Østerdalkarusellen Tynset søndag


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 15. Juli 07:45
Skive: 1 Startnr: 13
Skive: 2 Startnr: 14
Arild Brænd - JA - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 15
Roar Brænd - JB - Øvre Rendal Jsk
Skive: 4 Startnr: 16
Njål Mælen - E2 - Tynset Jff
Lag 5 - Søndag 15. Juli 08:00
Skive: 1 Startnr: 17
Morten Bjørnseth - A - Øvre Rendal Jsk
Skive: 2 Startnr: 18
Tor Erik Skancke - JA - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 19
Sigrid Lykkjen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 20
Tom Zahl Pedersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Lag 6 - Søndag 15. Juli 08:15
Skive: 1 Startnr: 21
Jørgen Skogli Verhaug - JB - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 22
geir morten floden - JA - Osen JFL
Skive: 3 Startnr: 23
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 4 Startnr: 24
Lars Erik Sønsterud - B - Åslia JSK
Lag 7 - Søndag 15. Juli 08:30
Skive: 1 Startnr: 25
Torvald-André Risholt - JC - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 26
Knut Arne Selaasdal - JB - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 27
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 28
Vidar Kjernåsen - A - Østby JFF
Lag 8 - Søndag 15. Juli 08:45
Skive: 1 Startnr: 29
Wenche S. Bille - F - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 30
Oddvin Jøndal - JC - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 31
Jan Erik Husom - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 32
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Lag 9 - Søndag 15. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 33
Oddbjørn Dalløkken - E2 - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 34
Martin Hugubakken Nesseth - A - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 35
Steinar Soot - JA - Aurskog Jff
Skive: 4 Startnr: 36
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Lag 10 - Søndag 15. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 37
Snorre Ekeheien Laakso - B - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 38
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 39
Anja Teig - JB - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 40
Inge Mork - JA - Enebakk Jff
Lag 11 - Søndag 15. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 41
Kent Halvorsen - A - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 42
Odd Martin K Habberstad - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 43
Kristina Cabrera Olsen - F - Tolga Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Stig Olav Morgenlien - JB - Høland JSK
Lag 12 - Søndag 15. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 45
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 46
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 47
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 4 Startnr: 48
Einar Kvaal Sjøvold - B - Brekken JSK
Lag 13 - Søndag 15. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 49
Anniken Moseng Ryen - F - Dalsbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 50
may britt haugen - F - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 51
Anne Beathe Bakken - A - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 52
Lage Bakken - A - Torpa JSK
Lag 14 - Søndag 15. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 53
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 54
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 55
Bjarne Sigurd Ramsjø - JB - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 56
Morten Løvhaug - A - Tynset Jff
Lag 15 - Søndag 15. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 57
Knut Lundberg - JA - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 58
Ole Johan Kvendbø - B - Surnadal JFF
Skive: 3 Startnr: 59
Knut Engebretsen - E1 - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 60
Kjetil Engebretsen - JA - Hemnes Jff
Lag 16 - Søndag 15. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 61
Kenneth Hegge - B - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 62
wiggo walstad - E2 - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 63
Espen Hodal Sønmør - JB - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 64
Jarle Soot - JA - Hemnes Jff
Lag 17 - Søndag 15. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 65
Anders Nilsen - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 66
Reidar Strand - A - Sunndal JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Tonje Fuglås Kvendbø - A - Surnadal JFF
Skive: 4 Startnr: 68
Even Riiser - E2 - Skiptvet JFF
Lag 18 - Søndag 15. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 69
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 70
Arne Hansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 71
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 72
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Lag 19 - Søndag 15. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 73
Emil Breum - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 74
Joakim Siljubergåsen - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 75
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 76
Jan Barth Jevne - JB - Hedrum Jfl
Lag 20 - Søndag 15. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 77
Kjell Arne Bårnes - E1 - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 78
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 79
Ingar Gjersrud - E1 - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 80
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Lag 21 - Søndag 15. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 81
Carl Ole Krokum - JB - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 82
Børge Storvold - B - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Lag 22 - Søndag 15. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 85
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 86
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 87
Kai Hagen - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 88
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Lag 23 - Søndag 15. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 89
Gunnar Hodnungseth - E1 - Hemsedal JF
Skive: 2 Startnr: 90
ALF EGIL HOV - JC - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 91
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal JF
Skive: 4 Startnr: 92
Kato Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 24 - Søndag 15. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 93
Hans Lindberg - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 94
Bjørn Tore Lindberg - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 95
Stein Skaret - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 96
Even Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 25 - Søndag 15. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 97
Mats Normann - JB - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Grethe Albrechtsen - JB - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Terje Grinden - A - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 26 - Søndag 15. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 101
Torstein Huset - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 102
Sondre Digene - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 103
Jørn Nysveen - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 104
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Lag 27 - Søndag 15. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 105
Marius Omsrud - JC - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 106
Kjell Arvid Briskodden - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 107
Elin Solvang - F - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 108
Nils-Harald Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 28 - Søndag 15. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 109
Bjørnar Almenning - B - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 110
Leif Helge Riise - B - Tolga Jff
Skive: 3 Startnr: 111
Stefan Hemstad - D1 - Østby JFF
Skive: 4 Startnr: 112
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Lag 29 - Søndag 15. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 113
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Skive: 2 Startnr: 114
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 115
Espen Nerdrum - JB - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 116
Kirsten Hotvedt - E1 - Andebu Jff
Lag 30 - Søndag 15. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 117
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 2 Startnr: 118
Viktor Holter - D2 - Åslia JSK
Skive: 3 Startnr: 119
Eva Beate Nerdrum - F - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 120
Malene Knutsen - A - Andebu Jff
Lag 31 - Søndag 15. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 121
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 2 Startnr: 122
Henning Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Annar Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 4 Startnr: 124
Simen Dragmyrhaug - A - Ålen JFF