Påskestevnet jaktfelt – Skiptvet JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 14 - Torsdag 18. April 09:15
Skive: 6 Startnr: 136
Terje Strømme - E2 - Moss og Våler JFL
Skive: 7 Startnr: 137
Magne Andre Lilleng - JC - Råde JFF
Skive: 8 Startnr: 138
Carl Anders Hagen - JC - Eidsberg Jff
Skive: 9 Startnr: 139
Audun Bredeg - JC - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 140
Bjørn Olav Raasok - JB - Trøgstad JFF
Lag 15 - Torsdag 18. April 09:30
Skive: 6 Startnr: 146
Kari-Anne Gutuen Aaser - F - Skiptvet JFF
Skive: 7 Startnr: 147
Kent Arntzen - B - Skiptvet JFF
Skive: 8 Startnr: 148
Bjarne Gutuen - E2 - Skiptvet JFF
Skive: 9 Startnr: 149
Martin Tronrud - JC - Skiptvet JFF
Skive: 10 Startnr: 150
Geir Hensel - A - Trøgstad JFF
Lag 16 - Torsdag 18. April 09:45
Skive: 6 Startnr: 156
Espen Nerdrum - JA - Høland JSK
Skive: 7 Startnr: 157
Marius Nerdrum - A - Høland JSK
Skive: 8 Startnr: 158
Eva Beate Nerdrum - JB - Høland JSK
Skive: 9 Startnr: 159
Roger Ekre - JB - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 160
Morten Solbrekke - A - Rakkestad og Degernes Jff
Lag 17 - Torsdag 18. April 10:00
Skive: 1 Startnr: 161
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 162
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 163
Jan Egil Kasbo - JC - Skiptvet JFF
Skive: 4 Startnr: 164
Lars Erik Michaelsen - JC - Skiptvet JFF
Skive: 5 Startnr: 165
Hans Gunder Harestad - JC - Svinndal Jff
Skive: 6 Startnr: 166
Arild Veidahl - JA - Svinndal Jff
Skive: 7 Startnr: 167
Bjarne Sigurd Ramsjø - JA - Svinndal Jff
Skive: 8 Startnr: 168
Roar Martin Andresen - JC - Svinndal Jff
Skive: 9 Startnr: 169
Lajos Csaky - E2 - Onsøy Jff
Skive: 10 Startnr: 170
Hans Øyvind Kvilesjø - JB - Sarpsborg og Omegn JFF
Lag 18 - Torsdag 18. April 10:15
Skive: 1 Startnr: 171
Jørgen Grindal Engeset - JC - Ski Jff
Skive: 2 Startnr: 172
Kirsti Grindal Engeset - F - Ski Jff
Skive: 3 Startnr: 173
Vidar Engeset - E1 - Ski Jff
Skive: 4 Startnr: 174
Frode Grindal Engeset - JC - Ski Jff
Skive: 5 Startnr: 175
Morten Andre Omberg - E1 - AJFF Sarpsborg og Omegn
Skive: 6 Startnr: 176
Stein B Larsen - E1 - AJFF Sarpsborg og Omegn
Skive: 7 Startnr: 177
Johan Fredrik Svendsen - JB - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 178
Amund Brede Svendsen - JA - Oslo JFF
Skive: 9 Startnr: 179
Kristian Ovesen - JB - Oslo JFF
Skive: 10 Startnr: 180
Vibeke Svendsen - JB - Oslo JFF
Lag 19 - Torsdag 18. April 10:30
Skive: 1 Startnr: 181
Martin Martinsen - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 2 Startnr: 182
Johan Lund - E2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 3 Startnr: 183
Henning Holtet - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 4 Startnr: 184
Synnøve Gillingsrud - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 5 Startnr: 185
Jan-Ove Ruud - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 6 Startnr: 186
Tom Olav Hauer - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 7 Startnr: 187
Anders Skaug - JC - Båstad Grunneier Jff
Skive: 8 Startnr: 188
Kjell Gunnar Lund - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 9 Startnr: 189
Johny Jogerud - B - Høland JSK
Skive: 10 Startnr: 190
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Lag 20 - Torsdag 18. April 10:45
Skive: 1 Startnr: 191
Mette Johansson - B - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 192
Kjetil Risbråthe - B - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 193
Anne Beathe Vollaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 194
Bjørn Einar Lier - B - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 195
Malene Solhaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 196
Jan Markus Rambøl - B - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 197
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 8 Startnr: 198
Eigil Lorentzen - JA - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 199
Even Skaarer - JA - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 200
Jon Tore Gravdal - E2 - Trøgstad JFF
Lag 21 - Torsdag 18. April 11:00
Skive: 6 Startnr: 206
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 7 Startnr: 207
Arnt Sand - A - Rælingen Jff
Skive: 8 Startnr: 208
Bjørnar Galby - B - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 9 Startnr: 209
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 10 Startnr: 210
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Lag 22 - Torsdag 18. April 11:15
