Prøve-NM Jaktfelt 2019 - Løten


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Lørdag 16. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 61
Petter Nyborg - JB - Nesvoldberget Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Vidar Nyborg - JB - Nesvoldberget Jff
Skive: 3 Startnr: 63
Leif Haarseth - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 64
Jan Magne Bjørnstad - JB - Løiten JFF
Skive: 5 Startnr: 65
Lars Inge Syversen - JC - Løiten JFF
Skive: 6 Startnr: 66
Cato Marken - JA - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 67
Skive: 8 Startnr: 68
Skive: 9 Startnr: 69
Skive: 10 Startnr: 70
Skive: 11 Startnr: 71
Skive: 12 Startnr: 72
Skive: 13 Startnr: 73
Skive: 14 Startnr: 74
Skive: 15 Startnr: 75
Skive: 16 Startnr: 76
Skive: 17 Startnr: 77
Skive: 18 Startnr: 78
Skive: 19 Startnr: 79
Skive: 20 Startnr: 80
Lag 5 - Lørdag 16. Mars 09:20
Skive: 1 Startnr: 81
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 82
Erik Johansen - E2 - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 83
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Skive: 9 Startnr: 89
Skive: 10 Startnr: 90
Skive: 11 Startnr: 91
Skive: 12 Startnr: 92
Skive: 13 Startnr: 93
Skive: 14 Startnr: 94
Skive: 15 Startnr: 95
Håkon Verket - D2 - Våler Jff
Skive: 16 Startnr: 96
Jon Ola Vermundsdammen - D2 - Åslia JSK
Skive: 17 Startnr: 97
Marius Holter Håkonsen - A - Åslia JSK
Skive: 18 Startnr: 98
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 19 Startnr: 99
Viktor Holter - D2 - Åslia JSK
Skive: 20 Startnr: 100
Odd Grønberg - E1 - Åslia JSK
Lag 6 - Lørdag 16. Mars 09:40
Skive: 1 Startnr: 101
Arnfinn Mo - B - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 102
Eilert Westlie - JB - Åmot Jff
Skive: 3 Startnr: 103
Skive: 4 Startnr: 104
Skive: 5 Startnr: 105
Skive: 6 Startnr: 106
Skive: 7 Startnr: 107
Skive: 8 Startnr: 108
Skive: 9 Startnr: 109
Skive: 10 Startnr: 110
Skive: 11 Startnr: 111
Skive: 12 Startnr: 112
Skive: 13 Startnr: 113
Skive: 14 Startnr: 114
Skive: 15 Startnr: 115
Skive: 16 Startnr: 116
Skive: 17 Startnr: 117
Skive: 18 Startnr: 118
Skive: 19 Startnr: 119
Skive: 20 Startnr: 120
Tonje Fuglås Kvendbø - A - Sunndal JFF
Lag 7 - Lørdag 16. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 121
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 122
steinar skansbo - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Krister Skogen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Oddvar Skirbekk - E2 - Elverum JSK
Skive: 6 Startnr: 126
Ulf Erik Owrenn - E2 - Elverum JSK
Skive: 7 Startnr: 127
Gunnar Sætersmoen - E1 - Elverum JSK
Skive: 8 Startnr: 128
Ingrid Sætersmoen - F - Elverum JSK
Skive: 9 Startnr: 129
Øyvind Juliussen - JC - Åmot Jff
Skive: 10 Startnr: 130
Vegar Hagen - A - Ytre Rendal Jff
Skive: 11 Startnr: 131
Ole Mattis Lien - JB - Stange JFF
Skive: 12 Startnr: 132
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 13 Startnr: 133
John Arne Arvesen - JB - Stange JFF
Skive: 14 Startnr: 134
Kim Arne Røhne - JB - Stange JFF
Skive: 15 Startnr: 135
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Skive: 16 Startnr: 136
Skive: 17 Startnr: 137
Skive: 18 Startnr: 138
Skive: 19 Startnr: 139
Skive: 20 Startnr: 140
Lag 8 - Lørdag 16. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 141
Sigurd Trøseid - JB - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 2 Startnr: 142
Kjell Arne Vang - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 143
Øyvin Gabrielsen - JB - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 144
Skive: 5 Startnr: 145
Skive: 6 Startnr: 146
Skive: 7 Startnr: 147
Skive: 8 Startnr: 148
Skive: 9 Startnr: 149
Skive: 10 Startnr: 150
Skive: 11 Startnr: 151
Skive: 12 Startnr: 152
Skive: 13 Startnr: 153
Skive: 14 Startnr: 154
