Trønderkarusell, Leksvik Og Beitstad, dag 2


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 6 - Søndag 05. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 16
Andreas Helvig - JC - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 17
Skive: 3 Startnr: 18
Lag 7 - Søndag 05. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 19
Anders Bersu - B - Vågå Jff
Skive: 2 Startnr: 20
Rolv Magnus Hidemstrædet - A - Vågå Jff
Skive: 3 Startnr: 21
Nils Øygarden - JB - Vågå Jff
Lag 8 - Søndag 05. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 22
Reidar Strand - A - Sunndal JFF
Skive: 2 Startnr: 23
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 24
John Kåre Haugen - E1 - Hemsedal JF
Lag 9 - Søndag 05. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 25
Othar Hvaal - E1 - Lardal JFL
Skive: 2 Startnr: 26
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 27
Johny Jogerud - B - Høland JSK
Lag 10 - Søndag 05. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 28
Aslak Bakke - A - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 29
Lillian Stadsvoll - E1 - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 30
Kirsten Hotvedt - E1 - Andebu Jff
Lag 11 - Søndag 05. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 31
Kristian Saksvoll - JC - Steinkjer Jff
Skive: 2 Startnr: 32
Pål Kne Austheim - JB - Steinkjer Jff
Skive: 3 Startnr: 33
Anders Owesen - JB - Steinkjer Jff
Lag 12 - Søndag 05. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 34
sivert owesen - JC - Steinkjer Jff
Skive: 2 Startnr: 35
Svein Roar Strømstad - B - Grane Jff
Skive: 3 Startnr: 36
Edit Hegre Rønning - E1 - Værnes JSK
Lag 13 - Søndag 05. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 37
Kari Bye - F - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 38
Johan Petter Bye - E2 - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 39
Per Magnar Rønning - E1 - Værnes JSK
Lag 14 - Søndag 05. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 40
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 2 Startnr: 41
Torbjørn Fredagsvik - A - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 42
Geir Johnny Aasan - JA - Værnes JSK
Lag 15 - Søndag 05. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 43
Hugo Berg - A - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 44
Jan-Erik Berg - JB - Rana EJF
Skive: 3 Startnr: 45
Raymond Berg - JC - Rana EJF
Lag 16 - Søndag 05. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 46
Ben-Andre Nilsen - JB - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 47
Bjørn Åge Nilsen - B - Sømna JFF
Skive: 3 Startnr: 48
Beate Solli Nilsen - F - Sømna JFF
Lag 17 - Søndag 05. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 49
Torje Norstrøm - D2 - Verdal Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Leif Jostein Konstad - E1 - Hølonda Jff
Skive: 3 Startnr: 51
Odd Arne Abrahamsen - JB - Sømna JFF
Lag 18 - Søndag 05. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 52
Ola Hammerås - A - Hølonda Jff
Skive: 2 Startnr: 53
Lars Hembre - A - Verdal Jff
Skive: 3 Startnr: 54
Jørgen Valstad - JA - Verdal Jff
Lag 19 - Søndag 05. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 55
Lars Peder Haugen - JA - Soknedal JFF
Skive: 2 Startnr: 56
Wiggo Johs Walstad - E2 - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 57
Trygve Stensås - B - Soknedal JFF
Lag 20 - Søndag 05. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 58
Anders Asklund - A - Soknedal JFF
Skive: 2 Startnr: 59
Jostein Hammerås - A - Hølonda Jff
Skive: 3 Startnr: 60
Odd Ingvar Myhren - A - Soknedal JFF
Lag 21 - Søndag 05. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 61
Torfinn Lium - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Espen Hodal Sønmør - A - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 63
Ole Jonny Estenstad - A - Hølonda Jff
Lag 22 - Søndag 05. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 64
Marion Eilertsen - F - Rindal JFL
Skive: 2 Startnr: 65
Ola Bakk - JB - Rindal JFL
Skive: 3 Startnr: 66
BÅRD HALGUNSET - JB - Rindal JFL
Lag 23 - Søndag 05. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 67
Mats Ulfsnes - A - Stadsbygd JFF
Skive: 2 Startnr: 68
Even Vandbakk - B - Stadsbygd JFF
Skive: 3 Startnr: 69
Erling Solem - E1 - Stadsbygd JFF
Lag 24 - Søndag 05. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 70
Adrian Bremeraunet - JC - Leksvik Jff
Skive: 2 Startnr: 71
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 3 Startnr: 72
Hans Ivar Hammerås - JA - Hølonda Jff
Lag 25 - Søndag 05. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 73
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 74
Joakim Siljubergåsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 75
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 26 - Søndag 05. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 76
Svein Gunnar Albrigtsen - E1 - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 2 Startnr: 77
Rigmor Anita Olufsen - JA - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 3 Startnr: 78
Knut Grut - A - Orkla Jff
Lag 27 - Søndag 05. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 79
Skive: 2 Startnr: 80
Skive: 3 Startnr: 81