Jaktfeltstevne 25.02.2018, Vang JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 25. Februar 09:30
Skive: 1 Startnr: 1
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 2
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 3
Lise Faldbakken - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 4
Vegard Jørgensen - B - Aurskog Jff
Skive: 5 Startnr: 5
May-Britt Wenseth - F - NA
Skive: 6 Startnr: 6
Bjørn Erik Halvorsen - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 7
Ingar Mikael Solvang - A - Nes og Helgøya Jff
Skive: 8 Startnr: 8
Aina Solvang Sandbæk - JB - Nes og Helgøya Jff
Lag 2 - Søndag 25. Februar 09:45
Skive: 1 Startnr: 9
Steffen Johansen - JA - Heradsbygd Jff
Skive: 2 Startnr: 10
Werner Staurset - JB - Elverum JSK
Skive: 3 Startnr: 11
kjell olav eid - JC - Søndre Land Jff
Skive: 4 Startnr: 12
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 13
Lars Ola Rustad - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 14
Torgeir Bjørgan - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 15
Ola Føsker - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 16
Fredrik Haug - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 3 - Søndag 25. Februar 10:00
Skive: 1 Startnr: 17
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 18
Kurt Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 19
Lars-Erik Øvrum - JB - Udnes JFF
Skive: 4 Startnr: 20
Tore Stensby - JA - Løiten JFF
Skive: 5 Startnr: 21
Chris Vestergård Nielsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 22
Ola Berntsen - JA - Løiten JFF
Skive: 7 Startnr: 23
Per P Føsker - E2 - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 8 Startnr: 24
Morten Nordrumshaugen - JC - Moelv og Omegn Jff
Lag 4 - Søndag 25. Februar 10:15
Skive: 1 Startnr: 25
Jørn Harald Sørli - A - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 26
Sondre Sørli - JC - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 27
Anne Marthe Gjestvang - F - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 28
Ole Mattis Lien - JB - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 29
Knut Skjærbekk - E1 - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 30
Øyvind Østlie - B - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 31
Jan Ove Haugseth - JB - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 32
Rolf Hanstad - E1 - Stange JFF
Lag 5 - Søndag 25. Februar 10:30
Skive: 1 Startnr: 33
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 34
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 35
Andreas Mostue - B - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 36
Sverre Lindstad - E1 - Løiten JFF
Skive: 5 Startnr: 37
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 6 Startnr: 38
Ulf Erik Owrenn - E2 - Elverum JSK
Skive: 7 Startnr: 39
Hilde Lunden Lang-Ree - F - Løiten JFF
Skive: 8 Startnr: 40
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Lag 6 - Søndag 25. Februar 10:45
Skive: 1 Startnr: 41
Petter Martinsen - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 43
Halfdan Bratlien - A - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 44
Remco Vos - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Hans Petter Melby - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 46
Marius Martinussen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 47
Hans Olav Engen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 48
Steinar Thingstad - JC - Romedal og Vallset Jff
Lag 7 - Søndag 25. Februar 11:00
Skive: 1 Startnr: 49
Sverre Frøshaug - A - Nordre Elverum JFG
Skive: 2 Startnr: 50
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 51
Birgit Rønningen - JB - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 52
Rune Flikkerud - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 5 Startnr: 53
Kjell Arne Vang - JB - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 6 Startnr: 54
Anniken Moseng Ryen - JB - Os Jff
Skive: 7 Startnr: 55
Thomas Keidel - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 8 Startnr: 56
Arvid Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Lag 8 - Søndag 25. Februar 11:15
Skive: 1 Startnr: 57
Per Michael Hegsvold - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 58
Arild Erik Bakken - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 3 Startnr: 59
Bjørn Hansen - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 4 Startnr: 60
Jan Bakken - B - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 5 Startnr: 61
Ida Hogstad Bentsen - JA - Nordre Elverum JFG
Skive: 6 Startnr: 62
Joar Sandvik - B - Nordre Elverum JFG
Skive: 7 Startnr: 63
Ole Petter Pålshaugen - E1 - Nordre Elverum JFG
Skive: 8 Startnr: 64
Christer Rogstadkjernet - JB - Nordre Elverum JFG
Lag 9 - Søndag 25. Februar 11:30
Skive: 1 Startnr: 65
Christer Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 2 Startnr: 66
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Jens Kristian Aas - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Stian Solberg - JA - Heradsbygd Jff
Skive: 5 Startnr: 69
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 70
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 7 Startnr: 71
Arild Bronken - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 8 Startnr: 72
Geir Bronken - JB - Heradsbygd Jff
