vang - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Hanna synnøve Huser - D2 - Udnes JFF
Skive: 5 Startnr: 93
Marius Granberg - D1 - Fet Jff
Skive: 6 Startnr: 94
Leif Branes - E1 - NA
Skive: 7 Startnr: 95
Christer Branes - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 96
Mats Branes - JC - Sør-Odal Jff
Lag 13 - Søndag 18. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 97
Pål Christian Hornås - JC - Bjørkelangen Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Kjell-Morten Evensen - JB - Bjørkelangen Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Lenita Eidhol - F - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 100
Christian Rees Jakobsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 101
Svein E. Bekkelund - E1 - Osen JFL
Skive: 6 Startnr: 102
Hans Olav Engen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 103
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 104
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Lag 14 - Søndag 18. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 105
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 106
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 107
Pål Nermo - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 108
Eirik Frantzen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 109
Chris Vestergård Nielsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 110
Kai Roger Øien - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 111
Lars Fallbakken - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 112
Kai Richard Nordby - JB - Bjørkelangen Jff
Lag 15 - Søndag 18. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 113
Per P Føsker - E2 - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 2 Startnr: 114
Fredrik Haug - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Astrid Linnea Haug - D2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Torgeir Bjørgan - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Jan Henry Næss - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 118
Skive: 7 Startnr: 119
Skive: 8 Startnr: 120
Hans Petter Melby - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 16 - Søndag 18. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 121
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 122
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 123
Inge Brenden Seigerud - A - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 124
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 125
Laila Helen Olsen - F - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 126
Leif Haarseth - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 127
Vegard Selboe - JC - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 128
Lasse Torp - JB - Skogen JSK
Lag 17 - Søndag 18. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 129
Markus Nybråten - D2 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 130
Anniken Moseng Ryen - JB - Os Jff
Skive: 3 Startnr: 131
Asbjørn Nybråten - E1 - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 132
Andreas Skaarer - JB - Blaker Jff
Skive: 5 Startnr: 133
Arne Skaarer - JC - Hemnes Jff
Skive: 6 Startnr: 134
Johnny Eriksen - E2 - Grue Jff
Skive: 7 Startnr: 135
Kjetil Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 8 Startnr: 136
Ingvild Knutsen - B - Lunner Jff
Lag 18 - Søndag 18. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 137
Marius André Evjebråten - D1 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 138
Einar Evjebråten - JB - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 139
Mikael Martinsen - D1 - Aurskog Jff
Skive: 4 Startnr: 140
Gjermund Martinsen - JC - Aurskog Jff
Skive: 5 Startnr: 141
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg - JC - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 142
Ole Petter Mikkelrud - JB - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 143
Peder Mikkelrud - D1 - Aurskog Jff
Skive: 8 Startnr: 144
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Lag 19 - Søndag 18. Mars 11:30
Skive: 1 Startnr: 145
Atle Ove Hagen - JA - Ullensaker Jff
Skive: 2 Startnr: 146
Hans Jahren - E2 - Nannestad Jff
Skive: 3 Startnr: 147
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 148
