Jaktfelt Drangedal JFF Storfjellkarusellen /FM Telemark


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 3 - Søndag 17. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 29
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JB - Nissedal JFL
Skive: 2 Startnr: 30
Morten Åsheim - JB - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 31
Amund Askland - JA - Nissedal JFL
Skive: 4 Startnr: 32
Hans Inge Hagen - JB - Nissedal JFL
Skive: 5 Startnr: 33
Bjørn Kristian Aarak - JC - Nissedal JFL
Skive: 6 Startnr: 34
Bjørn Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 7 Startnr: 35
Lennart Lauve - JB - Vegårshei JFF
Skive: 8 Startnr: 36
Bjørn Thomas Ersdal Olsen - JC - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 37
Martin Bråtveit Helgesen - JC - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 38
Kai Egil Berntsen - A - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 39
hugo bjørnbakk - JA - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 40
Åge Roar Christoffersen - E1 - Gjerstad Jff
Lag 4 - Søndag 17. Mars 09:20
Skive: 6 Startnr: 48
Oskar Dahl - JB - Bamble Jfl
Skive: 7 Startnr: 49
Håkon Bjurholt - JC - Bamble Jfl
Skive: 8 Startnr: 50
Jon Thorbjørn Wingereid - JC - Bamble Jfl
Skive: 9 Startnr: 51
Jan Asbjørn Saga - JC - Nome JFF
Skive: 10 Startnr: 52
Rolf Teigen - JC - Nome JFF
Skive: 11 Startnr: 53
Bjørn Atle Nilsen - JC - Nome JFF
Skive: 12 Startnr: 54
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Lag 5 - Søndag 17. Mars 09:40
Skive: 1 Startnr: 57
Anja Dukane - F - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 58
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 59
Lene Veronika G. Tunsberg - B - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 60
Helge Normann Jørgensen - JC - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 61
Nils Oskar Næss - JC - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 62
Helge Omsland - JB - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 63
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 64
Morten Abrahamsen - JC - Brunlanes JFF
Skive: 9 Startnr: 65
Thorleif Eikenes - E1 - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 66
Jørgen Abrahamsen - JC - Siljan JFF
Skive: 11 Startnr: 67
Tom Erik Steinnes - B - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 68
Sindre Øya - JB - Gjerstad Jff
Lag 6 - Søndag 17. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 71
Knut Einar Ekmann - JC - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 72
Jon Eliassen - JC - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 73
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 74
Ottar Venemyr - JB - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 75
Henning Andersen - D2 - Åmli JFF
Skive: 6 Startnr: 76
Emil Hurv - D2 - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 77
Nils Homstøl - JA - Åmli JFF
Skive: 8 Startnr: 78
Sam-Atle Samuelsen - JA - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 79
Lars Andreas Ravnåsen - A - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 80
Fredrik Orerød - A - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 81
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 82
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Lag 7 - Søndag 17. Mars 10:20
Skive: 6 Startnr: 90
Tom Einar Rosland - JB - Tørdal JFF
Skive: 7 Startnr: 91
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Skive: 8 Startnr: 92
Helge Rosland - E2 - Tørdal JFF
Skive: 9 Startnr: 93
Teodor Rosland - D1 - Tørdal JFF
Skive: 10 Startnr: 94
Henning Haugen - A - Hedrum Jfl
Skive: 11 Startnr: 95
Jarle Skaug - JC - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 96
Øystein Eriksen - JB - Hedrum Jfl
Lag 8 - Søndag 17. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 99
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 100
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 101
Harald Haugom - A - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 102
Silje Flåstøyl - F - Åmli JFF
Skive: 5 Startnr: 103
Jan-Harald Helledal - B - Åmli JFF
Skive: 6 Startnr: 104
Per Øyvind Tveit - JC - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 105
Alfred Engenes - JC - Åmli JFF
Skive: 8 Startnr: 106
Marte Brekke Sandhaug - F - Åmli JFF
Skive: 9 Startnr: 107
Jan Lauvrak - JB - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 108
Malin Lauvrak - D2 - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 109
Kjell Tore Skarmyr - JA - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 110
Sandra Gjermones Skarmyr - D1 - Åmli JFF
Lag 9 - Søndag 17. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 113
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 114
Asle L. Tangen - B - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 115
