Åpent jaktfeltstevne Sømna


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Lørdag 15. August 10:00
Skive: 1 Startnr: 1
Alf Rune Alexandersen - JB - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 2
Ole Arnfinn Reinfjord - JC - Sømna JFF
Skive: 3 Startnr: 3
Olve Asmund Haugen - B - Sømna JFF
Skive: 4 Startnr: 4
Tora Frilstad - F - Sømna JFF
Skive: 5 Startnr: 5
Skive: 6 Startnr: 6
Ben-Andre Nilsen - JC - Sømna JFF
Lag 2 - Lørdag 15. August 10:30
Skive: 1 Startnr: 7
Glenn Cato Slåttøy - JC - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 8
Hans ivar Kvalvik - JC - Sømna JFF
Skive: 3 Startnr: 9
Skive: 4 Startnr: 10
Rune Wiggo Hjelmseth - E1 - Sømna JFF
Skive: 5 Startnr: 11
Skive: 6 Startnr: 12
Beate Solli Nilsen - F - Sømna JFF
Lag 3 - Lørdag 15. August 11:00
Skive: 1 Startnr: 13
Jøran Alexandersen - D1 - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 14
Tove Merete Edvardsen - JA - Sømna JFF
Skive: 3 Startnr: 15
Jan-Erik Berg - JB - Rana EJF
Skive: 4 Startnr: 16
Svein Gunnar Albrigtsen - JA - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 5 Startnr: 17
Rigmor Anita Olufsen - JB - Fauske og Sørfold Jff
Skive: 6 Startnr: 18
Thomas Gaup - JB - Rana EJF
Lag 4 - Lørdag 15. August 11:30
Skive: 1 Startnr: 19
Werner Jensen - E1 - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 20
Hugo Berg - A - Rana EJF
Skive: 3 Startnr: 21
Ida Kjærstad - F - Sømna JFF
Skive: 4 Startnr: 22
Gøran Heimen - JC - Sømna JFF
Skive: 5 Startnr: 23
INGAR HØGÅS - JB - Rana EJF
Skive: 6 Startnr: 24
Raymond Berg - JB - Rana EJF
Lag 5 - Lørdag 15. August 12:15
Skive: 1 Startnr: 25
Edit Hegre Rønning - F - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 26
Per Magnar Rønning - E1 - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 27
Kari Bye - F - Værnes JSK
Skive: 4 Startnr: 28
Johan Petter Bye - E2 - Værnes JSK
Skive: 5 Startnr: 29
Roar Paulsen - B - Hattfjelldal Jfl
Skive: 6 Startnr: 30
Anbjørn Paulsen - E2 - Hattfjelldal Jfl
Lag 6 - Lørdag 15. August 12:45
Skive: 1 Startnr: 31
Christer Hauknes - A - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 32
Kurt Krogh - B - Brønnøy Jff
Skive: 3 Startnr: 33
Skive: 4 Startnr: 34
Skive: 5 Startnr: 35
Wiggo Johs Walstad - E2 - Nidaros JSK
Skive: 6 Startnr: 36
Bjørn Åge Nilsen - B - Sømna JFF
Lag 7 - Lørdag 15. August 13:15
Skive: 1 Startnr: 37
Christer Hauknes - A - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 38
Skive: 3 Startnr: 39
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 4 Startnr: 40
Marit Petersen - F - Nidaros JSK
Skive: 5 Startnr: 41
Skive: 6 Startnr: 42
Steinar Fagernes - JB - Sømna JFF
Lag 8 - Lørdag 15. August 13:45
Skive: 1 Startnr: 43
Skive: 2 Startnr: 44
Skive: 3 Startnr: 45
Skive: 4 Startnr: 46
Skive: 5 Startnr: 47
Skive: 6 Startnr: 48