Skive: 15 Startnr: 155
Skive: 16 Startnr: 156
Skive: 17 Startnr: 157
Skive: 18 Startnr: 158
Skive: 19 Startnr: 159
Bjørn Trydal - JB - Trysil JFF
Skive: 20 Startnr: 160
Lene Storbæk - B - Trysil JFF
Lag 9 - Lørdag 16. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 161
Kristoffer Krok - JA - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 162
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 163
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 164
Inge Brenden Seigerud - A - Skogen JSK
Skive: 5 Startnr: 165
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Skive: 6 Startnr: 166
Vidar Kjernåsen - A - Østby JFF
Skive: 7 Startnr: 167
Skive: 8 Startnr: 168
Skive: 9 Startnr: 169
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 10 Startnr: 170
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 11 Startnr: 171
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 12 Startnr: 172
Rune Lindstad - JB - Vang Jff
Skive: 13 Startnr: 173
Ole-Anders Sandvoll - JA - Vang Jff
Skive: 14 Startnr: 174
Ane Brevig Edvardsen - D2 - Vang Jff
Skive: 15 Startnr: 175
Ann Kristin Brevig - F - Vang Jff
Skive: 16 Startnr: 176
Skive: 17 Startnr: 177
Skive: 18 Startnr: 178
Skive: 19 Startnr: 179
Johnny Eriksen - E2 - Grue Jff
Skive: 20 Startnr: 180
Jan Arild Lien - E1 - Brandbu og Tingelstad Jff
Lag 10 - Lørdag 16. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 181
Petter Martinsen - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 182
Marius Martinussen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 183
Steinar Thingstad - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 184
Trond Randen - E1 - Lunner Jff
Skive: 5 Startnr: 185
Thore Strand - E2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 186
Torbjørn Strand - D1 - Åmot Jff
Skive: 7 Startnr: 187
Skive: 8 Startnr: 188
Skive: 9 Startnr: 189
Skive: 10 Startnr: 190
Skive: 11 Startnr: 191
Jørgen Skogli Verhaug - JC - Gausdal JFF
Skive: 12 Startnr: 192
Tore Morten Blihovde - JA - Gausdal JFF
Skive: 13 Startnr: 193
Skive: 14 Startnr: 194
Skive: 15 Startnr: 195
Skive: 16 Startnr: 196
Skive: 17 Startnr: 197
Skive: 18 Startnr: 198
Skive: 19 Startnr: 199
Pål Nermo - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 20 Startnr: 200
Hans Petter Melby - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 11 - Lørdag 16. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 201
knut hovland - B - Lunner Jff
Skive: 2 Startnr: 202
Kjell Ivar Kristiansen - A - Lunner Jff
Skive: 3 Startnr: 203
Ernst Rolf Østmoe - E1 - Trysil JSK
Skive: 4 Startnr: 204
Syver Kristiansen - E1 - Lunner Jff
Skive: 5 Startnr: 205
Skive: 6 Startnr: 206
Skive: 7 Startnr: 207
Skive: 8 Startnr: 208
Skive: 9 Startnr: 209
Skive: 10 Startnr: 210
Skive: 11 Startnr: 211
Skive: 12 Startnr: 212
Skive: 13 Startnr: 213
Skive: 14 Startnr: 214
Skive: 15 Startnr: 215
Skive: 16 Startnr: 216
Skive: 17 Startnr: 217
Rune Heggelund - A - Vang Jff
Skive: 18 Startnr: 218
Marianne R. Grønvold - A - Vang Jff
Skive: 19 Startnr: 219
David Herberg - JC - Vang Jff
Skive: 20 Startnr: 220
Bjørn Grønvold - E1 - Vang Jff
Lag 12 - Lørdag 16. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 221
olav kirkerud - JA - Snertingdal Jff
Skive: 3 Startnr: 223
Frank Bjørnå - JA - Vestre Toten Jff
Skive: 4 Startnr: 224
Andre Sæther - JC - Vestre Toten Jff
Skive: 5 Startnr: 225
Skive: 6 Startnr: 226
Skive: 7 Startnr: 227
Skive: 8 Startnr: 228
Skive: 9 Startnr: 229
Skive: 10 Startnr: 230
Skive: 11 Startnr: 231
Skive: 12 Startnr: 232
Skive: 13 Startnr: 233
Skive: 14 Startnr: 234
Joar Sandvik - B - Nordre Elverum JFG
Skive: 15 Startnr: 235
Heidi Skille Reitan - F - Nordre Elverum JFG
Skive: 16 Startnr: 236
Christer Rogstadkjernet - JB - Nordre Elverum JFG
Skive: 17 Startnr: 237
