Østerdalskarusellen 2020 - Øvre Rendal


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 13 - Lørdag 11. Juli 09:00
Skive: 1 Startnr: 49
Espen Hodal Sønmør - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 50
Robert Trøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 51
Kim Trøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 4 Startnr: 52
Bjørn Trydal - JB - Øvre Rendal Jsk
Lag 14 - Lørdag 11. Juli 09:15
Skive: 1 Startnr: 53
Anniken Moseng Ryen - F - Dalsbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 54
Hallvard Bakken - D2 - Stange JFF
Skive: 3 Startnr: 55
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 4 Startnr: 56
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Lag 15 - Lørdag 11. Juli 09:30
Skive: 1 Startnr: 57
Anders Bersu - B - Vågå Jff
Skive: 2 Startnr: 58
Rolv Magnus Hidemstrædet - A - Vågå Jff
Skive: 3 Startnr: 59
Nils Øygarden - JB - Vågå Jff
Skive: 4 Startnr: 60
Kasper Øvstedal - JC - Vågå Jff
Lag 16 - Lørdag 11. Juli 09:45
Skive: 1 Startnr: 61
Knut Lundberg - JB - Åmot Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Sondre Digene - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 63
Caroline Brenden - F - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 4 Startnr: 64
Torstein Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 17 - Lørdag 11. Juli 10:00
Skive: 1 Startnr: 65
Terje Grinden - A - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 66
Grethe Albrechtsen - JB - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 67
Mats Normann - JA - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 68
Tor Egil Mauseth - E1 - Løiten JFF
Lag 18 - Lørdag 11. Juli 10:15
Skive: 1 Startnr: 69
Frode Andreas Toft - JB - Åsane JFF
Skive: 2 Startnr: 70
Thomas Vassdal - B - Åsane JFF
Skive: 3 Startnr: 71
Ken Robert Øverdal - JC - Åsane JFF
Skive: 4 Startnr: 72
Bjørn Johan Hafstad Skjerve - JB - Verdal Jff
Lag 19 - Lørdag 11. Juli 10:30
Skive: 1 Startnr: 73
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 74
Lars Klemet Strand - A - Høland JSK
Skive: 3 Startnr: 75
Thorbjørn Viktor Lund - E2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 76
Bjørn Grønvold - E1 - Vang Jff
Lag 20 - Lørdag 11. Juli 10:45
Skive: 1 Startnr: 77
Johan Petter Bye - E2 - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 78
Kari Bye - F - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 79
Karen Øksendal - F - Marnardal og Mandal JFF
Skive: 4 Startnr: 80
Kaja Eriksen - D2 - Sauherad SL JSK
Lag 21 - Lørdag 11. Juli 11:00
Skive: 1 Startnr: 81
Torfinn Lium - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 82
Helge Arne Bakken - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 83
Tor Håkon Martinsen - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 84
Joakim Siljubergåsen - A - Sørskogbygda JSK
Lag 22 - Lørdag 11. Juli 11:15
Skive: 1 Startnr: 85
Thomas Sæteråsen - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 86
Håkon Likværn - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 87
Odd Sørensen - E2 - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 88
Erik Johansen - E2 - Løiten JFF
Lag 23 - Lørdag 11. Juli 11:30
Skive: 1 Startnr: 89
Wenche S. Bille - F - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 90
Oddvin Jøndal - JC - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 91
Jan Erik Husom - A - Øyer-Tretten Jff
Skive: 4 Startnr: 92
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Lag 24 - Lørdag 11. Juli 11:45
