AVLYST - Jaktfeltstevne Maarud JFF og Sør-Odal JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 8 - Søndag 22. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 57
Thea Mostue - F - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 58
Adrian Lien Larsson - JC - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 59
Kim Arne Røhne - JB - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 60
Martin Mostue - JC - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 61
Øyvind Hansen - JC - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 62
Malin Hager - F - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 63
Kristoffer Krok - JA - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 64
Jan Arild Hoel - JB - Øststranda JFF
Lag 9 - Søndag 22. Mars 09:15
Skive: 1 Startnr: 65
Anne Marthe Gjestvang - F - Stange JFF
Skive: 2 Startnr: 66
Ole Mattis Lien - E1 - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 67
John Arne Arvesen - JB - Stange JFF
Skive: 4 Startnr: 68
Jørn Harald Sørli - B - Stange JFF
Skive: 5 Startnr: 69
Rolf Hanstad - E1 - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 70
Øyvind Østlie - B - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 71
Thomas Sørli Haugseth - B - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 72
Jan Ove Haugseth - E1 - Stange JFF
Lag 10 - Søndag 22. Mars 09:30
Skive: 1 Startnr: 73
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Ole Mathias Fjeldskogen - A - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Kjetil Engebretsen - JA - Hemnes Jff
Skive: 4 Startnr: 76
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 5 Startnr: 77
Knut Engebretsen - E1 - Blaker Jff
Skive: 6 Startnr: 78
Øystein Hoel - B - Blaker Jff
Skive: 7 Startnr: 79
Jan Ingar Stensrud - B - Blaker Jff
Skive: 8 Startnr: 80
Bjørn Terje Lund - E1 - Blaker Jff
Lag 11 - Søndag 22. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 81
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 82
Markus Nybråten - JB - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Inge Brenden Seigerud - B - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Nikolai Torp - JA - Skogen JSK
Skive: 5 Startnr: 85
John Arne Torp - D2 - Skogen JSK
Skive: 6 Startnr: 86
Lasse Torp - JB - Skogen JSK
Skive: 7 Startnr: 87
Øyvind Aafloen Henriksen - JB - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 88
Linus Henriksen - E2 - Skogen JSK
Lag 12 - Søndag 22. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 89
Ole-Jakob Seigerud - JB - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 90
Anniken Moseng Ryen - B - Dalsbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 91
Thomas Håven - JC - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 92
Asbjørn Nybråten - E2 - Skogen JSK
Skive: 5 Startnr: 93
Lars-Erik Øvrum - JB - Udnes JFF
Skive: 6 Startnr: 94
Andreas Mostue - B - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 95
Knut Olav Nygård - JB - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 96
Sondre Sørli - JC - Stange JFF
Lag 13 - Søndag 22. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 97
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 98
Erik Johansen - E2 - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Kjell Arne Vang - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 100
Rune Flikkerud - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 5 Startnr: 101
Ivar Nordhaug - JC - Stange JFF
Skive: 6 Startnr: 102
Liv Nordhaug - F - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 103
Jon Nordhaug - JB - Stange JFF
Skive: 8 Startnr: 104
Johnny Eriksen - E2 - Grue Jff
Lag 14 - Søndag 22. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 105
Marius André Evjebråten - D2 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 106
Einar Evjebråten - JB - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 107
Eirik Andreassen - A - Oslo JFF
Skive: 4 Startnr: 108
Magne Andre Lilleng - JC - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 5 Startnr: 109
Siri Marlen Lindem - JA - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 6 Startnr: 110
Leif Haarseth - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 111
Martin Hagen Haarseth - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 112
Atle Ove Hagen - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 15 - Søndag 22. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 113
Jan Markus Rambøl - A - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 114
Malene Solhaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 115
Bjørn Einar Lier - B - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 116
Anne Beathe Vollaug - B - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 117
Mette Johansson - B - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 118
Kjetil Risbråthe - B - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 119
Odd Remi Frøshaug - JB - Trøgstad JFF
Skive: 8 Startnr: 120
Sverre Frøshaug - A - Nordre Elverum JFG
