AVLYST- Storfjellkarusellen - Sannidal JFF


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 15. Mars 09:00
Skive: 1 Startnr: 1
Petter Bund - JA - Hedrum Jfl
Skive: 2 Startnr: 2
Morten Abrahamsen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 3
Helge Omsland - E1 - Hedrum Jfl
Skive: 4 Startnr: 4
Thorleif Eikenes - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 5
Terje Terjesen - A - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 6
Jarann Strand - JC - Eidanger JFL
Skive: 7 Startnr: 7
Tom Are Storbukås - JC - Drangedal Jff
Skive: 8 Startnr: 8
Osmund Juva - JC - Drangedal Jff
Skive: 9 Startnr: 9
Jørn Tengel BØ - JB - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 10
Jan Olav Moseid - JB - Drangedal Jff
Lag 2 - Søndag 15. Mars 09:20
Skive: 1 Startnr: 13
Sindre Øya - JB - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 14
Leif Magne Saga - A - Hedrum Jfl
Skive: 3 Startnr: 15
Rolf Løyte Teigen - JB - Nome JFF
Skive: 4 Startnr: 16
Jan Asbjørn Saga - JB - Nome JFF
Skive: 5 Startnr: 17
Amund Askland - JA - Nissedal JFL
Skive: 6 Startnr: 18
Hans Inge Hagen - JA - Nissedal JFL
Skive: 7 Startnr: 19
Bjørn Hagen - JB - Nissedal JFL
Skive: 8 Startnr: 20
Knut Oddvar Nes - JC - Nissedal JFL
Skive: 9 Startnr: 21
Bjørn Atle Nilsen - JC - Nome JFF
Skive: 10 Startnr: 22
Jens Kr. Herregården - E1 - Nome JFF
Lag 3 - Søndag 15. Mars 09:40
Skive: 1 Startnr: 25
Geir Emanuelsen - A - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 26
Åge Roar Christoffersen - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 27
Mathias Rui Andersen - D2 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 28
Ella Omsland - F - Hedrum Jfl
Skive: 5 Startnr: 29
Christoffer Hagen - JC - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 30
Harald Lie - E2 - Hedrum Jfl
Skive: 7 Startnr: 31
Terjer Saga - JB - Hedrum Jfl
Skive: 8 Startnr: 32
Stine Moen - JB - Drangedal Jff
Skive: 9 Startnr: 33
Tom Sørdalen - E1 - Drangedal Jff
Skive: 10 Startnr: 34
Trond Moen - E1 - Drangedal Jff
Lag 5 - Søndag 15. Mars 10:20
Skive: 1 Startnr: 49
Kenneth Nordahl - JA - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Anders Farnes - JC - Andebu Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Jan Frode Rosland - JB - Tørdal JFF
Skive: 4 Startnr: 52
Teodor Rosland - D1 - Tørdal JFF
Skive: 5 Startnr: 53
Helge Rosland - E2 - Tørdal JFF
Skive: 6 Startnr: 54
Kari Lunden Fjellheim - F - Sannidal JFF
Skive: 7 Startnr: 55
Tor Fjellheim - JB - Sannidal JFF
Skive: 8 Startnr: 56
Magne Melby - JB - Sannidal JFF
Skive: 9 Startnr: 57
Knut Melby - E2 - Sannidal JFF
Skive: 10 Startnr: 58
Martin Melby - JC - Sannidal JFF
Lag 6 - Søndag 15. Mars 10:40
Skive: 1 Startnr: 61
Torfinn Øya - JB - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Emily Dahl Hansen - F - Grimstad Jff
Skive: 3 Startnr: 63
Eivind Lavrantsen - B - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 64
Odd Harald Solberg - JC - Froland JFF
Skive: 5 Startnr: 65
Daniel Lavrantsen - D1 - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 66
Karsten Hansen - JB - Grimstad Jff
Skive: 7 Startnr: 67
Øystein Tangås - JB - Grimstad Jff
Skive: 8 Startnr: 68
Dag Seland - JB - Grimstad Jff
