Galterud JSK Jaktfelt


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 9 - Mandag 22. April 09:00
Skive: 1 Startnr: 97
Aina Solvang Sandbæk - JB - Nes og Helgøya Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Ingar Mikael Solvang - B - Nes og Helgøya Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Håkon Røer - JB - Maarud Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Hanne Røer - D2 - Maarud Jff
Skive: 5 Startnr: 101
Skive: 6 Startnr: 102
Skive: 7 Startnr: 103
Skive: 8 Startnr: 104
Skive: 9 Startnr: 105
Skive: 10 Startnr: 106
Skive: 11 Startnr: 107
Skive: 12 Startnr: 108
Lag 10 - Mandag 22. April 09:15
Skive: 1 Startnr: 109
Nickolai Spjeld - D2 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 2 Startnr: 110
Lars Olai Dønnum Spjeld - JA - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 3 Startnr: 111
Skive: 4 Startnr: 112
Skive: 5 Startnr: 113
Skive: 6 Startnr: 114
Skive: 7 Startnr: 115
Skive: 8 Startnr: 116
Skive: 9 Startnr: 117
Skive: 10 Startnr: 118
Skive: 11 Startnr: 119
Skive: 12 Startnr: 120
Lag 11 - Mandag 22. April 09:30
Skive: 1 Startnr: 121
Jan Tore Johnsrud - B - Sør-Odal Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Tore Sander - JA - Sør-Odal Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Tommy Linnes - JC - Sør-Odal Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Torstein Bale - JC - Sør-Odal Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Leif Erik Engelstad - E2 - Nannestad Jff
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Skive: 8 Startnr: 128
Skive: 9 Startnr: 129
Skive: 10 Startnr: 130
Skive: 11 Startnr: 131
Ruben Johansen - JC - Heradsbygd Jff
Skive: 12 Startnr: 132
Stian Solberg - JA - Heradsbygd Jff
Lag 12 - Mandag 22. April 09:45
Skive: 1 Startnr: 133
Ole Mattis Lien - JB - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 134
Anne Marthe Gjestvang - F - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 135
Liv Nordhaug - F - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 136
Jon Nordhaug - JB - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 137
Øyvind Østlie - B - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 138
John Arne Arvesen - JB - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 139
Jan Ove Haugseth - JB - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 140
Andreas Mostue - B - Stange JFF
Skive: 9 Startnr: 141
Jørn Harald Sørli - A - Stange JFF
Skive: 10 Startnr: 142
Knut Olav Nygård - JB - Stange JFF
Skive: 11 Startnr: 143
Aleksander L. Severinsen - JC - Stange JFF
Skive: 12 Startnr: 144
Thea Mostue - F - Stange JFF
Lag 13 - Mandag 22. April 10:00
Skive: 1 Startnr: 145
Jens Nordby Sjøvik - D1 - NA
Skive: 2 Startnr: 146
Andreas Nordby Sjøvik - D2 - NA
Skive: 3 Startnr: 147
Mona Nordby Sjøvik - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 148
Atle Ove Hagen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 149
Martin Hagen Haarseth - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 150
Leif Haarseth - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Gunnar Sætersmoen - E1 - Elverum JSK
Skive: 8 Startnr: 152
Henrik Olav Klevar - JC - Oslo JFF
Skive: 9 Startnr: 153
Alexander Løes Nilsson - JC - Oslo JFF
Skive: 10 Startnr: 154
Christian W Egeberg - JA - Austmarka JSK
Skive: 11 Startnr: 155
Einar Evjebråten - JB - Skogen JSK
Skive: 12 Startnr: 156
Marius André Evjebråten - D2 - Skogen JSK
Lag 14 - Mandag 22. April 10:15
Skive: 1 Startnr: 157
Øyvind Juliussen - JC - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 158
Lars Fallbakken - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 159
Kai Roger Øien - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 160
Ingrid Sætersmoen - F - Elverum JSK
Skive: 5 Startnr: 161
Kristoffer Krok - JA - Skogen JSK
Skive: 6 Startnr: 162
Tony Larsen - JC - Skogen JSK
Skive: 7 Startnr: 163
Frode Kristiansen - JC - Kongsvinger Jff
Skive: 8 Startnr: 164
Jo Are Fjeld - JC - Kongsvinger Jff
Skive: 9 Startnr: 165
Øystein Hagen - JB - Kongsvinger Jff
Skive: 10 Startnr: 166
Geir Otto Kristiansen - JA - Kongsvinger Jff
