FLYTTET FRA 22.04.18 Liseterelgen Romedal & Vallset JFF (m/kulesti


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 2 - Søndag 06. Mai 09:00
Skive: 1 Startnr: 4
Skive: 2 Startnr: 5
Skive: 3 Startnr: 6
Lag 3 - Søndag 06. Mai 09:10
Skive: 1 Startnr: 7
Skive: 2 Startnr: 8
Skive: 3 Startnr: 9
Lag 4 - Søndag 06. Mai 09:20
Skive: 1 Startnr: 10
Eilert Westlie - JA - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 11
Lise Faldbakken - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 12
Vegard Jørgensen - JC - Aurskog Jff
Lag 5 - Søndag 06. Mai 09:30
Skive: 1 Startnr: 13
Svein Arve Pedersen - E1 - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 14
Jan Tore Skedsmo - A - Nannestad Jff
Skive: 3 Startnr: 15
Jan Nygård - A - Nannestad Jff
Lag 6 - Søndag 06. Mai 09:40
Skive: 1 Startnr: 16
Jan Arild Hoel - JC - Øststranda JFF
Skive: 2 Startnr: 17
Patrick Gustavsen - JB - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 18
Jan Roger Olsson - A - Tynset Jff
Lag 7 - Søndag 06. Mai 09:50
Skive: 1 Startnr: 19
Skive: 2 Startnr: 20
Skive: 3 Startnr: 21
Lag 8 - Søndag 06. Mai 10:00
Skive: 1 Startnr: 22
Skive: 2 Startnr: 23
Skive: 3 Startnr: 24
Lag 9 - Søndag 06. Mai 10:10
Skive: 1 Startnr: 25
Viktor Holter - D2 - Åslia JSK
Skive: 2 Startnr: 26
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 27
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Lag 10 - Søndag 06. Mai 10:20
Skive: 1 Startnr: 28
Anniken Moseng Ryen - F - Dalsbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 29
Arvid Holtklimpen - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 30
Lars Erik Sønsterud - B - Åslia JSK
Lag 11 - Søndag 06. Mai 10:30
Skive: 1 Startnr: 31
Skive: 2 Startnr: 32
Skive: 3 Startnr: 33
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Lag 12 - Søndag 06. Mai 10:40
Skive: 1 Startnr: 34
Skive: 2 Startnr: 35
Skive: 3 Startnr: 36
Lag 13 - Søndag 06. Mai 10:50
Skive: 1 Startnr: 37
Skive: 2 Startnr: 38
Skive: 3 Startnr: 39
Lag 14 - Søndag 06. Mai 11:00
Skive: 1 Startnr: 40
Joar Sandvik - B - Nordre Elverum JFG
Skive: 2 Startnr: 41
Heidi Skille Reitan - F - Nordre Elverum JFG
Skive: 3 Startnr: 42
Ole Petter Pålshaugen - E1 - Nordre Elverum JFG
Lag 15 - Søndag 06. Mai 11:10
Skive: 1 Startnr: 43
Christer Rogstadkjernet - JC - Nordre Elverum JFG
Skive: 2 Startnr: 44
Øyvin Gabrielsen - JB - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 45
Jens Torp - JC - Åmot Jff
Lag 16 - Søndag 06. Mai 11:20
Skive: 1 Startnr: 46
Emil Breum - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 47
Espen Lundby Nyhus - JC - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 48
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Lag 17 - Søndag 06. Mai 11:30
Skive: 1 Startnr: 49
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 50
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 51
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 18 - Søndag 06. Mai 11:40
Skive: 1 Startnr: 52
Harald Storsveen - E1 - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 53
Anne Beathe Bakken - A - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 54
Lage Bakken - A - Torpa JSK
Lag 19 - Søndag 06. Mai 11:50
Skive: 1 Startnr: 55
Laila Helen Olsen - F - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 56
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 57
Geir Johansen - A - Gjøvik JFF
Lag 20 - Søndag 06. Mai 12:00
Skive: 1 Startnr: 58
Atle Ove Hagen - JC - Ullensaker Jff
Skive: 2 Startnr: 59
Hans Jahren - E2 - Nannestad Jff
Skive: 3 Startnr: 60
Albrigt Hauglid - E1 - Nannestad Jff
Lag 21 - Søndag 06. Mai 12:10
Skive: 1 Startnr: 61
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 62
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 63
Jørgen Skogli Verhaug - JB - Gausdal JFF
Lag 22 - Søndag 06. Mai 12:20
Skive: 1 Startnr: 64
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 65
Øystein Hoel - B - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 66
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Lag 23 - Søndag 06. Mai 12:30
Skive: 1 Startnr: 67
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 68
olav kirkerud - JA - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 69
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Lag 24 - Søndag 06. Mai 12:40
Skive: 1 Startnr: 70
Terje Grinden - A - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 71
Grethe Albrechtsen - JB - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 72
Anders Nilsen - A - Tynset Jff
Lag 25 - Søndag 06. Mai 12:50
Skive: 1 Startnr: 73
Kjell Erik Bangen - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Stig Nesseth - B - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Martin Hugubakken Nesseth - A - Tynset Jff
Lag 26 - Søndag 06. Mai 13:00
Skive: 1 Startnr: 76
Skive: 2 Startnr: 77
Henrik Nilsson - A - Eidskog Jff
Skive: 3 Startnr: 78
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åslia JSK
Lag 27 - Søndag 06. Mai 13:10
Skive: 1 Startnr: 79
Erik Johansen - E2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 80
Yngvar Undseth - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 81
Hallvard Bakken - D2 - Stange JFF
Lag 28 - Søndag 06. Mai 13:20
Skive: 1 Startnr: 82
Skive: 2 Startnr: 83
Skive: 3 Startnr: 84