Even Thoralf Korsmoe - E1 - Nannestad Jff
Skive: 5 Startnr: 149
stig thoresen - JC - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 150
Steinar Soot - JA - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Lag 20 - Søndag 18. Mars 11:45
Skive: 1 Startnr: 153
May-Britt Wenseth - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 154
Bjørn Erik Halvorsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 155
knut hovland - B - Lunner Jff
Skive: 4 Startnr: 156
Hanna synnøve Huser - D1 - Fet Jff
Skive: 5 Startnr: 157
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 158
Marius Granberg - D1 - Fet Jff
Skive: 7 Startnr: 159
Finn Sæther - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 8 Startnr: 160
Bjørn Karlsen - E1 - Jevnaker JFF
Lag 21 - Søndag 18. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 161
Henrik Nilsson - A - Eidskog Jff
Skive: 2 Startnr: 162
Ulf Nilsson - E1 - Eidskog Jff
Skive: 3 Startnr: 163
Ivar Langerud - E1 - Kongsvinger Jff
Skive: 4 Startnr: 164
solfrid andersen - JC - Rakkestad og Degernes Jff
Skive: 5 Startnr: 165
arnold murtnes - JC - Galterud JSK
Skive: 6 Startnr: 166
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 167
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 168
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Lag 22 - Søndag 18. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 169
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Skive: 2 Startnr: 170
Willy Søstuen - E1 - Elverum JSK
Skive: 3 Startnr: 171
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 4 Startnr: 172
Viktor Holter - D2 - Åslia JSK
Skive: 5 Startnr: 173
Terje Lukashaugen - E2 - Osen JFL
Skive: 6 Startnr: 174
Morten Nordrumshaugen - JC - Moelv og Omegn Jff
Skive: 7 Startnr: 175
Stian Rudberg - JA - Eidskog Jff
Skive: 8 Startnr: 176
Martin Holter - JB - Eidskog Jff
Lag 23 - Søndag 18. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 177
Bjørn R. Dybendal - E1 - Kongsvinger Jff
Skive: 2 Startnr: 178
Gunnar Pedersen - E2 - Kongsvinger Jff
Skive: 3 Startnr: 179
Ola-Morten Ruud - B - Kongsvinger Jff
Skive: 4 Startnr: 180
Eivind Ihle - B - Nes og Helgøya Jff
Skive: 5 Startnr: 181
Hans Syljuberget - E2 - Nes og Helgøya Jff
Skive: 6 Startnr: 182
Kari Syljuberget - F - Nes og Helgøya Jff
Skive: 7 Startnr: 183
Bjørn Erik Ihle - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 8 Startnr: 184
Rune Solberg - B - Mo Jff Nord-Odal
Lag 24 - Søndag 18. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 185
Espen Kirkenær - JC - Øststranda JFF
Skive: 2 Startnr: 186
Mareno Bratureng - JC - Øststranda JFF
Skive: 3 Startnr: 187
Hans-Martin Gruebekken - JC - Øststranda JFF
Skive: 4 Startnr: 188
Trond Engebretsen - JC - Øststranda JFF
Skive: 5 Startnr: 189
Kristoffer Eier Opaker - JC - Øststranda JFF
Skive: 6 Startnr: 190
Atle Roar Bølla - JA - Våler Jff
Skive: 7 Startnr: 191
Jørn Tore Bølla - JB - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 192
Håkon Strumse - JC - Asker Jff
Lag 25 - Søndag 18. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 193
Tommy Simon Norum - JA - Sør-Odal Jff
Skive: 2 Startnr: 194
Rune Norum - JB - Sør-Odal Jff
Skive: 3 Startnr: 195
Gøran Børli - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 196
Ole Robert Karlsen - JB - Galterud JSK
Skive: 5 Startnr: 197
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åslia JSK
Skive: 6 Startnr: 198
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Skive: 7 Startnr: 199
Frank Jacobsen - E2 - Sør-Odal Jff
Skive: 8 Startnr: 200
Svenn Ivar Breiby - JB - Sør-Odal Jff
Lag 26 - Søndag 18. Mars 13:15
Skive: 1 Startnr: 201
Kari Anne Aanerud - F - Blaker Jff
Skive: 2 Startnr: 202
Olaf Aanerud - JC - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 203
Frode Hellsten - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 204
Skive: 5 Startnr: 205
Skive: 6 Startnr: 206
Vidar Nygårdseter - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 207
Skive: 8 Startnr: 208
Emil Nygårdseter - D2 - NA
Lag 27 - Søndag 18. Mars 13:30
Skive: 1 Startnr: 209
Skive: 2 Startnr: 210
Skive: 3 Startnr: 211
Skive: 4 Startnr: 212
Skive: 5 Startnr: 213
Skive: 6 Startnr: 214
Skive: 7 Startnr: 215
Skive: 8 Startnr: 216