Jaktfelt Blaker JFF ER AVLYST


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 5 - Søndag 23. Februar 09:00
Skive: 1 Startnr: 33
Thomas Bråthen - JA - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 34
Ingar Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 35
Skive: 4 Startnr: 36
Anniken Moseng Ryen - B - Dalsbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 37
Skive: 6 Startnr: 38
Skive: 7 Startnr: 39
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 8 Startnr: 40
Johny Jogerud - B - Høland JSK
Lag 6 - Søndag 23. Februar 09:15
Skive: 1 Startnr: 41
John-Erik Jacobsen - JB - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Skive: 3 Startnr: 43
Skive: 4 Startnr: 44
Skive: 5 Startnr: 45
Skive: 6 Startnr: 46
Skive: 7 Startnr: 47
Skive: 8 Startnr: 48
Lag 7 - Søndag 23. Februar 09:30
Skive: 1 Startnr: 49
Jan Arild Hoel - JB - Øststranda JFF
Skive: 2 Startnr: 50
Lars-Erik Øvrum - JB - Udnes JFF
Skive: 3 Startnr: 51
Kristoffer Myhr - A - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 52
Egil Bjørkås - B - Enebakk Jff
Skive: 5 Startnr: 53
Skive: 6 Startnr: 54
Skive: 7 Startnr: 55
Jonas Kvåle - JC - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 56
Øyvind Kvåle - E2 - Oslo JFF
Lag 8 - Søndag 23. Februar 09:45
Skive: 1 Startnr: 57
Ted Atle Fiskerud - JC - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 58
Fredrik Fiskerud - D2 - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 59
tim fiskerud - JB - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 60
sigurd damm - JA - Ås JFF
Skive: 5 Startnr: 61
Stein Johansen - E1 - Ås JFF
Skive: 6 Startnr: 62
Olav A. Kvarme - JB - Ås JFF
Skive: 7 Startnr: 63
Anders Spornæs - JB - Ås JFF
Skive: 8 Startnr: 64
Øyvind Kvåle - E2 - Oslo JFF
Lag 9 - Søndag 23. Februar 10:00
Skive: 1 Startnr: 65
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 66
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 67
Rune Øberg Kristiansen - JA - Enebakk Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Ole Andreas Haugland - JB - Enebakk Jff
Skive: 5 Startnr: 69
Tore Hult - E1 - Oslomarka Jff
Skive: 6 Startnr: 70
Linn Monica Pålerud - F - Råde JFF
Skive: 7 Startnr: 71
Magne Andre Lilleng - JC - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 8 Startnr: 72
Siri Marlen Lindem - JA - Sarpsborg og Omegn JFF
Lag 10 - Søndag 23. Februar 10:15
Skive: 1 Startnr: 73
Martin Martinsen - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Kjell Gunnar Lund - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Johan Lund - E2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 4 Startnr: 76
Henning Holtet - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 5 Startnr: 77
Synnøve Gillingsrud - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 6 Startnr: 78
Jan-Ove Ruud - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 7 Startnr: 79
Tom Olav Hauer - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 8 Startnr: 80
Ragnar Henrik Hauer - JB - Båstad Grunneier Jff
Lag 11 - Søndag 23. Februar 10:30
Skive: 1 Startnr: 81
Robin Mathisen-Andersen - D2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Jan Markus Rambøl - A - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 83
Mette Johansson - B - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Anne Beathe Vollaug - B - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 85
Geir Hensel - B - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 86
Skive: 7 Startnr: 87
Rita Mathisen - F - Båstad Grunneier Jff
Skive: 8 Startnr: 88
Atle Ove Hagen - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 12 - Søndag 23. Februar 10:45
Skive: 1 Startnr: 89
Line Johansen - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 2 Startnr: 90
