Jaktfelt - Gjerstad JFF - Storfjellkarusellen Finale!


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Tirsdag 01. Mai 09:00
Skive: 1 Startnr: 37
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 2 Startnr: 38
Lars Magne Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 3 Startnr: 39
Amund Askland - JB - Nissedal JFL
Skive: 4 Startnr: 40
Hans Inge Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 5 Startnr: 41
Jan Arvid Setane - JC - Nissedal JFL
Skive: 6 Startnr: 42
Ole Ingolf Sigurd Saga - JC - Nissedal JFL
Skive: 7 Startnr: 43
Bjørn Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 8 Startnr: 44
Bjørn Kristian Aarak - JC - Nissedal JFL
Skive: 9 Startnr: 45
Ole Kristian Austad - JB - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 46
Jon Torjus Øverdal - JC - Drangedal Jff
Skive: 11 Startnr: 47
Jørn Tengel BØ - JB - Drangedal Jff
Skive: 12 Startnr: 48
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Lag 5 - Tirsdag 01. Mai 09:20
Skive: 1 Startnr: 49
Sivert Wisth - A - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 50
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 51
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 52
Kari Lunden Fjellheim - F - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 53
Tor Fjellheim - JB - Sannidal JFF
Skive: 6 Startnr: 54
Skive: 7 Startnr: 55
Skive: 8 Startnr: 56
Skive: 9 Startnr: 57
Skive: 10 Startnr: 58
Skive: 11 Startnr: 59
Skive: 12 Startnr: 60
Lag 6 - Tirsdag 01. Mai 09:40
Skive: 1 Startnr: 61
bård Birkedal - JC - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Knut Vestøl Birkedal - B - Gjerstad Jff
Lag 7 - Tirsdag 01. Mai 10:00
Skive: 1 Startnr: 73
Gjermund Svaland - JC - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 74
Marius Risdal - JB - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 75
Øyvind Espegren - JC - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 76
Kristian Hauane Bugge - B - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 77
Cay Repstad - JC - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 78
Stian Nyhaven - JC - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 79
Yngve Larsen - JB - Gjerstad Jff
Skive: 8 Startnr: 80
Tommy Langmyr - JC - Gjerstad Jff
Skive: 9 Startnr: 81
Svein Harry Røed - JB - Gjerstad Jff
Skive: 10 Startnr: 82
Frode Oland - JB - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 83
Eldar Dalen - JC - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 84
Arne Christian Wiig - JB - Gjerstad Jff
Lag 8 - Tirsdag 01. Mai 10:20
Skive: 1 Startnr: 85
Aslak Raudåna - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 86
David Mesics - JC - NA
Skive: 3 Startnr: 87
Skive: 4 Startnr: 88
Skive: 5 Startnr: 89
Skive: 6 Startnr: 90
Skive: 7 Startnr: 91
Skive: 8 Startnr: 92
Skive: 9 Startnr: 93
Skive: 10 Startnr: 94
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Skive: 11 Startnr: 95
Knut Einar Ekmann - JC - Skien Jff
Skive: 12 Startnr: 96
Sindre Øya Sjøwall - D1 - Gjerstad Jff
Lag 10 - Tirsdag 01. Mai 11:00
Skive: 1 Startnr: 109
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 110
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 111
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 112
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 5 Startnr: 113
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 6 Startnr: 114
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 7 Startnr: 115
Skive: 8 Startnr: 116
Skive: 9 Startnr: 117
Knut Audun Askland - JC - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 118
Magne Askland - JC - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 119
Anlaug Askland - F - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 120
Frank Sander Nilsen - JC - Åmli JFF
Lag 12 - Tirsdag 01. Mai 11:40
Skive: 1 Startnr: 133
Lars Kristian Saga - B - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 134
Jan Barth Jevne - JB - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 135
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 136
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 137
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 138
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 139
Skive: 8 Startnr: 140
Skive: 9 Startnr: 141
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Skive: 10 Startnr: 142
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 143
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 144
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Lag 13 - Tirsdag 01. Mai 12:00
Skive: 1 Startnr: 145
Øystein Eriksen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 146
Jarle Skaug - JC - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 147
Skive: 4 Startnr: 148
Skive: 5 Startnr: 149
Skive: 6 Startnr: 150
Skive: 7 Startnr: 151
Skive: 8 Startnr: 152
Skive: 9 Startnr: 153
Skive: 10 Startnr: 154
Skive: 11 Startnr: 155
Skive: 12 Startnr: 156
Torfinn Øya - JC - Gjerstad Jff
Lag 15 - Tirsdag 01. Mai 12:40
Skive: 1 Startnr: 169
Skive: 2 Startnr: 170
Skive: 3 Startnr: 171
Skive: 4 Startnr: 172
Skive: 5 Startnr: 173
Skive: 6 Startnr: 174
Skive: 7 Startnr: 175
Skive: 8 Startnr: 176
Skive: 9 Startnr: 177
Skive: 10 Startnr: 178
Knut Melby - E1 - Sannidal JFF
Skive: 11 Startnr: 179
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Skive: 12 Startnr: 180
Magne Melby - JA - Sannidal JFF
Lag 16 - Tirsdag 01. Mai 13:00
Skive: 1 Startnr: 181
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 182
Jon Yngvar Jensen - B - Grimstad Jff
Skive: 3 Startnr: 183
Sigrid Jensen - D1 - Grimstad Jff
Skive: 4 Startnr: 184
Bent Thorsen - JC - Grimstad Jff
Skive: 5 Startnr: 185
Trond Himle - JC - Grimstad Jff
Skive: 6 Startnr: 186
Yngve wehus Aasgaard - JC - Grimstad Jff
Skive: 7 Startnr: 187
Halvor Andre Røysland - JB - NA
Skive: 8 Startnr: 188
Skive: 9 Startnr: 189
Kenneth Stokkelien - JC - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 190
Roger Lyshaug - JC - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 191
Geir Frydenberg - JC - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 192
Vidar Trondahl - JC - Froland JFF