AVLYST Jaktfelt Drangedal JFF, Storfjellkarusellen


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 4 - Søndag 22. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 43
Bjørn Morten Monrad Kvesetmoen - JC - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 44
Bjørn Thomas Ersdal Olsen - JC - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 45
raymond lie - JC - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 46
Skive: 5 Startnr: 47
Skive: 6 Startnr: 48
Skive: 7 Startnr: 49
Hans Kristian Nordgaard-Tveit - JB - NA
Skive: 8 Startnr: 50
Amund Askland - JA - NA
Skive: 9 Startnr: 51
Hans Inge Hagen - JA - NA
Skive: 10 Startnr: 52
Bjørn Hagen - JB - NA
Skive: 11 Startnr: 53
Knut Oddvar Nes - JC - NA
Skive: 12 Startnr: 54
Jan Arvid Setane - JC - NA
Lag 5 - Søndag 22. Mars 09:20
Skive: 6 Startnr: 62
Carl Henrik Cappelen - JC - Nome JFF
Skive: 7 Startnr: 63
Carl Didrik Cappelen - E1 - Nome JFF
Skive: 8 Startnr: 64
Nils Olav Bjerva - JC - Nome JFF
Skive: 9 Startnr: 65
Jan Asbjørn Saga - JB - Nome JFF
Skive: 10 Startnr: 66
Rolf Løyte Teigen - JB - Nome JFF
Skive: 11 Startnr: 67
Bjørn Atle Nilsen - JC - Nome JFF
Skive: 12 Startnr: 68
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Lag 6 - Søndag 22. Mars 09:40
Skive: 1 Startnr: 71
Åge Roar Christoffersen - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 72
Jon Martin Christensen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 73
jon ivar Christensen - JB - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 74
Skive: 5 Startnr: 75
Skive: 6 Startnr: 76
Skive: 7 Startnr: 77
Skive: 8 Startnr: 78
Skive: 9 Startnr: 79
Skive: 10 Startnr: 80
Skive: 11 Startnr: 81
Skive: 12 Startnr: 82
Sindre Øya - JB - Gjerstad Jff
Lag 7 - Søndag 22. Mars 10:00
Skive: 1 Startnr: 85
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 86
Anders Farnes - JC - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 87
Skive: 4 Startnr: 88
Skive: 5 Startnr: 89
Skive: 6 Startnr: 90
Skive: 7 Startnr: 91
Skive: 8 Startnr: 92
Skive: 9 Startnr: 93
Skive: 10 Startnr: 94
Skive: 11 Startnr: 95
Skive: 12 Startnr: 96
Lag 8 - Søndag 22. Mars 10:20
Skive: 6 Startnr: 104
Skive: 7 Startnr: 105
Skive: 8 Startnr: 106
Skive: 9 Startnr: 107
Skive: 10 Startnr: 108
Skive: 11 Startnr: 109
Skive: 12 Startnr: 110
Lag 9 - Søndag 22. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 113
Knut Einar Ekmann - JB - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Rune Sandvik - JC - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Jon Eliassen - JC - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Thea Valle Eliassen - D1 - Telemark Jff
Skive: 5 Startnr: 117
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 118
Terjer Saga - JB - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 119
Jørgen Fjære - A - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 120
Skive: 9 Startnr: 121
Lene Veronika G. Tunsberg - B - Froland JFF
Skive: 10 Startnr: 122
Eivind Lavrantsen - B - Froland JFF
Skive: 11 Startnr: 123
Odd Harald Solberg - JC - Froland JFF
Skive: 12 Startnr: 124
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Lag 10 - Søndag 22. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 127
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 128
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 129
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 130
Bjørn A. Dahlen - E2 - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 131
Ole N Rydningen - E2 - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 132
Bjørn Lie - E2 - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 133
Arnor Nilsen - E2 - Froland JFF
Skive: 8 Startnr: 134
Skive: 9 Startnr: 135
Skive: 10 Startnr: 136
Skive: 11 Startnr: 137
Skive: 12 Startnr: 138
Jan Gunnar Underdal - E2 - Notodden Jff
Lag 11 - Søndag 22. Mars 11:20
Skive: 6 Startnr: 146
Jan Fredrik Ørmen - E1 - Buskeruds Jff
Skive: 7 Startnr: 147
Erik Tandberg - A - Buskeruds Jff
Skive: 8 Startnr: 148
Skive: 9 Startnr: 149
Skive: 10 Startnr: 150
Skive: 11 Startnr: 151
Skive: 12 Startnr: 152
Torfinn Øya - JB - Gjerstad Jff
Lag 12 - Søndag 22. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 155
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Skive: 2 Startnr: 156
Knut Melby - E2 - Sannidal JFF
Skive: 3 Startnr: 157
Magne Melby - JB - Sannidal JFF
Skive: 4 Startnr: 158
Morten Melby - JA - Sannidal JFF
Skive: 5 Startnr: 159
Kari Lunden Fjellheim - F - Sannidal JFF
Skive: 6 Startnr: 160
Tor Fjellheim - JB - Sannidal JFF
Skive: 7 Startnr: 161
Skive: 8 Startnr: 162
Skive: 9 Startnr: 163
Skive: 10 Startnr: 164
Skive: 11 Startnr: 165
Skive: 12 Startnr: 166
Lag 13 - Søndag 22. Mars 12:00
Skive: 1 Startnr: 169
Eskil Homdrom Emanuelsen - JC - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 170
Geir Emanuelsen - A - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 171
Kari Eskeland - F - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 172
Eivind Mathias Eskeland - D1 - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 173
Kjetil Jr. Eskeland - JA - Gjerstad Jff
Skive: 6 Startnr: 174
Per Jørgen Eskeland - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 7 Startnr: 175
Thor Magne Klingen - JC - Eidanger JFL
Skive: 8 Startnr: 176
Kristian Tovslid Johannessen - JC - Eidanger JFL
Skive: 9 Startnr: 177
Kristian Slåen - JC - Eidanger JFL
Skive: 10 Startnr: 178
Brian Myhre - JC - Eidanger JFL
Skive: 11 Startnr: 179
Atle slåen - JC - Eidanger JFL
Skive: 12 Startnr: 180
Nils Petter Ødegård - JC - Eidanger JFL
Lag 14 - Søndag 22. Mars 12:20
Skive: 6 Startnr: 188
Skive: 7 Startnr: 189
Skive: 8 Startnr: 190
Skive: 9 Startnr: 191
Skive: 10 Startnr: 192
Skive: 11 Startnr: 193
Skive: 12 Startnr: 194
Lag 15 - Søndag 22. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 197
John Hermann Bakke - JA - Andebu Jff
Skive: 2 Startnr: 198
Michael Aleksander Nilsen Trollsås - JB - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 199
Alexander Hansen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 200
Skive: 5 Startnr: 201
Skive: 6 Startnr: 202
Skive: 7 Startnr: 203
Skive: 8 Startnr: 204
Skive: 9 Startnr: 205
Skive: 10 Startnr: 206
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Skive: 11 Startnr: 207
Anette Dahl - F - Sauherad SL JSK
Skive: 12 Startnr: 208
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK