Jaktfelt Stange JFF 1. mars Temmen skytebane


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 01. Mars 09:30
Skive: 4 Startnr: 4
Skive: 5 Startnr: 5
Skive: 6 Startnr: 6
Skive: 7 Startnr: 7
Skive: 8 Startnr: 8
Kristian Fjellhammer - JB - Lørenskog SS
Lag 2 - Søndag 01. Mars 09:45
Skive: 1 Startnr: 9
Ingar Mikael Solvang - A - Nes JFF
Skive: 2 Startnr: 10
Sverre Frøshaug - A - Nordre Elverum JFG
Skive: 3 Startnr: 11
Henrik Granøe - JB - Lillestrøm og Strømmen JFF
Skive: 4 Startnr: 12
Jonny Granøe - E1 - Lillestrøm og Strømmen JFF
Skive: 5 Startnr: 13
Trond Larsen - JA - Enebakk Jff
Skive: 6 Startnr: 14
Hans Petter Løberg - A - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 15
Tor Egil Hannestad - JC - Nes og Helgøya Jff
Skive: 8 Startnr: 16
Jens Torp - JA - Åmot Jff
Lag 3 - Søndag 01. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 17
Nickolai Spjeld - D2 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 2 Startnr: 18
Lars Olai Dønnum Spjeld - JB - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 3 Startnr: 19
Atle Ove Hagen - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 20
Leif Haarseth - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 21
Martin Hagen Haarseth - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 22
Tor Arne Haugen Mikkelsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 23
steinar skansbo - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 24
Ole Johan Haugen Mikkelsen - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 4 - Søndag 01. Mars 10:15
Skive: 1 Startnr: 25
Olav M. Lystad - JB - Furnes Jff
Skive: 2 Startnr: 26
Bjørn Erik Ihle - JB - Nes og Helgøya Jff
Skive: 3 Startnr: 27
Eivind Ihle - B - Nes og Helgøya Jff
Skive: 4 Startnr: 28
Kari Syljuberget - F - Nes og Helgøya Jff
Skive: 5 Startnr: 29
Katarina Nordtun - F - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 30
Håvard Ruud - D1 - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 31
Audun Ruud - D1 - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 32
Håkon Ruud - JB - Vang Jff
Lag 5 - Søndag 01. Mars 10:30
Skive: 1 Startnr: 33
Erik Johansen - E2 - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 34
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 35
Thorbjørn Viktor Lund - E2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 36
Anny Venche Aasen - JB - Heradsbygd Jff
Skive: 5 Startnr: 37
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 38
Sverre Lindstad - E1 - Løiten JFF
Skive: 7 Startnr: 39
Kurt Haugen - JA - Snertingdal Jff
Skive: 8 Startnr: 40
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Lag 6 - Søndag 01. Mars 10:45
Skive: 1 Startnr: 41
Petter Martinsen - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Marius Martinussen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 3 Startnr: 43
Hans Olav Engen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 44
Chris Vestergård Nielsen - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Arne Hansen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Skive: 6 Startnr: 46
Tor-Andre Hansen - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 7 Startnr: 47
Kai Roger Øien - JC - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 48
Lars Fallbakken - JA - Romedal og Vallset Jff
Lag 7 - Søndag 01. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 49
Øyvind Juliussen - JB - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Rune Flikkerud - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 3 Startnr: 51
Kjell Arne Vang - JA - Romedal og Vallset Jff
Skive: 4 Startnr: 52
Jo Kjetil Ruud - JB - Romedal og Vallset Jff
Skive: 5 Startnr: 53
Sigurd Trøseid - JA - Mo Jff Nord-Odal
Skive: 6 Startnr: 54
Ingrid Sætersmoen - F - Elverum JSK
Skive: 7 Startnr: 55
Lenita Eidhol - F - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 56
Christian Rees Jakobsen - E1 - Romedal og Vallset Jff
Lag 8 - Søndag 01. Mars 11:15
Skive: 1 Startnr: 57
Eldri Kolden - F - Vågå Jff
Skive: 2 Startnr: 58
Rolv Magnus Hidemstrædet - B - Vågå Jff
Skive: 3 Startnr: 59
Ernst Rolf Østmoe - E1 - NA
Skive: 4 Startnr: 60
Jørn Marken - JB - Løiten JFF
Skive: 5 Startnr: 61
Lise Lundstadeie - F - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 62
STIAN STRAND - JB - Vang Jff
Skive: 7 Startnr: 63
Malin Horvli - F - Vang Jff
Skive: 8 Startnr: 64
Asgeir Horvli - JA - Vang Jff
Lag 9 - Søndag 01. Mars 11:30
Skive: 1 Startnr: 65
olav kirkerud - B - Snertingdal Jff
Skive: 2 Startnr: 66
Christer Hemstad - A - Østby JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Geir-Ove Hippe - E1 - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 68
Anniken Moseng Ryen - B - Dalsbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 69
Per Olav Bergli - E1 - Gjøvik JFF
Skive: 6 Startnr: 70
Henning Bigum - E1 - Furnes Jff
Skive: 7 Startnr: 71
Lise Faldbakken - A - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 72
John Amundgaard - E1 - Åslia JSK
Lag 10 - Søndag 01. Mars 11:45
Skive: 1 Startnr: 73
Ane Brevig Edvardsen - D2 - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Ole-Anders Sandvoll - JA - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Karl-Even Bruksvangen - JB - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 76
Rune Lindstad - JB - Vang Jff
Skive: 5 Startnr: 77
Rune Sandvoll - B - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 78
Per Arne Lund - JC - Våler Jff
Skive: 7 Startnr: 79
Jørn Tore Bølla - JB - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 80
Atle Roar Bølla - JB - Våler Jff
Lag 11 - Søndag 01. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 81
Jan Bakken - A - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Arild Erik Bakken - E2 - Brandbu og Tingelstad Jff
Skive: 3 Startnr: 83
Lene Storbæk - B - Trysil JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Bjørn Trydal - JB - NA
Skive: 5 Startnr: 85
Elias Gullord - JC - Våler Jff
Skive: 6 Startnr: 86
John Gullord - JC - Våler Jff
Skive: 7 Startnr: 87
Simen Holtmoen - JA - Våler Jff
Skive: 8 Startnr: 88
Hege Heier - F - Våler Jff
Lag 12 - Søndag 01. Mars 12:15
Skive: 1 Startnr: 89
Pernille Nor-Woll - D1 - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 90
Ingar Woll - A - Oslo JFF
Skive: 3 Startnr: 91
Ørjan Løkken - A - Gjøvik JFF
Skive: 4 Startnr: 92
Knut Johan Nybakke - A - Gjøvik JFF
Skive: 5 Startnr: 93
Rune Heggelund - A - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 94
Cathrine Brevig Berg - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 95
Hans Harald Schjørlien - JC - Torpa JSK
Skive: 8 Startnr: 96
May-Britt Stenseth - F - Torpa JSK
Lag 13 - Søndag 01. Mars 12:30
Skive: 1 Startnr: 97
Jan Markus Rambøl - A - Trøgstad JFF
Skive: 2 Startnr: 98
Malene Solhaug - F - Trøgstad JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Bjørn Einar Lier - B - Trøgstad JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Anne Beathe Vollaug - B - Trøgstad JFF
Skive: 5 Startnr: 101
Mette Johansson - B - Trøgstad JFF
Skive: 6 Startnr: 102
Kjetil Risbråthe - B - Trøgstad JFF
Skive: 7 Startnr: 103
Markus Nybråten - JB - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 104
Asbjørn Nybråten - E2 - Skogen JSK
Lag 14 - Søndag 01. Mars 12:45
Skive: 1 Startnr: 105
Kim Trøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 2 Startnr: 106
Kai Strandvik - JC - Ytre Rendal Jff
Skive: 3 Startnr: 107
Knut Arnkværn - E2 - Vang Jff
Skive: 4 Startnr: 108
Even Nashoug - E2 - Vang Jff
Skive: 5 Startnr: 109
Bjørn Myrvang - E2 - Vang Jff
Skive: 6 Startnr: 110
Kåre Engevold - JC - NA
Skive: 7 Startnr: 111
Thomas Keidel - A - Biri Jff
Skive: 8 Startnr: 112
May Iselin Helland - F - Biri Jff
Lag 15 - Søndag 01. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 113
Linus Henriksen - D1 - Skogen JSK
Skive: 2 Startnr: 114
Øyvind Aafloen Henriksen - JB - Skogen JSK
Skive: 3 Startnr: 115
Inge Brenden Seigerud - B - Skogen JSK
Skive: 4 Startnr: 116
Jørn Bilben - A - Sel Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Per Aasen - JB - Fron JFF
Skive: 6 Startnr: 118
Hans Mathias Ulberg - JA - Sør-Fron Jff
Skive: 7 Startnr: 119
Lasse Torp - JB - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 120
Ken Lundhaug - A - Skogen JSK
Lag 16 - Søndag 01. Mars 13:15
Skive: 1 Startnr: 121
Tor Håkon Martinsen - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 122
Sondre Digene - JB - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 123
Skive: 4 Startnr: 124
Emil Breum - B - Sørskogbygda JSK
Skive: 5 Startnr: 125
Geir Silkoset - JC - Sørskogbygda JSK
Skive: 6 Startnr: 126
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 7 Startnr: 127
Einar Evjebråten - JB - Skogen JSK
Skive: 8 Startnr: 128
Marius André Evjebråten - D2 - Skogen JSK
Lag 17 - Søndag 01. Mars 13:30
Skive: 1 Startnr: 129
Lina Olette G Nordseng - D1 - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Bjørn Grønvold - E1 - Vang Jff
Skive: 3 Startnr: 131
Frank Havik - E1 - Furnes Jff
Skive: 4 Startnr: 132
Christian Gjørslie - JC - Furnes Jff
Skive: 5 Startnr: 133
Bjørn Ivar Kristiansen - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 6 Startnr: 134
Håvard Rui - E1 - Eidsvoll Skog Jff
Skive: 7 Startnr: 135
May-Britt Wenseth - F - Romedal og Vallset Jff
Skive: 8 Startnr: 136
Bjørn Erik Halvorsen - JC - Romedal og Vallset Jff
Lag 18 - Søndag 01. Mars 13:45
Skive: 1 Startnr: 137
David Herberg - JC - Vang Jff
Skive: 2 Startnr: 138
Marianne R. Grønvold - A - Vang Jff