Lag 10 - Søndag 25. Februar 11:45
Skive: 1 Startnr: 73
Ernst Rolf Østmoe - E1 - Trysil JSK
Skive: 2 Startnr: 74
Lillian Stadsvoll - F - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 75
Aslak Bakke - B - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 76
John Sveen - JB - Torpa JSK
Skive: 5 Startnr: 77
Martin Hugubakken Nesseth - B - Tynset Jff
Skive: 6 Startnr: 78
Stig Nesseth - B - Tynset Jff
Skive: 7 Startnr: 79
Hans Harald Schjørlien - JC - Nordre Land Jff
Skive: 8 Startnr: 80
May-Britt Stenseth - F - Nordre Land Jff
Lag 11 - Søndag 25. Februar 12:00
Skive: 1 Startnr: 81
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 82
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Espen Lundby Nyhus - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 85
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 86
Helge Arne Bakken - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 87
Emil Breum - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 8 Startnr: 88
Håkon Likværn - B - Sørskogbygda JSK
Lag 12 - Søndag 25. Februar 12:15
Skive: 1 Startnr: 89
Eivind Sæther - JC - Dovre JFF
Skive: 2 Startnr: 90
Amund Sæther - JC - Lillehammer og Omegn Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Svein-Erik Sæther - JC - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Kjell Åge Ninive - B - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 93
Mona Simenstad - F - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 94
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 7 Startnr: 95
Laila Helen Olsen - F - Gjøvik JFF
Skive: 8 Startnr: 96
Kjell Erik Bangen - B - Tynset Jff
Lag 13 - Søndag 25. Februar 12:30
Skive: 1 Startnr: 97
Eivind Ihle - B - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Hans Syljuberget - E2 - Nes og Helgøya Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Kari Syljuberget - F - Nes og Helgøya Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Bjørn Erik Ihle - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 5 Startnr: 101
Henning Bigum - E1 - Hamar OJFF
Skive: 6 Startnr: 102
Kent-Ove Rognmo - JC - Sulitjelma Jff
Skive: 7 Startnr: 103
Lars Pettersbakken - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 8 Startnr: 104
Jens Torp - JB - Åmot Jff
Lag 14 - Søndag 25. Februar 12:45
Skive: 1 Startnr: 105
Ingvild Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 2 Startnr: 106
Kjetil Knutsen - B - Lunner Jff
Skive: 3 Startnr: 107
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Skive: 4 Startnr: 108
Hege Heier - F - Våler Jff
Skive: 5 Startnr: 109
Per Aasen - JB - Sel Jff
Skive: 6 Startnr: 110
Jørn Bilben - A - Sel Jff
Skive: 7 Startnr: 111
Steinar Vermundsdammen - JC - Åsnes Jff
Skive: 8 Startnr: 112
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åslia JSK
Lag 15 - Søndag 25. Februar 13:00
Skive: 1 Startnr: 113
Øyvind Juliussen - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 114
Einar Gladhaug - JC - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 115
Lars Gladhaug - JB - Tjølling Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Harry Furuseth - E1 - Nordre Land JSK
Skive: 5 Startnr: 117
Marianne R. Grønvold - A - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 118
Lars Gunnar Skogen - JC - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 119
Tord Bjarte Strandvik - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 120
olav kirkerud - JA - Snertingdal Jff
Lag 16 - Søndag 25. Februar 13:15
Skive: 1 Startnr: 121
Victor Lien - D1 - Heradsbygd Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Rune Lien - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Elias Lien - D1 - Heradsbygd Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Vidar Kjernåsen - B - Østby JFF
Skive: 5 Startnr: 125
nils ingar bakken - JB - Nordre Land JSK
Skive: 6 Startnr: 126
Tor Martin Nordhagen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 127
Tor Inge Nordhagen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 8 Startnr: 128
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Lag 17 - Søndag 25. Februar 13:30
Skive: 1 Startnr: 129
Lena Engstrøm - F - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Cato Marken - JA - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 131
Tom Fjeldstad - A - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 132
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 133
Atle Roar Bølla - JA - Våler Jff
Skive: 6 Startnr: 134
Jørn Tore Bølla - JB - Våler Jff
Skive: 7 Startnr: 135
Per Arne Lund - JC - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 136
Hans Petter Melby - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 18 - Søndag 25. Februar 13:45
Skive: 1 Startnr: 137
Simen Utigard - JA - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 138
Cathrine Brevig Berg - F - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 139
Trond Magnus Berntsen - A - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 140
mona fosslien - F - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 141
Tom Rune Tomter - B - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 142
Christian Gjørslie - JC - Furnes Jff
Skive: 7 Startnr: 143
Arne Hamarsland - E1 - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 144
Truls Utigard - JB - Stange JFF