Drangedal JFF,Jaktfelt-Storfjellkarusellen + FM Elgskyting-Storfjellstuten


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 28. April 09:00
Skive: 1 Startnr: 43
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JB - Nissedal JFL
Skive: 2 Startnr: 44
Lars Magne Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 3 Startnr: 45
Amund Askland - JA - Nissedal JFL
Skive: 4 Startnr: 46
Hans Inge Hagen - JB - Nissedal JFL
Skive: 5 Startnr: 47
Bjørn Kristian Aarak - JC - Nissedal JFL
Skive: 6 Startnr: 48
Bjørn Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 7 Startnr: 49
Jan Arvid Setane - JC - Nissedal JFL
Skive: 8 Startnr: 50
Ole Kristian Austad - JA - Drangedal Jff
Skive: 9 Startnr: 51
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 52
Jon Torjus Øverdal - JB - Drangedal Jff
Skive: 11 Startnr: 53
Jørn Tengel BØ - JB - Drangedal Jff
Skive: 12 Startnr: 54
Andreas Ulgenes - JC - Froland JFF
Lag 5 - Søndag 28. April 09:20
Skive: 7 Startnr: 63
Skive: 8 Startnr: 64
Nils Olav Bjerva - JC - Nome JFF
Skive: 9 Startnr: 65
Rolf Løyte Teigen - JC - Nome JFF
Skive: 10 Startnr: 66
Bjørn Henning Orekåsa - JC - Nome JFF
Skive: 11 Startnr: 67
Kenneth Nordahl - JA - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 68
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Lag 6 - Søndag 28. April 09:40
Skive: 1 Startnr: 71
Anneline Tangen - A - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 72
Asle L. Tangen - B - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 73
Harald Haugom - A - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 74
Andre Wachter - JA - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Mats Lundsett - JC - Bamble Jfl
Skive: 9 Startnr: 79
Lars Hobek - JC - Bamble Jfl
Skive: 10 Startnr: 80
Dag Steinar Wingereid - JC - Bamble Jfl
Skive: 11 Startnr: 81
Håkon Bjurholt - JC - Bamble Jfl
Skive: 12 Startnr: 82
Oskar Dahl - JB - Bamble Jfl
Lag 7 - Søndag 28. April 10:00
Skive: 1 Startnr: 85
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 86
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 87
Skive: 4 Startnr: 88
Skive: 5 Startnr: 89
Skive: 6 Startnr: 90
Skive: 7 Startnr: 91
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 92
Christoffer Hagen - JC - Borre JFL
Skive: 9 Startnr: 93
Skive: 10 Startnr: 94
Skive: 11 Startnr: 95
Skive: 12 Startnr: 96
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Lag 8 - Søndag 28. April 10:20
Skive: 7 Startnr: 105
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 8 Startnr: 106
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 9 Startnr: 107
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 10 Startnr: 108
Dan-Andre Larsen - JB - Skien Jff
Skive: 11 Startnr: 109
Skive: 12 Startnr: 110
Jan gunnar Underdahl - A - Notodden Jff
Lag 9 - Søndag 28. April 10:40
Skive: 1 Startnr: 113
Knut Einar Ekmann - JC - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Siver Ekmann - D2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Jon Eliassen - JC - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Terjer Saga - JB - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 118
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 119
Kjetil Mortensen - JC - Vegårshei JFF
Skive: 8 Startnr: 120
Skive: 9 Startnr: 121
Skive: 10 Startnr: 122
Skive: 11 Startnr: 123
Skive: 12 Startnr: 124
Trond Rugnes - JA - Vegårshei JFF
Lag 10 - Søndag 28. April 11:00
Skive: 1 Startnr: 127
Øystein Eriksen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 128
Jarle Skaug - JC - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 129
Alexander Hansen - JA - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 130
Jarle Hansen - B - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 131
Geir Emanuelsen - A - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 132
Skive: 7 Startnr: 133
Erlend Andreas Schøning - JC - Eidanger JFL
Skive: 8 Startnr: 134
Thor Magne Klingen - JC - Eidanger JFL
Skive: 9 Startnr: 135
Atle slåen - JC - Eidanger JFL
Skive: 10 Startnr: 136
Nils Petter Ødegård - JC - Eidanger JFL
Skive: 11 Startnr: 137
Henning Andersen - D2 - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 138
Nils Homstøl - JA - Åmli JFF
Lag 11 - Søndag 28. April 11:20
Skive: 7 Startnr: 147
Rune Ytre-Hauge - JC - Skien Jff
Skive: 8 Startnr: 148
Jan Åge Kverndalen - JC - Skien Jff
Skive: 9 Startnr: 149
Skive: 10 Startnr: 150
Skive: 11 Startnr: 151
Knut Atle Rui Pedersen - JC - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 152
Mattias Rui Andersen - D1 - Froland JFF
Lag 12 - Søndag 28. April 11:40
Skive: 1 Startnr: 155
Stian Sannes - JB - Kroken Jff
Skive: 2 Startnr: 156
Catharina Hovland Sannes - F - Kroken Jff
Skive: 3 Startnr: 157
Skive: 4 Startnr: 158
Skive: 5 Startnr: 159
Skive: 6 Startnr: 160
Skive: 7 Startnr: 161
Skive: 8 Startnr: 162
Skive: 9 Startnr: 163
Skive: 10 Startnr: 164
Skive: 11 Startnr: 165
Skive: 12 Startnr: 166
Lag 13 - Søndag 28. April 12:00
Skive: 1 Startnr: 169
Skive: 2 Startnr: 170
Jens Tore Gjærum - JC - Nome JFF
Skive: 3 Startnr: 171
Jon Erlend Gaaserud - JC - Nome JFF
Skive: 4 Startnr: 172
Tone Steinsland Berntsen - D1 - Åmli JFF
Skive: 5 Startnr: 173
Daniel Berntsen - E1 - Åmli JFF
Skive: 6 Startnr: 174
Kai Egil Berntsen - A - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 175
Jan Lauvrak - JB - Åmli JFF
Skive: 8 Startnr: 176
Marte Brekke Sandhaug - F - Åmli JFF
Skive: 9 Startnr: 177
Martin Bråtveit Helgesen - JC - Åmli JFF
Skive: 10 Startnr: 178
Per Øyvind Tveit - JC - Åmli JFF
Skive: 11 Startnr: 179
Arne Hægestøyl - JA - Åmli JFF
Skive: 12 Startnr: 180
Kjell Tore Skarmyr - JA - Åmli JFF
Lag 14 - Søndag 28. April 12:20
Skive: 7 Startnr: 189
Skive: 8 Startnr: 190
Skive: 9 Startnr: 191
Skive: 10 Startnr: 192
Skive: 11 Startnr: 193
Skive: 12 Startnr: 194
Lag 15 - Søndag 28. April 12:40
Skive: 1 Startnr: 197
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Skive: 2 Startnr: 198
Knut Melby - E1 - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 199
Magne Melby - JA - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 200
Morten Melby - JA - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 201
Kari Lunden Fjellheim - JB - Sannidal JFF
Skive: 6 Startnr: 202
Tor Fjellheim - JA - Sannidal JFF
Skive: 7 Startnr: 203
Kristian Dolven Utklev - E1 - Brunlanes JFF
Skive: 8 Startnr: 204
Skive: 9 Startnr: 205
Eline Rydningen hansen - F - NA
Skive: 10 Startnr: 206
Malene Brovig - F - Lillesand og Birkenes JFF
Skive: 11 Startnr: 207
Terje Terjesen - A - Gjerstad Jff
Skive: 12 Startnr: 208
Marcus Langmyr - A - Gjerstad Jff