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 4 Startnr: 116
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Skive: 5 Startnr: 117
Tina Willshire Clausen - F - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 118
Torfinn Øya - JB - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 119
Kjetil Mortensen - JC - Vegårshei JFF
Skive: 8 Startnr: 120
Jarle Kroken - JB - Vegårshei JFF
Skive: 9 Startnr: 121
Trond Rugnes - JA - Vegårshei JFF
Skive: 10 Startnr: 122
Ole Stian Midtgarden - JA - Tokke JFF
Skive: 11 Startnr: 123
Marius Sørensen - JA - Tvedestrand JFF
Skive: 12 Startnr: 124
Anette Dahl - F - Sauherad SL JSK
Lag 10 - Søndag 17. Mars 11:20
Skive: 6 Startnr: 132
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 7 Startnr: 133
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 8 Startnr: 134
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 9 Startnr: 135
Jan Inge Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 10 Startnr: 136
Marcus Langmyr - A - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 137
Terje Terjesen - A - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 138
jan gunnar underdahl - D2 - Notodden Jff
Lag 11 - Søndag 17. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 141
jon martin christensen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 142
Espen Dalen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 143
Lars Kristian Saga - B - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 144
Terjer Saga - JB - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 145
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 146
Andreas Valebjørg - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 147
Kristian Sandaas - JA - Levangsheia Jff
Skive: 8 Startnr: 148
Anders Bjornes - JB - Levangsheia Jff
Skive: 9 Startnr: 149
Karoline Bjornes - D2 - Levangsheia Jff
Skive: 10 Startnr: 150
Hans Aage Bjornes - JC - Levangsheia Jff
Skive: 11 Startnr: 151
Bjørn-Øyvind Tufte - JC - Eidanger JFL
Skive: 12 Startnr: 152
Kenneth Espeland Jacobsen - JC - Eidanger JFL
Lag 12 - Søndag 17. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 155
Andreas Ulgenes - JC - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 156
Eskil Homdrom Emanuelsen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 157
Geir Emanuelsen - A - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 158
Martin Flaten - JB - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 159
Oddvar Flaten - JC - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 160
Pål Andre` Heiland - JA - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 161
Tine Raisbæk - F - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 162
Svein Terjesen - B - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 163
Kari Lunden Fjellheim - JB - Sannidal JFF
Skive: 10 Startnr: 164
Tor Fjellheim - JA - Sannidal JFF
Skive: 11 Startnr: 165
Knut Melby - E1 - Sannidal JFF
Skive: 12 Startnr: 166
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Lag 13 - Søndag 17. Mars 12:20
Skive: 5 Startnr: 173
Tom Erik Holland - JA - Skien Jff
Skive: 6 Startnr: 174
Rune Ytre-Hauge - JC - Skien Jff
Skive: 7 Startnr: 175
Jan Åge Kverndalen - JC - Skien Jff
Skive: 8 Startnr: 176
Eirik Dale - A - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 177
Inger-Lise Kristoffersen - F - Grimstad Jff
Skive: 10 Startnr: 178
Jon Yngvar Jensen - A - Grimstad Jff
Skive: 11 Startnr: 179
Sigrid Jensen - D1 - Grimstad Jff
Skive: 12 Startnr: 180
Trond Himle - JC - Grimstad Jff
Lag 14 - Søndag 17. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 183
Turid E. Sørensen - F - Tvedestrand JFF
Skive: 2 Startnr: 184
Arnt Ivar Sørensen - JB - Tvedestrand JFF
Skive: 3 Startnr: 185
Geir Frydenberg - JC - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 186
Skive: 5 Startnr: 187
Skive: 6 Startnr: 188
Skive: 7 Startnr: 189
Skive: 8 Startnr: 190
Skive: 9 Startnr: 191
Skive: 10 Startnr: 192
Skive: 11 Startnr: 193
Skive: 12 Startnr: 194
Morten Seland - B - Gjerstad Jff
Lag 15 - Søndag 17. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 197
Hildegunn Haslum - F - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 198
Trond Mortensen - B - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 199
Trond Runar Holberg - JC - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 4 Startnr: 200
Jan Åge Brekke - JA - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 201
Malene Brovig - F - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 6 Startnr: 202
Are Venemyr - A - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 203
Kristian Dolven Utklev - E1 - Brunlanes JFF
Skive: 8 Startnr: 204
Skive: 9 Startnr: 205
Skive: 10 Startnr: 206
Skive: 11 Startnr: 207
Skive: 12 Startnr: 208