Jaktfelt - Gjerstad JFF - Storfjellkarusellen Finale!


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Tirsdag 01. Mai 09:00
Skive: 1 Startnr: 37
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 2 Startnr: 38
Lars Magne Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 3 Startnr: 39
Amund Askland - JB - Nissedal JFL
Skive: 4 Startnr: 40
Hans Inge Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 5 Startnr: 41
Jan Arvid Setane - JC - Nissedal JFL
Skive: 6 Startnr: 42
Ole Ingolf Sigurd Saga - JC - Nissedal JFL
Skive: 7 Startnr: 43
Bjørn Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 8 Startnr: 44
Bjørn Kristian Aarak - JC - Nissedal JFL
Skive: 9 Startnr: 45
Ole Kristian Austad - JB - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 46
Jon Torjus Øverdal - JC - Drangedal Jff
Skive: 11 Startnr: 47
Jørn Tengel BØ - JB - Drangedal Jff
Skive: 12 Startnr: 48
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Lag 5 - Tirsdag 01. Mai 09:20
Skive: 1 Startnr: 49
Sivert Wisth - A - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 50
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 51
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 52
Kari Lunden Fjellheim - F - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 53
Tor Fjellheim - JB - Sannidal JFF
Skive: 6 Startnr: 54
Magnus Gjetmundsen - JC - Brunlanes JFF
Skive: 7 Startnr: 55
Bjørn Atle Nilsen - JC - Nome JFF
Skive: 8 Startnr: 56
Rolf Løyte Teigen - JC - Nome JFF
Skive: 9 Startnr: 57
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Skive: 10 Startnr: 58
Jan Asbjørn Saga - JC - Nome JFF
Skive: 11 Startnr: 59
Grunde Grimsrud - JB - Sannidal JFF
Skive: 12 Startnr: 60
Stian Sannes - JA - Kroken Jff
Lag 6 - Tirsdag 01. Mai 09:40
Skive: 1 Startnr: 61
bård Birkedal - JC - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Knut Vestøl Birkedal - B - Gjerstad Jff
Lag 7 - Tirsdag 01. Mai 10:00
Skive: 1 Startnr: 73
Gjermund Svaland - JC - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 74
Marius Risdal - JB - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 75
Øyvind Espegren - JC - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 76
Kristian Hauane Bugge - B - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 77
Cay Repstad - JC - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 78
Stian Nyhaven - JC - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 79
Yngve Larsen - JB - Gjerstad Jff
Skive: 8 Startnr: 80
Tommy Langmyr - JC - Gjerstad Jff
Skive: 9 Startnr: 81
Svein Harry Røed - JB - Gjerstad Jff
Skive: 10 Startnr: 82
Frode Oland - JB - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 83
Eldar Dalen - JC - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 84
Arne Christian Wiig - JB - Gjerstad Jff
Lag 8 - Tirsdag 01. Mai 10:20
Skive: 1 Startnr: 85
Aslak Raudåna - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 86
David Mesics - JC - NA
Skive: 3 Startnr: 87
Preben Dale - JC - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 88
Kenneth Stokkelien - JC - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 89
Roger Lyshaug - JC - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 90
Geir Frydenberg - JC - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 91
Vidar Trondahl - JC - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 92
Rayner L Sivertsen - D2 - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 93
Frank Sivertsen - JB - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 94
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Skive: 11 Startnr: 95
Knut Einar Ekmann - JC - Skien Jff
Skive: 12 Startnr: 96
Sindre Øya Sjøwall - D1 - Gjerstad Jff
Lag 9 - Tirsdag 01. Mai 10:40
Skive: 1 Startnr: 97
Morten Seland - B - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Kaisa R. Veråsdal - D2 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Janne Veråsdal Mjåvatn - JB - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Rune Veråsdal - B - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 101
Skive: 6 Startnr: 102
Skive: 7 Startnr: 103
Skive: 8 Startnr: 104
Skive: 9 Startnr: 105
Skive: 10 Startnr: 106
Skive: 11 Startnr: 107
Skive: 12 Startnr: 108
Lag 10 - Tirsdag 01. Mai 11:00
Skive: 1 Startnr: 109
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 110
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 111
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 112
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 5 Startnr: 113
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 6 Startnr: 114
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 7 Startnr: 115
Marius Sørensen - JA - Tvedestrand JFF