Skive: 1 Startnr: 93
Vegar Kveum - JA - Sel Jff
Skive: 2 Startnr: 94
Ivar Kveum - JB - Sel Jff
Skive: 3 Startnr: 95
Geir-Ove Hippe - E1 - Torpa JSK
Skive: 4 Startnr: 96
Erling Solem - E1 - Stadsbygd JFF
Lag 25 - Lørdag 11. Juli 12:00
Skive: 1 Startnr: 97
Kim Rosvoldaune - B - Leksvik Jff
Skive: 2 Startnr: 98
Stig Haugan - B - Stadsbygd JFF
Skive: 3 Startnr: 99
Øyvind Haugan - B - Stadsbygd JFF
Skive: 4 Startnr: 100
Mats Ulfsnes - A - Stadsbygd JFF
Lag 26 - Lørdag 11. Juli 12:15
Skive: 1 Startnr: 101
Wiggo Johs Walstad - E2 - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 102
John Kåre Haugen - E1 - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 103
Odd A Halbjørhus - A - Hemsedal JF
Skive: 4 Startnr: 104
olav kirkerud - B - Snertingdal Jff
Lag 27 - Lørdag 11. Juli 12:30
Skive: 1 Startnr: 105
Martin Hugubakken Nesseth - A - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 106
Nils Even Dragmyrhaug - A - Ålen JFF
Skive: 3 Startnr: 107
Lars Magnus Krogh - A - Røros Jff
Skive: 4 Startnr: 108
Reidar Strand - A - Sunndal JFF
Lag 28 - Lørdag 11. Juli 12:45
Skive: 1 Startnr: 109
Tom Johannessen - JA - Hemnes Jff
Skive: 2 Startnr: 110
Kjetil Engebretsen - JA - Hemnes Jff
Skive: 3 Startnr: 111
Knut Engebretsen - E1 - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 112
Ronny Fjeldskogen - JA - Hemnes Jff
Lag 29 - Lørdag 11. Juli 13:00
Skive: 1 Startnr: 113
Øystein Hoel - JA - Blaker Jff
Skive: 2 Startnr: 114
Jan Ingar Stensrud - JA - Blaker Jff
Skive: 3 Startnr: 115
Andreas Norbeck Sveen - JC - Blaker Jff
Skive: 4 Startnr: 116
Steinar Soot - JA - Hemnes Jff
Lag 30 - Lørdag 11. Juli 13:15
Skive: 1 Startnr: 117
Marit Petersen - B - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 118
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 119
Jostein Hammerås - A - Hølonda Jff
Skive: 4 Startnr: 120
Tonje Fuglås Kvendbø - A - Sunndal JFF
Lag 31 - Lørdag 11. Juli 13:30
Skive: 1 Startnr: 121
Oddbjørn Dalløkken - E2 - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 122
Jon Erik Hansson - B - Tynset Jff
Skive: 3 Startnr: 123
Morten Løvhaug - B - Tynset Jff
Skive: 4 Startnr: 124
Peder Løvhaug - D1 - Tynset Jff
Lag 32 - Lørdag 11. Juli 13:45
Skive: 1 Startnr: 125
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Skive: 2 Startnr: 126
Rune Fredheim - B - Dalsbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 127
Per Åge aasen - A - Løiten JFF
Skive: 4 Startnr: 128
Even Nordsveen - A - Løiten JFF
Lag 33 - Lørdag 11. Juli 14:00
Skive: 1 Startnr: 129
Dag Sukke - JA - Sørskogbygda JSK
Skive: 2 Startnr: 130
Bjørn Tore Lindberg - A - Sørskogbygda JSK
Skive: 3 Startnr: 131
Stein Skaret - E1 - Sørskogbygda JSK
Skive: 4 Startnr: 132
Kato Nordsveen - E1 - Løiten JFF
Lag 34 - Lørdag 11. Juli 14:15
Skive: 1 Startnr: 133
Marius Torgersen - B - Tynset Jff
Skive: 2 Startnr: 134
Agnar Trøen - B - Øvre Rendal Jsk
Skive: 3 Startnr: 135
Bjørn Bones - JA - Soknedal JFF
Skive: 4 Startnr: 136
Elling Bones - D2 - Soknedal JFF
Lag 35 - Lørdag 11. Juli 14:30
Skive: 1 Startnr: 137
Bård Egil Alstad - B - Hølonda Jff
Skive: 2 Startnr: 138
Anders Asklund - A - Soknedal JFF
Skive: 3 Startnr: 139
Vidar Almlid - A - Beitstad JSK
Skive: 4 Startnr: 140
Thomas Bredesen - B - Tynset Jff
Lag 36 - Lørdag 11. Juli 14:45
Skive: 1 Startnr: 141
Skive: 2 Startnr: 142
Skive: 3 Startnr: 143
Skive: 4 Startnr: 144
Lag 37 - Lørdag 11. Juli 15:00
Skive: 1 Startnr: 145
Skive: 2 Startnr: 146
Skive: 3 Startnr: 147
Skive: 4 Startnr: 148