Skive: 1 Startnr: 211
Karl Tore Sørby - JB - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 212
Janne Ødegård - F - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 213
Marita Larsen Klund - F - Eidsberg Jff
Skive: 4 Startnr: 214
Fredrik Hammersborg - JC - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 215
Tor Solberg - JC - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 216
Pål Sindre Svae - JC - Sfk Acerina
Skive: 7 Startnr: 217
Aleksander Buer - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 218
Lars Nøkelby - JC - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 219
Tore Rambøl - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 220
Hans Petter Nyengen - JC - Trøgstad JFF
Lag 23 - Torsdag 18. April 11:30
Skive: 1 Startnr: 221
Frank Bjørnå - JA - Vestre Toten Jff
Skive: 2 Startnr: 222
Geir Johansen - B - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 223
Kim Alan Bekkelien - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 224
Mattis Minge - JB - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 225
Henrik Arnegård - JC - Eidsberg Jff
Skive: 6 Startnr: 226
Eirik Sørby - JC - Eidsberg Jff
Skive: 7 Startnr: 227
Syver Minge - JC - Trøgstad JFF
Skive: 8 Startnr: 228
Lars Henrik Hveding - JC - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 229
Troy Sjøenden Flydal - D1 - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 230
Hans Olav Røtterud - A - Nannestad Jff
Lag 24 - Torsdag 18. April 11:45
Skive: 1 Startnr: 231
Jørgen Fjære - A - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 232
Terjer Saga - JB - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 233
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 234
Jan gunnar Underdahl - E2 - Notodden Jff
Skive: 5 Startnr: 235
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 236
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 237
Sivert Wisth - A - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 238
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 9 Startnr: 239
Hans Christian Forsetlund - JB - Skiptvet JFF
Skive: 10 Startnr: 240
Rickard Olsen - JC - Skiptvet JFF
Lag 25 - Torsdag 18. April 12:00
Skive: 1 Startnr: 241
Andreas Jakob Johnsen - JA - Askim og Omegn JFF
Skive: 2 Startnr: 242
Steinar Isebakke - JA - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 3 Startnr: 243
Pål Fundingsrud - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 244
Roger Hansen - JB - NA
Skive: 5 Startnr: 245
Tommy Sollie - JC - NA
Skive: 6 Startnr: 246
Thomas Sollie - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 247
Alexander Sollie - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 248
Tor-Erik Hansen - JB - Spydeberg JFF
Skive: 9 Startnr: 249
Arild Erik Bakken - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 10 Startnr: 250
Jan Bakken - B - Brandbu og Tingelstad Jff
Lag 26 - Torsdag 18. April 12:15
Skive: 1 Startnr: 251
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 252
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 3 Startnr: 253
Thor Owe Andreassen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 4 Startnr: 254
Bjørn Karlsen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 5 Startnr: 255
Finn Sæther - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 256
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 7 Startnr: 257
Bjørn Ekre - B - Trøgstad JFF
Skive: 8 Startnr: 258
Leif Haarseth - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 9 Startnr: 259
Martin Hagen Haarseth - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 10 Startnr: 260
Markus Sørby - JC - Eidsberg Jff
Lag 27 - Torsdag 18. April 12:30
Skive: 1 Startnr: 261
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 262
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 263
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 4 Startnr: 264
Lars Eric Lindqvist - E2 - Oslo JFF
Skive: 5 Startnr: 265
Sverre Frøshaug - A - Nordre Elverum JFG
Skive: 6 Startnr: 266
tim fiskerud - JB - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 267
Ole martin Revhaug - JC - Råde JFF
Skive: 8 Startnr: 268
Michael Valle Johannessen - JC - Råde JFF
Skive: 9 Startnr: 269
Christoffer Westeng - JB - Råde JFF
Skive: 10 Startnr: 270
Terje Westeng - JB - Råde JFF
Lag 28 - Torsdag 18. April 12:45
Skive: 1 Startnr: 271
Terje Terjesen - A - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 272
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 273
Eivind Lavrantsen - B - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 274
Anja Teig - JA - Enebakk Jff
Skive: 5 Startnr: 275
Atle Petersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 6 Startnr: 276
Martin Hovde - JC - Varteig JFF
Skive: 7 Startnr: 277
Johanne Heitmann Solheim - F - Varteig JFF
Skive: 8 Startnr: 278
Morten Nicolai Hovde - JB - Varteig JFF
Skive: 9 Startnr: 279
Daniel Østbye - JC - Høland JFF
Skive: 10 Startnr: 280
Vegard Jørgensen - A - Rælingen Jff
Lag 29 - Torsdag 18. April 13:00
Skive: 1 Startnr: 281
arnkjell johansen - E2 - Ås JFF
Skive: 2 Startnr: 282
Audun Solberg - JC - Skiptvet JFF
Skive: 3 Startnr: 283
Jacqueline Støvland Høisæther - F - Råde JFF
Skive: 4 Startnr: 284
nikolai brodin - JA - Solemskogen Jff
Skive: 5 Startnr: 285
Åse Hasvold - F - Nesodden Jff
Skive: 6 Startnr: 286
Odd Arne Solberg - E2 - Nesodden Jff
Skive: 7 Startnr: 287
Kent Halvorsen - A - Høland JSK
Skive: 8 Startnr: 288
Lene Merete Lohaugen - F - Råde JFF
Skive: 9 Startnr: 289
Øyvind Solbrekke - JB - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 290
Lag 30 - Torsdag 18. April 13:15
Skive: 1 Startnr: 291
John Kåre Haugen - E1 - Hemsedal JF
Skive: 2 Startnr: 292
Jonas Tellefsen Rodegård - JB - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 293
Sture Smidt - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 294
Skive: 5 Startnr: 295
Stian Storengen - JC - NA
Skive: 6 Startnr: 296
Terje Bodal - JC - Skjeberg og Omegn Jff
Skive: 7 Startnr: 297
Stig Bratland - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 298
Karl Einar Gustavsen - JC - NA
Skive: 9 Startnr: 299
Sigmund Smidt - JC - NA
Skive: 10 Startnr: 300
Steinar Setten Storengen - D2 - NA
Lag 31 - Torsdag 18. April 13:30
Skive: 1 Startnr: 301
Jon Erik Olsen - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 302
Gard Frostrud - JC - NA
Skive: 3 Startnr: 303
Svein Erik Olsen - JC - Halden og Omegns Jff
Skive: 4 Startnr: 304
Jon Jensen - JC - Halden og Omegns Jff
Skive: 5 Startnr: 305
Skive: 6 Startnr: 306
Skive: 7 Startnr: 307
Skive: 8 Startnr: 308
Skive: 9 Startnr: 309
Vidar Nilsen - JB - Buskeruds Jff
Skive: 10 Startnr: 310
Vibeke Strømme - F - Buskeruds Jff
Lag 32 - Torsdag 18. April 13:45
Skive: 1 Startnr: 311
Nicoline Hvidsten - F - Borge Jff
Skive: 2 Startnr: 312
Hans J. Torkildsrud Hvidsten - JC - Borge Jff
Skive: 3 Startnr: 313
Hans Magnus Hvidsten - D2 - Borge Jff
Skive: 4 Startnr: 314
Jane Christin Aastorp-Raaden - F - Borge Jff
Skive: 5 Startnr: 315
Helge Raaden - JC - Borge Jff
Skive: 6 Startnr: 316
Bjørn Erik Pettersen - JC - Borge Jff
Skive: 7 Startnr: 317
Shane Louange - JC - Borge Jff
Skive: 8 Startnr: 318
Petter Svanevik - JB - Borge Jff
Skive: 9 Startnr: 319
Skive: 10 Startnr: 320
Arnkjell Johansen - E2 - Ås JFF
Lag 33 - Torsdag 18. April 14:00
Skive: 1 Startnr: 321
Wemunn Aabø - A - Blaker Jff
Skive: 2 Startnr: 322
Ellen Aabø - F - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 323
Håkon Holsen - D1 - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 324
Skive: 5 Startnr: 325
Skive: 6 Startnr: 326
Skive: 7 Startnr: 327
Skive: 8 Startnr: 328
Skive: 9 Startnr: 329
Skive: 10 Startnr: 330
Lag 34 - Torsdag 18. April 14:15
Skive: 1 Startnr: 331
Skive: 2 Startnr: 332
Skive: 3 Startnr: 333
Skive: 4 Startnr: 334
Skive: 5 Startnr: 335
Skive: 6 Startnr: 336
Skive: 7 Startnr: 337
Skive: 8 Startnr: 338
Skive: 9 Startnr: 339
Skive: 10 Startnr: 340
Lag 35 - Torsdag 18. April 14:30
Skive: 1 Startnr: 341
Skive: 2 Startnr: 342
Skive: 3 Startnr: 343
Skive: 4 Startnr: 344
Skive: 5 Startnr: 345
Skive: 6 Startnr: 346
Skive: 7 Startnr: 347
Skive: 8 Startnr: 348
Skive: 9 Startnr: 349
Skive: 10 Startnr: 350
Lag 36 - Torsdag 18. April 14:45
Skive: 1 Startnr: 351
Skive: 2 Startnr: 352
Skive: 3 Startnr: 353
Skive: 4 Startnr: 354
Skive: 5 Startnr: 355
Skive: 6 Startnr: 356
Skive: 7 Startnr: 357
Skive: 8 Startnr: 358
Skive: 9 Startnr: 359
Skive: 10 Startnr: 360
Lag 37 - Torsdag 18. April 15:00
Skive: 1 Startnr: 361
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 362
Skive: 3 Startnr: 363
Skive: 4 Startnr: 364
Skive: 5 Startnr: 365
Skive: 6 Startnr: 366
Skive: 7 Startnr: 367
Skive: 8 Startnr: 368
Thomas Bråthen - JA - Høland JSK
Skive: 9 Startnr: 369
Peder Østlid Bråthen - D1 - Høland JSK
Skive: 10 Startnr: 370
Mathilde Østlid Bråthen - D2 - Høland JSK