Skive: 8 Startnr: 116
Anette Dahl - F - Tvedestrand JFF
Skive: 9 Startnr: 117
Knut Audun Askland - JC - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 118
Magne Askland - JC - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 119
Anlaug Askland - F - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 120
Frank Sander Nilsen - JC - Åmli JFF
Lag 11 - Tirsdag 01. Mai 11:20
Skive: 1 Startnr: 121
Skive: 2 Startnr: 122
Skive: 3 Startnr: 123
Skive: 4 Startnr: 124
Skive: 5 Startnr: 125
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Skive: 8 Startnr: 128
Skive: 9 Startnr: 129
Skive: 10 Startnr: 130
Per Olav Dahle - JC - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 131
Ole Stian Midtgarden - JB - Tokke JFF
Skive: 12 Startnr: 132
Sam-Atle Samuelsen - JB - Froland JFF
Lag 12 - Tirsdag 01. Mai 11:40
Skive: 1 Startnr: 133
Lars Kristian Saga - B - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 134
Jan Barth Jevne - JB - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 135
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 136
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 137
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 138
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 139
Jarle Hansen - B - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 140
Petter Bund - JB - Larvik og Omegns JFL
Skive: 9 Startnr: 141
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Skive: 10 Startnr: 142
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 143
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 144
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Lag 13 - Tirsdag 01. Mai 12:00
Skive: 1 Startnr: 145
Øystein Eriksen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 146
Jarle Skaug - JC - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 147
Andre Wachter - JA - Levangsheia Jff
Skive: 4 Startnr: 148
Kristian Sandaas - JA - Levangsheia Jff
Skive: 5 Startnr: 149
Hans-Henrik Hornum - E1 - Sannidal JFF
Skive: 6 Startnr: 150
Anders Bjornes - D2 - Levangsheia Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Karoline Bjornes - D1 - Levangsheia Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Hans Aage Bjornes - JC - Levangsheia Jff
Skive: 9 Startnr: 153
Tom Erik Holland - JA - Skien Jff
Skive: 10 Startnr: 154
Tom Jacobsen - JB - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 155
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Skive: 12 Startnr: 156
Torfinn Øya - JC - Gjerstad Jff
Lag 14 - Tirsdag 01. Mai 12:20
Skive: 1 Startnr: 157
Svein Jørund Githmark - A - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 158
Marius Githmark - JC - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 3 Startnr: 159
Martin Brovig - JA - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 4 Startnr: 160
Paul Magne Skalle - A - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 5 Startnr: 161
Pål Rislå - JC - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 6 Startnr: 162
Skive: 7 Startnr: 163
Skive: 8 Startnr: 164
Skive: 9 Startnr: 165
Skive: 10 Startnr: 166
Skive: 11 Startnr: 167
Skive: 12 Startnr: 168
Lag 15 - Tirsdag 01. Mai 12:40
Skive: 1 Startnr: 169
Tone Steinsland Berntsen - F - Åmli JFF
Skive: 2 Startnr: 170
Kai Egil Berntsen - A - Åmli JFF
Skive: 3 Startnr: 171
Arne Hægestøyl - JB - Åmli JFF
Skive: 4 Startnr: 172
Kjell Tore Skarmyr - JB - Åmli JFF
Skive: 5 Startnr: 173
Eivind Gangsei - B - Åmli JFF
Skive: 6 Startnr: 174
Per Øyvind Tveit - JC - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 175
Odd Arvid Bjørnbakk - JA - Åmli JFF
Skive: 8 Startnr: 176
Torbjørg Johansen - F - Skien Jff
Skive: 9 Startnr: 177
Rune Ytre-Hauge - JC - Skien Jff
Skive: 10 Startnr: 178
Knut Melby - E1 - Sannidal JFF
Skive: 11 Startnr: 179
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Skive: 12 Startnr: 180
Magne Melby - JA - Sannidal JFF
Lag 16 - Tirsdag 01. Mai 13:00
Skive: 1 Startnr: 181
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 182
Jon Yngvar Jensen - B - Grimstad Jff
Skive: 3 Startnr: 183
Sigrid Jensen - D1 - Grimstad Jff
Skive: 4 Startnr: 184
Bent Thorsen - JC - Grimstad Jff
Skive: 5 Startnr: 185
Trond Himle - JC - Grimstad Jff
Skive: 6 Startnr: 186
Yngve wehus Aasgaard - JC - Grimstad Jff
Skive: 7 Startnr: 187
Halvor Andre Røysland - JB - NA
Skive: 8 Startnr: 188
Jon Fillip Tordal - JC - Haugesund OJFF
Skive: 9 Startnr: 189
Per Frode Halsnes - A - Haugesund OJFF
Skive: 10 Startnr: 190
Knut Atle Rui Pedersen - JC - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 191
Mattias Rui Andersen - D1 - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 192
Eirik Dale - B - Froland JFF