Jaktfelt - Gjerstad JFF - Storfjellkarusellen Finale


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 7 - Onsdag 01. Mai 09:00
Skive: 1 Startnr: 73
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JB - Nissedal JFL
Skive: 2 Startnr: 74
Lars Magne Nordgaard-Tveit - JC - Nissedal JFL
Skive: 3 Startnr: 75
Amund Askland - JA - Nissedal JFL
Skive: 4 Startnr: 76
Hans Inge Hagen - JB - Nissedal JFL
Skive: 5 Startnr: 77
Bjørn Hagen - JC - Nissedal JFL
Skive: 6 Startnr: 78
Bjørn Kristian Aarak - JC - Nissedal JFL
Skive: 7 Startnr: 79
Jørn Tengel BØ - JB - Drangedal Jff
Skive: 8 Startnr: 80
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Skive: 9 Startnr: 81
Ole Kristian Austad - JA - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 82
Jon Torjus Øverdal - JB - Drangedal Jff
Skive: 11 Startnr: 83
Arndt Sverre Moland - JB - NA
Skive: 12 Startnr: 84
Cecilie Strandene - JB - NA
Lag 8 - Onsdag 01. Mai 09:20
Skive: 10 Startnr: 94
Skive: 11 Startnr: 95
Atle slåen - JC - Eidanger JFL
Skive: 12 Startnr: 96
Nils Petter Ødegård - JC - Eidanger JFL
Lag 9 - Onsdag 01. Mai 09:40
Skive: 1 Startnr: 97
Jan Snøås - B - Eidanger JFL
Skive: 2 Startnr: 98
Eivind Gangsei - A - Åmli JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Odd Arvid Bjørnbakk - JA - Åmli JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Jan Arvid Setane - JC - Nissedal JFL
Skive: 5 Startnr: 101
Rayner L Sivertsen - D2 - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 102
Frank Sivertsen - JA - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 103
Mats Lundsett - JC - Bamble Jfl
Skive: 8 Startnr: 104
Lars Hobek - JC - Bamble Jfl
Skive: 9 Startnr: 105
Bjørn Atle Nilsen - JC - Nome JFF
Skive: 10 Startnr: 106
Nils Olav Bjerva - JC - Nome JFF
Skive: 11 Startnr: 107
Rolf Løyte Teigen - JC - Nome JFF
Skive: 12 Startnr: 108
Jan Asbjørn Saga - JC - Nome JFF
Lag 10 - Onsdag 01. Mai 10:00
Skive: 1 Startnr: 109
Daniel Jørgensen - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 110
Bjørn Morten Monrad Kvesetmoen - JC - Arendal JFF
Skive: 3 Startnr: 111
Bjørn Thomas Ersdal Olsen - JC - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 112
Skive: 9 Startnr: 117
Skive: 10 Startnr: 118
Skive: 11 Startnr: 119
Skive: 12 Startnr: 120
Lag 11 - Onsdag 01. Mai 10:20
Skive: 1 Startnr: 121
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Tom Sørdalen - E1 - Drangedal Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Jan Frode Rosland - JA - Tørdal JFF
Skive: 6 Startnr: 126
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 127
John Arne Sundsdal - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 128
Arne Christian Wiik - JC - NA
Skive: 9 Startnr: 129
Kjell Rune Løvdal - JC - NA
Skive: 10 Startnr: 130
Sondre Setekleiv Oland - JC - NA
Skive: 11 Startnr: 131
Frode Oland - JB - NA
Skive: 12 Startnr: 132
Eldar Dalen - JC - NA
Lag 12 - Onsdag 01. Mai 10:40
Skive: 1 Startnr: 133
Knut Einar Ekmann - JC - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 134
Jon Eliassen - JC - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 135
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 136
Terjer Saga - JB - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 137
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 138
Martin Melby - JC - Drangedal Jff
Skive: 7 Startnr: 139
Knut Melby - E1 - Drangedal Jff
Skive: 8 Startnr: 140
Morten Melby - JA - Drangedal Jff
Skive: 9 Startnr: 141
Magne Melby - JA - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 142
Arne Robstad - JC - NA
Skive: 11 Startnr: 143
David Mesics - JC - NA
Skive: 12 Startnr: 144
Aslak Raudåna - JC - NA
Lag 13 - Onsdag 01. Mai 11:00
Skive: 1 Startnr: 145
Dan-Andre Larsen - JB - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 146
Even Andreassen - JC - Nome JFF
Skive: 3 Startnr: 147
Stian Sannes - JB - Kroken Jff
Skive: 4 Startnr: 148
Catharina Hovland Sannes - F - Kroken Jff
Skive: 9 Startnr: 153
Andreas Myre - JB - Vegårshei JFF
Skive: 10 Startnr: 154
Svein Krekling - E2 - Kviteseid Jff
Skive: 11 Startnr: 155
Rune Veråsdal - A - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 156
Janne Veråsdal Mjåvatn - JA - Froland JFF
Lag 14 - Onsdag 01. Mai 11:20
Skive: 1 Startnr: 157
Tone Steinsland Berntsen - D1 - Åmli JFF
Skive: 2 Startnr: 158
Daniel Berntsen - E1 - Åmli JFF
Skive: 3 Startnr: 159
Kjell Tore Skarmyr - JA - Åmli JFF
Skive: 4 Startnr: 160
Marte Brekke Sandhaug - F - Åmli JFF
Skive: 5 Startnr: 161
Kai Egil Berntsen - A - Åmli JFF
Skive: 6 Startnr: 162
Annette Gjermones Skarmyr - F - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 163
Arne Hægestøyl - JA - Åmli JFF
Skive: 8 Startnr: 164
Per Øyvind Tveit - JC - Åmli JFF
Skive: 9 Startnr: 165
Tor Fjellheim - JA - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 166
Kari Lunden Fjellheim - JB - Drangedal Jff
Skive: 11 Startnr: 167
Skive: 12 Startnr: 168
Lag 15 - Onsdag 01. Mai 11:40
Skive: 1 Startnr: 169
Anette Dahl - JB - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 170
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 3 Startnr: 171
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Skive: 4 Startnr: 172
Eirik Jensen - JC - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 173
Sondre Sivertsen - JC - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 174
Mia Elise Heum - F - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 175
Jørgen Ettestøl - JA - Vegårshei JFF
Skive: 8 Startnr: 176
Kjetil Mortensen - JC - Vegårshei JFF
Skive: 9 Startnr: 177
Odd Bjarne Myhre - JB - Vegårshei JFF
Skive: 10 Startnr: 178
Trond Rugnes - JA - Vegårshei JFF
Skive: 11 Startnr: 179
Jarle Skaug - JC - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 180
Øystein Eriksen - JB - Hedrum Jfl
Lag 16 - Onsdag 01. Mai 12:00
Skive: 1 Startnr: 181
Otto Johansen - JC - NA
Skive: 2 Startnr: 182
Tom Jacobsen - JB - NA
Skive: 3 Startnr: 183
Jon Yngvar Jensen - A - Grimstad Jff
Skive: 10 Startnr: 190
Inger-Lise Kristoffersen - F - Grimstad Jff
Skive: 11 Startnr: 191
Trond Himle - JC - Grimstad Jff
Skive: 12 Startnr: 192
Eirik Dale - A - Froland JFF
Lag 17 - Onsdag 01. Mai 12:20
Skive: 1 Startnr: 193
Andreas Ulgenes - JC - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 194
Kristian Dolven Utklev - E1 - Brunlanes JFF
Skive: 3 Startnr: 195
Karianne Øverdal - F - Vegårshei JFF
Skive: 4 Startnr: 196
Knut Arne Selaasdal - JA - Vegårshei JFF
Skive: 5 Startnr: 197
Rune Aasheim - A - Haugesund OJFF
Skive: 6 Startnr: 198
Stein Kolstad - E1 - Risør JFF Tryta
Skive: 7 Startnr: 199
Per Frode Halsnes - A - Haugesund OJFF
Skive: 8 Startnr: 200
Vidar Trondal - JC - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 201
Geir Frydenberg - JC - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 202
Terje Terjesen - A - Gjerstad Jff
Skive: 11 Startnr: 203
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 12 Startnr: 204
Leif Saga - E2 - Hedrum Jfl
Lag 18 - Onsdag 01. Mai 12:40
Skive: 1 Startnr: 205
Vegard Myhre - JC - Vegårshei JFF
Skive: 2 Startnr: 206
Amund Bolstad - JC - Vegårshei JFF
Skive: 3 Startnr: 207
Mats Myra Røssum - JB - Drangedal Jff
Skive: 4 Startnr: 208
Jonas Moen - JB - Drangedal Jff
Skive: 5 Startnr: 209
Lene Veronika G. Tunsberg - B - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 210
Anja Dukane - F - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 211
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 212
Helge Norman Jørgensen - JC - Froland JFF
Skive: 9 Startnr: 213
Trond Martin Amundsen - JA - Kroken Jff
Skive: 10 Startnr: 214
Tobias Amundsen - JB - Kroken Jff
Skive: 11 Startnr: 215
Trond Moen - E1 - Drangedal Jff
Skive: 12 Startnr: 216
John Hermann Bakke - JA - Andebu Jff