Ann Kristin Søbye - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Ola Trandal - E1 - Søndre Hurum Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Sverre Hågensen - JC - Svinndal Jff
Skive: 5 Startnr: 93
Roar Martin Andresen - JC - Svinndal Jff
Skive: 6 Startnr: 94
Bjarne Sigurd Ramsjø - JA - Svinndal Jff
Skive: 7 Startnr: 95
Hans Gunder Harestad - JC - Svinndal Jff
Skive: 8 Startnr: 96
Arild Veidahl - JA - Svinndal Jff
Lag 13 - Søndag 23. Februar 11:00
Skive: 1 Startnr: 97
Gjermund Martinsen - JC - Aurskog Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Mikael Martinsen - D1 - Aurskog Jff
Skive: 3 Startnr: 99
Tomas Adler Blakseth - JB - Aurskog Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Simen Blakseth - D2 - Aurskog Jff
Skive: 5 Startnr: 101
Åsmund Rakstad - JA - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 102
Peder Mikkelrud - D1 - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 103
Ole Petter Mikkelrud - JB - Aurskog Jff
Skive: 8 Startnr: 104
Syver Mikkelrud - D2 - Aurskog Jff
Lag 14 - Søndag 23. Februar 11:15
Skive: 1 Startnr: 105
Øyvind Engelstad - JB - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 106
Lars Olaf Helgestad - JC - Enebakk Jff
Skive: 3 Startnr: 107
Leif Tønneberg - JA - Høland JSK
Skive: 4 Startnr: 108
Skive: 5 Startnr: 109
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 6 Startnr: 110
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 111
Morten Nicolai Hovde - JB - Råde JFF
Skive: 8 Startnr: 112
Torodd Ranheim - JB - Råde JFF
Lag 15 - Søndag 23. Februar 11:30
Skive: 1 Startnr: 113
Jonas Holmbro - D2 - Høland JSK
Skive: 2 Startnr: 114
Magne Holmbro - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 115
Bjørn Ivar Kristiansen - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Håvard Rui - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Skive: 6 Startnr: 118
Steinar Gjøvik - E1 - Oslo JFF
Skive: 7 Startnr: 119
Tania Wåge Leporowski - F - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 120
Ivar Ruud - C - NA
Lag 16 - Søndag 23. Februar 11:45
Skive: 1 Startnr: 121
Kai Halvorsen - E1 - Rælingen Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Svein Olsen - JA - Rælingen Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Lasse Barkenæs - E1 - Rælingen Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Inge Nygård - E1 - Rælingen Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Arnt Sand - A - Rælingen Jff
Skive: 6 Startnr: 126
Marius Meland Kongsland - JC - Rælingen Jff
Skive: 7 Startnr: 127
Kenneth Sørli - B - Rælingen Jff
Skive: 8 Startnr: 128
Lars Erik Mathisen - B - Rælingen Jff
Lag 17 - Søndag 23. Februar 12:00
Skive: 1 Startnr: 129
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Jan Gregg Schneider - JA - Kongsberg JFF
Skive: 3 Startnr: 131
Steinar Isebakke - JB - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 4 Startnr: 132
Lars Magnar Antonsen - JC - Råde JFF
Skive: 5 Startnr: 133
Joackim Harethon - JC - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 134
stig thoresen - JC - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 135
Steinar Soot - JA - Aurskog Jff
Skive: 8 Startnr: 136
John Egil Iversen - E1 - Kongsberg JFF
Lag 18 - Søndag 23. Februar 12:15
Skive: 1 Startnr: 137
Haakon Haraldsen - JC - Ådal Jff
Skive: 2 Startnr: 138
Daniel Jørgen Willoch - JC - Ådal Jff
Skive: 3 Startnr: 139
Baard Kjelsaas - JC - Ådal Jff
Skive: 4 Startnr: 140
Kent Halvorsen - A - Høland JSK
Skive: 5 Startnr: 141
Odd Martin K Habberstad - A - Høland JSK
Skive: 6 Startnr: 142
Kristina Cabrera Olsen - F - Tolga Jff
Skive: 7 Startnr: 143
Espen Weldingh - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 144
