Østerdalkarusellen Tynset lørdag


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 7 - Lørdag 14. Juli 08:30
Skive: 1 Startnr: 25
Skive: 2 Startnr: 26
Skive: 3 Startnr: 27
Skive: 4 Startnr: 28
Lag 8 - Lørdag 14. Juli 08:45
Skive: 1 Startnr: 29
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Skive: 2 Startnr: 30
Steinar Soot - JA - Aurskog Jff
Skive: 3 Startnr: 31
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 4 Startnr: 32
Viktor Holter - D2 - Åslia JSK
Lag 9 - Lørdag 14. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 33
Olav Jordet - E2 - Vingelen JFF
Skive: 2 Startnr: 34
Geir Rønning - JB - Vingelen JFF
Skive: 3 Startnr: 35
Rune Grorud - JA - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 36
John Hermann Bakke - JA - Andebu Jff
Lag 10 - Lørdag 14. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 37
Torvald-André Risholt - JC - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 38
Knut Arne Selaasdal - JB - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 39
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 40
Njål Mælen - E2 - Tynset Jff
Lag 11 - Lørdag 14. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 41
Snorre Ekeheien Laakso - B - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 42
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 43
Anja Teig - JB - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Inge Mork - JA - Enebakk Jff
Lag 12 - Lørdag 14. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 45
Kent Halvorsen - A - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 46
Odd Martin K Habberstad - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 47
Kristina Cabrera Olsen - F - Tolga Jff
Skive: 4 Startnr: 48
Øyvind Randen - JB - Alvdal Jff
Lag 13 - Lørdag 14. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 49
Espen Hodal Sønmør - JB - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Odd Sørensen - E2 - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Erik Johansen - E2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 52
Kirsten Hotvedt - E1 - Andebu Jff
Lag 14 - Lørdag 14. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 53
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 2 Startnr: 54
Einar Kvaal Sjøvold - B - Brekken JSK
Skive: 3 Startnr: 55
Karoline Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 56
Arvid Holtklimpen - A - Øyer-Tretten Jff
Lag 15 - Lørdag 14. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 57
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 58
Leif Helge Riise - B - Tolga Jff
Skive: 3 Startnr: 59
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 60
Ingar Gjersrud - E1 - Enebakk Jff
Lag 16 - Lørdag 14. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 61
Mats Normann - JB - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Anniken Moseng Ryen - F - Dalsbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 63
Albrigt Hauglid - E1 - Nannestad Jff
Skive: 4 Startnr: 64
may britt haugen - F - Øvre Rendal Jsk
Lag 17 - Lørdag 14. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 65
Børge Storvold - B - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 66
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 67
Carl Ole Krokum - JB - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 68
Kenneth Hegge - B - Nidaros JSK
Lag 18 - Lørdag 14. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 69
Anne Beathe Bakken - A - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 70
Lage Bakken - A - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 71
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 4 Startnr: 72
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Lag 19 - Lørdag 14. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 73
Bjarne Sigurd Ramsjø - JB - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 74
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 75
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 76
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Lag 20 - Lørdag 14. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 77
Stefan Hemstad - D1 - Østby JFF
Skive: 2 Startnr: 78
Knut Engebretsen - E1 - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 79
Kjetil Engebretsen - JA - Hemnes Jff
Skive: 4 Startnr: 80
Jarle Soot - JA - Hemnes Jff
Lag 21 - Lørdag 14. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 81
Torstein Huset - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 82
Sondre Digene - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Jørn Nysveen - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Marius Omsrud - JC - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 22 - Lørdag 14. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 85
Kjell Arvid Briskodden - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 86
Elin Solvang - F - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 87
Nils-Harald Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 88
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Lag 23 - Lørdag 14. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 89
Knut Lundberg - JA - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 90
Wenche S. Bille - F - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Oddvin Jøndal - JC - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Jan Erik Husom - A - Øyer-Tretten Jff
Lag 24 - Lørdag 14. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 93
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 94
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 95
Espen Nerdrum - JB - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 96
Martin Hugubakken Nesseth - A - Tynset Jff
Lag 25 - Lørdag 14. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 97
Rolv Magnus Hidemstrædet - B - Vågå Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Kasper Øvstedal - JC - Vågå Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Oddbjørn Dalløkken - E2 - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Eva Beate Nerdrum - F - Høland JSK
Lag 26 - Lørdag 14. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 101
wiggo walstad - E2 - NA
Skive: 2 Startnr: 102
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 103
Thomas Bredesen - B - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 104
Torfinn Lium - A - Tynset Jff
Lag 27 - Lørdag 14. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 105
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 106
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 107
Skive: 4 Startnr: 108
Reidar Strand - A - Sunndal JFF
Lag 28 - Lørdag 14. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 109
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 110
Emil Breum - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 111
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 112
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 29 - Lørdag 14. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 113
Kjell Arne Bårnes - E1 - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 114
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 115
Jan Barth Jevne - JB - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 116
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Lag 30 - Lørdag 14. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 117
Kai Hagen - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 118
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 119
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 120
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Lag 31 - Lørdag 14. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 121
Grethe Albrechtsen - JB - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 122
Terje Grinden - A - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 124
Kato Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 32 - Lørdag 14. Juli 14:45
Skive: 1 Startnr: 125
Gunnar Hodnungseth - E1 - Hemsedal JF
Skive: 2 Startnr: 126
ALF EGIL HOV - JC - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 127
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal JF
Skive: 4 Startnr: 128
Even Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 33 - Lørdag 14. Juli 15:00
Skive: 1 Startnr: 129
Hans Lindberg - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 130
Bjørn Tore Lindberg - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 131
Stein Skaret - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 132
Even Riiser - E2 - Skiptvet JFF
Lag 34 - Lørdag 14. Juli 15:15
Skive: 1 Startnr: 133
Ole Johan Kvendbø - B - Surnadal JFF
Skive: 2 Startnr: 134
Tonje Fuglås Kvendbø - A - Surnadal JFF
Skive: 3 Startnr: 135
Kjell Erik Bangen - A - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 136
Morten Løvhaug - A - Tynset Jff
Lag 35 - Lørdag 14. Juli 15:30
Skive: 1 Startnr: 137
Jørgen Skogli Verhaug - JB - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 138
Henning Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 139
Simen Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 4 Startnr: 140
Annar Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Lag 36 - Lørdag 14. Juli 15:45
Skive: 1 Startnr: 141
Vidar Kjernåsen - A - Østby JFF
Skive: 2 Startnr: 142
Lars Erik Sønsterud - B - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 143
geir morten floden - JA - Osen JFL
Skive: 4 Startnr: 144
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Lag 37 - Lørdag 14. Juli 16:00
Skive: 1 Startnr: 145
Sigrid Lykkjen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 146
Tom Zahl Pedersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 147
Bjørn Bogen - E1 - Skiptvet JFF
Skive: 4 Startnr: 148
Anders Nilsen - A - Tynset Jff