Skive: 9 Startnr: 69
Lars Klevskår Hobæk - JC - Bamble Jfl
Skive: 10 Startnr: 70
Mats Håvard Lundsett - JC - Bamble Jfl
Lag 7 - Søndag 15. Mars 11:00
Skive: 1 Startnr: 73
Karl Berg - E2 - Skien Jff
Skive: 2 Startnr: 74
Bjørn Granheim - E1 - Skien Jff
Skive: 3 Startnr: 75
Bjørn Heimholt - E2 - Skien Jff
Skive: 4 Startnr: 76
Jan Gunnar Underdal - E2 - Notodden Jff
Skive: 5 Startnr: 77
Bjørn Morten Monrad Kvesetmoen - JC - Froland JFF
Lag 8 - Søndag 15. Mars 11:20
Skive: 1 Startnr: 85
Eivind Mathias Eskeland - D1 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 86
Kjetil Jr. Eskeland - JA - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 87
Kari Eskeland - F - Gjerstad Jff
Skive: 4 Startnr: 88
Per Jørgen Eskeland - E1 - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 89
raymond lie - JC - Froland JFF
Skive: 6 Startnr: 90
Bjørn Thomas Ersdal Olsen - JC - Froland JFF
Skive: 7 Startnr: 91
Thor Magne Klingen - JC - Eidanger JFL
Skive: 8 Startnr: 92
Brian Myhre - JC - Eidanger JFL
Skive: 9 Startnr: 93
Nils Petter Ødegård - JC - Eidanger JFL
Skive: 10 Startnr: 94
Atle slåen - JC - Eidanger JFL
Lag 9 - Søndag 15. Mars 11:40
Skive: 1 Startnr: 97
Bjørn A. Dahlen - E2 - Froland JFF
Skive: 2 Startnr: 98
Ole N Rydningen - E2 - Froland JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Bjørn Lie - E2 - Froland JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Michael Aleksander Nilsen Trollsås - JB - Andebu Jff
Skive: 5 Startnr: 101
Alexander Hansen - JB - Hedrum Jfl
Skive: 6 Startnr: 102
Kjell Tore Skarmyr - JB - Åmli JFF
Skive: 7 Startnr: 103
Arne Hægestøyl - B - Åmli JFF
Skive: 8 Startnr: 104
Pål Øyvind Brattekleiv - JC - Vegårshei JFF
Skive: 9 Startnr: 105
Eirik Omdal - JC - Vegårshei JFF
Skive: 10 Startnr: 106
Nina Vatne Alfsen - F - Vegårshei JFF
Lag 11 - Søndag 15. Mars 12:20
Skive: 1 Startnr: 121
jon martin christensen - D2 - Gjerstad Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Jon Ivar Christensen - JB - Gjerstad Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Vegard Bjørkkjær - JC - Levangsheia Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Pål Andre` Heiland - JA - Gjerstad Jff
Skive: 5 Startnr: 125
Erik Mjelde Rønningen - JC - Levangsheia Jff
Skive: 6 Startnr: 126
Jonas Gjernes - JC - Levangsheia Jff
Skive: 7 Startnr: 127
Joakim Hellermyr - B - Levangsheia Jff
Skive: 8 Startnr: 128
Anders Bjornes - JB - Levangsheia Jff
Skive: 9 Startnr: 129
Hans Aage Bjornes - JC - Levangsheia Jff
Skive: 10 Startnr: 130
Karoline Bjornes - D2 - Levangsheia Jff
Lag 12 - Søndag 15. Mars 12:40
Skive: 1 Startnr: 133
Tor-Oddvar Ramsvik - B - Sauherad SL JSK
Skive: 2 Startnr: 134
Anette Dahl - F - Sauherad SL JSK
Skive: 3 Startnr: 135
Marius Sørensen - JA - Tvedestrand JFF
Skive: 4 Startnr: 136
Sigrid Jensen - D1 - Grimstad Jff
Skive: 5 Startnr: 137
Milla Olsen - D1 - Grimstad Jff
Skive: 6 Startnr: 138
Trond Himle - JC - Grimstad Jff
Skive: 7 Startnr: 139
Jon Yngvar Jensen - B - Grimstad Jff
Skive: 8 Startnr: 140
Inger-Lise Kristoffersen - F - Grimstad Jff
Skive: 9 Startnr: 141
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Skive: 10 Startnr: 142
Karen Øksendal - F - Marnardal og Mandal JFF