Drangedal JFF,Jaktfelt-Storfjellkarusellen + Elgstevne-Storfjellstuten


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 22. April 09:00
Skive: 1 Startnr: 43
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 2 Startnr: 44
Lars Magne Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 3 Startnr: 45
Amund Askland - JB - Nissedal JFL
Skive: 4 Startnr: 46
Jan Arvid Setane - JC - Nissedal JFL
Skive: 5 Startnr: 47
Bjørn Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 6 Startnr: 48
Hans Inge Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 7 Startnr: 49
Bjørn Kristian Aarak - JC - Nissedal JFL
Skive: 8 Startnr: 50
Skive: 9 Startnr: 51
Bjørn Atle Nilsen - JC - Nome JFF
Skive: 10 Startnr: 52
Rolf Løite Teigen - JC - Nome JFF
Skive: 11 Startnr: 53
Kristian Herregården - JC - Nome JFF
Skive: 12 Startnr: 54
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Lag 5 - Søndag 22. April 09:20
Skive: 7 Startnr: 63
Sam-Atle Samuelsen - JB - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 64
Ole Stian Midtgarden - JB - Tokke JFF
Skive: 9 Startnr: 65
Oddne Nilsen Waagestad - JB - Tvedestrand JFF
Skive: 10 Startnr: 66
Dan-Andre Larsen - JC - Skien Jff
Skive: 11 Startnr: 67
Robert Libjå - JC - Fyresdal JFL
Skive: 12 Startnr: 68
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Lag 6 - Søndag 22. April 09:40
Skive: 1 Startnr: 71
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 72
Asle L. Tangen - B - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 73
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 74
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 75
Anja Dukane - F - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 76
Lene Veronika G. Tunsberg - B - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 77
Eirik Dale - B - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 78
Mattias Rui Andersen - D1 - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 79
Jørgen Abrahamsen - JC - NA
Skive: 10 Startnr: 80
Morten Abrahamsen - JC - Brunlanes JFF
Skive: 11 Startnr: 81
Thorleif Eikenes - E1 - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 82
Helge Omsland - JB - Hedrum Jfl
Lag 7 - Søndag 22. April 10:00
Skive: 1 Startnr: 85
Henning Andersen - D2 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 86
Emil Hurv - D2 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 87
Jørn Jomås - D2 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 88
Nils Homstøl - JA - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 89
Knut Olav Bomsholmen - JA - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 90
Torbjørn Svein Krossbekk - JC - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 91
Gjerulv Hurv - JB - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 92
Atle Andersen - JC - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 93
Ole Kristian Austad - JB - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 94
Jon Martin Christensen - D1 - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 95
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 96
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Lag 8 - Søndag 22. April 10:20
Skive: 7 Startnr: 105
Kari Lunden Fjellheim - F - Sannidal JFF
Skive: 8 Startnr: 106
Tor Fjellheim - JB - Sannidal JFF
Skive: 9 Startnr: 107
Morten Melby - JA - Sannidal JFF
Skive: 10 Startnr: 108
Knut Melby - E1 - Sannidal JFF
Skive: 11 Startnr: 109
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Skive: 12 Startnr: 110
Magne Melby - JA - Sannidal JFF
Lag 9 - Søndag 22. April 10:40
Skive: 1 Startnr: 113
Lars Kristian Saga - B - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 114
Skive: 3 Startnr: 115
Terjer Saga - JC - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 116
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 117
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 118
Susanne Kolkinn Myhre - B - Andebu Jff
Skive: 7 Startnr: 119
Tore Harry Halvorsen - B - Andebu Jff
Skive: 8 Startnr: 120
Sindre Nyland - JC - Andebu Jff
Skive: 9 Startnr: 121
Skive: 10 Startnr: 122
Skive: 11 Startnr: 123
Jarle Skaug - JC - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 124
Øystein Eriksen - JB - Hedrum Jfl
Lag 10 - Søndag 22. April 11:00
Skive: 1 Startnr: 127
Jan Gunnar Underdal - E1 - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 128
Arne Hægestøyl - JB - Åmli JFF
Skive: 3 Startnr: 129
Kjell Tore Skarmyr - JB - Åmli JFF
Skive: 4 Startnr: 130
Eivind Gangsei - B - Åmli JFF
Skive: 5 Startnr: 131
Geir Atle Gauslå - JC - Åmli JFF
Skive: 6 Startnr: 132
Håvard Dølemo Gauslå - D2 - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 133
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 8 Startnr: 134
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 9 Startnr: 135
Kai Egil Berntsen - A - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 136
Tor Jakob Myhre - JC - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 137
Andre Wachter - JA - Levangsheia Jff
Skive: 12 Startnr: 138
Kristian Sandaas - JA - Levangsheia Jff
Lag 11 - Søndag 22. April 11:20
Skive: 7 Startnr: 147
Stian Sannes - JA - Kroken Jff
Skive: 8 Startnr: 148
Catharina Hovland Sannes - F - Kroken Jff
Skive: 9 Startnr: 149
Skive: 10 Startnr: 150
Skive: 11 Startnr: 151
Simen Sannes Grimsrud - D2 - Sannidal JFF
Skive: 12 Startnr: 152
Grunde Grimsrud - JB - Sannidal JFF
Lag 12 - Søndag 22. April 11:40
Skive: 1 Startnr: 155
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 2 Startnr: 156
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 157
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 158
Eskil Homdrom Emanuelsen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 159
Geir Emanuelsen - A - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 160
Morten Seland - B - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 161
Skive: 8 Startnr: 162
Knut T Ausel - JA - Tvedestrand JFF
Skive: 9 Startnr: 163
Halvor Åsbø - JC - Gjerstad Jff
Skive: 10 Startnr: 164
Pål Andre` Heiland - JA - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 165
Espen Langmyr - B - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 166
Oddvar Flaten - JC - Gjerstad Jff
Lag 13 - Søndag 22. April 12:00
Skive: 1 Startnr: 169
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 170
Jarle Hansen - B - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 171
Skive: 4 Startnr: 172
Skive: 5 Startnr: 173
Skive: 6 Startnr: 174
Skive: 7 Startnr: 175
Skive: 8 Startnr: 176
Skive: 9 Startnr: 177
Skive: 10 Startnr: 178
Marcus Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 179
Terje Terjesen - A - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 180
Mia Elise Heum - F - Gjerstad Jff
Lag 14 - Søndag 22. April 12:20
Skive: 7 Startnr: 189
Skive: 8 Startnr: 190
Skive: 9 Startnr: 191
Skive: 10 Startnr: 192
Torbjørg Johansen - F - Skien Jff
Skive: 11 Startnr: 193
Rune Ytre-Hauge - JC - Skien Jff
Skive: 12 Startnr: 194
Tom Erik Holland - JA - Skien Jff