Østerdalkarusellen Øvre Rendal


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 9 - Lørdag 14. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 33
Mats Normann - JB - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 34
Anniken Moseng Ryen - F - Dalsbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 35
Anders Nilsen - A - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 36
Oddbjørn Dalløkken - E2 - Tynset Jff
Lag 10 - Lørdag 14. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 37
Skive: 2 Startnr: 38
Skive: 3 Startnr: 39
Skive: 4 Startnr: 40
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Lag 11 - Lørdag 14. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 41
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 42
Jan Barth Jevne - JB - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 43
Skive: 4 Startnr: 44
Arne Hansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Lag 12 - Lørdag 14. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 45
Knut Lundberg - JA - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 46
wiggo walstad - E2 - NA
Skive: 3 Startnr: 47
Rolv Magnus Hidemstrædet - B - Vågå Jff
Skive: 4 Startnr: 48
Kasper Øvstedal - JC - Vågå Jff
Lag 13 - Lørdag 14. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 49
Sondre Digene - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 50
Torstein Huset - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 51
Marius Omsrud - JC - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 52
Jørn Nysveen - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 14 - Lørdag 14. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 53
Kjell Arvid Briskodden - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 54
Nils-Harald Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 55
Elin Solvang - F - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 56
Martin Hugubakken Nesseth - A - Tynset Jff
Lag 15 - Lørdag 14. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 57
Terje Grinden - A - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 58
Grethe Albrechtsen - JB - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 59
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 60
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 16 - Lørdag 14. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 61
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal JF
Skive: 2 Startnr: 62
ALF EGIL HOV - JC - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 63
Gunnar Hodnungseth - E1 - Hemsedal JF
Skive: 4 Startnr: 64
Kato Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 17 - Lørdag 14. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 65
Kjell Arne Bårnes - E1 - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 66
Reidar Strand - A - Sunndal JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Even Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 18 - Lørdag 14. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 69
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 70
Kai Hagen - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 71
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 72
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Lag 19 - Lørdag 14. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 73
Emil Breum - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 74
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 75
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 76
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 20 - Lørdag 14. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 77
Skive: 2 Startnr: 78
Skive: 3 Startnr: 79
Skive: 4 Startnr: 80
Lag 21 - Lørdag 14. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 81
Skive: 2 Startnr: 82
Skive: 3 Startnr: 83
Skive: 4 Startnr: 84
Lag 22 - Lørdag 14. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 85
Stein Skaret - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 86
Bjørn Tore Lindberg - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 87
Hans Lindberg - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 88
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Lag 23 - Lørdag 14. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 89
Espen Hodal Sønmør - JB - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 90
Morten Løvhaug - A - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Skive: 4 Startnr: 92
Lag 24 - Lørdag 14. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 93
Skive: 2 Startnr: 94
Skive: 3 Startnr: 95
Skive: 4 Startnr: 96
Lag 25 - Lørdag 14. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 97
Erik Johansen - E2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Skive: 3 Startnr: 99
Ole Johan Kvendbø - B - Surnadal JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Tonje Fuglås Kvendbø - A - Surnadal JFF
Lag 26 - Lørdag 14. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 101
Skive: 2 Startnr: 102
Skive: 3 Startnr: 103
Skive: 4 Startnr: 104
Lag 27 - Lørdag 14. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 105
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 2 Startnr: 106
Einar Kvaal Sjøvold - B - Brekken JSK
Skive: 3 Startnr: 107
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 4 Startnr: 108
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Lag 28 - Lørdag 14. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 109
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 110
Børge Storvold - B - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 111
Carl Ole Krokum - JB - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 112
Kenneth Hegge - B - Nidaros JSK
Lag 29 - Lørdag 14. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 113
Ingar Gjersrud - E1 - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 115
Anne Beathe Bakken - A - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 116
Lage Bakken - A - Torpa JSK
Lag 30 - Lørdag 14. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 117
Skive: 2 Startnr: 118
Knut Engebretsen - E1 - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 119
Kjetil Engebretsen - JA - Hemnes Jff
Skive: 4 Startnr: 120
Jarle Soot - JA - Hemnes Jff
Lag 31 - Lørdag 14. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 121
Bjarne Sigurd Ramsjø - JB - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 122
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 124
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF