TRØNDERKARUSELLEN SOKNEDAL JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Lørdag 06. Juli 08:00
Skive: 1 Startnr: 1
Ole Jonny Estenstad - B - Hølonda Jff
Skive: 2 Startnr: 2
Jostein Hammerås - A - Hølonda Jff
Skive: 3 Startnr: 3
Sturla Ølstøren - JC - Hølonda Jff
Skive: 4 Startnr: 4
Hans Ivar Hammerås - JA - Hølonda Jff
Lag 2 - Lørdag 06. Juli 08:15
Skive: 1 Startnr: 5
Leif Jostein Konstad - E1 - Hølonda Jff
Skive: 2 Startnr: 6
Ola Hammerås - A - Hølonda Jff
Skive: 3 Startnr: 7
Erlend Konstad - B - Hølonda Jff
Skive: 4 Startnr: 8
Bård Egil Alstad - B - Hølonda Jff
Lag 3 - Lørdag 06. Juli 08:30
Skive: 1 Startnr: 9
Jan Henrik Sunnset - JC - Hølonda Jff
Skive: 2 Startnr: 10
Lars Peder Haugen - JB - Soknedal JFF
Skive: 3 Startnr: 11
Bjørn Bones - JB - Soknedal JFF
Skive: 4 Startnr: 12
Anders Asklund - A - Soknedal JFF
Lag 4 - Lørdag 06. Juli 08:45
Skive: 1 Startnr: 13
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 14
Hans Jørgen Sæteråsen - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 15
Jørn Odden - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 16
Geir Silkoset - JC - Sørskogbygda JSK
Lag 5 - Lørdag 06. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 17
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 18
Ola Petter Bakken - JC - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 19
Andre Aune - B - Leksvik Jff
Skive: 4 Startnr: 20
Jøran Nyeng - JB - Leksvik Jff
Lag 6 - Lørdag 06. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 21
Emil Breum - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 22
Tor Håkon Martinsen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 23
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 24
Joakim Siljubergåsen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 7 - Lørdag 06. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 25
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 2 Startnr: 26
Torbjørn Fredagsvik - A - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 27
Martin Fenstad - JA - Leksvik Jff
Skive: 4 Startnr: 28
Kari Bye - F - Værnes JSK
Lag 8 - Lørdag 06. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 29
Torfinn Lium - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 30
Johan Petter Bye - E1 - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 31
Per Magnar Rønning - E1 - Værnes JSK
Skive: 4 Startnr: 32
Edit Hegre Rønning - B - Værnes JSK
Lag 9 - Lørdag 06. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 33
Jim-Are Skjerve Dullum - JA - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 34
Nils-Harald Huset - B - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 35
Tore Rønsåsbjørg - B - Værnes JSK
Skive: 4 Startnr: 36
Sondre Digene - JA - Værnes JSK
Lag 10 - Lørdag 06. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 37
Leander Rosvoldaune - D1 - Leksvik Jff
Skive: 2 Startnr: 38
Tommy Rosvoldaune - A - Leksvik Jff
Skive: 3 Startnr: 39
Johannes Svanem Rolitrø - D1 - Leksvik Jff
Skive: 4 Startnr: 40
morten rolitrø - JA - Leksvik Jff
Lag 11 - Lørdag 06. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 41
Erling Solem - A - Stadsbygd JFF
Skive: 2 Startnr: 42
Even Vandbakk - JA - Stadsbygd JFF
Skive: 3 Startnr: 43
Øyvind Haugan - B - Stadsbygd JFF
Skive: 4 Startnr: 44
Stig Haugan - B - Stadsbygd JFF
Lag 12 - Lørdag 06. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 45
Mats Ulfsnes - A - Stadsbygd JFF
Skive: 2 Startnr: 46
Robin Hilmar Eilertsen - JC - Verdal Jff
Skive: 3 Startnr: 47
Lars Hembre - A - Verdal Jff
Skive: 4 Startnr: 48
Jørgen Valstad - JA - Verdal Jff
Lag 13 - Lørdag 06. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 49
Kenneth Johnsen - A - Beitstad JSK
Skive: 2 Startnr: 50
Børge Storvold - A - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 51
Thomas Richstad - B - Beitstad JSK
Skive: 4 Startnr: 52
Christian Solhøi - A - Beitstad JSK
Lag 14 - Lørdag 06. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 53
Kenneth Hegge - B - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 54
