JAKTFELT PÅ ALLUM 8.MARS -stevne er også KM


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 08. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 25
Ingar Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 2 Startnr: 26
Thomas Løvåsdal - JA - Buskeruds Jff
Skive: 3 Startnr: 27
Gjermund Sørum - A - Buskeruds Jff
Skive: 4 Startnr: 28
Ottar Sørum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 5 Startnr: 29
Bjørn Lennart Vorre - A - Lardal JFL
Skive: 6 Startnr: 30
Runar Lie - E1 - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 31
Anton Evjen - E1 - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 32
Jørn Egil Thomassen - JA - Ytre Sandsvær JFF
Lag 5 - Søndag 08. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 33
Øyvind Foshaug - E2 - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 34
Gaute E. Hellenes - B - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 35
Martin Brathagen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 36
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 37
Rolf Løyte Teigen - JB - Nome JFF
Skive: 6 Startnr: 38
Ole Herland - JC - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 39
Bjørn Atle Nilsen - JC - Nome JFF
Skive: 8 Startnr: 40
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Lag 6 - Søndag 08. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 41
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Skive: 2 Startnr: 42
Knut Melby - E2 - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 43
Svein Hildenes - B - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 44
Anders Farnes - JC - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 45
Trond Andresen - JC - Andebu Jff
Skive: 6 Startnr: 46
Morten Bøe - JB - Andebu Jff
Skive: 7 Startnr: 47
Lasse Bergseter - JB - Andebu Jff
Skive: 8 Startnr: 48
Kjetil Hagen - JC - Lardal JFL
Lag 7 - Søndag 08. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 49
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 52
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 5 Startnr: 53
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 6 Startnr: 54
Sivert Wisth - B - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 55
Dag Morten Wisth - E1 - Lardal JFL
Skive: 8 Startnr: 56
Jan Gunnar Underdal - E2 - Notodden Jff
Lag 8 - Søndag 08. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 57
Dag Inge Urå - JC - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 58
Svein Gunnar Aasrud - B - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 59
Bjørn Trandum - E2 - Buskeruds Jff
Skive: 4 Startnr: 60
Jan Gregg Schneider - JA - Kongsberg JFF
Skive: 5 Startnr: 61
John Egil Iversen - E1 - Kongsberg JFF
Skive: 6 Startnr: 62
Frode Island Bergan - JB - Lardal JFL
Skive: 7 Startnr: 63
Lars Klevskår Hobæk - JC - Bamble Jfl
Skive: 8 Startnr: 64
Mats Håvard Lundsett - JC - Bamble Jfl
Lag 9 - Søndag 08. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 65
Øyvind Kvåle - E2 - Oslo JFF
Skive: 2 Startnr: 66
Inge Martin Nakjem - JC - Lardal JFL
Skive: 3 Startnr: 67
Åsmund Nakjem - D1 - Lardal JFL
Skive: 4 Startnr: 68
Terje Nakjem - JC - Lardal JFL
Skive: 5 Startnr: 69
Mathias Rui Andersen - D2 - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 70
Knut Atle Rui Pedersen - JC - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 71
Odd Bakken - E1 - Sauherad SL JSK
Skive: 8 Startnr: 72
Ole Halvor Hjartsjø - B - Sauherad SL JSK
Lag 10 - Søndag 08. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 73
Bjørn E Ødegård - JC - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Jon-Ivar Ødegård - JC - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Skive: 4 Startnr: 76
Skive: 5 Startnr: 77
Frode Storholm - JA - Asker Jff
Skive: 6 Startnr: 78
Tor Martin Skuggedal - JB - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 79
Eirik Myhre - E1 - Andebu Jff
Skive: 8 Startnr: 80
Susanne Kolkinn Myhre - B - Andebu Jff
Lag 11 - Søndag 08. Mars 12:20
Skive: 1 Startnr: 81
Bjørn A. Dahlen - E2 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 82
Bjørn Lie - E2 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 83
Torodd Ranheim - JB - Råde JFF
Skive: 4 Startnr: 84
Morten Nicolai Hovde - JB - Råde JFF
Skive: 5 Startnr: 85
Skive: 6 Startnr: 86
Arnkjell Johansen - E2 - Ås JFF
Skive: 7 Startnr: 87
Skive: 8 Startnr: 88
Lag 12 - Søndag 08. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 89
Alexander Hansen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 90
Jarle Hansen - B - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 91
Helge Omsland - E1 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 92
Morten Abrahamsen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 93
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 94
Jørgen Fjære - A - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 95
Kristoffer Fjære - D2 - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 96
Christoffer Hagen - JC - Hedrum Jfl
Lag 14 - Søndag 08. Mars 13:20
Skive: 1 Startnr: 105
Jan Helge Skuggedal - JB - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 106
Arvid Rød - JB - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 107
Henrik Bogstad - B - Andebu Jff
Skive: 4 Startnr: 108
Ole Kristian Bogstad - E2 - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 109
Arvid Rød - JB - Andebu Jff
Skive: 6 Startnr: 110
Torbjørn Vataker - JB - Andebu Jff
Skive: 7 Startnr: 111
Skive: 8 Startnr: 112
Lag 15 - Søndag 08. Mars 13:40
Skive: 1 Startnr: 113
Astrid Holm - F - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Henning Haugen - A - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 115
Kristian Dolven Utklev - E2 - Brunlanes JFF
Skive: 4 Startnr: 116
Skive: 5 Startnr: 117
Michael Aleksander Nilsen Trollsås - JB - Andebu Jff
Skive: 6 Startnr: 118
Ingar Gjersrud - E1 - Enebakk Jff
Skive: 7 Startnr: 119
Skive: 8 Startnr: 120
Lag 16 - Søndag 08. Mars 14:00
Skive: 1 Startnr: 121
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 122
Odd Harald Solberg - JC - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 123
Eivind Lavrantsen - B - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 124
John Hermann Bakke - JA - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 6 Startnr: 126
Anette Dahl - F - Sauherad SL JSK
Skive: 7 Startnr: 127
Jan Thore Nalum - JB - Brunlanes JFF
Skive: 8 Startnr: 128
Nils Jørgen Aas - JC - Brunlanes JFF
Lag 17 - Søndag 08. Mars 14:20
Skive: 1 Startnr: 129
Ola Trandal - E1 - Søndre Hurum Jff
Skive: 2 Startnr: 130
Line Johansen - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 3 Startnr: 131
Ann Kristin Søbye - F - Søndre Hurum Jff
Skive: 4 Startnr: 132
Skive: 5 Startnr: 133
Skive: 6 Startnr: 134
Øyvind Vestøl - JC - Eidanger JFL
Skive: 7 Startnr: 135
Kenneth Espeland Jacobsen - JB - Eidanger JFL
Skive: 8 Startnr: 136
Bjørn-Øyvind Tufte - JC - Eidanger JFL