Skive: 11 Startnr: 167
Lars Erik Børli - JB - Kongsvinger Jff
Skive: 12 Startnr: 168
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Lag 15 - Mandag 22. April 10:30
Skive: 1 Startnr: 169
knut hovland - B - Lunner Jff
Skive: 2 Startnr: 170
Mads Mikalsen Hovland - JB - Lunner Jff
Skive: 3 Startnr: 171
Sigurd Trøseid - JB - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 4 Startnr: 172
Rune Flikkerud - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 5 Startnr: 173
Jo Kjetil Ruud - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 174
Kjell Arne Vang - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 175
Øivind Karlsen - JC - Sør-Odal Jff
Skive: 8 Startnr: 176
Olaf Bjørtomt - E1 - NA
Skive: 9 Startnr: 177
Steinar Olsen - E2 - Brandval Jff
Skive: 10 Startnr: 178
Hans Olav Engen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 11 Startnr: 179
May-Britt Wenseth - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 12 Startnr: 180
Bjørn Erik Halvorsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Lag 16 - Mandag 22. April 10:45
Skive: 1 Startnr: 181
Øyvind Engelstad - JB - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 182
Lars Olaf Helgestad - JC - Enebakk Jff
Skive: 3 Startnr: 183
Leif Tønneberg - JB - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 184
Tryggve Tønneberg - JC - NA
Skive: 5 Startnr: 185
Per P Føsker - E2 - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 6 Startnr: 186
Ola Føsker - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 187
Trond Bråten - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 188
Fredrik Haug - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 9 Startnr: 189
Astrid Linnea Haug - D2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 10 Startnr: 190
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 11 Startnr: 191
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 12 Startnr: 192
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Lag 17 - Mandag 22. April 11:00
Skive: 1 Startnr: 193
Erik Johansen - E2 - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 194
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 195
Svein Eie - E2 - Sør-Odal Jff
Skive: 4 Startnr: 196
Svenn Ivar Breiby - JB - Sør-Odal Jff
Skive: 5 Startnr: 197
Thore Strand - E2 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 198
Torbjørn Strand - D1 - Åmot og Omegn Fiskerforening
Skive: 7 Startnr: 199
Hans Martin Myrvold - JB - NA
Skive: 8 Startnr: 200
Kim Lysen - JB - NA
Skive: 9 Startnr: 201
Skive: 10 Startnr: 202
Kristian Ovesen - JB - Oslo JFF
Skive: 11 Startnr: 203
Christian Rees Jakobsen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 12 Startnr: 204
Lenita Eidhol - F - Skogen JSK
Lag 18 - Mandag 22. April 11:15
Skive: 1 Startnr: 205
Marte Haugland - F - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 206
Ivar Langerud - E1 - Konnerud JFF
Skive: 3 Startnr: 207
Skive: 4 Startnr: 208
Ole Andreas Haugland - JB - Enebakk Jff
Skive: 5 Startnr: 209
Rune Øberg Kristiansen - JA - Enebakk Jff
Skive: 6 Startnr: 210
Trond Oskar Øberg Kristiansen - JC - Enebakk Jff
Skive: 7 Startnr: 211
Bjørn Håkon Grimm - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 212
Sissel Anita Verket Grimm - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 9 Startnr: 213
Skive: 10 Startnr: 214
Skive: 11 Startnr: 215
Stian Rudberg - JB - Eidskog Jff
Skive: 12 Startnr: 216
Martin Holter - JB - Eidskog Jff
Lag 19 - Mandag 22. April 11:30
Skive: 1 Startnr: 217
Bjarne Sigurd Ramsjø - JA - Svinndal Jff
Skive: 2 Startnr: 218
Arild Veidahl - JA - Svinndal Jff
Skive: 3 Startnr: 219
Hans Gunder Harestad - JC - Svinndal Jff
Skive: 4 Startnr: 220
Mats Branes - JC - Sør-Odal Jff
Skive: 5 Startnr: 221
Christer Branes - JC - NA
Skive: 6 Startnr: 222
Leif Branes - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 223
Skive: 8 Startnr: 224
Skive: 9 Startnr: 225
Jan Ingar Stensrud - B - Blaker Jff
Skive: 10 Startnr: 226
Andreas Skaarer - JB - Blaker Jff
Skive: 11 Startnr: 227
Arne Skaarer - JB - Blaker Jff
Skive: 12 Startnr: 228
John-Erik Jacobsen - JC - Hemnes Jff
Lag 20 - Mandag 22. April 11:45
Skive: 1 Startnr: 229
Martin Martinsen - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 2 Startnr: 230
Rita Mathisen - F - Båstad Grunneier Jff
Skive: 3 Startnr: 231
Robin Mathisen-Andersen - D2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 4 Startnr: 232
Johan Lund - E2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 5 Startnr: 233
Henning Holtet - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 6 Startnr: 234
Synnøve Gillingsrud - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 7 Startnr: 235
Kjell Gunnar Lund - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 8 Startnr: 236
Tom Olav Hauer - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 9 Startnr: 237
Ragnar Henrik Hauer - D2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 10 Startnr: 238
Skive: 11 Startnr: 239
Skive: 12 Startnr: 240
Lag 21 - Mandag 22. April 12:00
Skive: 1 Startnr: 241
Frank Bjørnå - JA - Vestre Toten Jff
Skive: 2 Startnr: 242
Kenneth Bekkelien - B - NA
Skive: 3 Startnr: 243
Geir Johansen - B - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 244
Kim Alan Bekkelien - JC - Vestre Toten Jff
Skive: 5 Startnr: 245
Bjørn Ekre - B - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 246
arnkjell johansen - E2 - Ås JFF
Skive: 7 Startnr: 247
Jan Markus Rambøl - B - Trøgstad JFF
Skive: 8 Startnr: 248
Bjørn Einar Lier - B - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 249
Malene Solhaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 250
Anne Beathe Vollaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 11 Startnr: 251
Kjetil Risbråthe - B - Trøgstad JFF
Skive: 12 Startnr: 252
Mette Johansson - B - Trøgstad JFF
Lag 22 - Mandag 22. April 12:15
Skive: 1 Startnr: 253
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 254
Halfdan Bratlien - A - Gjøvik JFF
Skive: 3 Startnr: 255
Sigurd Nordsveen - B - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 256
Mona Simenstad - F - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 257
Kjell Åge Ninive - B - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 258
Skive: 7 Startnr: 259
Skive: 8 Startnr: 260
Even Skaarer - JA - Trøgstad JFF
Skive: 9 Startnr: 261
Eigil Lorentzen - JA - Trøgstad JFF
Skive: 10 Startnr: 262
Roger Ekre - JB - Trøgstad JFF
Skive: 11 Startnr: 263
Jon Tore Gravdal - E2 - Trøgstad JFF
Skive: 12 Startnr: 264
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Lag 23 - Mandag 22. April 12:30
Skive: 1 Startnr: 265
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 266
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 267
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 268
Hans Jahren - E2 - Nannestad Jff
Skive: 5 Startnr: 269
Albrigt Hauglid - E1 - Nannestad Jff
Skive: 6 Startnr: 270
Andrea Demetriades-Frigård - D2 - Enebakk Jff
Skive: 7 Startnr: 271
Jon-Anders Frigård - JB - Enebakk Jff
Skive: 8 Startnr: 272
Sigmund Frigård - JC - Enebakk Jff
Skive: 9 Startnr: 273
Tor Frigård - E1 - Åsnes Jff
Skive: 10 Startnr: 274
Birger Delbekk - E2 - NA
Skive: 11 Startnr: 275
Magne Jellum - JB - NA
Skive: 12 Startnr: 276
Reidar Sjøli - E2 - NA
Lag 24 - Mandag 22. April 12:45
Skive: 1 Startnr: 277
Bjørn Karlsen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 2 Startnr: 278
Thor Owe Andreassen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 3 Startnr: 279
Marit Karlsen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 4 Startnr: 280
Finn Sæther - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 5 Startnr: 281
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 282
Geir Ove Sæther - JC - Jevnaker JFF
Skive: 7 Startnr: 283
Skive: 8 Startnr: 284
Sverre Frøshaug - A - Nordre Elverum JFG
Skive: 9 Startnr: 285
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 10 Startnr: 286
Kim Arne Røhne - JB - Stange JFF
Skive: 11 Startnr: 287
Jonny Rustad - B - Stange JFF
Skive: 12 Startnr: 288
Marte Emilie Nordli Rustad - F - Stange JFF
Lag 25 - Mandag 22. April 13:00
Skive: 1 Startnr: 289
Sofie Kjone Husåsfallet - D2 - Sør-Odal Jff
Skive: 2 Startnr: 290
Frida Fossen - C - NA
Skive: 3 Startnr: 291
Jonas Husåsfallet - C - NA
Skive: 4 Startnr: 292
Kenneth Husåsfallet - C - NA
Skive: 5 Startnr: 293
Roger Ludvigsen - JC - Sør-Odal Jff
Skive: 6 Startnr: 294
Gøran Børli - A - NA
Skive: 7 Startnr: 295
Steinar Isebakke - JA - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 8 Startnr: 296
Skive: 9 Startnr: 297
Skive: 10 Startnr: 298
Roar Fossen - JC - NA
Skive: 11 Startnr: 299
Borgar Råberg - E2 - Grue-Finnskog Jff
Skive: 12 Startnr: 300
Benny Husåsfallet - C - NA
Lag 26 - Mandag 22. April 13:15
Skive: 1 Startnr: 301
Lasse Barkenæs - E1 - Rælingen Jff
Skive: 2 Startnr: 302
Svein Olsen - JB - Rælingen Jff
Skive: 3 Startnr: 303
Kenneth Sørli - B - Rælingen Jff
Skive: 4 Startnr: 304
Eivind Lindahl svendsen - JC - NA
Skive: 5 Startnr: 305
Magnus Fjellstad Sveine - JC - Rælingen Jff
Skive: 6 Startnr: 306
Erik Emberland Lundby - JC - Rælingen Jff
Skive: 7 Startnr: 307
Vegard Selboe - JC - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 308
Jesper Nilsstua - JC - Øststranda JFF
Skive: 9 Startnr: 309
Joackim Harethon - JC - Aurskog Jff
Skive: 10 Startnr: 310
Lise Faldbakken - B - Romedal og Vallset Jff
Skive: 11 Startnr: 311
Vegard Jørgensen - A - Rælingen Jff
Skive: 12 Startnr: 312
Jørn Håvard Haugen - B - Maarud Jff
Lag 27 - Mandag 22. April 13:30
Skive: 1 Startnr: 313
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 2 Startnr: 314
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 315
Krister Skogen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 316
Skive: 5 Startnr: 317
Skive: 6 Startnr: 318
Skive: 7 Startnr: 319
Odd Rudsdammen - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 320
Simen Holtmoen - JB - Våler Jff
Skive: 9 Startnr: 321
Hege Heier - F - Våler Jff
Skive: 10 Startnr: 322
Håkon Fossum Vangberg - JC - Blaker Jff
Skive: 11 Startnr: 323
Ole Dølgaard Eid - JC - Blaker Jff
Skive: 12 Startnr: 324
Kristian Eid - JA - Blaker Jff
Lag 28 - Mandag 22. April 13:45
Skive: 1 Startnr: 325
Christian Bjerknes - JC - Nord Odal Spff
Skive: 2 Startnr: 326
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 327
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 328
Stian Sandbekkbråten - JB - Hemnes Jff
Skive: 5 Startnr: 329
Thea Sandbekkbråten - D1 - Hemnes Jff
Skive: 6 Startnr: 330
Rune Skullerud - JA - Bjørkelangen Jff
Skive: 7 Startnr: 331
Bjørnar Galby - B - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 8 Startnr: 332
Janne Bøhlerengen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 9 Startnr: 333
Atle Petersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 10 Startnr: 334
Mina Off - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 11 Startnr: 335
Sigrid Lykkjen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 12 Startnr: 336
Tom Zahl Pedersen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Lag 29 - Mandag 22. April 14:00
Skive: 1 Startnr: 337
Nikolai Torp - B - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 338
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 339
Lasse Torp - JB - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 340
Ole-Jakob Seigerud - JB - Skogen JSK
Skive: 5 Startnr: 341
Thomas Håven - JC - Skogen JSK
Skive: 6 Startnr: 342
Øyvind Aafloen Henriksen - JC - Skogen JSK
Skive: 7 Startnr: 343
Inge Brenden Seigerud - A - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 344
Markus Nybråten - JB - Skogen JSK
Skive: 9 Startnr: 345
Asbjørn Nybråten - E1 - Skogen JSK
Skive: 10 Startnr: 346
Jan Veberg - E2 - Skogen JSK
Skive: 11 Startnr: 347
Ingar Woll - B - Oslo JFF
Skive: 12 Startnr: 348
Pernille Nor-Woll - F - Oslo JFF
Lag 30 - Mandag 22. April 14:15
Skive: 1 Startnr: 349
Karina Tangnes Svingen - F - Flå JFF Lerdueklubben
Skive: 2 Startnr: 350
Skive: 3 Startnr: 351
Skive: 4 Startnr: 352
Skive: 5 Startnr: 353
Skive: 6 Startnr: 354
Skive: 7 Startnr: 355
Skive: 8 Startnr: 356
Skive: 9 Startnr: 357
Skive: 10 Startnr: 358
Skive: 11 Startnr: 359
Skive: 12 Startnr: 360
Håkon Ruud - JB - Vang Jff