Ida Hogstad Bentsen - A - Nordre Elverum JFG
Skive: 18 Startnr: 238
Ole Petter Pålshaugen - E1 - Nordre Elverum JFG
Skive: 19 Startnr: 239
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 20 Startnr: 240
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Lag 13 - Lørdag 16. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 241
Karoline Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 242
Espen Nerdrum - JA - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 243
Eva Beate Nerdrum - JB - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 244
Marius Nerdrum - A - Høland JSK
Skive: 5 Startnr: 245
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 6 Startnr: 246
Jan Markus Rambøl - B - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 247
Malene Solhaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 8 Startnr: 248
Kjetil Risbråthe - B - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 249
Mette Johansson - B - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 250
Anne Beathe Vollaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 11 Startnr: 251
Bjørn Einar Lier - JC - Trøgstad JFF
Skive: 12 Startnr: 252
Skive: 13 Startnr: 253
Skive: 14 Startnr: 254
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 15 Startnr: 255
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 16 Startnr: 256
Skive: 17 Startnr: 257
Skive: 18 Startnr: 258
Skive: 19 Startnr: 259
Jens Torp - JA - Åmot Jff
Skive: 20 Startnr: 260
Bjarte Olav Grimen - JA - Åsane JFF
Lag 14 - Lørdag 16. Mars 12:20
Skive: 1 Startnr: 261
Paul Flatlien - B - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 262
Tom Rune Tomter - A - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 263
Gjermund Sæthre - B - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 264
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 265
Ørjan Løkken - B - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 266
rune nybakke - JA - Nordre Land JSK
Skive: 7 Startnr: 267
Nils Ingar Bakken - JB - Nordre Land JSK
Skive: 8 Startnr: 268
Harry Furuseth - E1 - Nordre Land JSK
Skive: 9 Startnr: 269
Andrea Demetriades-Frigård - D2 - Enebakk Jff
Skive: 10 Startnr: 270
Jon-Anders Frigård - JB - Enebakk Jff
Skive: 11 Startnr: 271
Kevin Andrè Halvorsen Haugen - B - Hemsedal JF
Skive: 12 Startnr: 272
John Kåre Haugen - E1 - Hemsedal JF
Skive: 13 Startnr: 273
Jonas Tellefsen Rodegård - JB - Flå JFF Lerdueklubben
Skive: 14 Startnr: 274
Skive: 15 Startnr: 275
Skive: 16 Startnr: 276
Skive: 17 Startnr: 277
Skive: 18 Startnr: 278
Ida Kristoffersen - JC - NA
Skive: 19 Startnr: 279
Andreas Tryti - JC - NA
Skive: 20 Startnr: 280
Robin Larsen - JC - NA
Lag 15 - Lørdag 16. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 281
Terje Terjesen - A - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 282
Marcus Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 283
Jan Inge Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 284
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 285
Skive: 6 Startnr: 286
Skive: 7 Startnr: 287
Skive: 8 Startnr: 288
Skive: 9 Startnr: 289
Skive: 10 Startnr: 290
Skive: 11 Startnr: 291
Skive: 12 Startnr: 292
Skive: 13 Startnr: 293
Per Frode Halsnes - A - Haugesund OJFF
Skive: 14 Startnr: 294
Skive: 15 Startnr: 295
Skive: 16 Startnr: 296
Rune Aasheim - A - Karmøy Jf & Naturv. F
Skive: 17 Startnr: 297
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 18 Startnr: 298
Skive: 19 Startnr: 299
Skive: 20 Startnr: 300
John Amundgaard - E1 - Åslia JSK
Lag 16 - Lørdag 16. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 301
Thomas Bråthen - JA - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 302
Knut Syvertsen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 303
