Østerdalskarusellen 2019 - Øvre Rendal


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 13 - Søndag 14. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 49
Skive: 2 Startnr: 50
Lars Storbæk - B - Ytre Rendal Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Skive: 4 Startnr: 52
Lag 14 - Søndag 14. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 53
Skive: 2 Startnr: 54
Skive: 3 Startnr: 55
Skive: 4 Startnr: 56
Lag 15 - Søndag 14. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 57
Skive: 2 Startnr: 58
Skive: 3 Startnr: 59
Skive: 4 Startnr: 60
Lag 16 - Søndag 14. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 61
Skive: 2 Startnr: 62
Skive: 3 Startnr: 63
Skive: 4 Startnr: 64
Lag 17 - Søndag 14. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 65
Yngvar Undseth - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 2 Startnr: 66
Bjørn Trydal - JA - Trysil JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Lene Storbæk - B - Trysil JFF
Skive: 4 Startnr: 68
Arne Hansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Lag 18 - Søndag 14. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 69
Skive: 2 Startnr: 70
Skive: 3 Startnr: 71
Skive: 4 Startnr: 72
Lag 19 - Søndag 14. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 73
Karoline Holtklimpen - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Knut Lundberg - JA - Åmot Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Skive: 4 Startnr: 76
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Lag 20 - Søndag 14. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 77
Kim Trøen - D2 - NA
Skive: 2 Startnr: 78
Robert Trøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 79
Ingar Gjersrud - E1 - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 80
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Lag 21 - Søndag 14. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 81
Kai Strandvik - JC - Ytre Rendal Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Lage Bakken - A - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Anne Beathe Bakken - B - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Jan Erik Husom - B - Øyer-Tretten Jff
Lag 22 - Søndag 14. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 85
John Kåre Haugen - E1 - Hemsedal JF
Skive: 2 Startnr: 86
Reidar Strand - A - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 87
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal JF
Skive: 4 Startnr: 88
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Lag 23 - Søndag 14. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 89
Thomas Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 2 Startnr: 90
Ben-Andre Nilsen - JB - Sømna JFF
Skive: 3 Startnr: 91
Stefan Hemstad - D1 - Østby JFF
Skive: 4 Startnr: 92
Werner Abrahamsen - B - Sømna JFF
Lag 24 - Søndag 14. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 93
Wiggo Johs Walstad - E2 - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 94
Christer Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 95
Vilde Abrahamsen - D2 - Sømna JFF
Skive: 4 Startnr: 96
Odd Arne Abrahamsen - JB - Sømna JFF
Lag 25 - Søndag 14. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 97
Terje Grinden - A - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 98
Per Anders Eriksen - JC - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Svein Gunnar Albrigtsen - E1 - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Rigmor Anita Olufsen - JA - Fauske og Sørfold Jff
Lag 26 - Søndag 14. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 101
Johan Petter Bye - E1 - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 102
Kari Bye - F - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 103
Per Magnar Rønning - E1 - Værnes JSK
Skive: 4 Startnr: 104
Edit Hegre Rønning - B - Værnes JSK
Lag 27 - Søndag 14. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 105
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 106
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 107
Gjermund Sæthre - B - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 108
Tom Rune Tomter - B - Gjøvik JFF
Lag 28 - Søndag 14. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 109
Hans Lindberg - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 110
Bjørn Tore Lindberg - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 111
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 112
Stein Skaret - E1 - Sørskogbygda JSK
Lag 29 - Søndag 14. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 113
Ole Mathias Fjeldskogen - A - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Kjetil Engebretsen - JB - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Knut Engebretsen - E1 - Hemnes Jff
Lag 30 - Søndag 14. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 117
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 118
Jarle Soot - JA - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 119
Steinar Soot - JA - Hemnes Jff
Skive: 4 Startnr: 120
Jan Henrik Sunnset - JC - Hølonda Jff
Lag 31 - Søndag 14. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 121
Odd Martin K Habberstad - A - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 122
Kristina Cabrera Olsen - F - Tolga Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Michael Sebastian Eriksen Moland - A - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 124
Svein Roar Hansen Moland - A - Hedrum Jfl
Lag 32 - Søndag 14. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 125
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 2 Startnr: 126
Annar Dragmyrhaug - JA - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 127
Odd Ingvar Myhren - A - Soknedal JFF
Skive: 4 Startnr: 128
Mats Normann - JA - Tynset Jff
Lag 33 - Søndag 14. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 129
Torfinn Lium - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Anders Nilsen - A - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 131
Even Kveberg Hagen - D1 - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 132
Thomas Bredesen - B - Tynset Jff
Lag 34 - Søndag 14. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 133
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 134
Marit Petersen - F - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 135
Børge Storvold - A - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 136
Magnus Nordhagen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 35 - Søndag 14. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 137
Birger Meistad - A - Trondheim Jff
Skive: 2 Startnr: 138
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 139
Harry Bøhn - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 140
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Lag 36 - Søndag 14. Juli 14:45
Skive: 1 Startnr: 141
Einar Kvaal Sjøvold - B - Brekken JSK
Skive: 2 Startnr: 142
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 3 Startnr: 143
Ørjan Grinden - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 144
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Lag 37 - Søndag 14. Juli 15:00
Skive: 1 Startnr: 145
Tom Zahl Pedersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 146
Sigrid Lykkjen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 147
Tommy Rosvoldaune - A - Leksvik Jff
Skive: 4 Startnr: 148
Leander Rosvoldaune - D1 - Leksvik Jff
Lag 39 - Søndag 14. Juli 15:30
Skive: 1 Startnr: 153
Anders Asklund - A - Soknedal JFF
Skive: 2 Startnr: 154
Anniken Moseng Ryen - F - Dalsbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 155
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Skive: 4 Startnr: 156
Martin Hugubakken Nesseth - A - Tynset Jff