Jaktfelt Tynset med finale


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 13 - Lørdag 23. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 97
Anders Nesseth - JC - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Odd Martin K Habberstad - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 99
Stian Hole - B - Ytre Rendal Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Lars Storbæk - JC - Ytre Rendal Jff
Skive: 5 Startnr: 101
Magnus Berget - JC - Ytre Rendal Jff
Skive: 6 Startnr: 102
Runar Rønning - JC - Ytre Rendal Jff
Skive: 7 Startnr: 103
Nils T. Mælen - A - Tynset Jff
Skive: 8 Startnr: 104
Kjell Erik Bangen - A - Tynset Jff
Lag 14 - Lørdag 23. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 105
Liv Unni Rønning Storli - F - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 106
Espen Hodal Sønmør - JB - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 107
Per Moen Sønmør - E1 - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 108
Øyvind H. Sønmør - JC - Tynset Jff
Skive: 5 Startnr: 109
Hans Tore Malum - JC - NA
Skive: 6 Startnr: 110
Arne Malum - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 111
Kim Roger Malum - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 112
Jarle Soot - A - Hemnes Jff
Lag 15 - Lørdag 23. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 113
Per Arild Ås - JB - Alvdal Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Inge Olav Murud - JC - Alvdal Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Mari Stormoen - D2 - Alvdal Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Per Jørgen Murud - JB - Alvdal Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Vegard Ovrum - JC - Tynset Jff
Skive: 6 Startnr: 118
Skive: 7 Startnr: 119
Skive: 8 Startnr: 120
Lag 16 - Lørdag 23. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 121
Yngvar Undseth - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 2 Startnr: 122
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Erik Johansen - E2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 124
Anniken Moseng Ryen - B - Dalsbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 125
Skive: 6 Startnr: 126
Andreas Tuveng - D2 - NA
Skive: 7 Startnr: 127
Leif Helge Riise - B - Tynset Jff
Skive: 8 Startnr: 128
Vidar Kjernåsen - A - Østby JFF
Lag 17 - Lørdag 23. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 129
Morten Bangen - JC - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Per Morten Bangen - B - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 131
Geir Lasse Aune - B - Trondheim Jff
Skive: 4 Startnr: 132
Paal Johansen - A - Trondheim Jff
Skive: 5 Startnr: 133
Endre Kosberg - JA - Rennebu JFF
Skive: 6 Startnr: 134
Trond-Brage Kosberg - B - Rennebu JFF
Skive: 7 Startnr: 135
Skive: 8 Startnr: 136
Lag 18 - Lørdag 23. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 137
Einar Kvaal Sjøvold - B - Brekken JSK
Skive: 2 Startnr: 138
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 3 Startnr: 139
Lars Petter Almås - JB - Røros Jff
Skive: 4 Startnr: 140
Peder Bjarne Grønås - E2 - Ålen JFF
Skive: 5 Startnr: 141
Skive: 6 Startnr: 142
Oddnar Dragmyrhaug - JC - Ålen JFF
Skive: 7 Startnr: 143
Arne Stenmo - B - Ålen JFF
Skive: 8 Startnr: 144
Even Stenmo - JC - Ålen JFF
Lag 19 - Lørdag 23. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 145
Embret Eggen - E2 - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 146
Njål Mælen - E2 - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 147
Omar Trøen - A - Øvre Rendal Jsk
Skive: 4 Startnr: 148
Marius Torgersen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 5 Startnr: 149
Roger Sjøli Bjørke - JC - Øvre Rendal Jsk
Skive: 6 Startnr: 150
Anders Nilsen - B - Tynset Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Sigurd Stølan - E1 - Tynset Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Torbjørn Dalløkken - JC - Tynset Jff
Lag 20 - Lørdag 23. Mars 12:20
Skive: 1 Startnr: 153
Marit Petersen - F - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 154
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 155
Carl Ole Krokum - B - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 156
Morten Bjørnseth - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 5 Startnr: 157
may britt haugen - F - Øvre Rendal Jsk
Skive: 6 Startnr: 158
Sverre Frøshaug - A - Nordre Elverum JFG
Skive: 7 Startnr: 159
Børge Storvold - B - Nidaros JSK
Skive: 8 Startnr: 160
Anders Asklund - B - Soknedal JFF
Lag 21 - Lørdag 23. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 161
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 162
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 163
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 164
Stein Botnan - JA - Ålen JFF
Skive: 5 Startnr: 165
Annar Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 6 Startnr: 166
Henning Dragmyrhaug - JB - Ålen JFF
Skive: 7 Startnr: 167
Simen Dragmyrhaug - B - Ålen JFF
Skive: 8 Startnr: 168
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Lag 22 - Lørdag 23. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 169
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 2 Startnr: 170
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 171
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 172
Joakim Siljubergåsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 173
Ola Petter Bakken - JC - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 174
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 175
Vegard Jørgensen - A - Rælingen Jff
Skive: 8 Startnr: 176
Lise Faldbakken - B - Romedal og Vallset Jff