Trine Bøe Syvertsen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 304
Janne Bøhlerengen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 5 Startnr: 305
Atle Petersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 6 Startnr: 306
Vidar Fossum - B - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 7 Startnr: 307
Bjørnar Galby - B - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 8 Startnr: 308
Tom Zahl Pedersen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 9 Startnr: 309
Sigrid Lykkjen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 10 Startnr: 310
Heidi Svalastog - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 11 Startnr: 311
Anita Skjæveland Fatnes - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 12 Startnr: 312
Jan Gulbrandsen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 13 Startnr: 313
Skive: 14 Startnr: 314
John-Erik Jacobsen - JC - Hemnes Jff
Skive: 15 Startnr: 315
Andreas Skaarer - JB - Blaker Jff
Skive: 16 Startnr: 316
Arne Skaarer - JB - Blaker Jff
Skive: 17 Startnr: 317
Even Skaarer - JA - Trøgstad JFF
Skive: 18 Startnr: 318
Mattias Berglund - B - Beitstad JSK
Skive: 19 Startnr: 319
Lise Faldbakken - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 20 Startnr: 320
Vegard Jørgensen - A - Rælingen Jff
Lag 17 - Lørdag 16. Mars 13:20
Skive: 1 Startnr: 321
Pål Christian Hornås - JC - Bjørkelangen Jff
Skive: 2 Startnr: 322
Skive: 3 Startnr: 323
Skive: 4 Startnr: 324
Skive: 5 Startnr: 325
Skive: 6 Startnr: 326
Skive: 7 Startnr: 327
Skive: 8 Startnr: 328
Skive: 9 Startnr: 329
Skive: 10 Startnr: 330
Lars Eric Lindqvist - E2 - Oslo JFF
Skive: 11 Startnr: 331
Kristian Nytrøen - D2 - Øvre Rendal Jsk
Skive: 12 Startnr: 332
Kjell Sveinar Nytrøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 13 Startnr: 333
Skive: 14 Startnr: 334
Skive: 15 Startnr: 335
Anniken Moseng Ryen - B - Dalsbygda JSK
Skive: 16 Startnr: 336
Martin Hugubakken Nesseth - B - Tynset Jff
Skive: 17 Startnr: 337
Stig Nesseth - B - Tynset Jff
Skive: 18 Startnr: 338
Oddbjørn Dalløkken - E2 - Tynset Jff
Skive: 19 Startnr: 339
Hege Heier - F - Våler Jff
Skive: 20 Startnr: 340
Simen Holtmoen - JB - Våler Jff
Lag 18 - Lørdag 16. Mars 13:40
Skive: 1 Startnr: 341
Rune Svendsen - JB - Solemskogen Jff
Skive: 2 Startnr: 342
Christer Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 343
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 4 Startnr: 344
Stefan Hemstad - D1 - Østby JFF
Skive: 5 Startnr: 345
Skive: 6 Startnr: 346
Skive: 7 Startnr: 347
Skive: 8 Startnr: 348
Skive: 9 Startnr: 349
Skive: 10 Startnr: 350
Skive: 11 Startnr: 351
Skive: 12 Startnr: 352
Borgar Råberg - E2 - Grue-Finnskog Jff
Skive: 13 Startnr: 353
Skive: 14 Startnr: 354
Skive: 15 Startnr: 355
Skive: 16 Startnr: 356
Skive: 17 Startnr: 357
Skive: 18 Startnr: 358
Skive: 19 Startnr: 359
Skive: 20 Startnr: 360
Geir-Ove Hippe - JB - Gjøvik JFF
Lag 19 - Lørdag 16. Mars 14:00
Skive: 1 Startnr: 361
Per Aasen - JB - Fron JFF
Skive: 2 Startnr: 362
Jørn Bilben - A - Sel Jff
Skive: 3 Startnr: 363
Lajos Csaky - E2 - Onsøy Jff
Skive: 4 Startnr: 364
Skive: 5 Startnr: 365
Skive: 6 Startnr: 366
Skive: 7 Startnr: 367
Skive: 8 Startnr: 368
Skive: 9 Startnr: 369
Anton Bratvoldengen - D1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 10 Startnr: 370
Ola Strand Nystuen - D1 - Løiten JFF
Skive: 11 Startnr: 371
Bjørn Tomter - E1 - Gjøvik JFF
Skive: 12 Startnr: 372
Mona Fosslien - F - Gjøvik JFF
Skive: 13 Startnr: 373
Lene Tomter - F - Gjøvik JFF
Skive: 14 Startnr: 374
Skive: 15 Startnr: 375
Skive: 16 Startnr: 376
Skive: 17 Startnr: 377
Skive: 18 Startnr: 378
Fredrik Horvli - JC - Vang Jff
Skive: 19 Startnr: 379
Jon Tjøstel Ree-Lindstad - JB - Vang Jff
Skive: 20 Startnr: 380
Asgeir Horvli - JB - Vang Jff