Lag 16 - Søndag 22. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 121
Øyvind Juliussen - JB - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Lars Fallbakken - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Kai Roger Øien - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 126
Ingrid Sætersmoen - F - Elverum JSK
Skive: 7 Startnr: 127
Christian Rees Jakobsen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 128
Lenita Eidhol - F - Skogen JSK
Lag 17 - Søndag 22. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 129
Gjermund Martinsen - JC - Aurskog Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Mikael Martinsen - D1 - Aurskog Jff
Skive: 3 Startnr: 131
Peder Mikkelrud - D1 - Aurskog Jff
Skive: 4 Startnr: 132
Ole Petter Mikkelrud - JB - Aurskog Jff
Skive: 5 Startnr: 133
Syver Mikkelrud - D2 - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 134
Åsmund Rakstad - JA - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 135
Simen Blakseth - D2 - Aurskog Jff
Skive: 8 Startnr: 136
Tomas Adler Blakseth - JB - Aurskog Jff
Lag 18 - Søndag 22. Mars 11:30
Skive: 1 Startnr: 137
Kim Trøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 2 Startnr: 138
Joackim Harethon - JC - Aurskog Jff
Skive: 3 Startnr: 139
Atle Roar Bølla - JB - Våler Jff
Skive: 4 Startnr: 140
Jørn Tore Bølla - JB - Våler Jff
Skive: 5 Startnr: 141
stig thoresen - JC - Aurskog Jff
Skive: 6 Startnr: 142
Steinar Soot - JA - Aurskog Jff
Skive: 7 Startnr: 143
Jon Vegard Johnsen - JC - NA
Skive: 8 Startnr: 144
Kai Strandvik - JC - Ytre Rendal Jff
Lag 19 - Søndag 22. Mars 11:45
Skive: 1 Startnr: 145
Pernille Nor-Woll - D1 - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 146
Ingar Woll - A - Oslo JFF
Skive: 3 Startnr: 147
Steinar Isebakke - JB - Sarpsborg og Omegn JFF
Skive: 4 Startnr: 148
Lars Magnar Antonsen - JC - Råde JFF
Skive: 5 Startnr: 149
Henning Andreas Haga - JC - Våler Jff
Skive: 6 Startnr: 150
Christian Haga - JC - Våler Jff
Skive: 7 Startnr: 151
Hege Heier - F - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 152
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Lag 20 - Søndag 22. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 153
Nickolai Spjeld - D2 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 2 Startnr: 154
Lars Olai Dønnum Spjeld - JB - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 3 Startnr: 155
Ivar Langerud - E1 - Kongsvinger Jff
Skive: 4 Startnr: 156
Marit Karlsen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 5 Startnr: 157
Bjørn Karlsen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 6 Startnr: 158
Thor Owe Andreassen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 7 Startnr: 159
Finn Sæther - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 8 Startnr: 160
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Lag 21 - Søndag 22. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 161
Inger Sofie Skaarer - F - Blaker Jff
Skive: 2 Startnr: 162
Helene Aaserud Kongtorp - F - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 163
Andreas Skaarer - JA - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 164
Arne Skaarer - JB - Blaker Jff
Skive: 5 Startnr: 165
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 166
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 167
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 168
Borgar Råberg - E2 - Grue-Finnskog Jff
Lag 22 - Søndag 22. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 169
Jan Bakken - A - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 2 Startnr: 170
Arild Erik Bakken - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 3 Startnr: 171
Karl-Even Bruksvangen - JB - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 172
Rune Heggelund - A - Vang Jff
Skive: 5 Startnr: 173
Ole-Anders Sandvoll - JA - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 174
Hans Olav Engen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 175
May-Britt Wenseth - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 176
Bjørn Erik Halvorsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Lag 23 - Søndag 22. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 177
Ane Brevig Edvardsen - D2 - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 178
Bjørn Ivar Kristiansen - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 3 Startnr: 179
Håvard Rui - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 4 Startnr: 180
Ida Jeanette Granvoll - F - Kongsvinger Jff
Skive: 5 Startnr: 181
Vegard Selboe - JC - Skogen JSK
Skive: 6 Startnr: 182
Line Johansen - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 7 Startnr: 183
Hans J. Torkildsrud Hvidsten - JB - Borge Jff
Skive: 8 Startnr: 184
Rune Lindstad - JB - Vang Jff
Lag 24 - Søndag 22. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 185
Janne Bøhlerengen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 186
Atle Petersen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 187
Mina Off - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 188
