Jaktfelt - Gyldenspissen, Lardal


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 2 - Søndag 01. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 11
ARNFINN HEM - JB - Tjølling Jff
Skive: 2 Startnr: 12
Øyvind Rød - JB - Sandefjord JFF
Skive: 3 Startnr: 13
Ole Hauan - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 14
Arne Fredrik Rauan - JC - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 15
Skive: 6 Startnr: 16
Runar Lie - E1 - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 17
Anton Evjen - E1 - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 18
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 9 Startnr: 19
Thomas Løvåsdal - JA - Buskeruds Jff
Skive: 10 Startnr: 20
Ingar Sørum - A - Buskeruds Jff
Lag 3 - Søndag 01. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 21
Åsmund Nakjem - D1 - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 22
Inge Martin Nakjem - JC - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 23
Terje Nakjem - JC - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 24
Henning Bodahl - JC - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 25
Harald Bjørn Bodahl - E1 - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 26
Tine Raisbæk - F - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 27
Gjermund Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 8 Startnr: 28
Ottar Sørum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 9 Startnr: 29
Jarle Skaug - JB - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 30
Jørgen Granli Saga - D1 - Hedrum Jfl
Lag 4 - Søndag 01. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 31
Kjetil Hagen - JC - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 32
Steinar Bråthen - JC - Svelvik Jff
Skive: 3 Startnr: 33
Tom Berger - JB - Svelvik Jff
Skive: 4 Startnr: 34
Raymond Storli - JC - Svelvik Jff
Skive: 5 Startnr: 35
Halvor Veie Vestgarden - JC - Svelvik Jff
Skive: 6 Startnr: 36
Frode Vestgarden - JB - Svelvik Jff
Skive: 7 Startnr: 37
Terje Marstein - E1 - Svelvik Jff
Skive: 8 Startnr: 38
Arve Olaussen - E1 - Svelvik Jff
Skive: 9 Startnr: 39
Lina Olaussen - JC - Svelvik Jff
Skive: 10 Startnr: 40
Per Hjalmar Nilssen - JA - Svelvik Jff
Lag 5 - Søndag 01. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 41
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 42
Jan Gregg Schneider - JA - Kongsberg JFF
Skive: 3 Startnr: 43
John Egil Iversen - E1 - Kongsberg JFF
Skive: 4 Startnr: 44
Lasse Bergseter - JB - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Morten Bøe - JB - Andebu Jff
Skive: 6 Startnr: 46
Trond Andresen - JC - Andebu Jff
Skive: 7 Startnr: 47
Knut Ole Pedersen - E2 - Sauherad SL JSK
Skive: 8 Startnr: 48
Terje Nesset - A - Ytre Sandsvær JFF
Skive: 9 Startnr: 49
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 10 Startnr: 50
Jan Gunnar Underdal - E2 - Notodden Jff
Lag 6 - Søndag 01. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 51
Dag Inge Urå - JC - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 52
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 53
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 54
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 5 Startnr: 55
Martin Brathagen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 56
Gaute E. Hellenes - B - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 57
Øyvind Foshaug - E2 - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 58
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 9 Startnr: 59
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 10 Startnr: 60
Anders Farnes - JC - Andebu Jff
Lag 7 - Søndag 01. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 61
Rune Grorud - JA - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 63
Terjer Saga - JB - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 64
Frank Tore Iversen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 65
Arve Lundestad - JB - Kongsberg JFF
Skive: 6 Startnr: 66
Therese Helle - F - Kongsberg JFF
Skive: 7 Startnr: 67
Karen Øksendal - F - Marnardal og Mandal JFF
Skive: 8 Startnr: 68
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Skive: 9 Startnr: 69
Anette Dahl - F - Sauherad SL JSK
Skive: 10 Startnr: 70
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Lag 8 - Søndag 01. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 71
Kim-André Lund - B - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 72
Anja Nordhøy Rønningsgrind - B - Trondheim Jff
Skive: 3 Startnr: 73
knut johan ruud - JC - Røyken og Åros Jff
Skive: 4 Startnr: 74
Petter Dambo - JC - Røyken og Åros Jff
Skive: 5 Startnr: 75
Karina Gjerde - JC - NA
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Baard Kjelsaas - JC - Ådal Jff
Skive: 8 Startnr: 78
Daniel Jørgen Willoch - JC - Ådal Jff
Skive: 9 Startnr: 79
Karl Otto Haraldsen - E1 - Ådal Jff
Skive: 10 Startnr: 80
Haakon Haraldsen - JC - Ådal Jff
Lag 9 - Søndag 01. Mars 12:20
Skive: 1 Startnr: 81
Henning Haugen - A - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 82
Jarle Hansen - B - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 83
Nils Oskar Næss - JC - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 84
Helge Omsland - E1 - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 85
Karl Anton Fure - E1 - Glomsrudkollens Jff
Skive: 6 Startnr: 86
Odd Engen - E1 - Glomsrudkollens Jff
Skive: 7 Startnr: 87
Ole Herland - JC - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 88
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 9 Startnr: 89
Marte Granli Saga - D1 - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 90
Svein Hildenes - B - Hedrum Jfl
Lag 10 - Søndag 01. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 91
Gunn Hege Hardus - JB - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 92
Knut Erik Bratli - B - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 93
Petter Bund - JA - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 94
Alexander Hansen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 95
Michael Aleksander Nilsen Trollsås - JB - Andebu Jff
Skive: 6 Startnr: 96
Morten Abrahamsen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 97
Christoffer Hagen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 98
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Skive: 9 Startnr: 99
Jonas Tellefsen Rodegård - JA - Flå JFF Lerdueklubben
Skive: 10 Startnr: 100
Karina Tangnes Svingen - B - Flå JFF Lerdueklubben
Lag 11 - Søndag 01. Mars 13:00
Skive: 1 Startnr: 101
Kenneth Larsen - JB - Søndre Hurum Jff
Skive: 2 Startnr: 102
Line Johansen - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 3 Startnr: 103
Ann Kristin Søbye - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 4 Startnr: 104
Carl Arne Peter Bengtsson - E1 - Nordre Hurum Jff
Skive: 5 Startnr: 105
Kåre Brosø - JC - NA
Skive: 6 Startnr: 106
Skive: 7 Startnr: 107
Magnus Loddengaard Folkestad - JC - Søndre Hurum Jff
Skive: 8 Startnr: 108
Jørgen Fjære - A - Hedrum Jfl
Skive: 9 Startnr: 109
Kristoffer Fjære - D2 - Hedrum Jfl
Skive: 10 Startnr: 110
Ola Trandal - E1 - Søndre Hurum Jff
Lag 12 - Søndag 01. Mars 13:20
Skive: 1 Startnr: 111
John Hermann Bakke - JA - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 112
Knut Melby - E2 - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 113
Magne Melby - JB - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 114
Morten Melby - JA - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 115
Kjetil Moskvil Nilsen - JB - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 116
Øystein Lie - B - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 117
Michael Sebastian Eriksen Moland - A - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 118
Arvid Rød - JB - Andebu Jff
Skive: 9 Startnr: 119
Henrik Bogstad - B - Andebu Jff
Skive: 10 Startnr: 120
Arvid Rød - JB - Andebu Jff
Lag 13 - Søndag 01. Mars 13:40
Skive: 1 Startnr: 121
Sanna Ekmann - D1 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Knut Einar Ekmann - JB - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Skive: 4 Startnr: 124
Skive: 5 Startnr: 125
Skive: 6 Startnr: 126
Skive: 7 Startnr: 127
Skive: 8 Startnr: 128
Skive: 9 Startnr: 129
Skive: 10 Startnr: 130