NNM Elgskyting


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Lørdag 24. August 09:30
Skive: 1 Startnr: 13
Skive: 2 Startnr: 14
Skive: 3 Startnr: 15
Skive: 4 Startnr: 16
Lag 5 - Lørdag 24. August 09:40
Skive: 1 Startnr: 17
Skive: 2 Startnr: 18
Skive: 3 Startnr: 19
Skive: 4 Startnr: 20
Lag 6 - Lørdag 24. August 09:50
Skive: 1 Startnr: 21
Skive: 2 Startnr: 22
Skive: 3 Startnr: 23
Skive: 4 Startnr: 24
Lag 7 - Lørdag 24. August 10:00
Skive: 1 Startnr: 25
Skive: 2 Startnr: 26
Skive: 3 Startnr: 27
Skive: 4 Startnr: 28
Lag 8 - Lørdag 24. August 10:10
Skive: 1 Startnr: 29
Skive: 2 Startnr: 30
Skive: 3 Startnr: 31
Skive: 4 Startnr: 32
Lag 9 - Lørdag 24. August 10:20
Skive: 1 Startnr: 33
Skive: 2 Startnr: 34
Skive: 3 Startnr: 35
Skive: 4 Startnr: 36
Lag 10 - Lørdag 24. August 10:30
Skive: 1 Startnr: 37
Werner Jensen - E1 - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 38
Arnt Fossli - E1 - Manndalen Jff
Skive: 3 Startnr: 39
Wiktor Berg - E2 - Rana EJF
Skive: 4 Startnr: 40
Per Bjørnå - E2 - Rana EJF
Lag 11 - Lørdag 24. August 10:40
Skive: 1 Startnr: 41
Skive: 2 Startnr: 42
Skive: 3 Startnr: 43
Skive: 4 Startnr: 44
Lag 12 - Lørdag 24. August 10:50
Skive: 1 Startnr: 45
Skive: 2 Startnr: 46
Skive: 3 Startnr: 47
Skive: 4 Startnr: 48
Lag 13 - Lørdag 24. August 11:00
Skive: 1 Startnr: 49
Per Roger Rydland - B - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 50
Raymond Berg - JC - Rana EJF
Skive: 3 Startnr: 51
Skive: 4 Startnr: 52
Jan-Erik Berg - JC - Rana EJF
Lag 14 - Lørdag 24. August 11:10
Skive: 1 Startnr: 53
Skive: 2 Startnr: 54
Skive: 3 Startnr: 55
Skive: 4 Startnr: 56
Lag 15 - Lørdag 24. August 11:20
Skive: 1 Startnr: 57
Skive: 2 Startnr: 58
Skive: 3 Startnr: 59
Skive: 4 Startnr: 60
Lag 16 - Lørdag 24. August 11:30
Skive: 1 Startnr: 61
Skive: 2 Startnr: 62
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Lag 17 - Lørdag 24. August 11:40
Skive: 1 Startnr: 65
Vidar Olsen - JC - Talvik JFF
Skive: 2 Startnr: 66
Hedda Eide Olsen - D1 - Talvik JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Skive: 4 Startnr: 68
Svein Roar Strømstad - A - Grane Jff
Lag 18 - Lørdag 24. August 11:50
Skive: 1 Startnr: 69
Hugo Berg - A - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 70
Tore Kjønnås - B - Grane Jff
Skive: 3 Startnr: 71
Skive: 4 Startnr: 72
Solveig Sjånes - B - Grane Jff
Lag 19 - Lørdag 24. August 12:00
Skive: 1 Startnr: 73
Anbjørn Paulsen - E1 - Hattfjelldal Jfl
Skive: 2 Startnr: 74
Roar Paulsen - B - Hattfjelldal Jfl
Skive: 3 Startnr: 75
Alf Tjønna - E2 - Hattfjelldal Jfl
Skive: 4 Startnr: 76
Lag 20 - Lørdag 24. August 12:10
Skive: 1 Startnr: 77
Skive: 2 Startnr: 78
Skive: 3 Startnr: 79
Skive: 4 Startnr: 80
Lag 21 - Lørdag 24. August 12:20
Skive: 1 Startnr: 81
Werner Abrahamsen - B - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 82
Skive: 3 Startnr: 83
Skive: 4 Startnr: 84
Olve Asmund Haugen - B - Sømna JFF
Lag 22 - Lørdag 24. August 12:30
Skive: 1 Startnr: 85
Roy Arthur Olsen - B - Kautokeino SSK
Skive: 2 Startnr: 86
Klemet Ole Hætta - JB - Kautokeino SSK
Skive: 3 Startnr: 87
Adam Klemet Hætta - E1 - Kautokeino SSK
Skive: 4 Startnr: 88
Nils-Ante Triumf - JC - Kautokeino JFF
Lag 23 - Lørdag 24. August 12:40
Skive: 1 Startnr: 89
Skive: 2 Startnr: 90
Skive: 3 Startnr: 91
Skive: 4 Startnr: 92
Lag 24 - Lørdag 24. August 12:50
Skive: 1 Startnr: 93
Skive: 2 Startnr: 94
Skive: 3 Startnr: 95
Skive: 4 Startnr: 96
Lag 25 - Lørdag 24. August 13:00
Skive: 1 Startnr: 97
Bengt Aspmo - JC - Målselv JFF
Skive: 2 Startnr: 98
Espen Aspestrand - JC - Målselv JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Terje Tollefsen - JC - Målselv JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Vidar Berntsen - JC - Målselv JFF
Lag 26 - Lørdag 24. August 13:10
Skive: 1 Startnr: 101
Elisabeth Strømeng - F - Kautokeino SSK
Skive: 2 Startnr: 102
Bjørn Malin - JC - Kautokeino SSK
Skive: 3 Startnr: 103
Liv Eli Holmestrand - F - Kautokeino SSK
Skive: 4 Startnr: 104
Lag 27 - Lørdag 24. August 13:20
Skive: 1 Startnr: 105
Skive: 2 Startnr: 106
Skive: 3 Startnr: 107
Skive: 4 Startnr: 108
Lag 28 - Lørdag 24. August 13:30
Skive: 1 Startnr: 109
Sigmund Olsen - E2 - Skånland & Astafjord Jff
Skive: 2 Startnr: 110
Tom Sagen - JC - Harstad JFF
Skive: 3 Startnr: 111
Herleif Martinsen - JC - Skånland & Astafjord Jff
Skive: 4 Startnr: 112
Nils Olsen - JC - Skånland & Astafjord Jff
Lag 29 - Lørdag 24. August 13:40
Skive: 1 Startnr: 113
Skive: 2 Startnr: 114
Skive: 3 Startnr: 115
Skive: 4 Startnr: 116
Lag 30 - Lørdag 24. August 13:50
Skive: 1 Startnr: 117
Kai Mathisen - E1 - Tromsø JFF
Skive: 2 Startnr: 118
Jan Magne Solbakken - JC - Tromsø JFF
Skive: 3 Startnr: 119
Kjetil Bornø - JC - NA
Skive: 4 Startnr: 120
Håkon Strand - JB - Gratangen JFF
Lag 34 - Lørdag 24. August 14:30
Skive: 1 Startnr: 133
Christer Hauknes - B - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 134
Ulf Boger - JB - Målselv JFF
Skive: 3 Startnr: 135
Skive: 4 Startnr: 136