Tom Zahl Pedersen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 5 Startnr: 189
Sigrid Lykkjen - JA - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 6 Startnr: 190
Lars Erik Sønsterud - B - Åslia JSK
Skive: 7 Startnr: 191
Rune Pettersen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 192
Marius Martinussen - JB - Romedal og Vallset Jff
Lag 25 - Søndag 22. Mars 13:15
Skive: 1 Startnr: 193
Lene Fossum - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 2 Startnr: 194
Vidar Fossum - B - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 3 Startnr: 195
Willy Johannessen - E1 - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 4 Startnr: 196
Trine Bøe Syvertsen - F - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 5 Startnr: 197
Knut Syvertsen - JB - Skaubygda JFF Frogn
Skive: 6 Startnr: 198
Rune Fredheim - B - Dalsbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 199
Håkon Strumse - JC - Asker Jff
Skive: 8 Startnr: 200
Hans Jahren - E2 - Nannestad Jff
Lag 26 - Søndag 22. Mars 13:30
Skive: 1 Startnr: 201
Zinaida Johansson - E1 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 202
Tore Uno Johansson - E1 - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 203
Trond Holter - A - Åslia JSK
Skive: 4 Startnr: 204
Viktor Holter - D2 - Åslia JSK
Skive: 5 Startnr: 205
Odd Grønberg - E1 - Osen JFL
Skive: 6 Startnr: 206
Henning Holtet - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 7 Startnr: 207
Lise Faldbakken - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 208
Vegard Jørgensen - A - Rælingen Jff
Lag 27 - Søndag 22. Mars 13:45
Skive: 1 Startnr: 209
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 2 Startnr: 210
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 211
Tor Egil Hannestad - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 4 Startnr: 212
Martin Martinsen - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 5 Startnr: 213
Kjell Gunnar Lund - JA - Båstad Grunneier Jff
Skive: 6 Startnr: 214
Johan Lund - E2 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 7 Startnr: 215
Ragnar Henrik Hauer - B - Båstad Grunneier Jff
Skive: 8 Startnr: 216
Tom Olav Hauer - JB - Båstad Grunneier Jff
Lag 28 - Søndag 22. Mars 14:00
Skive: 1 Startnr: 217
Even Skaarer - JA - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 218
Kristoffer Kjelsberg - JB - Fet Jff
Skive: 3 Startnr: 219
Morten Hexeberg Torp - JC - Fet Jff
Skive: 4 Startnr: 220
Jan-Ove Ruud - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 5 Startnr: 221
Synnøve Gillingsrud - E1 - Båstad Grunneier Jff
Skive: 6 Startnr: 222
Anders Skaug - JB - Båstad Grunneier Jff
Skive: 7 Startnr: 223
Peder Østlid Bråthen - D2 - Høland JSK
Skive: 8 Startnr: 224
Thomas Bråthen - JA - Høland JSK
Lag 29 - Søndag 22. Mars 14:15
Skive: 1 Startnr: 225
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 226
Joakim Siljubergåsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 227
Tor Håkon Martinsen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 228
Willy Henriksen - E1 - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 229
Roger Ekre - JA - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 230
Eigil Lorentzen - JA - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 231
Martin Kristiansen - D1 - Udnes JFF
Skive: 8 Startnr: 232
Morten Kristiansen - JB - Udnes JFF
Lag 30 - Søndag 22. Mars 14:30
Skive: 1 Startnr: 233
John-Erik Jacobsen - JB - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 234
Vegar Hagen - A - Ytre Rendal Jff
Skive: 3 Startnr: 235
Mari Hausstatter-Hagen - D1 - Ytre Rendal Jff
Skive: 4 Startnr: 236
Stein Ola Klafstad - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 237
Nina Klafstad - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 238
Torgeir Bjørgan - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 239
Ola Føsker - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 240
Fredrik Haug - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 31 - Søndag 22. Mars 14:45
Skive: 1 Startnr: 241
Tarje Nyberg Karlsen - JC - Ski Jff
Skive: 2 Startnr: 242
Carl Henrik Ekhaugen - JC - Ski Jff
Skive: 3 Startnr: 243
Svein- Olav Audestad Lundberg - JC - Ski Jff
Skive: 4 Startnr: 244
Arnt Sand - A - Rælingen Jff
Skive: 5 Startnr: 245
Marius Meland Kongsland - JC - Rælingen Jff
Skive: 6 Startnr: 246
Lasse Barkenæs - E1 - Rælingen Jff
Skive: 7 Startnr: 247
Tor Arne Nergård - E2 - Rælingen Jff
Skive: 8 Startnr: 248
Andreas Sjøvik - JC - Sør-Odal Jff
Lag 32 - Søndag 22. Mars 15:00
Skive: 1 Startnr: 249
Emil Kulusveen - JB - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 250
Erik Kulusveen - E2 - Åmot Jff
Skive: 3 Startnr: 251
tim fiskerud - JB - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 252
Fredrik Fiskerud - D2 - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 253
Asgeir Horvli - JA - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 254
Øystein Johnsen - A - Stange JFF
Skive: 7 Startnr: 255
Stian Audestad Lundberg - JC - Ski Jff
Skive: 8 Startnr: 256
Øyvind Kvåle - E2 - Oslo JFF