Oddmund Broen - JC - NA
Lag 19 - Søndag 23. Februar 12:30
Skive: 1 Startnr: 145
Tor Arne Nergård - E2 - Rælingen Jff
Skive: 2 Startnr: 146
Trygve Kongsvold Larssen - JA - Ås JFF
Skive: 3 Startnr: 147
Arnkjell Johansen - E2 - Ås JFF
Skive: 4 Startnr: 148
Skive: 5 Startnr: 149
Skive: 6 Startnr: 150
Skive: 7 Startnr: 151
Hans Olav Røtterud - A - Nannestad Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Jan Nygård - B - Nannestad Jff
Lag 20 - Søndag 23. Februar 12:45
Skive: 1 Startnr: 153
Jon Tore Gravdal - E2 - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 154
Roger Ekre - JA - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 155
Eigil Lorentzen - JA - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 156
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 157
Skive: 6 Startnr: 158
Skive: 7 Startnr: 159
Skive: 8 Startnr: 160
Lag 21 - Søndag 23. Februar 13:00
Skive: 1 Startnr: 161
Kai Richard Nordby - JB - Bjørkelangen Jff
Skive: 2 Startnr: 162
Kjell-Morten Evensen - JA - Bjørkelangen Jff
Skive: 3 Startnr: 163
Andreas Jakob Johnsen - JA - Askim og Omegn JFF
Skive: 4 Startnr: 164
Skive: 5 Startnr: 165
Skive: 6 Startnr: 166
Skive: 7 Startnr: 167
Skive: 8 Startnr: 168
Lag 22 - Søndag 23. Februar 13:15
Skive: 1 Startnr: 169
Sigrid Lykkjen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 170
Tom Zahl Pedersen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 171
Mina Off - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 172
Andreas Gjetanger - D2 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 5 Startnr: 173
Skive: 6 Startnr: 174
Amund Brede Svendsen - JB - Oslo JFF
Skive: 7 Startnr: 175
Kristian Ovesen - JB - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 176
Vibeke Svendsen - F - Oslo JFF
Lag 23 - Søndag 23. Februar 13:30
Skive: 1 Startnr: 177
Skive: 2 Startnr: 178
Hege Hilstad - F - Ås JFF
Skive: 3 Startnr: 179
Jan T. Hilstad - JA - Ås JFF
Skive: 4 Startnr: 180
Tom Erik Landberg - JC - Ås JFF
Skive: 5 Startnr: 181
Preben Vanghøj - JC - Nordstrand Jff
Skive: 6 Startnr: 182
Jens Torbjørn Asak - JB - Lillestrøm og Strømmen JFF
Skive: 7 Startnr: 183
Lars Askerud - JA - Lillestrøm og Strømmen JFF
Skive: 8 Startnr: 184
Finn Olsen - JB - Lillestrøm og Strømmen JFF
Lag 24 - Søndag 23. Februar 13:45
Skive: 1 Startnr: 185
Willy Johannessen - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 186
Sonja Johannessen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 187
Leif Økland - E1 - Nesodden Jff
Skive: 4 Startnr: 188
Lars Eric Lindqvist - E2 - Oslo JFF
Skive: 5 Startnr: 189
Gaute Lote - JB - Oslo JFF
Skive: 6 Startnr: 190
Skive: 7 Startnr: 191
Skive: 8 Startnr: 192
Rune Svendsen - B - Solemskogen Jff
Lag 25 - Søndag 23. Februar 14:00
Skive: 1 Startnr: 193
Frode Grindal Engeset - JB - Ski Jff
Skive: 2 Startnr: 194
Jørgen Grindal Engeset - JC - Ski Jff
Skive: 3 Startnr: 195
Kirsti Grindal Engeset - F - Ski Jff
Skive: 4 Startnr: 196
Vidar Engeset - E1 - Ski Jff
Skive: 5 Startnr: 197
Skive: 6 Startnr: 198
Even Skaarer - JA - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 199
Lise Faldbakken - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 200
Vegard Jørgensen - A - Rælingen Jff
Lag 26 - Søndag 23. Februar 14:15
Skive: 1 Startnr: 201
Leif H Larsen - E2 - Sørkedalen Jff
Skive: 2 Startnr: 202
Alf Helge Justad - JA - Jevnaker JFF
Skive: 3 Startnr: 203
Inger Elisabeth Tveide - JB - Oslo JFF
Skive: 4 Startnr: 204
Tore Engvig - JB - Oslo JFF
Skive: 5 Startnr: 205
Eirik Andreassen - A - Oslo JFF
Skive: 6 Startnr: 206
Stian Hebjerk - JC - Oslo JFF
Skive: 7 Startnr: 207
Ingar Woll - A - Oslo JFF
Skive: 8 Startnr: 208
Pernille Nor-Woll - D1 - Oslo JFF