JAKTFELT PÅ ALLUM 02.02.2020


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 02. Februar 10:00
Skive: 1 Startnr: 25
ARNFINN HEM - JB - Tjølling Jff
Skive: 2 Startnr: 26
Øyvind Rød - JB - Sandefjord JFF
Skive: 3 Startnr: 27
Ole Herland - JC - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 28
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 5 Startnr: 29
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 6 Startnr: 30
John Hermann Bakke - JA - Andebu Jff
Skive: 7 Startnr: 31
Anton Evjen - E1 - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 32
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Lag 5 - Søndag 02. Februar 10:20
Skive: 1 Startnr: 33
Ingar Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 34
Thomas Løvåsdal - JA - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 35
Runar Lie - E1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 36
Ole Hauan - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 37
Rolf Erling Skalleberg - JC - Tjølling Jff
Skive: 6 Startnr: 38
Nils Olav Bjerva - JC - Nome JFF
Skive: 7 Startnr: 39
Rolf Løyte Teigen - JB - Nome JFF
Skive: 8 Startnr: 40
Jan Asbjørn Saga - JB - Nome JFF
Lag 6 - Søndag 02. Februar 10:40
Skive: 1 Startnr: 41
Susanne Kolkinn Myhre - B - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Eirik Myhre - E1 - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 43
Morten Bøe - JB - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Albert Auglend - E1 - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Anette Dahl - F - Sauherad SL JSK
Skive: 6 Startnr: 46
Siver Ekmann - D2 - Skien Jff
Skive: 7 Startnr: 47
Knut Einar Ekmann - JB - Skien Jff
Skive: 8 Startnr: 48
Sanna Ekmann - D1 - Skien Jff
Lag 7 - Søndag 02. Februar 11:00
Skive: 1 Startnr: 49
Kim-André Lund - B - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 50
Anja Nordhøy Rønningsgrind - B - Trondheim Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Olav Bjørkesett - JB - Flesberg JFF
Skive: 4 Startnr: 52
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 5 Startnr: 53
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Skive: 6 Startnr: 54
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 55
Helge Bøe - E2 - Siljan JFF
Skive: 8 Startnr: 56
Dag Inge Urå - JC - Andebu Jff
Lag 8 - Søndag 02. Februar 11:20
Skive: 1 Startnr: 57
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 58
Jan Gregg Schneider - JA - Kongsberg JFF
Skive: 3 Startnr: 59
Magne Melby - JB - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 60
Knut Melby - E2 - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 61
John Egil Iversen - E1 - Kongsberg JFF
Skive: 6 Startnr: 62
Karl Arne Schneider - E1 - NA
Skive: 7 Startnr: 63
Bjørn Bakken - E2 - Siljan JFF
Skive: 8 Startnr: 64
Jan Gunnar Underdal - E2 - Notodden Jff
Lag 9 - Søndag 02. Februar 11:40
Skive: 1 Startnr: 65
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 66
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 67
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Knut Ole Pedersen - E2 - Sauherad SL JSK
Skive: 5 Startnr: 69
Kenneth Espeland Jacobsen - JB - Eidanger JFL
Skive: 6 Startnr: 70
Bjørn-Øyvind Tufte - JC - Eidanger JFL
Skive: 7 Startnr: 71
Jørgen Fjære - A - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 72
Kristoffer Fjære - D2 - Hedrum Jfl
Lag 10 - Søndag 02. Februar 12:00
Skive: 1 Startnr: 73
Rune Grorud - JA - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 74
John Kåre Haugen - E1 - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 75
Gjermund Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 4 Startnr: 76
Ottar Sørum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 5 Startnr: 77
Bjørn Tommy Svartangen - JB - Andebu Jff
Skive: 6 Startnr: 78
Helge Nilsen - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 7 Startnr: 79
Kjetil Hagen - JC - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 80
Knut Erik Bratli - B - Andebu Jff
Lag 11 - Søndag 02. Februar 12:20
Skive: 1 Startnr: 81
Frank Tore Iversen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 82
William Løvmo - S - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 83
Gunn Hege Hardus - JB - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 84
Sivert Wisth - B - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 85
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Christoffer Hagen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 88
Petter Bund - JA - Hedrum Jfl
Lag 12 - Søndag 02. Februar 12:40
Skive: 1 Startnr: 89
Johan A Langved - E1 - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 90
Jørgen Helgerud - D1 - Svelvik Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Frode Helgerud - JB - Svelvik Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Kjell Olav Olsen - JB - Svelvik Jff
Skive: 5 Startnr: 93
Kjetil Ristesund - S - Svelvik Jff
Skive: 6 Startnr: 94
Skive: 7 Startnr: 95
Jon-Ivar Ødegård - JC - Andebu Jff
Skive: 8 Startnr: 96
Bjørn E Ødegård - JC - Andebu Jff
Lag 13 - Søndag 02. Februar 13:00
Skive: 1 Startnr: 97
marius heyerdahl - JC - Svelvik Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Kjetil Pedersen - JC - Svelvik Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Phillip Bodnar - JC - Vestre Sylling og Øversk. Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Lag 15 - Søndag 02. Februar 13:40
Skive: 1 Startnr: 113
Øystein Lie - B - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 114
Kjetil Moskvil Nilsen - JB - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 115
Geir Ove Tallakstad Riis - B - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 116
Skive: 5 Startnr: 117
Skive: 6 Startnr: 118
Skive: 7 Startnr: 119
Skive: 8 Startnr: 120
Jan Kruger - JC - Tjølling Jff
Lag 16 - Søndag 02. Februar 14:00
Skive: 1 Startnr: 121
Michael Aleksander Nilsen Trollsås - JB - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Kristian Dolven Utklev - E2 - Brunlanes JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Skive: 4 Startnr: 124
Skive: 5 Startnr: 125
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Skive: 8 Startnr: 128