Carl Ole Krokum - JA - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 55
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 56
Marit Petersen - F - Nidaros JSK
Lag 15 - Lørdag 06. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 57
Truls Løfblad - JA - Beitstad JSK
Skive: 2 Startnr: 58
Vidar Almlid - B - Beitstad JSK
Skive: 3 Startnr: 59
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 60
Alexander Løfblad - D1 - Beitstad JSK
Lag 16 - Lørdag 06. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 61
Annar Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 2 Startnr: 62
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 63
Johny Jogerud - B - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 64
Sigbjørn Skar - A - Sunndal JFF
Lag 17 - Lørdag 06. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 65
Tore Dybvad - JB - Beitstad JSK
Skive: 2 Startnr: 66
Andreas Dybvad - JA - Beitstad JSK
Skive: 3 Startnr: 67
Knut Ivar Målø - JA - Gjemnes JFF
Skive: 4 Startnr: 68
Kim Rosvoldaune - B - Leksvik Jff
Lag 18 - Lørdag 06. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 69
Joakim Olsen - B - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 70
Ole Johan Kvendbø - E1 - Surnadal JFF
Skive: 3 Startnr: 71
Joakim Fornes - B - Værnes JSK
Skive: 4 Startnr: 72
Tonje Fuglås Kvendbø - B - Sunndal JFF
Lag 19 - Lørdag 06. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 73
Kenneth Kvål - JC - Trondheim Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Trine Kanette Wæraas - F - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 75
Hans Julius Balvold - D2 - Leksvik Jff
Skive: 4 Startnr: 76
Sverre Ekli - E2 - Nidaros JSK
Lag 20 - Lørdag 06. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 77
Arnfinn Flateng - E1 - Dovre JFF
Skive: 2 Startnr: 78
Anders Bersu - B - Vågå Jff
Skive: 3 Startnr: 79
Rolv Magnus Hidemstrædet - B - Vågå Jff
Skive: 4 Startnr: 80
Nils Øygarden - JB - Vågå Jff
Lag 21 - Lørdag 06. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 81
Adam Klemet Hætta - E1 - Kautokeino SSK
Skive: 2 Startnr: 82
Nina Otterbekk - B - Beitstad JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Mattias Berglund - B - Beitstad JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Paal Tore Larsen - JB - Værnes JSK
Lag 22 - Lørdag 06. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 85
Birger Meistad - A - Trondheim Jff
Skive: 2 Startnr: 86
Ola Rostad - E1 - Horg Jfl
Skive: 3 Startnr: 87
Karen Ishol Skogan - F - Verdal Jff
Skive: 4 Startnr: 88
Bjarte Tingstad - B - Verdal Jff
Lag 23 - Lørdag 06. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 89
Steinar Soot - JA - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 90
Mads Ove Tangstad - A - Leksvik Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Nils Elias Hovstein - A - Leksvik Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Jøran Nytrø - A - Leksvik Jff
Lag 24 - Lørdag 06. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 93
Martin Reinsberg - B - Beitstad JSK
Skive: 2 Startnr: 94
Jørgen Kvam - A - Beitstad JSK
Skive: 3 Startnr: 95
Morten Bjerkås - JC - Rennebu JFF
Skive: 4 Startnr: 96
Odd Ingvar Myhren - A - Soknedal JFF
Lag 25 - Lørdag 06. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 97
Magnus Malvik - A - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 98
Bjørn Roger Malvik - A - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 99
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Einar Kvaal Sjøvold - B - Brekken JSK
Lag 26 - Lørdag 06. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 101
sivert owesen - JC - Steinkjer Jff
Skive: 2 Startnr: 102
Pål Kne Austheim - JC - Steinkjer Jff
Skive: 3 Startnr: 103
Anders Owesen - JC - Steinkjer Jff
Skive: 4 Startnr: 104
Lag 27 - Lørdag 06. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 105
Reidar Norstrøm - A - Verdal Jff
Skive: 2 Startnr: 106
Torje Norstrøm - D2 - Verdal Jff
Skive: 3 Startnr: 107
Skive: 4 Startnr: 108